sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
viGO pytle na odpad, 24 µ, 60 × 70 cm, 60 l, 10 ks
viGO!
viGO pytle na odpad, 24 µ, 60 × 70 cm, 60 l, 10 ks
Kód: 1902404
Kód dod.: 954432
EAN: 5902841470767
100%
0.74 EUR
0.07EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Quickpack viGO pytle na odpadky, silné 24 µ, rozměr pytle 60 × 70 cm, objem 60 l, balené 10 kusov.
Fino Color vrecia na odpad, 35 l, 8µm, 100 ks
Fino
Fino Color vrecia na odpad, 35 l, 8µm, 100 ks
Kód: 2005110
Kód dod.: 954685
EAN: 5900536335902
 
5.87 EUR
0.06EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvalitné vrecia na odpad Fino, s ušami pre jednoduchú manipuláciu.
AKCE
Swirl Eko zatahovacie vrece na odpad 35 l, 55 × 63 cm, 23 µ, 12 ks
Melitta®
Swirl Eko zatahovacie vrece na odpad 35 l, 55 × 63 cm, 23 µ, 12 ks
Kód: 2201773
Kód dod.: 954609
EAN: 4008871217424
 
2.35 EUR
0.2EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sú z 95 % vyrobené z recyklovaných materiálov a zaručene odolné proti roztrhnutiu a vode! Zatiahnete za šnúrku, zviažete a ľahko vynesiete.
AKCE
Swirl extra silné zatahovacie vrecká na odpad 70 l, 56 × 86 cm, 36 µ, 8 ks
Melitta®
Swirl extra silné zatahovacie vrecká na odpad 70 l, 56 × 86 cm, 36 µ, 8 ks
Kód: 2201775
Kód dod.: 954608
EAN: 4006508162093
 
2.35 EUR
0.29EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Extra pevné zatahovacie vrecká o objeme 70 l oceníte najmä pri likvidácii ťažkého domáceho odpadu.
AKCE
Swirl zatahovacie vrecia na odpad 40 l, 56 × 59 cm, 28 µ, 12 ks
Melitta®
Swirl zatahovacie vrecia na odpad 40 l, 56 × 59 cm, 28 µ, 12 ks
Kód: 2201771
Kód dod.: 954606
EAN: 4006508170043
 
2.35 EUR
0.2EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Veľmi pevné a nepriehľadné vrecia na bežný aj ťažší odpad sú vítaným pomocníkom v dome, byte aj kancelárii.
-1%Zľava
Fino vrecká na odpad s uchami, 20 L
Fino
Fino vrecká na odpad s uchami, 20 L
Kód: 2502282
Kód dod.: 954517
EAN: 5201314198031
 
1.73 EUR
1.74 EUR
0.06EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fino Premium Aromatic sú praktické odpadkové vrecká s objemom 20 litrov.
AKCE
Lazurol červosan na hubenie červotočov, 5 l
Lazurol
Lazurol červosan na hubenie červotočov, 5 l
Kód: 2507921
Kód dod.: 676117
EAN: 8591235098198
 
13.43 EUR
13.44 EUR
2.69EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Efektívna ochrana proti drevokaznému hmyzu a hubám. Vhodný na preventívne ošetrenie aj sanáciu napadnutého dreva. Poskytuje dlhodobú ochranu dreva.
AKCE
Het Hetmal Plus maliarska farba, 25 kg
Het
Het Hetmal Plus maliarska farba, 25 kg
Kód: 2504994
Kód dod.: 400266
EAN: 8595614510271
 
36.96 EUR
1.48EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Interiérová disperzná biela krycia farba s vysokou krycou schopnosťou - odporúčame pre komerčné a obývacie priestory, kancelárie, školy, chodby, priemyselné aplikácie.
REMAL Struktura maliarska farba so zrnitou štruktúrou, 7,5 kg
REMAL
REMAL Struktura maliarska farba so zrnitou štruktúrou, 7,5 kg
Kód: 2504336
Kód dod.: 400924
EAN: 8591235045529
 
21.09 EUR
2.81EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná maliarska farba so hrubozrnnou štruktúrou do 0,5 mm. Používa sa najmä na imitáciu vzhľadu štukovej vrstvy, na maľovanie omietok, betónu, sadrokartónu, cetris dosiek, drevotriesky a pod. v interiéroch.
REMAL Color Efekt umývateľná dekoračná farba, 0950 zlatý, 400 g
REMAL
REMAL Color Efekt umývateľná dekoračná farba, 0950 zlatý, 400 g
Kód: 2506081
Kód dod.: 431145
EAN: 8591235091533
 
9.23 EUR
23.08EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dekoratívna maliarska farba s kovovým a perleťovým vzhľadom pre dekorácie moderných dizajnov pri využití rôznych maliarskych techník napr. maľovanie štetcom alebo valčekom, striekanie, tupovanie hubkou a používanie maliarskych šablón.
REMAL Efekt dekoračná maliarska lesk, 0900 strieborný, 250 g
REMAL
REMAL Efekt dekoračná maliarska lesk, 0900 strieborný, 250 g
Kód: 2505259
Kód dod.: 431130
EAN: 8591235091502
 
5.44 EUR
21.76EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dekoratívna maliarska farba s kovovým a perleťovým vzhľadom na dekoráciu moderných dizajnov pri využití rôznych maliarskych techník napríklad maľovania štetcom alebo valčekom, striekania, tupovania hubou a používania maliarskych šablón.
REMAL Snehobiely vysoce biela farba na zeď, 15+3 kg
REMAL
REMAL Snehobiely vysoce biela farba na zeď, 15+3 kg
Kód: 2503450
Kód dod.: 400633
EAN: 8591235066197
 
39.53 EUR
2.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre nátery obytných a dizajnových priestorov. Používa sa na malovanie stien i stropov v interiéri na omietky, sadrokartóny a iné podklady. Je jednoducho spracovateľný, zdravotne nezávadný a ekologicky priaznivý.
REMAL Expert žiarivo biela maliarska farba na stenu, 1 kg
REMAL
REMAL Expert žiarivo biela maliarska farba na stenu, 1 kg
Kód: 2500312
Kód dod.: 400878
EAN: 8591235090284
 
3.21 EUR
3.21EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prémiová farba na stenu a strop, disperzná, tónovateľná, paropriepustná, sametovo matná, belosť 96 %. Žiarivo biela maliarska farba na stenu je odporúčaná pre nátery obytných a komerčných priestorov.
AKCE
REMAL Snehobiely vysoce biela farba na zeď, 4 kg
REMAL
REMAL Snehobiely vysoce biela farba na zeď, 4 kg
Kód: 2504610
Kód dod.: 400831
EAN: 8591235066111
 
9.96 EUR
2.49EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre nátery obytných a dizajnových priestorov. Používa sa na maľovanie stien aj stropov v interiéri na omietky, sadrokartóny a iné podklady. Je ľahko spracovateľný, zdravotne nezávadný a ekologicky príznivý.
REMAL Profi maliarska farba na sadrokartón a sanačné omietky, 10 kg
REMAL
REMAL Profi maliarska farba na sadrokartón a sanačné omietky, 10 kg
Kód: 2503500
Kód dod.: 400652
EAN: 8591235023121
 
38.41 EUR
38.42 EUR
3.84EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Výborne kryje, je priedušná, odolná proti oderu a má vysokú belosť 91 %. Používa sa na maľovanie omietok, betónu, sadrokartónu, cetris dosiek, drevotriesky aj sanačných omietok v interiéroch. Vhodná farba na sadrokartón.
Fino Zeus Flex vrecia na odpad, zatahovacie, 35 µ, 55 × 85 cm, 70 l, 8 ks
Fino
Fino Zeus Flex vrecia na odpad, zatahovacie, 35 µ, 55 × 85 cm, 70 l, 8 ks
Kód: 2201186
Kód dod.: 8571045089
EAN: 5201314160786
 
2.61 EUR
0.33EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ultrapružné zatahovacie vrecia na odpad s objemom 70 litrov. Neprepúšťajú a sú odolné voči protrhnutiu.
Alufix vrecia na odpad, zatahovacie, 33µ, 64 x 69 cm, 60 l, 10 ks
Alufix
Alufix vrecia na odpad, zatahovacie, 33µ, 64 x 69 cm, 60 l, 10 ks
Kód: 2306078
Kód dod.: 954600
EAN: 4823071657913
100%
3.04 EUR
0.3EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Alufix zatahovacie vrecia na odpad sú pevné dvouvrstvové vrecia s vysokou elasticitou a odolnosťou proti protrhnutiu aj prepichnutiu.
Fino pytle do koše Zeus Flex Levanduľa zatahovací, 35 µ, 63 × 70 cm, 60 l, 8 ks
Fino
Fino pytle do koše Zeus Flex Levanduľa zatahovací, 35 µ, 63 × 70 cm, 60 l, 8 ks
Kód: 2402069
Kód dod.: 954515
EAN: 5201314172468
 
3.04 EUR
0.38EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Aromatizované odpadkové pytle Fino se zatahovací páskou. Pytle sú vyrobené zo 100% recyklovaného materiálu (mimo pásky).
Clin na okna Citrus, čistič okien a skla, 500 ml
Henkel Clin
Clin na okna Citrus, čistič okien a skla, 500 ml
Kód: 04326
Kód dod.: 705140
EAN: 9000100866224
100%
2.61 EUR
5.22EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Clin na okna Citrus, čistič okien a skla, vôňa citrón. Pre čistenie a lesk sklenených a hladkých umývateľných plôch (napr. sklo, zrkadlá, TV obrazovky, sklenené stoly atď).
SIDOLUX okná a zrkadlá Anti Fog Lemon, 500 ml
LAKMA Sidolux
SIDOLUX okná a zrkadlá Anti Fog Lemon, 500 ml
Kód: 79021
 
EAN: 5902986230059
100%
2.16 EUR
2.17 EUR
4.32EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čistič skiel s alkoholom s mechanickým rozprašovačom. Slúži na umývanie okien, zrkadiel, glazúr a ostatných sklenených povrchov. Antifog zabraňuje zahmlievaniu skiel.
AKCE
Balhome octový čistič na okna 500 ml, rozprašovač
BALhome
Balhome octový čistič na okna 500 ml, rozprašovač
Kód: 2502073
Kód dod.: 712292
EAN: 8591235101737
 
1.96 EUR
3.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Balhome octový čistič na okna je efektívny prostriedok pre čisté a lesklé okná bez šmúh. Vďaka prírodnej sile octu odstraňuje nečistoty, mastnotu a usadeniny z okien, zrkadiel i sklenených povrchov.
Clin Citrus náplň do čističa okien, 500 ml
Henkel Clin
Clin Citrus náplň do čističa okien, 500 ml
Kód: 2600040
Kód dod.: 705148
EAN: 9000100866187
 
2.44 EUR
4.88EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Clin Citrus náplň do čističa okien zabezpečuje čisté okná bez šmúh a sviežu citrusovú vôňu.
AKCE
Vidol čistiaci prostriedok na okná, 500 ml
Vidol
Vidol čistiaci prostriedok na okná, 500 ml
Kód: 2602778
Kód dod.: 712276
EAN: 8585003912670
 
1.48 EUR
2.96EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vidol čistiaci prostriedok na okná zabezpečuje čistotu sklenených ploch bez šmúh a dodáva im žiarivý lesk.
Fino mikrotenové svačinové sáčky, 25 x 35 cm, 7 µm, 50 ks
Fino
Fino mikrotenové svačinové sáčky, 25 x 35 cm, 7 µm, 50 ks
Kód: 2404761
Kód dod.: 8571050130
EAN: 5201314991526
 
1.30 EUR
0.03EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pytle na desiatu FINO, rozmer 25 × 35 cm, 50 ks v balení. Veľmi praktické a ľahko použiteľné. Zaberajú minimum priestoru vo vnútri zásuvky.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.