sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Domestos 3v1 Power Citrusová náhradná náplň do WC bloku, 35 g
Domestos
Domestos 3v1 Power Citrusová náhradná náplň do WC bloku, 35 g
Kód: 2402870
Kód dod.: 719027
EAN: 8720182778741
 
0.74 EUR
21.14EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Náhradná náplň do WC bloku pre žiarivo čistú toaletu s vôňou citrusov.
AKCE
DUCK Aqua 4in1 Garden Escape 2 × 36 g
Duck™
DUCK Aqua 4in1 Garden Escape 2 × 36 g
Kód: 2404601
Kód dod.: 719982
EAN: 5000204329971
 
2.30 EUR
31.94EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
WC blok pre hygienickú čistotu a sviežosť toalety.
AKCE
Bref WC Purple Aktiv Levanduľa, WC blok v kuličkách, vôňa levandule, 3 x 50 g
Henkel Bref
Bref WC Purple Aktiv Levanduľa, WC blok v kuličkách, vôňa levandule, 3 x 50 g
Kód: 2505021
Kód dod.: 720161
EAN: 9000101089646
 
3.91 EUR
26.07EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dokonale čistí medzi každým spláchnutím vďaka účinným látkam obsiahnutým vo fialovej vode, je účinný proti vodnému kameňu. Dokonalá sviežosť. Dokonalá hygiena.
Alufix silné vrecká na odpad, 35 µ, 100 × 125 cm, 240 l, 10 ks
Alufix
Alufix silné vrecká na odpad, 35 µ, 100 × 125 cm, 240 l, 10 ks
Kód: 2504208
Kód dod.: 954521
EAN: 4823071655148
 
10.43 EUR
1.04EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Alufix vrecká na odpad silné o objeme 240 l, balenie 10 ks, hrúbka 35 µ, rozmery 100 × 125 cm, HDPE, čierne.
Quickpack žlté zatváracie vrecia na odpad, 55× 100 cm, 28 µm, 120 l, 50 ks
Quickpack
Quickpack žlté zatváracie vrecia na odpad, 55× 100 cm, 28 µm, 120 l, 50 ks
Kód: 2600954
Kód dod.: 954642
EAN: 5902335759279
 
4.56 EUR
0.09EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Žlté LDPE vrecia na odpad so zatváracou páskou vhodné pre triedenie odpadu.
Bref WC blok Pro Nature Mint & Eucalyptus, 3× 50 g
Henkel Bref
Bref WC blok Pro Nature Mint & Eucalyptus, 3× 50 g
Kód: 2505170
Kód dod.: 719985
EAN: 9000101360578
 
4.34 EUR
28.93EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
WC blok z radu produktov ProNature ponúka osvieženie vašej kúpeľne alebo toalety inšpirované prírodou.
AKCE
Swirl zatahovacie vrecká s elastickým lemom, 68 × 73 cm, 19 µ, 60 l, 10 ks
151 Products - Swirl®
Swirl zatahovacie vrecká s elastickým lemom, 68 × 73 cm, 19 µ, 60 l, 10 ks
Kód: 2505583
Kód dod.: 954440
EAN: 4008871215963
 
3.14 EUR
0.31EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vrecko rýchlo preťahnete cez okraj koša a zavriete. To všetko vďaka elastickému lemom. Vrecko nesklzne a koš tak zostane čistý.
Duck Mint Mission WC gel do toalety, 750 ml
Duck™
Duck Mint Mission WC gel do toalety, 750 ml
Kód: 2601164
Kód dod.: 719967
EAN: 5000204422979
 
3.04 EUR
4.05EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Duck WC gel Mint Mission pomáha odstrániť nečistoty z toalety a zanecháva sviežu mätovú vôňu. Je vhodný na pravidelné čistenie toalety.
Dr. Devil WC Point Duo Block Sunset Blossom, 65 ml
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil WC Point Duo Block Sunset Blossom, 65 ml
Kód: 2602341
Kód dod.: 720070
EAN: 8595025842282
 
3.04 EUR
46.77EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dr. Devil WC Point Duo Block Sunset Blossom pomáha udržiavať toaletu čistú a príjemne voňajúcu.
Bref WC blok Color Auto Active Ocean, 3 × 50 g
Henkel Bref
Bref WC blok Color Auto Active Ocean, 3 × 50 g
Kód: 2602402
Kód dod.: 720264
EAN: 9000101854138
 
3.91 EUR
26.07EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bref WC blok Color Auto Active Ocean zabezpečuje čistotu toalety a sviežu oceánovú vôňu.
AKCE
Bref WC blok Color Auto Active Flowers, 3 × 50 g
Henkel Bref
Bref WC blok Color Auto Active Flowers, 3 × 50 g
Kód: 2602401
Kód dod.: 720263
EAN: 9000101853353
 
3.91 EUR
26.07EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bref WC blok Color Auto Active Flowers pomáha udržiavať toaletu čistú a sviežo voňavú pri každom spláchnutí.
AKCE
Bref Power Aktiv Citron a Oceán WC blok, 4 x 50 g
Henkel Bref
Bref Power Aktiv Citron a Oceán WC blok, 4 x 50 g
Kód: 2602656
Kód dod.: 720247
EAN: 9000101309485
 
5.18 EUR
25.9EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bref Power Aktiv Citron & Oceán WC blok 4 × 50 g je závesný čistiaci WC blok určený k udržiavaniu čistoty toalety pri každom spláchnutí. Kombinuje dve vône – citrón (Citron) a oceán (Oceán) – a postupne uvoľňuje aktívne látky, ktoré čistia a osviežujú WC mí
Bref WC blok Power Aktiv Flower 4 x 50 g
Henkel Bref
Bref WC blok Power Aktiv Flower 4 x 50 g
Kód: 2602861
Kód dod.: 720273
EAN: 9000101308860
 
5.22 EUR
26.1EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bref Power Aktiv Flower je závesný WC blok so štyrmi aktívnymi guľkami, ktoré zabezpečujú účinné čistenie a dlhodobú sviežosť pri každom spláchnutí.
-1%Zľava
Tatrachema Prešovská Relaxa soľ do kúpeľa, 1 kg
Prešovská Relaxa
Tatrachema Prešovská Relaxa soľ do kúpeľa, 1 kg
Kód: 15082
Kód dod.: 807002
EAN: 8586001111225
95%
1.73 EUR
1.74 EUR
1.73EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nepenívá jodizovaná soľ do kúpeľa. Soľ priaznivo ovplyvňuje celkový stav ľudského organizmu. Kúpele z Prešovskej kúpeľovej soli priaznivo ovplyvňujú celkový stav ľudského organizmu.
Naturalis Lavender soľ do kúpeľa s vôňou levandule 1000 g
Naturalis
Naturalis Lavender soľ do kúpeľa s vôňou levandule 1000 g
Kód: 2101454
Kód dod.: 805030
EAN: 8595196908787
 
3.26 EUR
3.26EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Naturalis Levandule je relaxační koupelová sůl s jemnou levandulovou vůní, která pomáhá uvolnit tělo i mysl po náročném dni.
Stachema Tvrdidlo P 11 pre Eprosiny a epoxidy, 10 g
Stachema
Stachema Tvrdidlo P 11 pre Eprosiny a epoxidy, 10 g
Kód: 2502880
Kód dod.: 502710
EAN: 8594024091639
 
3.04 EUR
304EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na vytvrdzovanie epoxidových živíc a Eprosinov. Tvrdidlo P 11 sa používa na vytvrdzovanie epoxidových živíc a Eprosinov najmä pre oblasť stavebníctva, ďalej pri výrobe kompozitov a na výrobu lepidiel.
SCHWARZKOPF GLOSS SUPREME KARAMELOVÁ 30 ML 6799
Henkel Schwarzkopf
SCHWARZKOPF GLOSS SUPREME KARAMELOVÁ 30 ML 6799
Kód: 2602962
Kód dod.: 870723
EAN: 9000101776799
 
8.70 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
-1%Zľava
Linteo Univerzálny vlhčené obrúsky s antibakteriálnou prísadou k všestrannému použitie silne čistiaci 40 kusov
Linteo®
Linteo Univerzálny vlhčené obrúsky s antibakteriálnou prísadou k všestrannému použitie silne čistiaci 40 kusov
Kód: 92085
Kód dod.: 915036
EAN: 8594008878348
90%
1.51 EUR
1.52 EUR
0.04EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vlhčené ubrousky Linteo s antibakteriální přísadou jsou vhodné pro všestranné použití v domácnosti. Dodáváme je v balení 40 kusů.
RYOR kyselina hyalurónová - gel 30 ml
Ryor
RYOR kyselina hyalurónová - gel 30 ml
Kód: 1703346
Kód dod.: 822692
EAN: 8594007970708
 
9.56 EUR
318.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jemné, dobre vstrebateľné gélové sérum s vysokým obsahom obľúbenej kyseliny hyalurónovej, ktorá zabezpečuje intenzívnu hydratáciu a postupnú redukciu drobných vrások.
Astrid Hyaluronic Gold očné sérum, 15 ml
Astrid
Astrid Hyaluronic Gold očné sérum, 15 ml
Kód: 2501879
Kód dod.: 820470
EAN: 8592297012054
 
10 EUR
666.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vyplňujúce očné sérum proti vráskam.
Payot Source Hydratant Adaptogénne Sérum hydratačné sérum pre všetky typy pleti 30 ml
Payot Paris
Payot Source Hydratant Adaptogénne Sérum hydratačné sérum pre všetky typy pleti 30 ml
Kód: 2304149
Kód dod.: 65118801
EAN: 3390150589164
 
47.79 EUR
1 593EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Objavte Adaptogénne rehydratačné sérum zložené z 98 % zložiek prírodného pôvodu. Obohatené o duo ad
Nivea Rozjasňujúce sérum Cellular Expert Filler s vitamínom C 30ml
Nivea®
Nivea Rozjasňujúce sérum Cellular Expert Filler s vitamínom C 30ml
Kód: 2507109
Kód dod.: 822819
EAN: 9005800388557
 
16.52 EUR
550.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Doprajte svojej pleti žiarivý vzhľad a hebkosť počas len minúty vďaka sile vitamínu C. Doprajte si sviežu a mladistvú pleť s NIVEA Rozjasňujúcim sérum Cellular Expert Filler s vitamínom C.
Nivea Expertné duálne sérum proti vráskam a denný krém Q10 Anti-Wrinkle Expert 30ml + 50ml
Nivea®
Nivea Expertné duálne sérum proti vráskam a denný krém Q10 Anti-Wrinkle Expert 30ml + 50ml
Kód: 2507883
Kód dod.: 822886
EAN: 9005800381367
 
22.18 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Doprajte svojej pleti kompletnú starostlivosť proti vráskam s výkonnou kombináciou NIVEA Q10 Anti-Wrinkle Expert. Toto účinné duo pôsobí v dokonalej synergii, aby viditeľne redukovalo vrásky, zlepšilo pevnosť pleti a dodalo jej mladistvý vzhľad.
Astrid GLow Expert sérum proti tmavým škvrnám 30 ml
Astrid
Astrid GLow Expert sérum proti tmavým škvrnám 30 ml
Kód: 2509131
Kód dod.: 820476
EAN: 8592297013563
 
10 EUR
333.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Astrid Glow Expert 4D pleťové sérum je navrhnuté pre boj proti vráskam a tmavým škvrnám a obsahuje 92 % zložiek prírodného pôvodu. Vysoko koncentrované zloženie so silným rozjasňujúcim a anti-aging komplexom.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.