sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Max Color farba na kožu, čierna, 250 ml
Mako color
Max Color farba na kožu, čierna, 250 ml
Kód: 2506261
Kód dod.: 950172
EAN: 8592884005445
 
7.70 EUR
30.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na farebnú povrchovú úpravu kožených výrobkov, koženej obuvi a koženej galantérie.
Max Color zinko-hliníková farba v spreji, 400 ml
Mako color
Max Color zinko-hliníková farba v spreji, 400 ml
Kód: 2503398
Kód dod.: 101187
EAN: 8592884002697
 
11.53 EUR
28.83EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
So zinkovým sprejom s obsahom hliníka rýchlo opravíte základnú farbu, ktorá sa poškodila napríklad pri zváraní. Nástrek zaručuje čistú a rýchlu prácu, keďže farba nesteká a má vysoký rozliv.
Max Color Epoxy farba na bielu techniku, biela, 400 ml
Mako color
Max Color Epoxy farba na bielu techniku, biela, 400 ml
Kód: 2503047
Kód dod.: 106212
EAN: 4009506008158
 
11.09 EUR
27.73EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Super tvrdý sprej, výborne priľne v kuchyniach, kúpeľniach. Ideálne pre nátery chladničiek, práčok, sušičiek, vaní, glazúrovaných dlaždíc, zábradlí, záhradného nábytku.
Spraytool značkovací sprej ružový, 500 ml
Motip
Spraytool značkovací sprej ružový, 500 ml
Kód: 2506708
Kód dod.: 106370
EAN: 4044965331720
 
6.79 EUR
13.58EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Značkovací sprej pre profesionálne stavebné značenie pre stavebné a inžinierske stavby, stavenisko a cestné staviteľstvo.
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 2009 oranžová dopravná, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 2009 oranžová dopravná, 400 ml
Kód: 2503551
Kód dod.: 107060
EAN: 4009506092096
 
6.48 EUR
16.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa na nátery dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmot. Vyniká vydatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká. Je odolná proti poveternostným vplyvom a korózii.
Belton farba na radiátory v spreji, slonová kosť, 400 ml
Belton
Belton farba na radiátory v spreji, slonová kosť, 400 ml
Kód: 2503967
Kód dod.: 103138
EAN: 4015962156432
 
10.31 EUR
25.78EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sprej na báze nitrokombinačných pryskyříc. Určený na lakovanie radiátorov, ktoré sa zahrejú na teploty 80 do 120 °C. Vďaka tomuto spreju budete mať uľahčenú prácu pri lakovaní radiátorov.
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 6003 olivovo zelená mat, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 6003 olivovo zelená mat, 400 ml
Kód: 2508063
Kód dod.: 107072
EAN: 8592884013396
 
6.48 EUR
16.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa na natieranie dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmôt. Vyniká výdatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká. Je odolná proti poveternostným vplyvom a korózii.
Essence Satin Glow lesklá rúž 03 Rose and Shine 3,5 g
Essence
Essence Satin Glow lesklá rúž 03 Rose and Shine 3,5 g
Kód: 2502331
Kód dod.: ES542724
EAN: 4059729542724
 
3.26 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Doprajte svojim perám sofistikovaný lesk a intenzívnu farbu s rúžom Satin Glow Luminous Shine od Ess
Essence lesklá rtěnka satin GLOW 08 Fuchsionista, 3,5 g
Essence
Essence lesklá rtěnka satin GLOW 08 Fuchsionista, 3,5 g
Kód: 2601844
Kód dod.: ES585011
EAN: 4059729585011
 
3.26 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
doprajte svojim perám výrazný a elegantný vzhľad s rúžom essence Satin Glow Luminous Shine 08 Fuchsi
Motip 04018 sprej na disky čierny lesk, 500 ml
Motip
Motip 04018 sprej na disky čierny lesk, 500 ml
Kód: 2504591
Kód dod.: 106231
EAN: 8711347209729
 
9.78 EUR
19.56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Motip, sprej na disky áut. Vysoko kvalitný, rýchloschnúci nitro kombi lak, odolný voči poveternostným vplyvom.
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 8007 hnedá srnčia, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 8007 hnedá srnčia, 400 ml
Kód: 2503562
Kód dod.: 107042
EAN: 4009506098074
 
6.48 EUR
16.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa na nátery dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmôt. Vyniká výdatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká. Je odolná proti poveternostným vplyvom a korózii.
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 1001 béžová, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 1001 béžová, 400 ml
Kód: 2503550
Kód dod.: 107053
EAN: 4009506091013
 
6.48 EUR
16.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa na nátery dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmôt. Vyniká výdatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká.
Motip 04009 bezfarebný akrylový lak, 500 ml
Motip
Motip 04009 bezfarebný akrylový lak, 500 ml
Kód: 2502676
Kód dod.: 105428
EAN: 8711347009565
 
9.78 EUR
19.56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rýchloschnúci lak na zabezpečenie brilantného lesku a odolnosti. Tento bezfarebný lak je odolný voči poveternostným vplyvom, dodáva dokonalú ochranu pred UV žiarením a vyblednutím laku.
Belton Special farba v spreji s kovovým efektom, imitácia zlata, 400 ml
Belton
Belton Special farba v spreji s kovovým efektom, imitácia zlata, 400 ml
Kód: 2503970
Kód dod.: 103233
EAN: 4015962156463
 
9.43 EUR
9.44 EUR
23.58EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Imitácia BRONZ nielen niečo pre sochy - mnoho objektov získa vďaka úžasne naozaj pôsobiacemu povrchu antickú, umeleckú atmosféru, dobrá odolnosť voči poškriabaniu.
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 9006 svetlý hliník, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 9006 svetlý hliník, 400 ml
Kód: 2500344
Kód dod.: 107051
EAN: 4009506099064
 
6.48 EUR
16.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa na nátery dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmot. Vyniká vysokou vydatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká. Je odolná proti poveternostným vplyvom a korózii.
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 9003 signálna biela, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 9003 signálna biela, 400 ml
Kód: 2501666
Kód dod.: 107049
EAN: 4009506099033
 
6.48 EUR
16.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa na nátery dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmôt. Vyniká výdatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká. Je odolná voči poveternostným vplyvom a korózii.
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 3004 purpurovo červená, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 3004 purpurovo červená, 400 ml
Kód: 2501665
Kód dod.: 107020
EAN: 4009506093048
 
6.48 EUR
16.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa na nátery dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmot. Vyniká výdatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nesteká. Je odolná proti poveternostným vplyvom a korózii.
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 2008 oranžová, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 2008 oranžová, 400 ml
Kód: 2501884
Kód dod.: 107015
EAN: 4009506092089
 
6.48 EUR
16.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa k náterom dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmot. Vyniká výdatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká. Je odolná voči poveternostným vplyvom a korózii.
AKCE
Max Color značkovací sprej, biela, 500 ml
Mako color
Max Color značkovací sprej, biela, 500 ml
Kód: 2503054
Kód dod.: 106352
EAN: 4009506021263
 
6.04 EUR
12.08EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Špeciálna kombinácia pojív. Použitie na stavbách, pri výkopových prácach, v lesnom priemysle. Extrémne rýchla doba schnutia ( cca 2-3 min.), výborná krycia schopnosť, odolnosť voči vode a poveternostným vplyvom.
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 7001 striebornosivá, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 7001 striebornosivá, 400 ml
Kód: 2503474
Kód dod.: 107039
EAN: 4009506097015
 
6.48 EUR
16.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa k náterom dreva, kovu, karosérií, niektorých plastov. Vyniká výdatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká. Je odolná proti poveternostným vplyvom a korózii.
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 6010 trávová zelená, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 6010 trávová zelená, 400 ml
Kód: 2503553
Kód dod.: 107064
EAN: 4009506096100
 
6.48 EUR
16.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa na nátery dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmôt. Vyniká výdatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká. Je odolná voči poveternostným vplyvom a korózii.
Max Color strieborná dekoračná farba v spreji, 150 ml
Mako color
Max Color strieborná dekoračná farba v spreji, 150 ml
Kód: 2503700
Kód dod.: 103147
EAN: 4326470160232
 
4 EUR
26.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Max Color Vianočný a dekoračný strieborný sprej. Strieborná dekoračná farba v spreji na akrylovej báze.
BALSPREJ základná univerzálna farba v spreji biela, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ základná univerzálna farba v spreji biela, 400 ml
Kód: 2503460
Kód dod.: 106300
EAN: 4009506013152
 
6.31 EUR
15.78EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna základová farba je vhodná na prípravu pórovitých a savých podkladov pre zvýšenie antikoróznej ochrany.
Max Color izolačný sprej na škvrny, 400 ml
Mako color
Max Color izolačný sprej na škvrny, 400 ml
Kód: 2503701
Kód dod.: 404953
EAN: 4029534642629
 
13.87 EUR
34.68EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Max color izolačný nástrek proti škvrnám od vody a plesní, dymu, sadzám, nikotínu, asfaltu, dechtu, maliarským vzorom atď. Vhodný na minerálne podklady, drevo, betón atď.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.