sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Bref WC blok Pro Nature Mint & Eucalyptus, 3× 50 g
Henkel Bref
Bref WC blok Pro Nature Mint & Eucalyptus, 3× 50 g
Kód: 2505170
Kód dod.: 719985
EAN: 9000101360578
 
4.34 EUR
28.93EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
WC blok z radu produktov ProNature ponúka osvieženie vašej kúpeľne alebo toalety inšpirované prírodou.
AKCE
Swirl zatahovacie vrecká s elastickým lemom, 68 × 73 cm, 19 µ, 60 l, 10 ks
151 Products - Swirl®
Swirl zatahovacie vrecká s elastickým lemom, 68 × 73 cm, 19 µ, 60 l, 10 ks
Kód: 2505583
Kód dod.: 954440
EAN: 4008871215963
 
3.14 EUR
0.31EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vrecko rýchlo preťahnete cez okraj koša a zavriete. To všetko vďaka elastickému lemom. Vrecko nesklzne a koš tak zostane čistý.
AKCE
Bref WC Purple Aktiv Levanduľa, WC blok v kuličkách, vôňa levandule, 3 x 50 g
Henkel Bref
Bref WC Purple Aktiv Levanduľa, WC blok v kuličkách, vôňa levandule, 3 x 50 g
Kód: 2505021
Kód dod.: 720161
EAN: 9000101089646
 
3.91 EUR
26.07EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dokonale čistí medzi každým spláchnutím vďaka účinným látkam obsiahnutým vo fialovej vode, je účinný proti vodnému kameňu. Dokonalá sviežosť. Dokonalá hygiena.
Alufix silné vrecká na odpad, 35 µ, 100 × 125 cm, 240 l, 10 ks
Alufix
Alufix silné vrecká na odpad, 35 µ, 100 × 125 cm, 240 l, 10 ks
Kód: 2504208
Kód dod.: 954521
EAN: 4823071655148
 
10.43 EUR
1.04EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Alufix vrecká na odpad silné o objeme 240 l, balenie 10 ks, hrúbka 35 µ, rozmery 100 × 125 cm, HDPE, čierne.
Quickpack žlté zatváracie vrecia na odpad, 55× 100 cm, 28 µm, 120 l, 50 ks
Quickpack
Quickpack žlté zatváracie vrecia na odpad, 55× 100 cm, 28 µm, 120 l, 50 ks
Kód: 2600954
Kód dod.: 954642
EAN: 5902335759279
 
4.56 EUR
0.09EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Žlté LDPE vrecia na odpad so zatváracou páskou vhodné pre triedenie odpadu.
Duck Mint Mission WC gel do toalety, 750 ml
Duck™
Duck Mint Mission WC gel do toalety, 750 ml
Kód: 2601164
Kód dod.: 719967
EAN: 5000204422979
 
3.04 EUR
4.05EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Duck WC gel Mint Mission pomáha odstrániť nečistoty z toalety a zanecháva sviežu mätovú vôňu. Je vhodný na pravidelné čistenie toalety.
Dr. Devil WC Point Duo Block Sunset Blossom, 65 ml
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil WC Point Duo Block Sunset Blossom, 65 ml
Kód: 2602341
Kód dod.: 720070
EAN: 8595025842282
 
3.04 EUR
46.77EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dr. Devil WC Point Duo Block Sunset Blossom pomáha udržiavať toaletu čistú a príjemne voňajúcu.
Bref WC blok Color Auto Active Ocean, 3 × 50 g
Henkel Bref
Bref WC blok Color Auto Active Ocean, 3 × 50 g
Kód: 2602402
Kód dod.: 720264
EAN: 9000101854138
 
3.91 EUR
26.07EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bref WC blok Color Auto Active Ocean zabezpečuje čistotu toalety a sviežu oceánovú vôňu.
AKCE
Bref WC blok Color Auto Active Flowers, 3 × 50 g
Henkel Bref
Bref WC blok Color Auto Active Flowers, 3 × 50 g
Kód: 2602401
Kód dod.: 720263
EAN: 9000101853353
 
3.91 EUR
26.07EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bref WC blok Color Auto Active Flowers pomáha udržiavať toaletu čistú a sviežo voňavú pri každom spláchnutí.
AKCE
Bref Power Aktiv Citron a Oceán WC blok, 4 x 50 g
Henkel Bref
Bref Power Aktiv Citron a Oceán WC blok, 4 x 50 g
Kód: 2602656
Kód dod.: 720247
EAN: 9000101309485
 
5.18 EUR
25.9EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bref Power Aktiv Citron & Oceán WC blok 4 × 50 g je závesný čistiaci WC blok určený k udržiavaniu čistoty toalety pri každom spláchnutí. Kombinuje dve vône – citrón (Citron) a oceán (Oceán) – a postupne uvoľňuje aktívne látky, ktoré čistia a osviežujú WC mí
Bref WC blok Power Aktiv Flower 4 x 50 g
Henkel Bref
Bref WC blok Power Aktiv Flower 4 x 50 g
Kód: 2602861
Kód dod.: 720273
EAN: 9000101308860
 
5.22 EUR
26.1EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bref Power Aktiv Flower je závesný WC blok so štyrmi aktívnymi guľkami, ktoré zabezpečujú účinné čistenie a dlhodobú sviežosť pri každom spláchnutí.
AKCE
Detakryl protiplísňová snehobiela maliarska farba, 5 kg
Detecha®
Detakryl protiplísňová snehobiela maliarska farba, 5 kg
Kód: 2504515
Kód dod.: 627070
EAN: 8595002323995
 
27.61 EUR
5.52EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Snehobiely maliarsky náter do interiéru s obsahom biocídov. Veľmi dobre zakrýva škvrny, je paropriepustný, za sucha otěruvzdorný.
REMAL Protipliesňový farba proti plesni, 25 kg
REMAL
REMAL Protipliesňový farba proti plesni, 25 kg
Kód: 2508534
Kód dod.: 400662
EAN: 8591235036459
 
73.44 EUR
73.45 EUR
2.94EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Protipliesňová maliarska paropriepustná farba do interiéru s účinkom proti rastu plesní napr. Penicillium glaucum, Chaetomium globosum, Aspergilus niger, Alternaria tenuis, Aureobasidium pullutans, Scletophona pityophila.
Nivea Sérum Q10 Anti-Wrinkle Expert duálne sérum proti vráskam, 30 ml
Nivea®
Nivea Sérum Q10 Anti-Wrinkle Expert duálne sérum proti vráskam, 30 ml
Kód: 2404196
Kód dod.: 822885
EAN: 9005800376882
 
18.04 EUR
601.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Expertné duálne sérum obsahuje účinné anti-age ingrediencie, čistý koenzým Q10 v najvyššej koncentrácii, redukuje hlboké vrásky a pomáha chrániť pleť pred poškodením a vznikom nových vrások.
AKCE
Sidolux čistič na okna a rámy s levandulou, 1 l
LAKMA Sidolux
Sidolux čistič na okna a rámy s levandulou, 1 l
Kód: 2407127
Kód dod.: 705262
EAN: 5902986214127
 
3.65 EUR
3.65EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sidolux Marseille s levandulou – čistiaci prostriedok na okná a rámy so sviežou levanduľovou vôňou.
Sidolux čistič na okna a rámy s Ylang Ylang, 1 l
LAKMA Sidolux
Sidolux čistič na okna a rámy s Ylang Ylang, 1 l
Kód: 2407128
Kód dod.: 705263
EAN: 5902986213533
 
3.91 EUR
3.91EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sidolux Marseille Ylang Ylang – čistiaci prostriedok na okná a rámy s exotickou vôňou kvetov Ylang Ylang.
Nivea pleťové sérum Luminous Skin Glow Liquid Refiner 100 ml
Nivea®
Nivea pleťové sérum Luminous Skin Glow Liquid Refiner 100 ml
Kód: 2507842
Kód dod.: 822401
EAN: 9005800390048
 
9.56 EUR
95.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nivea Luminous Skin Glow Liquid Refiner je ľahké pleťové sérum navrhnuté na rozjasnenie pleti a zjednotenie jej tónu.
Astrid Glow Expert perlové sérum proti tmavým kruhom pod očami 15ml
Astrid
Astrid Glow Expert perlové sérum proti tmavým kruhom pod očami 15ml
Kód: 2509132
Kód dod.: 820477
EAN: 8592297013570
 
10 EUR
666.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Astrid Glow Expert 4D perlové očné sérum s 95 % složiek prírodného pôvodu je navrhnuté na boj proti vráskam a tmavým kruhom pod očami. Obsahuje silný rozjasňujúci anti-aging komplex so 4 účinkami pre žiarivé a mladistvo vyzerajúce okolie očí.
Astrid Vitamin C pleťové sérum, 30 ml
Astrid
Astrid Vitamin C pleťové sérum, 30 ml
Kód: 2601817
Kód dod.: 821070
EAN: 8592297006848
 
9.78 EUR
326EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pleťové sérum proti vráskam a pre žiarivú pleť.
Essence sérum ve spreji GLOW like HONEY 50 ml
Essence
Essence sérum ve spreji GLOW like HONEY 50 ml
Kód: 2601948
Kód dod.: ES584700
EAN: 4059729584700
 
3.79 EUR
75.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rozjasnite svoju pleť s essence pleťovým sérom ve spreji Glow Like HONEY, ktoré kombinuje starostliv
REMAL V2065 latex vonkajší, biely, 10 kg
REMAL
REMAL V2065 latex vonkajší, biely, 10 kg
Kód: 2503215
Kód dod.: 369580
EAN: 8591235019810
 
31.52 EUR
3.15EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre vnútorné a vonkajšie nátery stavebných materiálov ako sú zdivo, drevo, drevotrieskové a drevovláknité dosky a papier. Je umývateľný, s vysokou belosťou a dobre kryje.
Dr. Devil Polar Aqua, WC gél + košík, 400 ml
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil Polar Aqua, WC gél + košík, 400 ml
Kód: 02479
Kód dod.: 720047
EAN: 8595025806048
100%
2.39 EUR
5.98EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
WC gél Polar Aqua 3v1 sviežo vonia, čistí a preventívne pôsobí proti usadzovaniu vodného kameňa.
AKCE
Dr. Devil 3v1 Point Block WC blok v tubě Polar Aqua, 75 ml
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil 3v1 Point Block WC blok v tubě Polar Aqua, 75 ml
Kód: 63956
Kód dod.: 9527
EAN: 8595025817723
93%
2.95 EUR
39.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Blok so špeciálnou látkou pre vyššiu účinnosť a hygienickým dávkovaním preventívne pôsobí proti usadzovaniu vodného kameňa, sviežo vonia a dôkladne čistí. Doba pôsobenia jednej kytičky je cca jeden týždeň.
Duck WC pásky Fresh Stick Limetka, 3 ks
Duck™
Duck WC pásky Fresh Stick Limetka, 3 ks
Kód: 66336
Kód dod.: 720002
EAN: 5000204437935
80%
2.61 EUR
0.87EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Efektívne prilne bez potreby závesu, voní s každým spláchnutím, čistí po dobu až 4 týždňov.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.