sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Jub Jupol Citro maliarska farba proti plesniam, 10 l
Jub
Jub Jupol Citro maliarska farba proti plesniam, 10 l
Kód: 2503094
Kód dod.: 404929
EAN: 3831000243626
 
40.79 EUR
4.08EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Má príjemnú citrónovú vôňu, vysokú bielosť, vysokú kryvost, vysokú paropriepustnosť, ľahko sa nanáša a je otěruvzdorná. Farba má mimoriadne nízky obsah volatínnych organických látok (VOC < 1 g/l) – je šetrná k ľudskému zdraviu a životnému prostrediu.
Nivea Q10 Anti-Wrinkle Expert sérum na vyplnenie vrások, 15 ml
Nivea®
Nivea Q10 Anti-Wrinkle Expert sérum na vyplnenie vrások, 15 ml
Kód: 2506917
Kód dod.: 822428
EAN: 9005800360287
 
13.26 EUR
884EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sérum na vyplnenie vrások s preukázateľným účinkom proti hlbokým vráskam.
Nivea Denné UV sérum Cellular Expert Filler fluid OF 50+ 30ml
Nivea®
Nivea Denné UV sérum Cellular Expert Filler fluid OF 50+ 30ml
Kód: 2508175
Kód dod.: 822820
EAN: 9005800388656
 
16.52 EUR
550.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Denné UV Sérum Fluid Cellular Expert Filler OF 50+ je efektívnym riešením pre každodennú ochranu pleti proti UV žiareniu a redukciu znakov starnutia pleti. Účinné zloženie obsahuje 2 typy čistej kyseliny hyalurónovej na podporu vlastnej tvorby hyalurónu v pl
-1%Zľava
Tatrachema Prešovská Relaxa soľ do kúpeľa, 1 kg
Prešovská Relaxa
Tatrachema Prešovská Relaxa soľ do kúpeľa, 1 kg
Kód: 15082
Kód dod.: 8304
EAN: 8586001111225
95%
1.73 EUR
1.74 EUR
1.73EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nepenívá jodizovaná soľ do kúpeľa. Soľ priaznivo ovplyvňuje celkový stav ľudského organizmu. Kúpele z Prešovskej kúpeľovej soli priaznivo ovplyvňujú celkový stav ľudského organizmu.
Naturalis Lavender soľ do kúpeľa s vôňou levandule 1000 g
Naturalis
Naturalis Lavender soľ do kúpeľa s vôňou levandule 1000 g
Kód: 2101454
Kód dod.: 805030
EAN: 8595196908787
 
3.26 EUR
3.26EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Naturalis Levandule je relaxační koupelová sůl s jemnou levandulovou vůní, která pomáhá uvolnit tělo i mysl po náročném dni.
Stachema Tvrdidlo P 11 pre Eprosiny a epoxidy, 10 g
Stachema
Stachema Tvrdidlo P 11 pre Eprosiny a epoxidy, 10 g
Kód: 2502880
Kód dod.: 502710
EAN: 8594024091639
 
3.04 EUR
304EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na vytvrdzovanie epoxidových živíc a Eprosinov. Tvrdidlo P 11 sa používa na vytvrdzovanie epoxidových živíc a Eprosinov najmä pre oblasť stavebníctva, ďalej pri výrobe kompozitov a na výrobu lepidiel.
SCHWARZKOPF GLOSS SUPREME KARAMELOVÁ 30 ML 6799
Henkel Schwarzkopf
SCHWARZKOPF GLOSS SUPREME KARAMELOVÁ 30 ML 6799
Kód: 2602962
Kód dod.: 870723
EAN: 9000101776799
 
8.70 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
AKCE
Detakryl protiplísňová snehobiela maliarska farba, 5 kg
Detecha®
Detakryl protiplísňová snehobiela maliarska farba, 5 kg
Kód: 2504515
Kód dod.: 627070
EAN: 8595002323995
 
27.61 EUR
5.52EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Snehobiely maliarsky náter do interiéru s obsahom biocídov. Veľmi dobre zakrýva škvrny, je paropriepustný, za sucha otěruvzdorný.
REMAL Protipliesňový farba proti plesni, 25 kg
REMAL
REMAL Protipliesňový farba proti plesni, 25 kg
Kód: 2508534
Kód dod.: 400662
EAN: 8591235036459
 
73.44 EUR
73.45 EUR
2.94EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Protipliesňová maliarska paropriepustná farba do interiéru s účinkom proti rastu plesní napr. Penicillium glaucum, Chaetomium globosum, Aspergilus niger, Alternaria tenuis, Aureobasidium pullutans, Scletophona pityophila.
AKCE
Sidolux čistič na okna a rámy s levandulou, 1 l
LAKMA Sidolux
Sidolux čistič na okna a rámy s levandulou, 1 l
Kód: 2407127
Kód dod.: 705262
EAN: 5902986214127
 
3.65 EUR
3.65EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sidolux Marseille s levandulou – čistiaci prostriedok na okná a rámy so sviežou levanduľovou vôňou.
Sidolux čistič na okna a rámy s Ylang Ylang, 1 l
LAKMA Sidolux
Sidolux čistič na okna a rámy s Ylang Ylang, 1 l
Kód: 2407128
Kód dod.: 705263
EAN: 5902986213533
 
3.91 EUR
3.91EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sidolux Marseille Ylang Ylang – čistiaci prostriedok na okná a rámy s exotickou vôňou kvetov Ylang Ylang.
Nivea Cellular Luminous630 Obnovujúce sérum proti pigmentovým škvrnám 30 ml
Nivea®
Nivea Cellular Luminous630 Obnovujúce sérum proti pigmentovým škvrnám 30 ml
Kód: 2501453
Kód dod.: 822709
EAN: 4006000018089
 
30.43 EUR
30.44 EUR
1 014.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nivea obnovujúce sérum proti pigmentovým škvrnám Cellular Luminous630. Špeciálne zloženie séra pôsobí na bunkovej úrovni.
Nivea Sérum Q10 Anti-Wrinkle Expert duálne sérum proti vráskam, 30 ml
Nivea®
Nivea Sérum Q10 Anti-Wrinkle Expert duálne sérum proti vráskam, 30 ml
Kód: 2404196
Kód dod.: 822885
EAN: 9005800376882
 
18.04 EUR
601.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Expertné duálne sérum obsahuje účinné anti-age ingrediencie, čistý koenzým Q10 v najvyššej koncentrácii, redukuje hlboké vrásky a pomáha chrániť pleť pred poškodením a vznikom nových vrások.
Nivea pleťové sérum Luminous Skin Glow Liquid Refiner 100 ml
Nivea®
Nivea pleťové sérum Luminous Skin Glow Liquid Refiner 100 ml
Kód: 2507842
Kód dod.: 822401
EAN: 9005800390048
 
9.56 EUR
95.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nivea Luminous Skin Glow Liquid Refiner je ľahké pleťové sérum navrhnuté na rozjasnenie pleti a zjednotenie jej tónu.
Astrid Glow Expert perlové sérum proti tmavým kruhom pod očami 15ml
Astrid
Astrid Glow Expert perlové sérum proti tmavým kruhom pod očami 15ml
Kód: 2509132
Kód dod.: 820477
EAN: 8592297013570
 
10 EUR
666.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Astrid Glow Expert 4D perlové očné sérum s 95 % složiek prírodného pôvodu je navrhnuté na boj proti vráskam a tmavým kruhom pod očami. Obsahuje silný rozjasňujúci anti-aging komplex so 4 účinkami pre žiarivé a mladistvo vyzerajúce okolie očí.
Astrid Vitamin C pleťové sérum, 30 ml
Astrid
Astrid Vitamin C pleťové sérum, 30 ml
Kód: 2601817
Kód dod.: 821070
EAN: 8592297006848
 
9.78 EUR
326EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pleťové sérum proti vráskam a pre žiarivú pleť.
Essence sérum ve spreji GLOW like HONEY 50 ml
Essence
Essence sérum ve spreji GLOW like HONEY 50 ml
Kód: 2601948
Kód dod.: ES584700
EAN: 4059729584700
 
3.79 EUR
75.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rozjasnite svoju pleť s essence pleťovým sérom ve spreji Glow Like HONEY, ktoré kombinuje starostliv
REMAL V2064 latex vnútorný, biely, 5 kg
REMAL
REMAL V2064 latex vnútorný, biely, 5 kg
Kód: 2503271
Kód dod.: 370164
EAN: 8591235019940
 
15.01 EUR
3EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je určený pre vnútorné nátery dreva, papiera, omietok, drevotriesky apod. Je umývateľný, s vysokou bielosťou a dobre kryje. Nie je vhodný pre objekty s trvalo vlhkým prostredím.
Teluria V2020 latex univerzálny, biely, 15 kg
Teluria
Teluria V2020 latex univerzálny, biely, 15 kg
Kód: 2503275
Kód dod.: 370584
EAN: 8591235019742
 
43.44 EUR
2.9EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Latexový náter na vonkajšie i vnútorné použitie. Pre vnútorné a vonkajšie nátery dreva, drevotrieskových a drevovláknitých dosiek, muriva, omietok, cetris dosiek. Ekologicky priaznivý výrobok.
-1%Zľava
Linteo Univerzálny vlhčené obrúsky s antibakteriálnou prísadou k všestrannému použitie silne čistiaci 40 kusov
Linteo®
Linteo Univerzálny vlhčené obrúsky s antibakteriálnou prísadou k všestrannému použitie silne čistiaci 40 kusov
Kód: 92085
Kód dod.: 915036
EAN: 8594008878348
90%
1.51 EUR
1.52 EUR
0.04EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vlhčené ubrousky Linteo s antibakteriální přísadou jsou vhodné pro všestranné použití v domácnosti. Dodáváme je v balení 40 kusů.
RYOR kyselina hyalurónová - gel 30 ml
Ryor
RYOR kyselina hyalurónová - gel 30 ml
Kód: 1703346
Kód dod.: 822692
EAN: 8594007970708
 
9.56 EUR
318.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jemné, dobre vstrebateľné gélové sérum s vysokým obsahom obľúbenej kyseliny hyalurónovej, ktorá zabezpečuje intenzívnu hydratáciu a postupnú redukciu drobných vrások.
Payot Source Hydratant Adaptogénne Sérum hydratačné sérum pre všetky typy pleti 30 ml
Payot Paris
Payot Source Hydratant Adaptogénne Sérum hydratačné sérum pre všetky typy pleti 30 ml
Kód: 2304149
Kód dod.: 65118801
EAN: 3390150589164
 
47.79 EUR
1 593EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Objavte Adaptogénne rehydratačné sérum zložené z 98 % zložiek prírodného pôvodu. Obohatené o duo ad
Astrid Hyaluronic Gold očné sérum, 15 ml
Astrid
Astrid Hyaluronic Gold očné sérum, 15 ml
Kód: 2501879
Kód dod.: 820470
EAN: 8592297012054
 
10 EUR
666.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vyplňujúce očné sérum proti vráskam.
Nivea Rozjasňujúce sérum Cellular Expert Filler s vitamínom C 30ml
Nivea®
Nivea Rozjasňujúce sérum Cellular Expert Filler s vitamínom C 30ml
Kód: 2507109
Kód dod.: 822819
EAN: 9005800388557
 
16.52 EUR
550.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Doprajte svojej pleti žiarivý vzhľad a hebkosť počas len minúty vďaka sile vitamínu C. Doprajte si sviežu a mladistvú pleť s NIVEA Rozjasňujúcim sérum Cellular Expert Filler s vitamínom C.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.