sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Nivea Q10 Anti-Wrinkle Expert sérum na vyplnenie vrások, 15 ml
Nivea®
Nivea Q10 Anti-Wrinkle Expert sérum na vyplnenie vrások, 15 ml
Kód: 2506917
Kód dod.: 822428
EAN: 9005800360287
 
13.26 EUR
884EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sérum na vyplnenie vrások s preukázateľným účinkom proti hlbokým vráskam.
Jub Jupol Citro maliarska farba proti plesniam, 10 l
Jub
Jub Jupol Citro maliarska farba proti plesniam, 10 l
Kód: 2503094
Kód dod.: 404929
EAN: 3831000243626
 
40.79 EUR
4.08EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Má príjemnú citrónovú vôňu, vysokú bielosť, vysokú kryvost, vysokú paropriepustnosť, ľahko sa nanáša a je otěruvzdorná. Farba má mimoriadne nízky obsah volatínnych organických látok (VOC < 1 g/l) – je šetrná k ľudskému zdraviu a životnému prostrediu.
AKCE
Detakryl protiplísňová snehobiela maliarska farba, 5 kg
Detecha®
Detakryl protiplísňová snehobiela maliarska farba, 5 kg
Kód: 2504515
Kód dod.: 627070
EAN: 8595002323995
 
27.61 EUR
5.52EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Snehobiely maliarsky náter do interiéru s obsahom biocídov. Veľmi dobre zakrýva škvrny, je paropriepustný, za sucha otěruvzdorný.
REMAL Protipliesňový farba proti plesni, 25 kg
REMAL
REMAL Protipliesňový farba proti plesni, 25 kg
Kód: 2508534
Kód dod.: 400662
EAN: 8591235036459
 
73.44 EUR
73.45 EUR
2.94EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Protipliesňová maliarska paropriepustná farba do interiéru s účinkom proti rastu plesní napr. Penicillium glaucum, Chaetomium globosum, Aspergilus niger, Alternaria tenuis, Aureobasidium pullutans, Scletophona pityophila.
AKCE
Sidolux čistič na okna a rámy s levandulou, 1 l
LAKMA Sidolux
Sidolux čistič na okna a rámy s levandulou, 1 l
Kód: 2407127
Kód dod.: 705262
EAN: 5902986214127
 
3.65 EUR
3.65EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sidolux Marseille s levandulou – čistiaci prostriedok na okná a rámy so sviežou levanduľovou vôňou.
Sidolux čistič na okna a rámy s Ylang Ylang, 1 l
LAKMA Sidolux
Sidolux čistič na okna a rámy s Ylang Ylang, 1 l
Kód: 2407128
Kód dod.: 705263
EAN: 5902986213533
 
3.91 EUR
3.91EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sidolux Marseille Ylang Ylang – čistiaci prostriedok na okná a rámy s exotickou vôňou kvetov Ylang Ylang.
Nivea Sérum Q10 Anti-Wrinkle Expert duálne sérum proti vráskam, 30 ml
Nivea®
Nivea Sérum Q10 Anti-Wrinkle Expert duálne sérum proti vráskam, 30 ml
Kód: 2404196
Kód dod.: 822885
EAN: 9005800376882
 
18.04 EUR
601.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Expertné duálne sérum obsahuje účinné anti-age ingrediencie, čistý koenzým Q10 v najvyššej koncentrácii, redukuje hlboké vrásky a pomáha chrániť pleť pred poškodením a vznikom nových vrások.
Nivea pleťové sérum Luminous Skin Glow Liquid Refiner 100 ml
Nivea®
Nivea pleťové sérum Luminous Skin Glow Liquid Refiner 100 ml
Kód: 2507842
Kód dod.: 822401
EAN: 9005800390048
 
9.56 EUR
95.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nivea Luminous Skin Glow Liquid Refiner je ľahké pleťové sérum navrhnuté na rozjasnenie pleti a zjednotenie jej tónu.
Astrid Glow Expert perlové sérum proti tmavým kruhom pod očami 15ml
Astrid
Astrid Glow Expert perlové sérum proti tmavým kruhom pod očami 15ml
Kód: 2509132
Kód dod.: 820477
EAN: 8592297013570
 
10 EUR
666.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Astrid Glow Expert 4D perlové očné sérum s 95 % složiek prírodného pôvodu je navrhnuté na boj proti vráskam a tmavým kruhom pod očami. Obsahuje silný rozjasňujúci anti-aging komplex so 4 účinkami pre žiarivé a mladistvo vyzerajúce okolie očí.
Astrid Vitamin C pleťové sérum, 30 ml
Astrid
Astrid Vitamin C pleťové sérum, 30 ml
Kód: 2601817
Kód dod.: 821070
EAN: 8592297006848
 
9.78 EUR
326EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pleťové sérum proti vráskam a pre žiarivú pleť.
Essence sérum ve spreji GLOW like HONEY 50 ml
Essence
Essence sérum ve spreji GLOW like HONEY 50 ml
Kód: 2601948
Kód dod.: ES584700
EAN: 4059729584700
 
3.79 EUR
75.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rozjasnite svoju pleť s essence pleťovým sérom ve spreji Glow Like HONEY, ktoré kombinuje starostliv
REMAL V2065 latex vonkajší, biely, 10 kg
REMAL
REMAL V2065 latex vonkajší, biely, 10 kg
Kód: 2503215
Kód dod.: 369580
EAN: 8591235019810
 
31.52 EUR
3.15EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre vnútorné a vonkajšie nátery stavebných materiálov ako sú zdivo, drevo, drevotrieskové a drevovláknité dosky a papier. Je umývateľný, s vysokou belosťou a dobre kryje.
Nivea Celular Epigenetics omladzujúce sérum Epicelline 15 ml
Nivea®
Nivea Celular Epigenetics omladzujúce sérum Epicelline 15 ml
Kód: 2508855
Kód dod.: 822408
EAN: 9005800393889
 
20 EUR
1 333.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Omladzujúce sérum Nivea Cellular Epigenetics Epicelline je koncentrovaná starostlivosť proti starnutiu pleti v praktickom 15ml balení.
Nivea Sérum Derma Skin Clear Rebalance & Clear 30ml
Nivea®
Nivea Sérum Derma Skin Clear Rebalance & Clear 30ml
Kód: 2508171
Kód dod.: 822824
EAN: 9005800381473
 
9.13 EUR
304.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nivea Derma Skin Clear sérum Rebalance & Clear s kyselinou hyalurónovou, provitamínom B5 a niacinamidom je špeciálne vyvinuté pre podráždenú a namáhanú pleť so sklonom k nedokonalostiam.
Dr. Devil Polar Aqua, WC gél + košík, 400 ml
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil Polar Aqua, WC gél + košík, 400 ml
Kód: 02479
Kód dod.: 720047
EAN: 8595025806048
100%
2.39 EUR
5.98EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
WC gél Polar Aqua 3v1 sviežo vonia, čistí a preventívne pôsobí proti usadzovaniu vodného kameňa.
AKCE
Dr. Devil 3v1 Point Block WC blok v tubě Polar Aqua, 75 ml
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil 3v1 Point Block WC blok v tubě Polar Aqua, 75 ml
Kód: 63956
Kód dod.: 9527
EAN: 8595025817723
93%
2.95 EUR
39.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Blok so špeciálnou látkou pre vyššiu účinnosť a hygienickým dávkovaním preventívne pôsobí proti usadzovaniu vodného kameňa, sviežo vonia a dôkladne čistí. Doba pôsobenia jednej kytičky je cca jeden týždeň.
Duck WC pásky Fresh Stick Limetka, 3 ks
Duck™
Duck WC pásky Fresh Stick Limetka, 3 ks
Kód: 66336
Kód dod.: 720002
EAN: 5000204437935
80%
2.61 EUR
0.87EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Efektívne prilne bez potreby závesu, voní s každým spláchnutím, čistí po dobu až 4 týždňov.
Duck WC blok Fresh Discs Limetka, 36 ml
Duck™
Duck WC blok Fresh Discs Limetka, 36 ml
Kód: 1708994
Kód dod.: 719993
EAN: 5000204339130
100%
3.26 EUR
90.56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
WC gél Duck Fresh Discs limetka dokonale vyčistí vašu toaletu a veľmi spoľahlivo ju ochráni pred vodným kameňom. Provoní celú miestnosť limetkovou vôňou.
Fre-Pro Bowl Clip Cotton Blossom vonná závěska
Fre Pro
Fre-Pro Bowl Clip Cotton Blossom vonná závěska
Kód: 2001300
Kód dod.: 707167
EAN: 8594194890476
100%
4.78 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vonná závěska pre dámske toalety, vyrobené v USA. Na zavesenie z vonkajšej strany misy, pre všetky typy toaliet. Revolučný transparentný dizajn.
Bref Power Aktiv Borovica & Levanduľa tuhý WC blok, 4× 50 g
Henkel Bref
Bref Power Aktiv Borovica & Levanduľa tuhý WC blok, 4× 50 g
Kód: 2210347
Kód dod.: 720245
EAN: 9000101316988
 
5.22 EUR
26.1EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bref Power Aktiv WC blok s vôňou borovice & levandule a o + 50 % vyšším účinkom proti vodnému kameňu
Vektex Sitko do pisoára, mix farieb, 1 ks
vektex - posedlost čistotou
Vektex Sitko do pisoára, mix farieb, 1 ks
Kód: 2301425
Kód dod.: 707155
EAN: 8595640207367
100%
2.16 EUR
2.17 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Parfumované sitko do pisoára vhodné aj na použitie do umývadiel, drezov a vaní. Použitie sitka zabraňuje usadzovaniu vodného a močového kameňa a eliminuje zápach. Účinnosť až 30 dní.
Domestos 3v1 Power Ocean náhradná náplň do WC bloku, 35 g
Domestos
Domestos 3v1 Power Ocean náhradná náplň do WC bloku, 35 g
Kód: 2402871
Kód dod.: 719026
EAN: 8720182778765
100%
0.74 EUR
21.14EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Náhradná náplň do WC bloku pre žiarivo čistú toaletu s vôňou oceánu.
AKCE
Dr. Devil WC Push Pull Gel Polar Aqua WC blok bez košíku, 2 × 20 g
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil WC Push Pull Gel Polar Aqua WC blok bez košíku, 2 × 20 g
Kód: 2104264
Kód dod.: 720021
EAN: 8595025835673
100%
2.08 EUR
1.04EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
ABSOLÚTNE HYGIENICKÝ - bez košíka plného baktérií, vírusov a nečistôt, to je Dr. DEVIL PUSH PULL GEL. Prvý WC záves bez košíka. Sviežo vonia, čistí a preventívne pôsobí proti usadzovaniu vodného kameňa.
Bref Color Aktiv Flower tuhý WC blok, 4× 50 g
Henkel Bref
Bref Color Aktiv Flower tuhý WC blok, 4× 50 g
Kód: 2501335
Kód dod.: 720228
EAN: 9000101530667
 
5.65 EUR
28.25EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vďaka svojmu diskrétnemu dizajnu a trendy farbám sa perfektne hodí pod okraj toalety. Zažite sviežosť kvetín s každým spláchnutím.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.