sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Got2b Chaotic vláknitá guma na tvarovanie účesu, 100 ml
Henkel Schwarzkopf Got2b™
Got2b Chaotic vláknitá guma na tvarovanie účesu, 100 ml
Kód: 2505974
Kód dod.: 981301
EAN: 9000100366410
 
8.04 EUR
80.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Modelujúca vláknitá guma na vlasy vytvorí na vašej hlave chaotický, nedbalý účes a zároveň mu poskytne silnú, ale tvarovateľnú fixáciu.
Max Color žiaruvzdorná farba 300 °C, čierna, 400 ml
Mako color
Max Color žiaruvzdorná farba 300 °C, čierna, 400 ml
Kód: 2503397
Kód dod.: 103294
EAN: 4009506016146
 
11.53 EUR
28.83EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tepelne odolné pri konštantných teplotách až do 300 °C. Žiaruvzdorná farba v spreji odolá teplote až 650 °C, ideálne sa hodí na grily, výfuky alebo oblasti motora.
AKCE
Max Color značkovací sprej, zelená, 500 ml
Mako color
Max Color značkovací sprej, zelená, 500 ml
Kód: 2503402
Kód dod.: 106356
EAN: 8592884002765
 
6.04 EUR
12.08EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Špeciálna kombinácia pojív. Použitie na stavbách, pri výkopových prácach, v lesnom priemysle. Extrémne rýchla doba schnutia ( cca 2-3 min.), výborná krycia schopnosť, odolnosť proti vode a poveternostným vplyvom.
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 6002 zelená listová, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 6002 zelená listová, 400 ml
Kód: 2503561
Kód dod.: 107034
EAN: 4009506096025
 
6.48 EUR
16.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa na nátery dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmôt. Vyniká výdatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká. Je odolná proti poveternostným vplyvom a korózii.
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 5012 svetlomodrá, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 5012 svetlomodrá, 400 ml
Kód: 2503473
Kód dod.: 107029
EAN: 4009506095127
 
6.48 EUR
16.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa na nátery dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmot. Vyniká výdatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká. Je odolná voči poveternostným vplyvom a korózii.
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 1018 žltá zinková, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 1018 žltá zinková, 400 ml
Kód: 2503610
Kód dod.: 107014
EAN: 4009506091181
 
6.48 EUR
16.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa na nátery dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmôt. Vyniká vydatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká. Je odolná voči poveternostným vplyvom a korózii.
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 7032 tmavošedá, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 7032 tmavošedá, 400 ml
Kód: 2503475
Kód dod.: 107041
EAN: 4009506097329
 
6.48 EUR
16.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa na nátery dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmot. Vyniká výdatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká. Je odolná proti poveternostným vplyvom a korózii.
AKCE
Rustbreaker Nepremieňateľný asfaltový ochranný nástrek 500 ml
Rustbreaker
Rustbreaker Nepremieňateľný asfaltový ochranný nástrek 500 ml
Kód: 2508318
Kód dod.: 303220
EAN: 8595568201119
 
7.22 EUR
14.44EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nepremieňateľný asfaltový ochranný nástrek spoľahlivo chráni podvozky automobilov pred koróziou, odpudzuje vodu a zároveň tlmí vibrácie i hlučnosť počas jazdy.
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 6003 olivovo zelená mat, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 6003 olivovo zelená mat, 400 ml
Kód: 2508794
Kód dod.: 107072
EAN: 8592884013396
 
6.52 EUR
16.3EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa na nátěry dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmot. Vyniká vydatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká. Je odolná proti poveternostným vplyvom a korózii.
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 9006 svetlý hliník, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 9006 svetlý hliník, 400 ml
Kód: 2500344
Kód dod.: 107051
EAN: 4009506099064
 
6.48 EUR
16.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa na nátery dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmot. Vyniká vysokou vydatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká. Je odolná proti poveternostným vplyvom a korózii.
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 9003 signálna biela, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 9003 signálna biela, 400 ml
Kód: 2501666
Kód dod.: 107049
EAN: 4009506099033
 
6.48 EUR
16.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa na nátery dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmôt. Vyniká výdatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká. Je odolná voči poveternostným vplyvom a korózii.
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 3004 purpurovo červená, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 3004 purpurovo červená, 400 ml
Kód: 2501665
Kód dod.: 107020
EAN: 4009506093048
 
6.48 EUR
16.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa na nátery dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmot. Vyniká výdatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nesteká. Je odolná proti poveternostným vplyvom a korózii.
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 2008 oranžová, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 2008 oranžová, 400 ml
Kód: 2501884
Kód dod.: 107015
EAN: 4009506092089
 
6.48 EUR
16.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa k náterom dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmot. Vyniká výdatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká. Je odolná voči poveternostným vplyvom a korózii.
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 8007 hnedá srnčia, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 8007 hnedá srnčia, 400 ml
Kód: 2503562
Kód dod.: 107042
EAN: 4009506098074
 
6.48 EUR
16.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa na nátery dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmôt. Vyniká výdatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká. Je odolná proti poveternostným vplyvom a korózii.
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 1001 béžová, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 1001 béžová, 400 ml
Kód: 2503550
Kód dod.: 107053
EAN: 4009506091013
 
6.48 EUR
16.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa na nátery dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmôt. Vyniká výdatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká.
Motip 04009 bezfarebný akrylový lak, 500 ml
Motip
Motip 04009 bezfarebný akrylový lak, 500 ml
Kód: 2502676
Kód dod.: 105428
EAN: 8711347009565
 
9.78 EUR
19.56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rýchloschnúci lak na zabezpečenie brilantného lesku a odolnosti. Tento bezfarebný lak je odolný voči poveternostným vplyvom, dodáva dokonalú ochranu pred UV žiarením a vyblednutím laku.
Belton Special farba v spreji s kovovým efektom, imitácia zlata, 400 ml
Belton
Belton Special farba v spreji s kovovým efektom, imitácia zlata, 400 ml
Kód: 2503970
Kód dod.: 103233
EAN: 4015962156463
 
9.43 EUR
9.44 EUR
23.58EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Imitácia BRONZ nielen niečo pre sochy - mnoho objektov získa vďaka úžasne naozaj pôsobiacemu povrchu antickú, umeleckú atmosféru, dobrá odolnosť voči poškriabaniu.
AKCE
Max Color značkovací sprej, biela, 500 ml
Mako color
Max Color značkovací sprej, biela, 500 ml
Kód: 2503054
Kód dod.: 106352
EAN: 4009506021263
 
6.04 EUR
12.08EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Špeciálna kombinácia pojív. Použitie na stavbách, pri výkopových prácach, v lesnom priemysle. Extrémne rýchla doba schnutia ( cca 2-3 min.), výborná krycia schopnosť, odolnosť voči vode a poveternostným vplyvom.
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 7001 striebornosivá, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 7001 striebornosivá, 400 ml
Kód: 2503474
Kód dod.: 107039
EAN: 4009506097015
 
6.48 EUR
16.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa k náterom dreva, kovu, karosérií, niektorých plastov. Vyniká výdatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká. Je odolná proti poveternostným vplyvom a korózii.
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 6010 trávová zelená, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchná univerzálna akrylová farba v spreji, RAL 6010 trávová zelená, 400 ml
Kód: 2503553
Kód dod.: 107064
EAN: 4009506096100
 
6.48 EUR
16.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna vrchná farba sa používa na nátery dreva, kovu, karosérií, niektorých umelých hmôt. Vyniká výdatnosťou, je rýchloschnúca, po nástreku nestéká. Je odolná voči poveternostným vplyvom a korózii.
Max Color strieborná dekoračná farba v spreji, 150 ml
Mako color
Max Color strieborná dekoračná farba v spreji, 150 ml
Kód: 2503700
Kód dod.: 103147
EAN: 4326470160232
 
4 EUR
26.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Max Color Vianočný a dekoračný strieborný sprej. Strieborná dekoračná farba v spreji na akrylovej báze.
BALSPREJ základná univerzálna farba v spreji biela, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ základná univerzálna farba v spreji biela, 400 ml
Kód: 2503460
Kód dod.: 106300
EAN: 4009506013152
 
6.31 EUR
15.78EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna základová farba je vhodná na prípravu pórovitých a savých podkladov pre zvýšenie antikoróznej ochrany.
Max Color izolačný sprej na škvrny, 400 ml
Mako color
Max Color izolačný sprej na škvrny, 400 ml
Kód: 2503701
Kód dod.: 404953
EAN: 4029534642629
 
13.87 EUR
34.68EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Max color izolačný nástrek proti škvrnám od vody a plesní, dymu, sadzám, nikotínu, asfaltu, dechtu, maliarským vzorom atď. Vhodný na minerálne podklady, drevo, betón atď.
Max Color sprej na dutiny áut, nahnedlá, 500 ml
Mako color
Max Color sprej na dutiny áut, nahnedlá, 500 ml
Kód: 2503682
Kód dod.: 303215
EAN: 4029534642469
 
10.96 EUR
21.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
k opravám a dokončeniu súčasnej konzervácie vysoce účinný, konzervačný prípravok s vynikajúcou priľnavosťou na voskovej báze, pre všetky duté priestory.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.