sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
viGO pytle na odpad, 9 µ, 58 × 67 cm, 60 l, 28 ks
viGO!
viGO pytle na odpad, 9 µ, 58 × 67 cm, 60 l, 28 ks
Kód: 2501834
Kód dod.: 954506
EAN: 5902841470316
100%
1 EUR
0.04EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
HDPE modré vrecia na odpad o objeme 60 litrov a veľkosti balenia 28 kusov. Každý kus má rozmer 58 × 67 cm.
viGO voňavé pytle na odpad s uchy, levandule, 10 µ, 60 × 72 cm, 60 l, 18 ks
viGO!
viGO voňavé pytle na odpad s uchy, levandule, 10 µ, 60 × 72 cm, 60 l, 18 ks
Kód: 2501925
Kód dod.: 954598
EAN: 5902841470651
 
1.60 EUR
0.09EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Quickpack voňavé pytle do košov s uchy parfémované levanduľou, silné 10 µ, rozmer pytla 60 × 72 cm, objem pytla 60 l, balenie 18 ks.
FINO Economy Pytle na odpadky 35 l / 30 ks
Fino
FINO Economy Pytle na odpadky 35 l / 30 ks
Kód: 2501927
Kód dod.: 954509
EAN: 5201314931102
 
1.13 EUR
0.04EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fino Economy 35 l – cenovo výhodné vrecia pre ľahší odpad v domácnosti.
Duck Fresh Discs Blue náhradná náplň, 2× 36 ml
Duck™
Duck Fresh Discs Blue náhradná náplň, 2× 36 ml
Kód: 2407120
Kód dod.: 719983
EAN: 5000204331394
 
5.65 EUR
2.83EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Gélové zloženie aktívne zabraňuje usadzovaniu vodného kameňa.
AKCE
Swirl Profi vrecia na ťažký odpad 120 l, 36 µ, 75 × 95 cm, 12 ks
151 Products - Swirl®
Swirl Profi vrecia na ťažký odpad 120 l, 36 µ, 75 × 95 cm, 12 ks
Kód: 2506574
Kód dod.: 954618
EAN: 4008871216014
 
5.13 EUR
0.43EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Odolné a silné vrecia na suť napr. pre renovácie bytov, domov a iných objektov.
Bref Color Aktiv Eucalyptus tuhý WC blok, 5× 50 g
Henkel Bref
Bref Color Aktiv Eucalyptus tuhý WC blok, 5× 50 g
Kód: 2505891
Kód dod.: 720256
EAN: 9000101592368
 
7.39 EUR
49.27EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bref Color Aktiv WC blok s technológiou Odor Stop vytvára ochrannú bariéru proti nepríjemným zápachom a zároveň uvoľňuje dlhotrvajúcu sviežosť.
AKCE
Dr. Devil WC Point Duo Block Polar Aqua, 65 ml
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil WC Point Duo Block Polar Aqua, 65 ml
Kód: 2602340
Kód dod.: 720069
EAN: 8595025842268
 
3.04 EUR
46.77EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dr. Devil WC Point Duo Block Polar Aqua zabezpečuje hygienickú čistotu toalety a sviežu vôňu pri každom spláchnutí.
AKCE
Bref WC blok Color Auto Active Chlorine, 3 × 50 g
Henkel Bref
Bref WC blok Color Auto Active Chlorine, 3 × 50 g
Kód: 2602403
Kód dod.: 720265
EAN: 9000101852363
 
4.34 EUR
28.93EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bref WC blok Color Auto Active Chlorine pomáha zabezpečiť hygienickú čistotu toalety pri každom spláchnutí.
Bref WC guľôčky Power Aktiv Lemon, 6 x 50 g
Henkel Bref
Bref WC guľôčky Power Aktiv Lemon, 6 x 50 g
Kód: 2602771
Kód dod.: 720269
EAN: 9000101853568
 
7.39 EUR
24.63EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bref WC guľôčky Power Aktiv Lemon zaisťujú hygienickú čistotu toalety, pomáhajú predchádzať usadzovaniu nečistôt a zanechávajú dlhodobú citrónovú vôňu po každom spláchnutí.
AKCE
Bref WC blok Color Auto Active Eucalyptus, 50 g
Henkel Bref
Bref WC blok Color Auto Active Eucalyptus, 50 g
Kód: 2602790
Kód dod.: 720270
EAN: 9000101853056
 
2.21 EUR
44.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bref WC blok Color Auto Active Eucalyptus pomáha udržiavať toaletu hygienicky čistú a zanecháva sviežu eukalyptovú vôňu po každom spláchnutí.
-1%Zľava
Larrin Plus 3v1 Mountain Fresh WC blok náhradná náplň, vôňa hôr, 40 g
Styl Larrin®
Larrin Plus 3v1 Mountain Fresh WC blok náhradná náplň, vôňa hôr, 40 g
Kód: 02640
Kód dod.: 719016
EAN: 8595000910555
100%
0.86 EUR
0.87 EUR
21.5EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čistiaci a dezodorizačný prípravok pre WC-misy a sanitárne zariadenia. Tuhá hmota voskovitého charakteru, ktorá je zmesou povrchovo aktívnych látok aniónového a neiontového charakteru, parfumu, farbiva a pomocných látok.
Larrin Pissoir deo, určený ke vkládání do pisoárů, citrus, 900 g
Styl Larrin®
Larrin Pissoir deo, určený ke vkládání do pisoárů, citrus, 900 g
Kód: 56554
Kód dod.: 01349
EAN: 8595000913495
 
12.83 EUR
14.26EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Určený na vkladanie do pisoárov, najmä na použitie v komunálnej hygiene. Prostriedok bráni tvorbe usadenín a slúži na dezodoráciu priestoru WC.
Dr. Devil 3v1 Lotus Lagoon tekutý WC blok, košíček + náplň 3× 55 ml
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil 3v1 Lotus Lagoon tekutý WC blok, košíček + náplň 3× 55 ml
Kód: 62741
Kód dod.: 6154
EAN: 8595025819666
100%
1.96 EUR
0.65EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vďaka jedinečnému dávkovaciemu systému sa uvoľní pri každom spláchnutí rovnaké množstvo parfumovanej čistiacej tekutiny a vydrží tak až 400 spláchnutí.
Dr. Devil 3v1 Sunset Blossom tekutý WC blok, košíček + náplň 3× 55 ml
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil 3v1 Sunset Blossom tekutý WC blok, košíček + náplň 3× 55 ml
Kód: 62742
Kód dod.: 6155
EAN: 8595025819673
95%
1.96 EUR
0.65EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
S prídavkom látky neutralizujúcej nepríjemné pachy. Vonia, čistí a preventívne pôsobí proti usadzovaniu vodného kameňa.
Hartmann obvazová vata zmes, 200 g
Hartmann
Hartmann obvazová vata zmes, 200 g
Kód: 21661
Kód dod.: 902012
EAN: 4046871010003
100%
3.05 EUR
15.25EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Neskládaná (vo forme zmesi) obvazová vata vyrobená zo zmesi bavlny a viskózy.
Hartmann obvazová vata, 50 g
Hartmann
Hartmann obvazová vata, 50 g
Kód: 21657
Kód dod.: 902010
EAN: 4049500927895
90%
1.40 EUR
28EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sklenená obvazová vata vyrobená zo zmesi bavlny a viskózy.
Dr. Devil Apple Fresh, WC gel + košíček, 400 ml
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil Apple Fresh, WC gel + košíček, 400 ml
Kód: 02477
Kód dod.: 720046
EAN: 8595025806031
96%
2.39 EUR
5.98EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
WC gel Apple Fresh 3v1 sviežo vonia, čistí a preventívne pôsobí proti usadzovaniu vodného kameňa.
Bref Blue Aktiv Eucalyptus WC blok na hygienickú čistotu a sviežosť Vašej toalety, obarvuje vodu do modrého odtieňu 2 x 50 g
Henkel Bref
Bref Blue Aktiv Eucalyptus WC blok na hygienickú čistotu a sviežosť Vašej toalety, obarvuje vodu do modrého odtieňu 2 x 50 g
Kód: 90954
Kód dod.: 1959255
EAN: 9000100889391
100%
3.69 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bref Color Aktiv WC blok s technologií Odor Stop vytváří ochrannou bariéru proti nepříjemných zápachů a zároveň uvolňuje dlouhotrvající svěžest.
Duck WC blok Fresh Discs Levandule, 36 ml
Duck™
Duck WC blok Fresh Discs Levandule, 36 ml
Kód: 1708992
Kód dod.: 719995
EAN: 5000204339079
93%
3.26 EUR
90.56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
WC gel Duck Fresh Discs Levandule dokonale vyčistí Vašu toaletu a veľmi spoľahlivo ju ochráni pred vodným kameňom. Prevonia celú miestnosť levanduľovou vôňou.
Duck WC blok Fresh Discs Morská vôňa, 36 ml
Duck™
Duck WC blok Fresh Discs Morská vôňa, 36 ml
Kód: 1708993
Kód dod.: 719994
EAN: 5000204339109
93%
3.26 EUR
90.56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
WC gél Duck Fresh Discs Morská vôňa dokonale vyčistí vašu toaletu a veľmi spoľahlivo ju ochráni pred vodným kameňom. Provoní celú miestnosť morskou vôňou.
Dr. Devil WC Bicolor 5ball lemon fresh závesný WC blok, 3× 35 g
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil WC Bicolor 5ball lemon fresh závesný WC blok, 3× 35 g
Kód: 1802881
Kód dod.: 6467
EAN: 8595025830418
100%
3.04 EUR
1.01EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dr. Devil WC BiColor 5Ball je závesný WC blok vhodný pre každý typ a tvar toalety, WC blok bohato pení, sviežo a intenzívne vonia, účinne čistí a preventívne pôsobí proti usadzovaniu vodného kameňa.
Larrin 3v1 Mountain Fresh WC blok do nádrže, 2 × 50 g
Styl Larrin®
Larrin 3v1 Mountain Fresh WC blok do nádrže, 2 × 50 g
Kód: 1803824
Kód dod.: 01458
EAN: 8595000914850
100%
2.16 EUR
2.17 EUR
1.08EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tableta do splachovacej WC nádržky dezodoruje, čistí, zbarvuje vodu do príjemného odtieňa, tvorí bohatú penu a znižuje tvorbu vodného kameňa.
Fre-Pro Bowl Clip Kiwi Grep vonná závěska
Fre Pro
Fre-Pro Bowl Clip Kiwi Grep vonná závěska
Kód: 2000102
Kód dod.: 707176
EAN: 8594194890513
 
4.78 EUR
86.91EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vonná závěska pre dámske toalety, vyrobené v USA. Na zavesenie z vonkajšej strany misy, pre všetky typy toaliet.
Fre-Pro Bowl Clip Mango vonná závěska
Fre Pro
Fre-Pro Bowl Clip Mango vonná závěska
Kód: 2001301
Kód dod.: 707168
EAN: 8594194890490
 
4.78 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vonná závěska pre dámske toalety, vyrobené v USA. Na zavesenie z vonkajšej strany misy, pre všetky typy toaliet. Revolučný transparentný dizajn.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.