sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
AKCE
Bref WC blok Color Auto Active Flowers, 3 × 50 g
Henkel Bref
Bref WC blok Color Auto Active Flowers, 3 × 50 g
Kód: 2602401
Kód dod.: 720263
EAN: 9000101853353
 
3.91 EUR
26.07EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bref WC blok Color Auto Active Flowers pomáha udržiavať toaletu čistú a sviežo voňavú pri každom spláchnutí.
AKCE
Bref Power Aktiv Citron a Oceán WC blok, 4 x 50 g
Henkel Bref
Bref Power Aktiv Citron a Oceán WC blok, 4 x 50 g
Kód: 2602656
Kód dod.: 720247
EAN: 9000101309485
 
5.18 EUR
25.9EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bref Power Aktiv Citron & Oceán WC blok 4 × 50 g je závesný čistiaci WC blok určený k udržiavaniu čistoty toalety pri každom spláchnutí. Kombinuje dve vône – citrón (Citron) a oceán (Oceán) – a postupne uvoľňuje aktívne látky, ktoré čistia a osviežujú WC mí
Bref WC blok Power Aktiv Flower 4 x 50 g
Henkel Bref
Bref WC blok Power Aktiv Flower 4 x 50 g
Kód: 2602861
Kód dod.: 720273
EAN: 9000101308860
 
5.22 EUR
26.1EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bref Power Aktiv Flower je závesný WC blok so štyrmi aktívnymi guľkami, ktoré zabezpečujú účinné čistenie a dlhodobú sviežosť pri každom spláchnutí.
Duck WC blok Fresh Discs Levanduľa, 2× 36 ml
Duck™
Duck WC blok Fresh Discs Levanduľa, 2× 36 ml
Kód: 2500239
Kód dod.: 720224
EAN: 5000204338980
 
5.65 EUR
78.47EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
WC gel Duck Fresh Discs Levanduľa dokonale vyčistí Vašu toaletu a veľmi spoľahlivo ju ochráni pred vodným kameňom. Stačí jednoducho aplikovať na vnútornú stenu misy a gélový disk Duck sa chopí práce za vás.
Bref Power Aktiv WC blok Citron, tuhý WC blok, 4 × 50 g
Henkel Bref
Bref Power Aktiv WC blok Citron, tuhý WC blok, 4 × 50 g
Kód: 2501337
Kód dod.: 720158
EAN: 9000101308907
 
5.22 EUR
26.1EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bref Power Aktiv je účinný tuhý WC blok, ktorý pri každom spláchnutí zvláda 4 funkcie - hygienickú čistotu, ochranu pred vodným kameňom, dlhotrvajúcu sviežosť a vytvorenie bohatej čistiacej peny pre belosť a lesk toalety.
Bref Color Aktiv Eucalyptus tuhý WC blok, 4× 50 g
Henkel Bref
Bref Color Aktiv Eucalyptus tuhý WC blok, 4× 50 g
Kód: 2501334
Kód dod.: 720229
EAN: 9000101530636
 
5.65 EUR
28.25EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
WC blok je jednoduchý a pohodlný spôsob, ako zabezpečiť čistotu vo vašej toalete od prvého do posledného spláchnutia.
Hlubna Vega umývacia a čistiaca pasta na silne znečistenú pokožku rúk, 700 g
Hlubna - Vega
Hlubna Vega umývacia a čistiaca pasta na silne znečistenú pokožku rúk, 700 g
Kód: 07824
Kód dod.: 791032
EAN: 8594003011023
100%
2.35 EUR
3.36EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vega je vysoko účinná umývacia a čistiaca pasta na silne znečistenú pokožku predovšetkým rúk.
AKCE
Dr. Devil 3v1 Point Block WC blok v tubě Tropic Fruit, 75 ml
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil 3v1 Point Block WC blok v tubě Tropic Fruit, 75 ml
Kód: 1802878
Kód dod.: 6513
EAN: 8595025831149
100%
2.95 EUR
39.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
WC bodový blok voní, čistí a preventívne pôsobí proti usadzovaniu vodného kameňa.
Dr. Devil WC Bicolor 5ball polar aqua závesný WC blok, 3× 35 g
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil WC Bicolor 5ball polar aqua závesný WC blok, 3× 35 g
Kód: 1802880
Kód dod.: 6466
EAN: 8595025830401
 
3.04 EUR
1.01EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dr. Devil Wc BiColor 5Ball je závesný WC blok vhodný pre každý typ a tvar toalety, WC blok bohato pění, sviežo a intenzívne vonia, účinne čistí a preventívne pôsobí proti usadzovaniu vodného kameňa.
Duck WC blok Fresh Discs Floral Fantasy, 36 ml
Duck™
Duck WC blok Fresh Discs Floral Fantasy, 36 ml
Kód: 2401758
Kód dod.: 369619
EAN: 5000204345179
 
3.26 EUR
90.56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
WC gel Duck Fresh Discs Floral Fantasy dokonale vyčistí Vašu toaletu a veľmi spoľahlivo ju ochráni pred vodným kameňom. Provoní celú miestnosť kvetinovou vôňou.
Domestos 3v1 Power Citrusová náhradná náplň do WC bloku, 35 g
Domestos
Domestos 3v1 Power Citrusová náhradná náplň do WC bloku, 35 g
Kód: 2402870
Kód dod.: 719027
EAN: 8720182778741
 
0.74 EUR
21.14EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Náhradná náplň do WC bloku pre žiarivo čistú toaletu s vôňou citrusov.
AKCE
DUCK Aqua 4in1 Garden Escape 2 × 36 g
Duck™
DUCK Aqua 4in1 Garden Escape 2 × 36 g
Kód: 2404601
 
EAN: 5000204329971
 
2.30 EUR
31.94EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
WC blok pre hygienickú čistotu a sviežosť toalety.
Bref WC blok Color Aktiv Kvetinová, 2× 50 g
Henkel Bref
Bref WC blok Color Aktiv Kvetinová, 2× 50 g
Kód: 2501957
Kód dod.: 720168
EAN: 9000101028614
 
3.69 EUR
36.9EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bref Color Aktiv WC blok s technológiou Odor Stop vytvára ochrannú bariéru proti nepríjemným zápachom a zároveň uvoľňuje dlhotrvajúcu sviežosť.
AKCE
Bref WC blok Power Aktiv Oceán, 2× 50 g
Henkel Bref
Bref WC blok Power Aktiv Oceán, 2× 50 g
Kód: 2501958
Kód dod.: 720163
EAN: 9000100656863
 
3.22 EUR
32.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
BREF Power Activ je prvý WC blok so štyrmi aktívnymi guľôčkami, ktoré v sebe spájajú atraktívny dizajn s vynikajúcimi vlastnosťami pre dosiahnutie hygienicky čistej a sviežej toalety.
REMAL V2064 latex vnútorný, biely, 5 kg
REMAL
REMAL V2064 latex vnútorný, biely, 5 kg
Kód: 2503271
Kód dod.: 370164
EAN: 8591235019940
 
15.01 EUR
3EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je určený pre vnútorné nátery dreva, papiera, omietok, drevotriesky apod. Je umývateľný, s vysokou bielosťou a dobre kryje. Nie je vhodný pre objekty s trvalo vlhkým prostredím.
Teluria V2020 latex univerzálny, biely, 15 kg
Teluria
Teluria V2020 latex univerzálny, biely, 15 kg
Kód: 2503275
Kód dod.: 370584
EAN: 8591235019742
 
43.44 EUR
2.9EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Latexový náter na vonkajšie i vnútorné použitie. Pre vnútorné a vonkajšie nátery dreva, drevotrieskových a drevovláknitých dosiek, muriva, omietok, cetris dosiek. Ekologicky priaznivý výrobok.
Jub Jupol Citro maliarska farba proti plesniam, 2 l
Jub
Jub Jupol Citro maliarska farba proti plesniam, 2 l
Kód: 2503092
Kód dod.: 404925
EAN: 3831000244524
 
11.53 EUR
5.77EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vnútorná vodou riediteľná maliarska farba zabraňujúca rozvoju plesní, vhodná na natieranie v kuchyniach, kúpeľniach a iných sanitárnych priestoroch.
Nivea Rozjasňujúce sérum Cellular Expert Filler s vitamínom C 30ml
Nivea®
Nivea Rozjasňujúce sérum Cellular Expert Filler s vitamínom C 30ml
Kód: 2507109
Kód dod.: 822819
EAN: 9005800388557
 
16.52 EUR
550.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Doprajte svojej pleti žiarivý vzhľad a hebkosť počas len minúty vďaka sile vitamínu C. Doprajte si sviežu a mladistvú pleť s NIVEA Rozjasňujúcim sérum Cellular Expert Filler s vitamínom C.
Nivea Expertné duálne sérum proti vráskam a denný krém Q10 Anti-Wrinkle Expert 30ml + 50ml
Nivea®
Nivea Expertné duálne sérum proti vráskam a denný krém Q10 Anti-Wrinkle Expert 30ml + 50ml
Kód: 2507883
Kód dod.: 822886
EAN: 9005800381367
 
22.18 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Doprajte svojej pleti kompletnú starostlivosť proti vráskam s výkonnou kombináciou NIVEA Q10 Anti-Wrinkle Expert. Toto účinné duo pôsobí v dokonalej synergii, aby viditeľne redukovalo vrásky, zlepšilo pevnosť pleti a dodalo jej mladistvý vzhľad.
Astrid GLow Expert sérum proti tmavým škvrnám 30 ml
Astrid
Astrid GLow Expert sérum proti tmavým škvrnám 30 ml
Kód: 2509131
Kód dod.: 820476
EAN: 8592297013563
 
10 EUR
333.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Astrid Glow Expert 4D pleťové sérum je navrhnuté pre boj proti vráskam a tmavým škvrnám a obsahuje 92 % zložiek prírodného pôvodu. Vysoko koncentrované zloženie so silným rozjasňujúcim a anti-aging komplexom.
Nivea Sun 2v1 pleťové sérum OF50 30 ml
Nivea®
Nivea Sun 2v1 pleťové sérum OF50 30 ml
Kód: 2602028
Kód dod.: 815375
EAN: 4006000128689
 
13.04 EUR
326EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
NIVEA Sun 2v1 pleťové sérum s vysokým ochranným faktorom SPF 50+ poskytuje účinnú ochranu pred UVA a UVB žiarením aj pred škodlivým modrým svetlom (HEVL), ktoré prispieva k predčasnému starnutiu pleti.
Astrid Hyaluronic Gold očné sérum, 15 ml
Astrid
Astrid Hyaluronic Gold očné sérum, 15 ml
Kód: 2501879
Kód dod.: 820470
EAN: 8592297012054
 
10 EUR
666.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vyplňujúce očné sérum proti vráskam.
-1%Zľava
Linteo Univerzálny vlhčené obrúsky s antibakteriálnou prísadou k všestrannému použitie silne čistiaci 40 kusov
Linteo®
Linteo Univerzálny vlhčené obrúsky s antibakteriálnou prísadou k všestrannému použitie silne čistiaci 40 kusov
Kód: 92085
Kód dod.: 915036
EAN: 8594008878348
90%
1.51 EUR
1.52 EUR
0.04EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vlhčené ubrousky Linteo s antibakteriální přísadou jsou vhodné pro všestranné použití v domácnosti. Dodáváme je v balení 40 kusů.
RYOR kyselina hyalurónová - gel 30 ml
Ryor
RYOR kyselina hyalurónová - gel 30 ml
Kód: 1703346
Kód dod.: 822692
EAN: 8594007970708
 
9.56 EUR
318.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jemné, dobre vstrebateľné gélové sérum s vysokým obsahom obľúbenej kyseliny hyalurónovej, ktorá zabezpečuje intenzívnu hydratáciu a postupnú redukciu drobných vrások.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.