sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Nivea Sérum Q10 Anti-Wrinkle Expert duálne sérum proti vráskam, 30 ml
Nivea®
Nivea Sérum Q10 Anti-Wrinkle Expert duálne sérum proti vráskam, 30 ml
Kód: 2404196
Kód dod.: 822885
EAN: 9005800376882
 
18.04 EUR
601.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Expertné duálne sérum obsahuje účinné anti-age ingrediencie, čistý koenzým Q10 v najvyššej koncentrácii, redukuje hlboké vrásky a pomáha chrániť pleť pred poškodením a vznikom nových vrások.
AKCE
Sidolux čistič na okna a rámy s levandulou, 1 l
LAKMA Sidolux
Sidolux čistič na okna a rámy s levandulou, 1 l
Kód: 2407127
Kód dod.: 705262
EAN: 5902986214127
 
3.65 EUR
3.65EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sidolux Marseille s levandulou – čistiaci prostriedok na okná a rámy so sviežou levanduľovou vôňou.
Sidolux čistič na okna a rámy s Ylang Ylang, 1 l
LAKMA Sidolux
Sidolux čistič na okna a rámy s Ylang Ylang, 1 l
Kód: 2407128
Kód dod.: 705263
EAN: 5902986213533
 
3.91 EUR
3.91EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sidolux Marseille Ylang Ylang – čistiaci prostriedok na okná a rámy s exotickou vôňou kvetov Ylang Ylang.
Nivea pleťové sérum Luminous Skin Glow Liquid Refiner 100 ml
Nivea®
Nivea pleťové sérum Luminous Skin Glow Liquid Refiner 100 ml
Kód: 2507842
Kód dod.: 822401
EAN: 9005800390048
 
9.56 EUR
95.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nivea Luminous Skin Glow Liquid Refiner je ľahké pleťové sérum navrhnuté na rozjasnenie pleti a zjednotenie jej tónu.
Astrid Glow Expert perlové sérum proti tmavým kruhom pod očami 15ml
Astrid
Astrid Glow Expert perlové sérum proti tmavým kruhom pod očami 15ml
Kód: 2509132
Kód dod.: 820477
EAN: 8592297013570
 
10 EUR
666.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Astrid Glow Expert 4D perlové očné sérum s 95 % složiek prírodného pôvodu je navrhnuté na boj proti vráskam a tmavým kruhom pod očami. Obsahuje silný rozjasňujúci anti-aging komplex so 4 účinkami pre žiarivé a mladistvo vyzerajúce okolie očí.
Astrid Vitamin C pleťové sérum, 30 ml
Astrid
Astrid Vitamin C pleťové sérum, 30 ml
Kód: 2601817
Kód dod.: 821070
EAN: 8592297006848
 
9.78 EUR
326EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pleťové sérum proti vráskam a pre žiarivú pleť.
Essence sérum ve spreji GLOW like HONEY 50 ml
Essence
Essence sérum ve spreji GLOW like HONEY 50 ml
Kód: 2601948
Kód dod.: ES584700
EAN: 4059729584700
 
3.79 EUR
75.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rozjasnite svoju pleť s essence pleťovým sérom ve spreji Glow Like HONEY, ktoré kombinuje starostliv
Astrid Hyaluronic Gold očné sérum, 15 ml
Astrid
Astrid Hyaluronic Gold očné sérum, 15 ml
Kód: 2501879
Kód dod.: 820470
EAN: 8592297012054
 
10 EUR
666.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vyplňujúce očné sérum proti vráskam.
Payot Source Hydratant Adaptogénne Sérum hydratačné sérum pre všetky typy pleti 30 ml
Payot Paris
Payot Source Hydratant Adaptogénne Sérum hydratačné sérum pre všetky typy pleti 30 ml
Kód: 2304149
Kód dod.: 65118801
EAN: 3390150589164
 
47.79 EUR
1 593EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Objavte Adaptogénne rehydratačné sérum zložené z 98 % zložiek prírodného pôvodu. Obohatené o duo ad
-1%Zľava
Linteo Univerzálny vlhčené obrúsky s antibakteriálnou prísadou k všestrannému použitie silne čistiaci 40 kusov
Linteo®
Linteo Univerzálny vlhčené obrúsky s antibakteriálnou prísadou k všestrannému použitie silne čistiaci 40 kusov
Kód: 92085
Kód dod.: 915036
EAN: 8594008878348
90%
1.51 EUR
1.52 EUR
0.04EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vlhčené ubrousky Linteo s antibakteriální přísadou jsou vhodné pro všestranné použití v domácnosti. Dodáváme je v balení 40 kusů.
RYOR kyselina hyalurónová - gel 30 ml
Ryor
RYOR kyselina hyalurónová - gel 30 ml
Kód: 1703346
Kód dod.: 822692
EAN: 8594007970708
 
9.56 EUR
318.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jemné, dobre vstrebateľné gélové sérum s vysokým obsahom obľúbenej kyseliny hyalurónovej, ktorá zabezpečuje intenzívnu hydratáciu a postupnú redukciu drobných vrások.
Jub Jupol Citro maliarska farba proti plesniam, 2 l
Jub
Jub Jupol Citro maliarska farba proti plesniam, 2 l
Kód: 2503092
Kód dod.: 404925
EAN: 3831000244524
 
11.53 EUR
5.77EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vnútorná vodou riediteľná maliarska farba zabraňujúca rozvoju plesní, vhodná na natieranie v kuchyniach, kúpeľniach a iných sanitárnych priestoroch.
Nivea Rozjasňujúce sérum Cellular Expert Filler s vitamínom C 30ml
Nivea®
Nivea Rozjasňujúce sérum Cellular Expert Filler s vitamínom C 30ml
Kód: 2507109
Kód dod.: 822819
EAN: 9005800388557
 
16.52 EUR
550.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Doprajte svojej pleti žiarivý vzhľad a hebkosť počas len minúty vďaka sile vitamínu C. Doprajte si sviežu a mladistvú pleť s NIVEA Rozjasňujúcim sérum Cellular Expert Filler s vitamínom C.
Nivea Expertné duálne sérum proti vráskam a denný krém Q10 Anti-Wrinkle Expert 30ml + 50ml
Nivea®
Nivea Expertné duálne sérum proti vráskam a denný krém Q10 Anti-Wrinkle Expert 30ml + 50ml
Kód: 2507883
Kód dod.: 822886
EAN: 9005800381367
 
22.18 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Doprajte svojej pleti kompletnú starostlivosť proti vráskam s výkonnou kombináciou NIVEA Q10 Anti-Wrinkle Expert. Toto účinné duo pôsobí v dokonalej synergii, aby viditeľne redukovalo vrásky, zlepšilo pevnosť pleti a dodalo jej mladistvý vzhľad.
Astrid GLow Expert sérum proti tmavým škvrnám 30 ml
Astrid
Astrid GLow Expert sérum proti tmavým škvrnám 30 ml
Kód: 2509131
Kód dod.: 820476
EAN: 8592297013563
 
10 EUR
333.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Astrid Glow Expert 4D pleťové sérum je navrhnuté pre boj proti vráskam a tmavým škvrnám a obsahuje 92 % zložiek prírodného pôvodu. Vysoko koncentrované zloženie so silným rozjasňujúcim a anti-aging komplexom.
Nivea Sun 2v1 pleťové sérum OF50 30 ml
Nivea®
Nivea Sun 2v1 pleťové sérum OF50 30 ml
Kód: 2602028
Kód dod.: 815375
EAN: 4006000128689
 
13.04 EUR
326EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
NIVEA Sun 2v1 pleťové sérum s vysokým ochranným faktorom SPF 50+ poskytuje účinnú ochranu pred UVA a UVB žiarením aj pred škodlivým modrým svetlom (HEVL), ktoré prispieva k predčasnému starnutiu pleti.
-1%Zľava
Larrin Plus 3v1 Mountain Fresh WC blok náhradná náplň, vôňa hôr, 40 g
Styl Larrin®
Larrin Plus 3v1 Mountain Fresh WC blok náhradná náplň, vôňa hôr, 40 g
Kód: 02640
Kód dod.: 719016
EAN: 8595000910555
100%
0.86 EUR
0.87 EUR
21.5EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čistiaci a dezodorizačný prípravok pre WC-misy a sanitárne zariadenia. Tuhá hmota voskovitého charakteru, ktorá je zmesou povrchovo aktívnych látok aniónového a neiontového charakteru, parfumu, farbiva a pomocných látok.
Larrin Pissoir deo, určený ke vkládání do pisoárů, citrus, 900 g
Styl Larrin®
Larrin Pissoir deo, určený ke vkládání do pisoárů, citrus, 900 g
Kód: 56554
Kód dod.: 01349
EAN: 8595000913495
 
12.83 EUR
14.26EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Určený na vkladanie do pisoárov, najmä na použitie v komunálnej hygiene. Prostriedok bráni tvorbe usadenín a slúži na dezodoráciu priestoru WC.
Dr. Devil 3v1 Lotus Lagoon tekutý WC blok, košíček + náplň 3× 55 ml
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil 3v1 Lotus Lagoon tekutý WC blok, košíček + náplň 3× 55 ml
Kód: 62741
Kód dod.: 6154
EAN: 8595025819666
100%
1.96 EUR
0.65EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vďaka jedinečnému dávkovaciemu systému sa uvoľní pri každom spláchnutí rovnaké množstvo parfumovanej čistiacej tekutiny a vydrží tak až 400 spláchnutí.
Dr. Devil 3v1 Sunset Blossom tekutý WC blok, košíček + náplň 3× 55 ml
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil 3v1 Sunset Blossom tekutý WC blok, košíček + náplň 3× 55 ml
Kód: 62742
Kód dod.: 6155
EAN: 8595025819673
95%
1.96 EUR
0.65EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
S prídavkom látky neutralizujúcej nepríjemné pachy. Vonia, čistí a preventívne pôsobí proti usadzovaniu vodného kameňa.
Hartmann obvazová vata zmes, 200 g
Hartmann
Hartmann obvazová vata zmes, 200 g
Kód: 21661
Kód dod.: 902012
EAN: 4046871010003
100%
3.05 EUR
15.25EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Neskládaná (vo forme zmesi) obvazová vata vyrobená zo zmesi bavlny a viskózy.
Hartmann obvazová vata, 50 g
Hartmann
Hartmann obvazová vata, 50 g
Kód: 21657
Kód dod.: 902010
EAN: 4049500927895
90%
1.40 EUR
28EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sklenená obvazová vata vyrobená zo zmesi bavlny a viskózy.
Dr. Devil Apple Fresh, WC gel + košíček, 400 ml
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil Apple Fresh, WC gel + košíček, 400 ml
Kód: 02477
Kód dod.: 720046
EAN: 8595025806031
96%
2.39 EUR
5.98EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
WC gel Apple Fresh 3v1 sviežo vonia, čistí a preventívne pôsobí proti usadzovaniu vodného kameňa.
Duck Fresh Discs Morská vôňa WC gél pre hygienickú čistotu a sviežosť Vašej toalety náhradné níplň 2x36 ml
Duck™
Duck Fresh Discs Morská vôňa WC gél pre hygienickú čistotu a sviežosť Vašej toalety náhradné níplň 2x36 ml
Kód: 67996
Kód dod.: 720064
EAN: 5000204338959
100%
5.65 EUR
2.83EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Duck FreshDiscs náhradní náplň do gelové disku, který přilne k WC míse. Zabraňuje usazování vodního kamene, dlouhodobě osvěžuje, hygienická aplikace, čistí s každým spláchnutím, vydrží až 8 týdnů.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.