sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Dr. Devil WC Bicolor 5ball sunset blossom závesný WC blok, 3× 35 g
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil WC Bicolor 5ball sunset blossom závesný WC blok, 3× 35 g
Kód: 1802883
Kód dod.: 720086
EAN: 8595025830432
100%
3.04 EUR
1.01EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dr. Devil Wc BiColor 5Ball je závesný WC blok vhodný pre každý typ a tvar toalety, WC blok bohato pění, sviežo a intenzívne voní, účinne čistí a preventívne pôsobí proti usadzovaniu vodného kameňa.
-1%Zľava
Larrin plus 3v1 Citrus Fresh WC blok, náhradná náplň, vôňa citrónu, 40 g
Styl Larrin®
Larrin plus 3v1 Citrus Fresh WC blok, náhradná náplň, vôňa citrónu, 40 g
Kód: 02678
Kód dod.: 719004
EAN: 8595000910500
100%
0.86 EUR
0.87 EUR
21.5EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čistiaci a dezodoračný prípravok pre WC misy a sanitárne zariadenia. Tuhá hmota voskovitého charakteru, ktorá je zmesou povrchovo aktívnych látok aniónového a neiónového charakteru, parfému s vôňou citrónu, farbiva a pomocných látok.
Dr. Devil 3v1 Natur Fresh tekutý WC blok, košíček + náplň 3× 55 ml
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil 3v1 Natur Fresh tekutý WC blok, košíček + náplň 3× 55 ml
Kód: 49042
Kód dod.: 720041
EAN: 8595025819642
 
1.96 EUR
0.65EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vďaka jedinečnému dávkovaciemu systému sa uvoľní pri každom spláchnutí rovnaké množstvo parfumovanej čistiacej tekutiny a vydrží tak až 400 spláchnutí.
Domestos 3v1 Power Ocean WC blok, 35 g
Domestos
Domestos 3v1 Power Ocean WC blok, 35 g
Kód: 39949
Kód dod.: 719021
EAN: 8720182788474
90%
1.30 EUR
32.5EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
WC blok pre žiarivo čistú toaletu s vôňou oceánu.
Domestos 3v1 Power Pine WC blok, 35 g
Domestos
Domestos 3v1 Power Pine WC blok, 35 g
Kód: 02628
Kód dod.: 719020
EAN: 8720182788535
100%
1.30 EUR
32.5EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
WC blok pre žiarivo čistú toaletu s vôňou borovice.
-1%Zľava
Larrin Plus Wc fialový náhradný valček, s vôňou kvetín, 40 g
Styl Larrin®
Larrin Plus Wc fialový náhradný valček, s vôňou kvetín, 40 g
Kód: 02646
Kód dod.: 719010
EAN: 8595000910562
100%
0.86 EUR
0.87 EUR
21.5EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tuha hmota voskovitého charakteru, ktorá je zmesou povrchovo aktívnych látok aniontového a neiontového charakteru, parfumu s vôňou kvetín, farbiva a pomocných látok.
AKCE
Dr. Devil 3v1 Point Block WC blok v tubě Sunset Blossom, 75 ml
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil 3v1 Point Block WC blok v tubě Sunset Blossom, 75 ml
Kód: 65422
Kód dod.: 720035
EAN: 8595025817747
100%
2.95 EUR
39.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Blok so špeciálnou látkou pre vyššiu účinnosť a hygienickým dávkovaním preventívne pôsobí proti usadzovaniu vodného kameňa, sviežo vonia a dôkladne čistí. Doba pôsobenia jednej kytičky je cca jeden týždeň.
AKCE
Swirl vrecia na objemný odpad 150 l, 770 × 1077 mm, 32 µ, 10 ks
151 Products - Swirl®
Swirl vrecia na objemný odpad 150 l, 770 × 1077 mm, 32 µ, 10 ks
Kód: 2506573
Kód dod.: 954617
EAN: 4006508146284
 
3.74 EUR
0.37EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vrecia na objemný odpad Swirl® sú pevné, odolné a odolajú takmer akémukoľvek druhu odpadu.
Fino Power pytle na odpad, 40 µ, 77 × 110 cm, 120 l, 10 ks
Fino
Fino Power pytle na odpad, 40 µ, 77 × 110 cm, 120 l, 10 ks
Kód: 2505024
Kód dod.: 954420
EAN: 5201314932024
 
4.34 EUR
0.43EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pytle na odpad o objeme 120 l v balení po 10 kusoch, rozměry každého pytle sú 77 × 110 cm, HDPE, sila pytle 40 mikrónov.
Fino pytle na odpad s uchy, 60 L
Fino
Fino pytle na odpad s uchy, 60 L
Kód: 2508044
Kód dod.: 954519
EAN: 5201314198086
 
2.39 EUR
0.16EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fino Premium Aromatic sú praktické odpadkové vrecká s objemom 60 litrov
Bref Power Aktiv 4 Formula Lemon WC blok 2 x 50 g, duopack
Henkel Bref
Bref Power Aktiv 4 Formula Lemon WC blok 2 x 50 g, duopack
Kód: 2505041
Kód dod.: 720154
EAN: 9000100656832
 
3.17 EUR
31.7EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
BREF Power Activ je prvý WC blok so štyrmi aktívnymi guľôčkami, ktoré v sebe spájajú príťažlivý design s vynikajúcimi vlastnosťami na dosiahnutie hygienicky čistej a sviežej toalety.
Duck WC blok Fresh Discs Virtual Violet, 2x 36 ml
Duck™
Duck WC blok Fresh Discs Virtual Violet, 2x 36 ml
Kód: 2508111
Kód dod.: 721027
EAN: 5000204369649
 
5.65 EUR
78.47EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
WC blok pre hygienickú čistotu a sviežosť toalety.
Bref Power Aktiv WC blok Kvetinové rozkvetenie, tuhý WC blok, 4 × 50 g
Henkel Bref
Bref Power Aktiv WC blok Kvetinové rozkvetenie, tuhý WC blok, 4 × 50 g
Kód: 2501336
Kód dod.: 720157
EAN: 9000101309041
 
5.22 EUR
26.1EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je účinný tuhý WC blok, ktorý pri každom spláchnutí zvláda 4 funkcie - hygienickú čistotu, ochranu pred vodným kameňom, dlhotrvajúcu sviežosť a vytvorenie bohatej čistiacej peny pre belosť a lesk toalety
Domestos Power 5 Magnolia WC blok 3 x 50g
Domestos
Domestos Power 5 Magnolia WC blok 3 x 50g
Kód: 2501660
Kód dod.: 719126
EAN: 8720182903877
 
3.69 EUR
24.6EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Domestos Power 5 pre hygienickú čistotu vašej toalety s dlhotrvajúcou sviežou vôňou magnólie.
Bref Turquoise Aktiv Ocean tuhý WC blok, 2 × 50 g
Henkel Bref
Bref Turquoise Aktiv Ocean tuhý WC blok, 2 × 50 g
Kód: 2501956
Kód dod.: 720153
EAN: 9000101089769
 
3.69 EUR
36.9EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kuličky majú štyri funkcie. Pri každom spláchnutí zabezpečuje hygienickú čistotu aj vďaka čistiacej pene, obarvuje vodu, zároveň chráni proti vodnému kameňu a prináša dlhodobú vôňu a sviežosť.
Fino vrecia na odpad, 240 l, 45µm, 8 ks
Fino
Fino vrecia na odpad, 240 l, 45µm, 8 ks
Kód: 2506504
Kód dod.: 954693
EAN: 5900536263915
 
8.04 EUR
1.01EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvalitné a pevné vrecia na väčší odpad.
Bref WC blok Color Auto Active Levanduľa, 3 × 50 g
Henkel Bref
Bref WC blok Color Auto Active Levanduľa, 3 × 50 g
Kód: 2602404
Kód dod.: 720266
EAN: 9000101854220
 
3.91 EUR
26.07EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bref WC blok Color Auto Active Levanduľa zaisťuje čistotu toalety a príjemnú levanduľovú vôňu.
AKCE
Bref Power Aktiv Borovica a Levanduľa WC blok, 4 x 50 g
Henkel Bref
Bref Power Aktiv Borovica a Levanduľa WC blok, 4 x 50 g
Kód: 2602655
Kód dod.: 720248
EAN: 9000101317077
 
5.18 EUR
25.9EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bref Power Aktiv Borovica & Levanduľa WC blok 4 × 50 g je závesný WC blok určený k dlhodobej hygiene toalety, ktorý pri každom spláchnutí čistí, osviežuje a pomáha chrániť proti usadzovaniu nečistôt.
AKCE
Bref WC blok Color Auto Active Flowers, 50 g
Henkel Bref
Bref WC blok Color Auto Active Flowers, 50 g
Kód: 2602791
Kód dod.: 720271
EAN: 9000101854497
 
2.21 EUR
44.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bref WC blok Color Auto Active Flowers pomáha udržiavať toaletu čistú a zanecháva príjemnú kvetinovú vôňu po každom spláchnutí.
-1%Zľava
Fino pytle na odpad s uchy, 10 L
Fino
Fino pytle na odpad s uchy, 10 L
Kód: 2508039
Kód dod.: 954516
EAN: 5201314198017
 
1.73 EUR
1.74 EUR
0.03EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fino Premium Aromatic sú praktické odpadkové vrecia s objemom 10 litrov.
-1%Zľava
Larrin Plus 3v1 Mountain Fresh WC blok náhradná náplň, vôňa hôr, 40 g
Styl Larrin®
Larrin Plus 3v1 Mountain Fresh WC blok náhradná náplň, vôňa hôr, 40 g
Kód: 02640
Kód dod.: 719016
EAN: 8595000910555
100%
0.86 EUR
0.87 EUR
21.5EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čistiaci a dezodorizačný prípravok pre WC-misy a sanitárne zariadenia. Tuhá hmota voskovitého charakteru, ktorá je zmesou povrchovo aktívnych látok aniónového a neiontového charakteru, parfumu, farbiva a pomocných látok.
Larrin Pissoir deo, určený ke vkládání do pisoárů, citrus, 900 g
Styl Larrin®
Larrin Pissoir deo, určený ke vkládání do pisoárů, citrus, 900 g
Kód: 56554
Kód dod.: 722013
EAN: 8595000913495
 
12.83 EUR
14.26EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Určený na vkladanie do pisoárov, najmä na použitie v komunálnej hygiene. Prostriedok bráni tvorbe usadenín a slúži na dezodoráciu priestoru WC.
Dr. Devil 3v1 Lotus Lagoon tekutý WC blok, košíček + náplň 3× 55 ml
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil 3v1 Lotus Lagoon tekutý WC blok, košíček + náplň 3× 55 ml
Kód: 62741
Kód dod.: 720055
EAN: 8595025819666
100%
1.96 EUR
0.65EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vďaka jedinečnému dávkovaciemu systému sa uvoľní pri každom spláchnutí rovnaké množstvo parfumovanej čistiacej tekutiny a vydrží tak až 400 spláchnutí.
Dr. Devil 3v1 Sunset Blossom tekutý WC blok, košíček + náplň 3× 55 ml
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil 3v1 Sunset Blossom tekutý WC blok, košíček + náplň 3× 55 ml
Kód: 62742
Kód dod.: 720056
EAN: 8595025819673
95%
1.96 EUR
0.65EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
S prídavkom látky neutralizujúcej nepríjemné pachy. Vonia, čistí a preventívne pôsobí proti usadzovaniu vodného kameňa.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.