sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
viGO voňavé pytle na odpad s uchy, levandule, 10 µ, 60 × 72 cm, 60 l, 18 ks
viGO!
viGO voňavé pytle na odpad s uchy, levandule, 10 µ, 60 × 72 cm, 60 l, 18 ks
Kód: 2501925
Kód dod.: 954598
EAN: 5902841470651
 
1.60 EUR
0.09EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Quickpack voňavé pytle do košov s uchy parfémované levanduľou, silné 10 µ, rozmer pytla 60 × 72 cm, objem pytla 60 l, balenie 18 ks.
FINO Economy Pytle na odpadky 35 l / 30 ks
Fino
FINO Economy Pytle na odpadky 35 l / 30 ks
Kód: 2501927
Kód dod.: 954509
EAN: 5201314931102
 
1.13 EUR
0.04EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fino Economy 35 l – cenovo výhodné vrecia pre ľahší odpad v domácnosti.
AKCE
Swirl Profi vrecia na ťažký odpad 120 l, 36 µ, 75 × 95 cm, 12 ks
151 Products - Swirl®
Swirl Profi vrecia na ťažký odpad 120 l, 36 µ, 75 × 95 cm, 12 ks
Kód: 2506574
Kód dod.: 954618
EAN: 4008871216014
 
5.13 EUR
0.43EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Odolné a silné vrecia na suť napr. pre renovácie bytov, domov a iných objektov.
Bref Color Aktiv Eucalyptus tuhý WC blok, 5× 50 g
Henkel Bref
Bref Color Aktiv Eucalyptus tuhý WC blok, 5× 50 g
Kód: 2505891
Kód dod.: 720256
EAN: 9000101592368
 
7.39 EUR
49.27EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bref Color Aktiv WC blok s technológiou Odor Stop vytvára ochrannú bariéru proti nepríjemným zápachom a zároveň uvoľňuje dlhotrvajúcu sviežosť.
AKCE
Dr. Devil WC Point Duo Block Polar Aqua, 65 ml
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil WC Point Duo Block Polar Aqua, 65 ml
Kód: 2602340
Kód dod.: 720069
EAN: 8595025842268
 
3.04 EUR
46.77EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dr. Devil WC Point Duo Block Polar Aqua zabezpečuje hygienickú čistotu toalety a sviežu vôňu pri každom spláchnutí.
AKCE
Bref WC blok Color Auto Active Chlorine, 3 × 50 g
Henkel Bref
Bref WC blok Color Auto Active Chlorine, 3 × 50 g
Kód: 2602403
Kód dod.: 720265
EAN: 9000101852363
 
4.34 EUR
28.93EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bref WC blok Color Auto Active Chlorine pomáha zabezpečiť hygienickú čistotu toalety pri každom spláchnutí.
Bref WC guľôčky Power Aktiv Lemon, 6 x 50 g
Henkel Bref
Bref WC guľôčky Power Aktiv Lemon, 6 x 50 g
Kód: 2602771
Kód dod.: 720269
EAN: 9000101853568
 
7.39 EUR
24.63EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bref WC guľôčky Power Aktiv Lemon zaisťujú hygienickú čistotu toalety, pomáhajú predchádzať usadzovaniu nečistôt a zanechávajú dlhodobú citrónovú vôňu po každom spláchnutí.
AKCE
Bref WC blok Color Auto Active Eucalyptus, 50 g
Henkel Bref
Bref WC blok Color Auto Active Eucalyptus, 50 g
Kód: 2602790
Kód dod.: 720270
EAN: 9000101853056
 
2.21 EUR
44.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bref WC blok Color Auto Active Eucalyptus pomáha udržiavať toaletu hygienicky čistú a zanecháva sviežu eukalyptovú vôňu po každom spláchnutí.
-1%Zľava
Larrin plus 3v1 Citrus Fresh WC blok, náhradná náplň, vôňa citrónu, 40 g
Styl Larrin®
Larrin plus 3v1 Citrus Fresh WC blok, náhradná náplň, vôňa citrónu, 40 g
Kód: 02678
Kód dod.: 719004
EAN: 8595000910500
100%
0.86 EUR
0.87 EUR
21.5EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čistiaci a dezodoračný prípravok pre WC misy a sanitárne zariadenia. Tuhá hmota voskovitého charakteru, ktorá je zmesou povrchovo aktívnych látok aniónového a neiónového charakteru, parfému s vôňou citrónu, farbiva a pomocných látok.
Dr. Devil 3v1 Natur Fresh tekutý WC blok, košíček + náplň 3× 55 ml
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil 3v1 Natur Fresh tekutý WC blok, košíček + náplň 3× 55 ml
Kód: 49042
Kód dod.: 6098
EAN: 8595025819642
 
1.96 EUR
0.65EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vďaka jedinečnému dávkovaciemu systému sa uvoľní pri každom spláchnutí rovnaké množstvo parfumovanej čistiacej tekutiny a vydrží tak až 400 spláchnutí.
Domestos 3v1 Power Ocean WC blok, 35 g
Domestos
Domestos 3v1 Power Ocean WC blok, 35 g
Kód: 39949
Kód dod.: 719021
EAN: 8720182788474
90%
1.30 EUR
32.5EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
WC blok pre žiarivo čistú toaletu s vôňou oceánu.
Domestos 3v1 Power Pine WC blok, 35 g
Domestos
Domestos 3v1 Power Pine WC blok, 35 g
Kód: 02628
Kód dod.: 719020
EAN: 8720182788535
100%
1.30 EUR
32.5EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
WC blok pre žiarivo čistú toaletu s vôňou borovice.
AKCE
Bref Power Aktiv 4 Formula Levanduľa WC blok 2 x 50 g
Henkel Bref
Bref Power Aktiv 4 Formula Levanduľa WC blok 2 x 50 g
Kód: 92684
Kód dod.: 720088
EAN: 9000100956123
 
3.22 EUR
32.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bref WC blok Power Aktiv Lavender a jeho aktivní složky vytvářejí čisticí pěnu, která chrání proti opětovnému znečištění.
Bref Blue Aktiv Chlorine WC blok na hygienickú čistotu a sviežosť Vašej toalety, obarvuje vodu do modrého odtieňa 3 x 50 g
Henkel Bref
Bref Blue Aktiv Chlorine WC blok na hygienickú čistotu a sviežosť Vašej toalety, obarvuje vodu do modrého odtieňa 3 x 50 g
Kód: 1706129
Kód dod.: 720178
EAN: 9000101018226
83%
4.34 EUR
1.45EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bref Blue Aktiv = 1. Dokonalá čistota mezi každým spláchnutím díky účinným látkám obsažených v modré vodě 2. Účinný proti vodnímu kameni 3. Dokonalá svěžest 4. Dokonalá hygiena.
AKCE
Dr. Devil 3v1 Point Block WC blok v tubě Lime Twister, 75 ml
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil 3v1 Point Block WC blok v tubě Lime Twister, 75 ml
Kód: 1802877
Kód dod.: 6512
EAN: 8595025831132
75%
2.95 EUR
39.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
WC bodový blok voní, čistí a preventívne pôsobí proti usadzovaniu vodného kameňa.
AKCE
Dr. Devil 3v1 Point Block WC blok v tubě Japanese Garden, 75 ml
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil 3v1 Point Block WC blok v tubě Japanese Garden, 75 ml
Kód: 1802879
Kód dod.: 6511
EAN: 8595025831125
100%
2.95 EUR
39.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
WC bodový blok voní, čistí a preventívne pôsobí proti usadzovaniu vodného kameňa.
AKCE
Fixinela WC tablety do pisoáru oceán, 1 kg
Tatrachema Fixinela®
Fixinela WC tablety do pisoáru oceán, 1 kg
Kód: 86860
Kód dod.: 722028
EAN: 8585003991811
 
12.78 EUR
12.79 EUR
12.78EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dezodorizačný a čistiaci prostriedok, čistí a uvoľňuje príjemnú vôňu, zabraňuje tvorbe vodného a močového kameňa.
AKCE
Fixinela WC tablety do pisoáru borovica, 1 kg
Tatrachema Fixinela®
Fixinela WC tablety do pisoáru borovica, 1 kg
Kód: 86861
Kód dod.: 9179
EAN: 8585003991798
70%
12.78 EUR
12.79 EUR
12.78EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dezodoračný a čistiaci prostriedok, čistí a uvoľňuje príjemnú vôňu, zabraňuje tvorbe vodného a močového kameňa.
AKCE
Dr. Devil WC Push Pull Gel Citron Fresh WC blok bez košíku, 4 × 20 g
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil WC Push Pull Gel Citron Fresh WC blok bez košíku, 4 × 20 g
Kód: 2104543
Kód dod.: 6808
EAN: 8595025835697
 
3.35 EUR
0.84EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
ABSOLÚTNE HYGIENICKÝ - bez košíka plného baktérií, vírusov a nečistôt, to je Dr. DEVIL PUSH PULL GEL. Prvý WC záves bez košíka. Sviežo vonia, čistí a preventívne pôsobí proti usadzovaniu vodného kameňa.
-1%Zľava
Larrin Plus Wc fialový náhradný valček, s vôňou kvetín, 40 g
Styl Larrin®
Larrin Plus Wc fialový náhradný valček, s vôňou kvetín, 40 g
Kód: 02646
Kód dod.: 719010
EAN: 8595000910562
100%
0.86 EUR
0.87 EUR
21.5EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tuha hmota voskovitého charakteru, ktorá je zmesou povrchovo aktívnych látok aniontového a neiontového charakteru, parfumu s vôňou kvetín, farbiva a pomocných látok.
AKCE
Dr. Devil 3v1 Point Block WC blok v tubě Sunset Blossom, 75 ml
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil 3v1 Point Block WC blok v tubě Sunset Blossom, 75 ml
Kód: 65422
Kód dod.: 9529
EAN: 8595025817747
100%
2.95 EUR
39.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Blok so špeciálnou látkou pre vyššiu účinnosť a hygienickým dávkovaním preventívne pôsobí proti usadzovaniu vodného kameňa, sviežo vonia a dôkladne čistí. Doba pôsobenia jednej kytičky je cca jeden týždeň.
Bref Turquoise Aktiv Ocean tuhý WC blok, 2 × 50 g
Henkel Bref
Bref Turquoise Aktiv Ocean tuhý WC blok, 2 × 50 g
Kód: 2501956
Kód dod.: 720153
EAN: 9000101089769
 
3.69 EUR
36.9EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kuličky majú štyri funkcie. Pri každom spláchnutí zabezpečuje hygienickú čistotu aj vďaka čistiacej pene, obarvuje vodu, zároveň chráni proti vodnému kameňu a prináša dlhodobú vôňu a sviežosť.
Bref Power Aktiv 4 Formula Lemon WC blok 2 x 50 g, duopack
Henkel Bref
Bref Power Aktiv 4 Formula Lemon WC blok 2 x 50 g, duopack
Kód: 2505041
Kód dod.: 720154
EAN: 9000100656832
 
3.17 EUR
31.7EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
BREF Power Activ je prvý WC blok so štyrmi aktívnymi guľôčkami, ktoré v sebe spájajú príťažlivý design s vynikajúcimi vlastnosťami na dosiahnutie hygienicky čistej a sviežej toalety.
Duck WC Aqua Blue Efekt modrej vody náhradné náplne do závěsu, 2× 40 g
Duck™
Duck WC Aqua Blue Efekt modrej vody náhradné náplne do závěsu, 2× 40 g
Kód: 2405148
Kód dod.: 720014
EAN: 5000204669756
 
2.61 EUR
1.31EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Duck Aqua Blue čistič WC s efektom modrej vody zafarbuje vodu pri každom spláchnutí! Pôsobí proti vodnému kameňu, zároveň čistí a osviežuje.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.