sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Duck WC Aqua Blue Efekt modrej vody náhradné náplne do závěsu, 2× 40 g
Duck™
Duck WC Aqua Blue Efekt modrej vody náhradné náplne do závěsu, 2× 40 g
Kód: 2405148
Kód dod.: 720014
EAN: 5000204669756
 
2.61 EUR
32.63EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Duck Aqua Blue čistič WC s efektom modrej vody zafarbuje vodu pri každom spláchnutí! Pôsobí proti vodnému kameňu, zároveň čistí a osviežuje.
Fino pytle na odpad s uchy, 60 L
Fino
Fino pytle na odpad s uchy, 60 L
Kód: 2508044
Kód dod.: 954519
EAN: 5201314198086
 
2.39 EUR
0.16EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fino Premium Aromatic sú praktické odpadkové vrecká s objemom 60 litrov
Fino vrecia na odpad, 240 l, 45µm, 8 ks
Fino
Fino vrecia na odpad, 240 l, 45µm, 8 ks
Kód: 2506504
Kód dod.: 954693
EAN: 5900536263915
 
8.04 EUR
1.01EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvalitné a pevné vrecia na väčší odpad.
Bref WC blok Color Auto Active Levanduľa, 3 × 50 g
Henkel Bref
Bref WC blok Color Auto Active Levanduľa, 3 × 50 g
Kód: 2602404
Kód dod.: 720266
EAN: 9000101854220
 
3.91 EUR
26.07EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bref WC blok Color Auto Active Levanduľa zaisťuje čistotu toalety a príjemnú levanduľovú vôňu.
AKCE
Bref Power Aktiv Borovica a Levanduľa WC blok, 4 x 50 g
Henkel Bref
Bref Power Aktiv Borovica a Levanduľa WC blok, 4 x 50 g
Kód: 2602655
Kód dod.: 720248
EAN: 9000101317077
 
5.18 EUR
25.9EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bref Power Aktiv Borovica & Levanduľa WC blok 4 × 50 g je závesný WC blok určený k dlhodobej hygiene toalety, ktorý pri každom spláchnutí čistí, osviežuje a pomáha chrániť proti usadzovaniu nečistôt.
AKCE
Bref WC blok Color Auto Active Flowers, 50 g
Henkel Bref
Bref WC blok Color Auto Active Flowers, 50 g
Kód: 2602791
Kód dod.: 720271
EAN: 9000101854497
 
2.21 EUR
44.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bref WC blok Color Auto Active Flowers pomáha udržiavať toaletu čistú a zanecháva príjemnú kvetinovú vôňu po každom spláchnutí.
-1%Zľava
Fino pytle na odpad s uchy, 10 L
Fino
Fino pytle na odpad s uchy, 10 L
Kód: 2508039
Kód dod.: 954516
EAN: 5201314198017
 
1.73 EUR
1.74 EUR
0.03EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fino Premium Aromatic sú praktické odpadkové vrecia s objemom 10 litrov.
AKCE
Dr. Devil WC Push Pull Gel Citrónová osvieženie WC blok bez košíka, 2 × 20 g
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil WC Push Pull Gel Citrónová osvieženie WC blok bez košíka, 2 × 20 g
Kód: 2104263
Kód dod.: 720020
EAN: 8595025835666
100%
2.08 EUR
1.04EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
ABSOLÚTNE HYGIENICKÝ - bez košíka plného baktérií, vírusov a nečistôt, to je Dr. DEVIL PUSH PULL GEL. Prvý WC záves bez košíka. Sviežo vonia, čistí a preventívne pôsobí proti usadzovaniu vodného kameňa.
AKCE
Dr. Devil WC Push Pull Gel Polar Aqua WC blok bez košíku, 4 × 20 g
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil WC Push Pull Gel Polar Aqua WC blok bez košíku, 4 × 20 g
Kód: 2104544
Kód dod.: 720024
EAN: 8595025835703
100%
3.35 EUR
0.84EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
ABSOLÚTNE HYGIENICKÝ - bez košíka plného baktérií, vírusov a nečistôt, to je Dr. DEVIL PUSH PULL GEL. Prvý WC záves bez košíka. Sviežo vonia, čistí a preventívne pôsobí proti usadzovaniu vodného kameňa.
Larrin Pissoir Bridge Deo kocky do pisoára 1 kg
Styl Larrin®
Larrin Pissoir Bridge Deo kocky do pisoára 1 kg
Kód: 2203242
Kód dod.: 722000
EAN: 8595000914904
 
11.61 EUR
11.61EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čistící a dezodorační přípravek pro sanitární zařízení, určený ke vkládání do pisoárů zejména k užití v komunální hygieně.
Bref WC blok Power Aktiv Citrón & Ocean tuhý 4× 50 g
Henkel Bref
Bref WC blok Power Aktiv Citrón & Ocean tuhý 4× 50 g
Kód: 2210346
Kód dod.: 720160
EAN: 9000101309409
 
5.22 EUR
26.1EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hľadáte jednoduchší spôsob, ako udržať vašu toaletu čistú a sviežu? Bref WC blok je jednoduchým a pohodlným spôsobom, ktorý zaisťuje čistotu a sviežosť vo vašej toalete od prvého do posledného spláchnutia.
Forzablu Acqua Blu Granforte tablety do nádržky WC, 2 ks
Relevi
Forzablu Acqua Blu Granforte tablety do nádržky WC, 2 ks
Kód: 2301896
Kód dod.: 721070
EAN: 8002100247417
100%
1.96 EUR
0.98EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čistiace tablety s vôňou do nádržky WC sú skvelým doplnkom pre dokonalú čistotu Vašej toalety.
AKCE
Bref WC blok Spa Moments Serenity, 3× 50 g
Henkel Bref
Bref WC blok Spa Moments Serenity, 3× 50 g
Kód: 2400155
Kód dod.: 720221
EAN: 9000101587494
 
3.91 EUR
1.3EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Odpojte sa od vonkajšieho sveta a užite si čas iba pre seba. WC blok Bref Spa Moments poskytuje relaxačnú dlhotrvajúcu vôňu a mení vašu toaletu na oázu pokoja.
-1%Zľava
Larrin Plus 3v1 Mountain Fresh WC blok náhradná náplň, vôňa hôr, 40 g
Styl Larrin®
Larrin Plus 3v1 Mountain Fresh WC blok náhradná náplň, vôňa hôr, 40 g
Kód: 02640
Kód dod.: 719016
EAN: 8595000910555
100%
0.86 EUR
0.87 EUR
21.5EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čistiaci a dezodorizačný prípravok pre WC-misy a sanitárne zariadenia. Tuhá hmota voskovitého charakteru, ktorá je zmesou povrchovo aktívnych látok aniónového a neiontového charakteru, parfumu, farbiva a pomocných látok.
Larrin Pissoir deo, určený ke vkládání do pisoárů, citrus, 900 g
Styl Larrin®
Larrin Pissoir deo, určený ke vkládání do pisoárů, citrus, 900 g
Kód: 56554
Kód dod.: 722013
EAN: 8595000913495
 
12.83 EUR
14.26EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Určený na vkladanie do pisoárov, najmä na použitie v komunálnej hygiene. Prostriedok bráni tvorbe usadenín a slúži na dezodoráciu priestoru WC.
Dr. Devil 3v1 Lotus Lagoon tekutý WC blok, košíček + náplň 3× 55 ml
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil 3v1 Lotus Lagoon tekutý WC blok, košíček + náplň 3× 55 ml
Kód: 62741
Kód dod.: 720055
EAN: 8595025819666
100%
1.96 EUR
0.65EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vďaka jedinečnému dávkovaciemu systému sa uvoľní pri každom spláchnutí rovnaké množstvo parfumovanej čistiacej tekutiny a vydrží tak až 400 spláchnutí.
Dr. Devil 3v1 Sunset Blossom tekutý WC blok, košíček + náplň 3× 55 ml
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil 3v1 Sunset Blossom tekutý WC blok, košíček + náplň 3× 55 ml
Kód: 62742
Kód dod.: 720056
EAN: 8595025819673
95%
1.96 EUR
0.65EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
S prídavkom látky neutralizujúcej nepríjemné pachy. Vonia, čistí a preventívne pôsobí proti usadzovaniu vodného kameňa.
Hartmann obvazová vata zmes, 200 g
Hartmann
Hartmann obvazová vata zmes, 200 g
Kód: 21661
Kód dod.: 902012
EAN: 4046871010003
100%
3.05 EUR
15.25EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Neskládaná (vo forme zmesi) obvazová vata vyrobená zo zmesi bavlny a viskózy.
Hartmann obvazová vata, 50 g
Hartmann
Hartmann obvazová vata, 50 g
Kód: 21657
Kód dod.: 902010
EAN: 4049500927895
90%
1.40 EUR
28EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sklenená obvazová vata vyrobená zo zmesi bavlny a viskózy.
Dr. Devil Apple Fresh, WC gel + košíček, 400 ml
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil Apple Fresh, WC gel + košíček, 400 ml
Kód: 02477
Kód dod.: 720046
EAN: 8595025806031
96%
2.39 EUR
5.98EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
WC gel Apple Fresh 3v1 sviežo vonia, čistí a preventívne pôsobí proti usadzovaniu vodného kameňa.
Duck Fresh Discs Morská vôňa WC gél pre hygienickú čistotu a sviežosť Vašej toalety náhradné níplň 2x36 ml
Duck™
Duck Fresh Discs Morská vôňa WC gél pre hygienickú čistotu a sviežosť Vašej toalety náhradné níplň 2x36 ml
Kód: 67996
Kód dod.: 720064
EAN: 5000204338959
100%
5.65 EUR
78.47EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Duck FreshDiscs náhradní náplň do gelové disku, který přilne k WC míse. Zabraňuje usazování vodního kamene, dlouhodobě osvěžuje, hygienická aplikace, čistí s každým spláchnutím, vydrží až 8 týdnů.
Duck Fresh Discs Limetka WC gél pre hygienickú čistotu a sviežosť Vašej toalety náhradná náplň 2x36 ml
Duck™
Duck Fresh Discs Limetka WC gél pre hygienickú čistotu a sviežosť Vašej toalety náhradná náplň 2x36 ml
Kód: 67997
Kód dod.: 720223
EAN: 5000204338928
90%
5.65 EUR
78.47EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
WC gel Duck Fresh Discs limetka dokonale vyčistí Vaší toaletu a velmi spolehlivě ji ochrání před vodním kamenem. Stačí jednoduše aplikovat na vnitřní stěnu mísy a gelový disk Duck se chopí práce za vás.
Bref Blue Aktiv Eucalyptus WC blok na hygienickú čistotu a sviežosť Vašej toalety, obarvuje vodu do modrého odtieňu 2 x 50 g
Henkel Bref
Bref Blue Aktiv Eucalyptus WC blok na hygienickú čistotu a sviežosť Vašej toalety, obarvuje vodu do modrého odtieňu 2 x 50 g
Kód: 90954
Kód dod.: 720170
EAN: 9000100889391
100%
3.69 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bref Color Aktiv WC blok s technologií Odor Stop vytváří ochrannou bariéru proti nepříjemných zápachů a zároveň uvolňuje dlouhotrvající svěžest.
Duck WC blok Fresh Discs Levandule, 36 ml
Duck™
Duck WC blok Fresh Discs Levandule, 36 ml
Kód: 1708992
Kód dod.: 719995
EAN: 5000204339079
93%
3.26 EUR
90.56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
WC gel Duck Fresh Discs Levandule dokonale vyčistí Vašu toaletu a veľmi spoľahlivo ju ochráni pred vodným kameňom. Prevonia celú miestnosť levanduľovou vôňou.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.