sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Larrin Pissoir deo, určený ke vkládání do pisoárů, citrus, 900 g
Styl Larrin®
Larrin Pissoir deo, určený ke vkládání do pisoárů, citrus, 900 g
Kód: 56554
Kód dod.: 01349
EAN: 8595000913495
 
12.83 EUR
14.26EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Určený na vkladanie do pisoárov, najmä na použitie v komunálnej hygiene. Prostriedok bráni tvorbe usadenín a slúži na dezodoráciu priestoru WC.
viGO vrecia na odpad zaisťovacie fialové LDPE 27 µ 60 l, 60 × 72 cm, 10 ks
viGO!
viGO vrecia na odpad zaisťovacie fialové LDPE 27 µ 60 l, 60 × 72 cm, 10 ks
Kód: 2501926
Kód dod.: 954637
EAN: 5902841471184
 
1.08 EUR
0.11EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zaisťovacie vrecia na odpad odolné proti protrhnutiu. Vhodné pre veľké koše o objeme 60 l.
Bref WC guličky Power Aktiv Lemon, 6x 50 g
Henkel Bref
Bref WC guličky Power Aktiv Lemon, 6x 50 g
Kód: 2507036
Kód dod.: 720254
EAN: 9000101591965
 
7.39 EUR
24.63EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bref WC guličky Power Aktiv Lemon zabezpečujú hygienickú čistotu toalety, pomáhajú predchádzať usadzovaniu nečistôt a zanechávajú dlhodobú citrónovú vôňu po každom spláchnutí.
AKCE
Dr. Devil WC Push Pull Gel Citrónová osvieženie WC blok bez košíka, 2 × 20 g
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil WC Push Pull Gel Citrónová osvieženie WC blok bez košíka, 2 × 20 g
Kód: 2104263
Kód dod.: 6805
EAN: 8595025835666
100%
2.08 EUR
1.04EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
ABSOLÚTNE HYGIENICKÝ - bez košíka plného baktérií, vírusov a nečistôt, to je Dr. DEVIL PUSH PULL GEL. Prvý WC záves bez košíka. Sviežo vonia, čistí a preventívne pôsobí proti usadzovaniu vodného kameňa.
AKCE
Dr. Devil WC Push Pull Gel Polar Aqua WC blok bez košíku, 4 × 20 g
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil WC Push Pull Gel Polar Aqua WC blok bez košíku, 4 × 20 g
Kód: 2104544
Kód dod.: 6809
EAN: 8595025835703
100%
3.35 EUR
0.84EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
ABSOLÚTNE HYGIENICKÝ - bez košíka plného baktérií, vírusov a nečistôt, to je Dr. DEVIL PUSH PULL GEL. Prvý WC záves bez košíka. Sviežo vonia, čistí a preventívne pôsobí proti usadzovaniu vodného kameňa.
Larrin Pissoir Bridge Deo kocky do pisoára 1 kg
Styl Larrin®
Larrin Pissoir Bridge Deo kocky do pisoára 1 kg
Kód: 2203242
Kód dod.: 722000
EAN: 8595000914904
 
11.61 EUR
11.61EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čistící a dezodorační přípravek pro sanitární zařízení, určený ke vkládání do pisoárů zejména k užití v komunální hygieně.
Bref WC blok Power Aktiv Citrón & Ocean tuhý 4× 50 g
Henkel Bref
Bref WC blok Power Aktiv Citrón & Ocean tuhý 4× 50 g
Kód: 2210346
Kód dod.: 720160
EAN: 9000101309409
 
5.22 EUR
26.1EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hľadáte jednoduchší spôsob, ako udržať vašu toaletu čistú a sviežu? Bref WC blok je jednoduchým a pohodlným spôsobom, ktorý zaisťuje čistotu a sviežosť vo vašej toalete od prvého do posledného spláchnutia.
Forzablu Acqua Blu Granforte tablety do nádržky WC, 2 ks
Relevi
Forzablu Acqua Blu Granforte tablety do nádržky WC, 2 ks
Kód: 2301896
Kód dod.: 721070
EAN: 8002100247417
100%
1.96 EUR
0.98EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čistiace tablety s vôňou do nádržky WC sú skvelým doplnkom pre dokonalú čistotu Vašej toalety.
AKCE
Bref WC blok Spa Moments Serenity, 3× 50 g
Henkel Bref
Bref WC blok Spa Moments Serenity, 3× 50 g
Kód: 2400155
Kód dod.: 720221
EAN: 9000101587494
 
3.91 EUR
1.3EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Odpojte sa od vonkajšieho sveta a užite si čas iba pre seba. WC blok Bref Spa Moments poskytuje relaxačnú dlhotrvajúcu vôňu a mení vašu toaletu na oázu pokoja.
AKCE
Bref WC blok Power Aktiv Borovica, 2× 50 g
Henkel Bref
Bref WC blok Power Aktiv Borovica, 2× 50 g
Kód: 2501959
Kód dod.: 720162
EAN: 9000100656801
 
3.22 EUR
32.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
BREF Power Activ je prvý WC blok so štyrmi aktívnymi guľôčkami, ktoré v sebe spájajú atraktívny dizajn s vynikajúcimi vlastnosťami na dosiahnutie hygienicky čistej a sviežej toalety.
viGO vrecká na odpad, 28 µ, 90 × 110 cm, 160 l, 10 ks
viGO!
viGO vrecká na odpad, 28 µ, 90 × 110 cm, 160 l, 10 ks
Kód: 2505102
Kód dod.: 954484
EAN: 5902841471061
 
1.96 EUR
0.2EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko odolné nepriehľadné vrecká na odpad, vrecká je možné použiť na akýkoľvek odpadkový kôš pri správnom zvolení veľkosti vrecka, šírka 90 cm, výška 110 cm, hrúbka 28 mikrónov.
Bref Power Aktiv Pine tuhý WC blok, 6× 50 g
Henkel Bref
Bref Power Aktiv Pine tuhý WC blok, 6× 50 g
Kód: 2505890
Kód dod.: 720255
EAN: 9000101592085
 
7.39 EUR
24.63EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bref Power Aktiv WC blok s vôňou borovice, s o 50 % väčším účinkom proti vodnému kameňu* a o 55 % menej plastu. Hľadáte jednoduchší spôsob, ako udržať vašu toaletu čistú a sviežu?
AKCE
Swirl Profi vrecia na ťažký odpad 240 l, 100 × 125 cm, 36 µ, 5 ks
Melitta®
Swirl Profi vrecia na ťažký odpad 240 l, 100 × 125 cm, 36 µ, 5 ks
Kód: 2505550
Kód dod.: 954619
EAN: 4008871216199
 
5.13 EUR
1.03EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vrecia na ťažký odpad napr. pre renovácie bytov, domov a ďalších objektov.
AKCE
Bref WC blok Color Auto Active Eucalyptus, 3 × 50 g
Henkel Bref
Bref WC blok Color Auto Active Eucalyptus, 3 × 50 g
Kód: 2602400
Kód dod.: 720262
EAN: 9000101853209
 
3.91 EUR
26.07EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bref WC blok Color Auto Active Eucalyptus pomáha udržať toaletu hygienicky čistou a sviežo voňavou.
Bref Power Aktiv Pine tuhý WC blok, 6 × 50 g
Henkel Bref
Bref Power Aktiv Pine tuhý WC blok, 6 × 50 g
Kód: 2602769
Kód dod.: 720267
EAN: 9000101853599
 
7.39 EUR
24.63EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bref Power Aktiv WC blok s vôňou borovice, s o 50 % väčším účinkom proti vodnému kameňu* a o 55 % menej plastu. Hľadáte jednoduchší spôsob, ako udržať vašu toaletu čistú a sviežu?
Bref WC blok Color Auto Aktiv Kvetinový 4 x 50 g
Henkel Bref
Bref WC blok Color Auto Aktiv Kvetinový 4 x 50 g
Kód: 2602860
Kód dod.: 720272
EAN: 9000101853322
 
5.66 EUR
28.3EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bref Color Aktiv Kvetinový je závesný WC blok so štyrfunkčným zložením, ktoré zaisťuje hygienickú čistotu a dlhotrvajúcu sviežosť pri každom spláchnutí.
Bref WC blok Power Aktiv Citrón 4 x 50 g
Henkel Bref
Bref WC blok Power Aktiv Citrón 4 x 50 g
Kód: 2602862
Kód dod.: 720274
EAN: 9000101309003
 
5.22 EUR
26.1EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bref Power Aktiv Citrón je závěsný WC blok se čtyřmi aktivními kuličkami, které zajišťují dôkladné čistenie a dlhodobú sviežosť pri každom spláchnutí.
Bref WC blok Color Auto Aktiv Eukalyptus 4 x 50 g
Henkel Bref
Bref WC blok Color Auto Aktiv Eukalyptus 4 x 50 g
Kód: 2602859
Kód dod.: 720249
EAN: 9000101850727
 
5.66 EUR
28.3EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bref Color Aktiv Eukalyptus je závesný WC blok so štvornásobným účinkom, ktorý udržuje toaletu čistú a sviežu pri každom spláchnutí.
Bref WC blok Color Auto Aktiv Eukalyptus 2 x 30 g
Henkel Bref
Bref WC blok Color Auto Aktiv Eukalyptus 2 x 30 g
Kód: 2602913
Kód dod.: 720276
EAN: 9000101853179
 
3.70 EUR
37EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bref Color Aktiv Eukalyptus je závesný WC blok so štyorfunkčným zložením, ktoré zaisťuje hygienickú čistotu a dlhodobú sviežosť pri každom spláchnutí.
Bref WC blok Color Auto Active Chlorine 2 x 50 g
Henkel Bref
Bref WC blok Color Auto Active Chlorine 2 x 50 g
Kód: 2602912
Kód dod.: 720275
EAN: 9000101852424
 
3.70 EUR
37EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bref Color Aktiv Chlorine je závesný WC blok s aktívnym chlórovým zložením, ktoré zaisťuje dôkladnú hygienickú čistotu a dlhodobú sviežosť pri každom spláchnutí.
Bref WC čistič Power Gel Aqua Fresh 750 ml
Henkel Bref
Bref WC čistič Power Gel Aqua Fresh 750 ml
Kód: 2602940
Kód dod.: 717385
EAN: 9000101860221
 
3.39 EUR
4.52EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Účinný gélový čistič toalety, ktorý pomáha odstrániť vodný kameň aj nečistoty a zanecháva dlhotrvajúcu sviežu vôňu.
Pytle na odpad černé LD 50 µ 120 l, 70 × 110 cm, 25 ks
Quickpack
Pytle na odpad černé LD 50 µ 120 l, 70 × 110 cm, 25 ks
Kód: 2505277
Kód dod.: 954635
EAN: 5903829081371
 
4.48 EUR
0.18EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čierne pytle na odpad odolné proti protrhnutiu.
AKCE
Dr. Devil WC Push Pull Gel Polar Aqua WC blok bez košíku, 2 × 20 g
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil WC Push Pull Gel Polar Aqua WC blok bez košíku, 2 × 20 g
Kód: 2104264
Kód dod.: 720021
EAN: 8595025835673
100%
2.08 EUR
1.04EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
ABSOLÚTNE HYGIENICKÝ - bez košíka plného baktérií, vírusov a nečistôt, to je Dr. DEVIL PUSH PULL GEL. Prvý WC záves bez košíka. Sviežo vonia, čistí a preventívne pôsobí proti usadzovaniu vodného kameňa.
Bref Power Aktiv Borovica & Levanduľa tuhý WC blok, 4× 50 g
Henkel Bref
Bref Power Aktiv Borovica & Levanduľa tuhý WC blok, 4× 50 g
Kód: 2210347
Kód dod.: 720245
EAN: 9000101316988
 
5.22 EUR
26.1EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bref Power Aktiv WC blok s vôňou borovice & levandule a o + 50 % vyšším účinkom proti vodnému kameňu
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.