sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
AKCE
Bref WC blok Color Auto Active Chlorine, 3 × 50 g
Henkel Bref
Bref WC blok Color Auto Active Chlorine, 3 × 50 g
Kód: 2602403
Kód dod.: 720265
EAN: 9000101852363
 
4.34 EUR
28.93EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bref WC blok Color Auto Active Chlorine pomáha zabezpečiť hygienickú čistotu toalety pri každom spláchnutí.
Bref WC guľôčky Power Aktiv Lemon, 6 x 50 g
Henkel Bref
Bref WC guľôčky Power Aktiv Lemon, 6 x 50 g
Kód: 2602771
Kód dod.: 720269
EAN: 9000101853568
 
7.39 EUR
24.63EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bref WC guľôčky Power Aktiv Lemon zaisťujú hygienickú čistotu toalety, pomáhajú predchádzať usadzovaniu nečistôt a zanechávajú dlhodobú citrónovú vôňu po každom spláchnutí.
AKCE
Bref WC blok Color Auto Active Eucalyptus, 50 g
Henkel Bref
Bref WC blok Color Auto Active Eucalyptus, 50 g
Kód: 2602790
Kód dod.: 720270
EAN: 9000101853056
 
2.21 EUR
44.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bref WC blok Color Auto Active Eucalyptus pomáha udržiavať toaletu hygienicky čistú a zanecháva sviežu eukalyptovú vôňu po každom spláchnutí.
REMAL V2065 latex vonkajší, biely, 10 kg
REMAL
REMAL V2065 latex vonkajší, biely, 10 kg
Kód: 2503215
Kód dod.: 369580
EAN: 8591235019810
 
31.52 EUR
3.15EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre vnútorné a vonkajšie nátery stavebných materiálov ako sú zdivo, drevo, drevotrieskové a drevovláknité dosky a papier. Je umývateľný, s vysokou belosťou a dobre kryje.
AKCE
Fixinela WC tablety do pisoáru oceán, 1 kg
Tatrachema Fixinela®
Fixinela WC tablety do pisoáru oceán, 1 kg
Kód: 86860
Kód dod.: 722028
EAN: 8585003991811
 
12.78 EUR
12.79 EUR
12.78EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dezodorizačný a čistiaci prostriedok, čistí a uvoľňuje príjemnú vôňu, zabraňuje tvorbe vodného a močového kameňa.
AKCE
Fixinela WC tablety do pisoáru borovica, 1 kg
Tatrachema Fixinela®
Fixinela WC tablety do pisoáru borovica, 1 kg
Kód: 86861
Kód dod.: 9179
EAN: 8585003991798
70%
12.78 EUR
12.79 EUR
12.78EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dezodoračný a čistiaci prostriedok, čistí a uvoľňuje príjemnú vôňu, zabraňuje tvorbe vodného a močového kameňa.
AKCE
Bref Power Aktiv 4 Formula Levanduľa WC blok 2 x 50 g
Henkel Bref
Bref Power Aktiv 4 Formula Levanduľa WC blok 2 x 50 g
Kód: 92684
Kód dod.: 720088
EAN: 9000100956123
 
3.22 EUR
32.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bref WC blok Power Aktiv Lavender a jeho aktivní složky vytvářejí čisticí pěnu, která chrání proti opětovnému znečištění.
Bref Blue Aktiv Chlorine WC blok na hygienickú čistotu a sviežosť Vašej toalety, obarvuje vodu do modrého odtieňa 3 x 50 g
Henkel Bref
Bref Blue Aktiv Chlorine WC blok na hygienickú čistotu a sviežosť Vašej toalety, obarvuje vodu do modrého odtieňa 3 x 50 g
Kód: 1706129
Kód dod.: 720178
EAN: 9000101018226
83%
4.34 EUR
1.45EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bref Blue Aktiv = 1. Dokonalá čistota mezi každým spláchnutím díky účinným látkám obsažených v modré vodě 2. Účinný proti vodnímu kameni 3. Dokonalá svěžest 4. Dokonalá hygiena.
AKCE
Dr. Devil 3v1 Point Block WC blok v tubě Lime Twister, 75 ml
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil 3v1 Point Block WC blok v tubě Lime Twister, 75 ml
Kód: 1802877
Kód dod.: 6512
EAN: 8595025831132
75%
2.95 EUR
39.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
WC bodový blok voní, čistí a preventívne pôsobí proti usadzovaniu vodného kameňa.
AKCE
Dr. Devil 3v1 Point Block WC blok v tubě Japanese Garden, 75 ml
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil 3v1 Point Block WC blok v tubě Japanese Garden, 75 ml
Kód: 1802879
Kód dod.: 6511
EAN: 8595025831125
100%
2.95 EUR
39.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
WC bodový blok voní, čistí a preventívne pôsobí proti usadzovaniu vodného kameňa.
Dr. Devil WC Bicolor 5ball sunset blossom závesný WC blok, 3× 35 g
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil WC Bicolor 5ball sunset blossom závesný WC blok, 3× 35 g
Kód: 1802883
Kód dod.: 720086
EAN: 8595025830432
100%
3.04 EUR
1.01EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dr. Devil Wc BiColor 5Ball je závesný WC blok vhodný pre každý typ a tvar toalety, WC blok bohato pění, sviežo a intenzívne voní, účinne čistí a preventívne pôsobí proti usadzovaniu vodného kameňa.
-1%Zľava
Larrin plus 3v1 Citrus Fresh WC blok, náhradná náplň, vôňa citrónu, 40 g
Styl Larrin®
Larrin plus 3v1 Citrus Fresh WC blok, náhradná náplň, vôňa citrónu, 40 g
Kód: 02678
Kód dod.: 719004
EAN: 8595000910500
100%
0.86 EUR
0.87 EUR
21.5EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čistiaci a dezodoračný prípravok pre WC misy a sanitárne zariadenia. Tuhá hmota voskovitého charakteru, ktorá je zmesou povrchovo aktívnych látok aniónového a neiónového charakteru, parfému s vôňou citrónu, farbiva a pomocných látok.
Dr. Devil 3v1 Natur Fresh tekutý WC blok, košíček + náplň 3× 55 ml
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil 3v1 Natur Fresh tekutý WC blok, košíček + náplň 3× 55 ml
Kód: 49042
Kód dod.: 6098
EAN: 8595025819642
 
1.96 EUR
0.65EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vďaka jedinečnému dávkovaciemu systému sa uvoľní pri každom spláchnutí rovnaké množstvo parfumovanej čistiacej tekutiny a vydrží tak až 400 spláchnutí.
Domestos 3v1 Power Ocean WC blok, 35 g
Domestos
Domestos 3v1 Power Ocean WC blok, 35 g
Kód: 39949
Kód dod.: 719021
EAN: 8720182788474
90%
1.30 EUR
32.5EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
WC blok pre žiarivo čistú toaletu s vôňou oceánu.
Domestos 3v1 Power Pine WC blok, 35 g
Domestos
Domestos 3v1 Power Pine WC blok, 35 g
Kód: 02628
Kód dod.: 719020
EAN: 8720182788535
100%
1.30 EUR
32.5EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
WC blok pre žiarivo čistú toaletu s vôňou borovice.
-1%Zľava
Larrin Plus Wc fialový náhradný valček, s vôňou kvetín, 40 g
Styl Larrin®
Larrin Plus Wc fialový náhradný valček, s vôňou kvetín, 40 g
Kód: 02646
Kód dod.: 719010
EAN: 8595000910562
100%
0.86 EUR
0.87 EUR
21.5EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tuha hmota voskovitého charakteru, ktorá je zmesou povrchovo aktívnych látok aniontového a neiontového charakteru, parfumu s vôňou kvetín, farbiva a pomocných látok.
AKCE
Dr. Devil 3v1 Point Block WC blok v tubě Sunset Blossom, 75 ml
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil 3v1 Point Block WC blok v tubě Sunset Blossom, 75 ml
Kód: 65422
Kód dod.: 9529
EAN: 8595025817747
100%
2.95 EUR
39.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Blok so špeciálnou látkou pre vyššiu účinnosť a hygienickým dávkovaním preventívne pôsobí proti usadzovaniu vodného kameňa, sviežo vonia a dôkladne čistí. Doba pôsobenia jednej kytičky je cca jeden týždeň.
AKCE
Dr. Devil WC Push Pull Gel Citron Fresh WC blok bez košíku, 4 × 20 g
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil WC Push Pull Gel Citron Fresh WC blok bez košíku, 4 × 20 g
Kód: 2104543
Kód dod.: 6808
EAN: 8595025835697
 
3.35 EUR
0.84EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
ABSOLÚTNE HYGIENICKÝ - bez košíka plného baktérií, vírusov a nečistôt, to je Dr. DEVIL PUSH PULL GEL. Prvý WC záves bez košíka. Sviežo vonia, čistí a preventívne pôsobí proti usadzovaniu vodného kameňa.
Duck WC Aqua Blue Efekt modrej vody náhradné náplne do závese, 2× 40 g
Duck™
Duck WC Aqua Blue Efekt modrej vody náhradné náplne do závese, 2× 40 g
Kód: 2405148
Kód dod.: 720014
EAN: 5000204669756
 
2.61 EUR
1.31EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Duck Aqua Blue čistič WC s efektom modrej vody zafarbuje vodu pri každom spláchnutí! Pôsobí proti vodnému kameňu, zároveň čistí a osviežuje.
Bref Power Aktiv WC blok Kvetinové rozkvetenie, tuhý WC blok, 4 × 50 g
Henkel Bref
Bref Power Aktiv WC blok Kvetinové rozkvetenie, tuhý WC blok, 4 × 50 g
Kód: 2501336
Kód dod.: 720157
EAN: 9000101309041
 
5.22 EUR
26.1EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je účinný tuhý WC blok, ktorý pri každom spláchnutí zvláda 4 funkcie - hygienickú čistotu, ochranu pred vodným kameňom, dlhotrvajúcu sviežosť a vytvorenie bohatej čistiacej peny pre belosť a lesk toalety
Domestos Power 5 Magnolia WC blok 3 x 50g
Domestos
Domestos Power 5 Magnolia WC blok 3 x 50g
Kód: 2501660
Kód dod.: 719126
EAN: 8720182903877
 
3.69 EUR
24.6EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Domestos Power 5 pre hygienickú čistotu vašej toalety s dlhotrvajúcou sviežou vôňou magnólie.
Bref Turquoise Aktiv Ocean tuhý WC blok, 2 × 50 g
Henkel Bref
Bref Turquoise Aktiv Ocean tuhý WC blok, 2 × 50 g
Kód: 2501956
Kód dod.: 720153
EAN: 9000101089769
 
3.69 EUR
36.9EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kuličky majú štyri funkcie. Pri každom spláchnutí zabezpečuje hygienickú čistotu aj vďaka čistiacej pene, obarvuje vodu, zároveň chráni proti vodnému kameňu a prináša dlhodobú vôňu a sviežosť.
Bref Power Aktiv 4 Formula Lemon WC blok 2 x 50 g, duopack
Henkel Bref
Bref Power Aktiv 4 Formula Lemon WC blok 2 x 50 g, duopack
Kód: 2505041
Kód dod.: 720154
EAN: 9000100656832
 
3.17 EUR
31.7EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
BREF Power Activ je prvý WC blok so štyrmi aktívnymi guľôčkami, ktoré v sebe spájajú príťažlivý design s vynikajúcimi vlastnosťami na dosiahnutie hygienicky čistej a sviežej toalety.
AKCE
Dr. Devil 5v1 Point Block Clean Fresh, wc blok v tubě, na 12 použití, 75 ml
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil 5v1 Point Block Clean Fresh, wc blok v tubě, na 12 použití, 75 ml
Kód: 2304053
Kód dod.: 6909
EAN: 8595025837103
100%
2.95 EUR
39.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Blok so špeciálnou látkou pre vyššiu účinnosť a hygienickým dávkovaním preventívne pôsobí proti usadzovaniu vodného kameňa, sviežo vonia a dôkladne čistí. Doba pôsobenia jednej kytičky je cca jeden týždeň.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.