sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Silica Happy Cool Pet, silikónová podstielka pre mačky, 14 l
Silica Happy
Silica Happy Cool Pet, silikónová podstielka pre mačky, 14 l
Kód: 2600193
Kód dod.: 976053
EAN: 8595081599946
 
17.36 EUR
1.24EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko absorpčná silikónová podstielka pre mačky. 100% bezprašná podstielka, bez zápachu, netoxická, vhodná pre alergikov, s vysokou schopnosťou absorpcie.
Lilien Men Dark Red sprchový šampon pre mužov, 400 ml
Lilien
Lilien Men Dark Red sprchový šampon pre mužov, 400 ml
Kód: 2601116
Kód dod.: 797167
EAN: 8595196906318
 
2.39 EUR
5.98EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pánsky sprchový gel a šampon s veľmi elegantnou vôňou a L-Carnitinom. Obsahuje povzbudzujúce zložky, ktoré stimulujú unavené svaly a oživujú celý organizmus.
Air Wick FreshMatic Kvetiny čerešní náplň pre osviežovač, 250 ml
Air Wick®
Air Wick FreshMatic Kvetiny čerešní náplň pre osviežovač, 250 ml
Kód: 1702183
Kód dod.: 731795
EAN: 5997321757964
98%
4.34 EUR
17.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prevône svoj domov sviežou vôňou čerešňových kvetov, ktorá vám pripomenie krehkú krásu týchto jarných kvietkov.
Dixi Man Caffein+ vlasové tonikum pre mužov, 7× 10ml
Dixi
Dixi Man Caffein+ vlasové tonikum pre mužov, 7× 10ml
Kód: 2404455
Kód dod.: 857008
EAN: 8586000087972
 
3.47 EUR
0.5EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kofeínové vlasové tonikum v ampulkách pre všetky typy vlasov.
Larrin Koralan, pre strojné čistenie kobercov a poťahov, 500 ml
Styl Larrin®
Larrin Koralan, pre strojné čistenie kobercov a poťahov, 500 ml
Kód: 07911
Kód dod.: 714002
EAN: 8595000911712
100%
3.04 EUR
6.08EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čistí do hĺbky, dôkladne a šetrne. Oživujú farby čistených textílií. Zabraňujú opätovnému znečisteniu. Prispievajú k potlačeniu roztočov. Pôsobí antistaticky.
AKCE
Schauma Men šampón pre mužov s chmeľovým extraktom, 400 ml
Henkel Schwarzkopf schauma
Schauma Men šampón pre mužov s chmeľovým extraktom, 400 ml
Kód: 11852
Kód dod.: 845279
EAN: 3838824086675
100%
3.04 EUR
7.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Receptúra bez silikónov s chmeľovým extraktom posilňuje vlasy až ku konečkom a regeneruje vlasovú štruktúru. 100% sila vlasov s prirodzeným objemom.
Schauma šampón Men Classic pánsky pre normálne vlasy, 250 ml
Henkel Schwarzkopf schauma
Schauma šampón Men Classic pánsky pre normálne vlasy, 250 ml
Kód: 11871
Kód dod.: 845224
EAN: 4012800567658
 
3.04 EUR
12.16EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Receptúra s výťažkami z chmeľa stará o vlasy a dodáva im silu a objem. Receptúra s intenzívne starajúci proteínom dodáva vlasom chýbajúce proteíny.
AKCE
BALANIM Packa prírodné hrudkujúcim stelivo pre domáce zvieratá, 5 l
Balanim
BALANIM Packa prírodné hrudkujúcim stelivo pre domáce zvieratá, 5 l
Kód: 2500854
Kód dod.: 976064
EAN: 8591235068092
 
1.96 EUR
0.39EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Najľahšie hrudkujúcim minerálnym stelivom. Prírodný, ekologicky a zdravotne úplne nezávadný produkt, dokáže pohltit a uzavrieť nielen tekutiny, ale aj nežiadúce sprievodné pachy.
Seborin Vlasová voda pre vlasy bez lupín 400ml
Henkel Schwarzkopf
Seborin Vlasová voda pre vlasy bez lupín 400ml
Kód: 2505832
Kód dod.: 856011
EAN: 4015100447507
 
4.99 EUR
5 EUR
12.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Seborin proti lupinám, zabraňuje tvorbe lupín a efektívne eliminuje svrbenie pokožky hlavy.
Coach Green toaletná voda pre mužov 100 ml
COACH
Coach Green toaletná voda pre mužov 100 ml
Kód: 2303770
Kód dod.: CC018A01
EAN: 3386460141253
 
60.53 EUR
605.3EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevnatá, ovocná vôňa pre mužov uvedená na trh v roku 2023   Nájdite si únik do zelene v srdci mes
Versace Versense toaletná voda pre ženy 100 ml
Versace
Versace Versense toaletná voda pre ženy 100 ml
Kód: 56248
 
EAN: 8011003997022
95%
113.06 EUR
1 130.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová - drevnatá vôňa uvedená na trh v roku 2009 Vôňa Versace Versense je obrazom prebúdzajúcej
Nivea Creme krém pre základnú starostlivosť 75 ml
Nivea®
Nivea Creme krém pre základnú starostlivosť 75 ml
Kód: 08728
Kód dod.: 821081
EAN: 42163152
100%
3.69 EUR
49.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Klasika, která nestárne. Vyvážené složení, které intenzivně pečuje a chrání každý typ pleti. Pro děti i dospělé, každý den a v každém ročním období - NIVEA Creme.
Chloé Nomade parfumovaná voda pre ženy 75 ml
Chloé
Chloé Nomade parfumovaná voda pre ženy 75 ml
Kód: 1802227
 
EAN: 3614223113347
 
81.71 EUR
1 089.47EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová chyprová vôňa pre ženy uvedená na trh v roku 2018. Svieža a ženská. Zcela nový pilier zna
AKCE
BALbio baktérie pre úpravu dažďovej vody 100 g
BALbio
BALbio baktérie pre úpravu dažďovej vody 100 g
Kód: 2500576
Kód dod.: 625968
EAN: 8591235097535
 
3.47 EUR
34.7EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Baktérie a enzýmy ktoré čistia dažďovú vodu a udržujú ju bez zápachu. 100% organické a ekologické. Do 8 kubíkov.
Lacoste Booster toaletná voda pre mužov 125 ml
Lacoste
Lacoste Booster toaletná voda pre mužov 125 ml
Kód: 2502009
Kód dod.: LC010A01
EAN: 3386460149280
 
54.40 EUR
435.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Citrusová aromatická vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2022 Lacoste Booster je pánska vôňa,
Spokar Jumbo fasádny valček na maľovanie pre držiak 8 mm, 250 mm
Spokar®
Spokar Jumbo fasádny valček na maľovanie pre držiak 8 mm, 250 mm
Kód: 2502621
Kód dod.: 540401
EAN: 8593534671775
 
9.23 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fasádny valček na maľovanie hrubých ploch, prevažne fasád. Má pružné a silné polstrovanie, výšku plyšu 18 mm.
Spokar Moltopren Flock valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 160 mm
Spokar®
Spokar Moltopren Flock valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 160 mm
Kód: 2502626
Kód dod.: 547164
EAN: 8593534671669
 
3.12 EUR
3.13 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Obojstranne zakulatený. Valček s jemnými polyamidovými vláknami pre kvalitné lakovanie. Šírka 160 mm, materiál moltopren (30kg/m3), pre držiak 6 mm.
Spokar Moltopren jemný valček na maľovanie pre držák 8 mm, 180 mm
Spokar®
Spokar Moltopren jemný valček na maľovanie pre držák 8 mm, 180 mm
Kód: 2502624
Kód dod.: 546520
EAN: 8593534671270
 
5.09 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vhodný na použitie na lakovanie väčších plôch, pre vodou riediteľné farby a laky. Šírka valčeka 18 cm. Držadlo priemer 8 mm. Vytvára jemnú štruktúru na povrchu špeciálnej náterovej hmoty.
Spokar Velur Midi valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 100 mm
Spokar®
Spokar Velur Midi valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 100 mm
Kód: 2502643
Kód dod.: 547210
EAN: 8593534660175
 
2.69 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prírodná 100% vlna, výška plyše 4 mm, určený na vrchné kvalitné lakovanie, odolný voči rozpúšťadlám.
Gliss denný olejový elixír pre poškodené a suché vlasy, 75 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss denný olejový elixír pre poškodené a suché vlasy, 75 ml
Kód: 2504701
Kód dod.: 855264
EAN: 9000100695732
 
8.04 EUR
107.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre poškodené a suché vlasy - denný olejový elixír - S ARGANOVÝM OLEJOM a VITAMÍNOM E: pre regeneráciu a obnovu poškodených vlasov, vlasom dodá ochranu a vráti lesk.
Syoss Intense Plex intenzívny kondicionér pre silne poškodené vlasy, 250 ml
Henkel Syoss
Syoss Intense Plex intenzívny kondicionér pre silne poškodené vlasy, 250 ml
Kód: 2507407
Kód dod.: 855511
EAN: 9000101731545
 
6.09 EUR
24.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Intenzívny kondicionér pre silne poškodené vlasy pomáha opraviť lámavosť vlasov obnovením miliónov poškodených vlasových väzieb, čo posilňuje vlasy zvnútra a obnovuje žiarivý lesk.
Herbavera Lactagel s Aloe Vera gél pre intimnú hygienu, 250 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera Lactagel s Aloe Vera gél pre intimnú hygienu, 250 ml
Kód: 2504755
Kód dod.: 800106
EAN: 8594009478660
 
3.04 EUR
12.16EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Herbavera gél pre intimnú hygienu s kyselinou mliečnou a aloe vera.
Spokar Moltopren jemný valček na maľovanie pre držiak 8 mm, 250 mm
Spokar®
Spokar Moltopren jemný valček na maľovanie pre držiak 8 mm, 250 mm
Kód: 2503203
Kód dod.: 546522
EAN: 8593534671287
 
6.83 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vhodný na použitie na lakovanie väčších plôch, pre vodou riediteľné farby a laky. Šírka valčeka 25 cm. Držadlo priemer 8 mm. Vytvára jemnú štruktúru na povrchu špeciálnej náterovej hmoty.
-1%Zľava
Spokar Zebra Mini valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 150 mm
Spokar®
Spokar Zebra Mini valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 150 mm
Kód: 2504316
Kód dod.: 547249
EAN: 8593534691452
 
1.51 EUR
1.52 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Polyamid tkaný metódou tzv. “nekonečného vlákna”, výška plyšu 11 mm. Vhodný pre dokončovacie maliarske práce a lakovanie všetkými typmi farieb a lakov strednej a nízkej hustoty. Veľmi vysoká životnosť.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.