sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
AKCE
Chejn BARRY s kačicou konzerva pre psov, 850 g
Chejn
Chejn BARRY s kačicou konzerva pre psov, 850 g
Kód: 2505842
Kód dod.: 976301
EAN: 8594048100546
 
1.87 EUR
2.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Výnimočná a exkluzívna masová konzerva pre psov s kačacím mäsom. Jablko dodá pektín potrebný pre správnu funkciu čriev, ľanové semienko podporí kvalitnú srsť a tymián je prírodným antiparazitikom.
AKCE
Solo Ethanol pre krby, palivo do biokrbov, 1 l
Solo
Solo Ethanol pre krby, palivo do biokrbov, 1 l
Kód: 2506392
Kód dod.: 460440
EAN: 8595025709004
 
5.09 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Palivo pre biokrby a fondue,
Astrid krém Hydro X-Cell pre normálnu pleť, 50 ml
Astrid
Astrid krém Hydro X-Cell pre normálnu pleť, 50 ml
Kód: 2602087
Kód dod.: 820455
EAN: 8592297010197
 
6.52 EUR
130.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvalitná kozmetika Astrid pre starostlivosť o citlivú pleť.
Syoss Men Power šampón pre normálne vlasy, 440 ml
Henkel Syoss
Syoss Men Power šampón pre normálne vlasy, 440 ml
Kód: 2505472
Kód dod.: 845515
EAN: 9000101277395
 
6.09 EUR
13.84EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko výkonná receptúra s pridaným kofeínom stimuluje korienky vlasov a aktivuje rastové faktory vlasov. Pre perfektne silné vlasy a sviežu pokožku hlavy.
Seborin Vlasová voda pre vlasy bez lupín 400ml
Henkel Schwarzkopf
Seborin Vlasová voda pre vlasy bez lupín 400ml
Kód: 2505832
Kód dod.: 856011
EAN: 4015100447507
 
4.99 EUR
5 EUR
12.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Seborin proti lupinám, zabraňuje tvorbe lupín a efektívne eliminuje svrbenie pokožky hlavy.
AKCE
BALbio baktérie pre úpravu dažďovej vody 100 g
BALbio
BALbio baktérie pre úpravu dažďovej vody 100 g
Kód: 2500576
Kód dod.: 625968
EAN: 8591235097535
 
3.47 EUR
34.7EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Baktérie a enzýmy ktoré čistia dažďovú vodu a udržujú ju bez zápachu. 100% organické a ekologické. Do 8 kubíkov.
Lacoste Booster toaletná voda pre mužov 125 ml
Lacoste
Lacoste Booster toaletná voda pre mužov 125 ml
Kód: 2502009
Kód dod.: LC010A01
EAN: 3386460149280
 
54.40 EUR
435.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Citrusová aromatická vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2022 Lacoste Booster je pánska vôňa,
Chloé Nomade parfumovaná voda pre ženy 75 ml
Chloé
Chloé Nomade parfumovaná voda pre ženy 75 ml
Kód: 1802227
 
EAN: 3614223113347
 
81.71 EUR
1 089.47EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová chyprová vôňa pre ženy uvedená na trh v roku 2018. Svieža a ženská. Zcela nový pilier zna
Versace Versense toaletná voda pre ženy 100 ml
Versace
Versace Versense toaletná voda pre ženy 100 ml
Kód: 56248
 
EAN: 8011003997022
95%
113.06 EUR
1 130.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová - drevnatá vôňa uvedená na trh v roku 2009 Vôňa Versace Versense je obrazom prebúdzajúcej
Nivea Creme krém pre základnú starostlivosť 75 ml
Nivea®
Nivea Creme krém pre základnú starostlivosť 75 ml
Kód: 08728
Kód dod.: 821081
EAN: 42163152
100%
3.69 EUR
49.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Klasika, která nestárne. Vyvážené složení, které intenzivně pečuje a chrání každý typ pleti. Pro děti i dospělé, každý den a v každém ročním období - NIVEA Creme.
Coach Green toaletná voda pre mužov 100 ml
COACH
Coach Green toaletná voda pre mužov 100 ml
Kód: 2303770
Kód dod.: CC018A01
EAN: 3386460141253
 
60.53 EUR
605.3EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevnatá, ovocná vôňa pre mužov uvedená na trh v roku 2023   Nájdite si únik do zelene v srdci mes
Novinky
truckzdarma
Prada Paradigme parfém pre mužov 50 ml
Prada
Prada Paradigme parfém pre mužov 50 ml
Kód: 2603394
Kód dod.: LF674100
EAN: 3614274485028
 
142.15 EUR
142.16 EUR
2 843EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna drevitá vôňa bola uvedená na trh v roku 2026 Zoznámte sa s PRADA Paradigme Le Parfum – v
Versace Eau Fraiche toaletná voda 100 ml + cestovný sprej 10 ml + kozmetická taška, darčeková sada pre mužov
Versace
Versace Eau Fraiche toaletná voda 100 ml + cestovný sprej 10 ml + kozmetická taška, darčeková sada pre mužov
Kód: 2502298
Kód dod.: 14569
EAN: 8011003902958
 
84.40 EUR
84.41 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Svieža vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2006 Pánska vôňa Versace míri k silnému a sebavedom
Novinky
Lacoste Original Woman set parfumovaná voda 100 ml + telové mlieko 100 ml + parfumovaná voda 7,5 ml, darčeková sada pre ženy
Lacoste
Lacoste Original Woman set parfumovaná voda 100 ml + telové mlieko 100 ml + parfumovaná voda 7,5 ml, darčeková sada pre ženy
Kód: 2603507
Kód dod.: LC017C02
EAN: 3386460157377
 
85.19 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-ovocná vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2025 Objavte dámsku vôňu Lacoste Original
truckzdarma
Lancome Idole parfémovaná voda pre ženy 100 ml
Lancome
Lancome Idole parfémovaná voda pre ženy 100 ml
Kód: 2400241
Kód dod.: LB698902
EAN: 3614273069175
 
145.63 EUR
1 456.3EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lancome Idole je chypré kvetinová vôňa uvedená na trh v roku 2019. Vôňa pre silné a nezávislé ženy.
truckzdarma
Givenchy L'Interdit 25 parfum pre ženy 80 ml
Givenchy
Givenchy L'Interdit 25 parfum pre ženy 80 ml
Kód: 2502160
Kód dod.: 5000432
EAN: 3274872495494
 
165.03 EUR
2 062.88EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-drevitá vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2025 Objavte L'Interdit Parfum od Givenc
Persil prací prášok Sensitive pre citlivú pokožku 27 praní
Henkel Persil
Persil prací prášok Sensitive pre citlivú pokožku 27 praní
Kód: 2501123
Kód dod.: 756128
EAN: 9000101804980
 
12.61 EUR
0.47EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Persil Sensitive prací prášok Vám pomôže dosiahnuť perfektne čistého prádla a šetrnej starostlivosti o pokožku. Prášok na pranie Persil Sensitive bol vyvinutý špeciálne pre citlivú pokožku.
truckzdarma
Prada Paradigme parfémovaná voda pre mužov 100 ml
Prada
Prada Paradigme parfémovaná voda pre mužov 100 ml
Kód: 2501950
Kód dod.: LE881800
EAN: 3614274172997
 
166.51 EUR
1 665.1EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna drevitá vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2025 Prada Paradigme je nová ikonicá pá
Prada Paradigme parfumovaná voda pre mužov 50 ml
Prada
Prada Paradigme parfumovaná voda pre mužov 50 ml
Kód: 2501951
Kód dod.: LE918100
EAN: 3614274182897
 
119.15 EUR
2 383EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna drevitá vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2025 Prada Paradigme je nová ikonická
AKCE
Frosch Eko tekuté mydlo pre deti 300 ml
Frosch®
Frosch Eko tekuté mydlo pre deti 300 ml
Kód: 2505545
Kód dod.: 790102
EAN: 4001499967986
 
4.13 EUR
13.77EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Šetrné pohladenie pre Vaše deti s tekutým mydlom Frosch EKO s decentnou vôňou. Dávkovač s veselým motívom si vaše deti obľúbia a po vypotrebovaní ho môžete doplniť náhradnou náplňou.
Prada Paradigme parfémovaná voda pre mužov 30 ml
Prada
Prada Paradigme parfémovaná voda pre mužov 30 ml
Kód: 2602780
Kód dod.: LF682500
EAN: 3614274485868
 
98.93 EUR
3 297.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna fougere vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2026 Prada Paradigme Eau de Parfum je n
Stachema Tvrdidlo P 11 pre Eprosiny a epoxidy, 10 g
Stachema
Stachema Tvrdidlo P 11 pre Eprosiny a epoxidy, 10 g
Kód: 2502880
Kód dod.: 502710
EAN: 8594024091639
 
3.04 EUR
304EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na vytvrdzovanie epoxidových živíc a Eprosinov. Tvrdidlo P 11 sa používa na vytvrdzovanie epoxidových živíc a Eprosinov najmä pre oblasť stavebníctva, ďalej pri výrobe kompozitov a na výrobu lepidiel.
Chejn Myšák s kuracím konzerva pre mačky, 350 g
Chejn
Chejn Myšák s kuracím konzerva pre mačky, 350 g
Kód: 2507136
Kód dod.: 976304
EAN: 8594048100072
 
1.64 EUR
4.69EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Mäsová konzerva - kompletné krmivo, s kuracím mäsom. Je vhodné ako kompletná krmná dávka pre mačky všetkých plemien (pozri odporúčané dávkovanie), alebo ako odmena či spestrenie granulovaného krmiva.
Spokar Nylon 6 podlahový valček pre držiak 6 mm, 150 mm
Spokar®
Spokar Nylon 6 podlahový valček pre držiak 6 mm, 150 mm
Kód: 2503389
Kód dod.: 547238
EAN: 8593534671997
 
3.86 EUR
3.87 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Polyamid, výška plyšu 6 mm, odoláva všetkým rozpúšťadlám, pre stredne husté a husté farby a laky.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.