sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Spokar Velur Midi valček na maľovanie pre držák 6 mm, 150 mm
Spokar®
Spokar Velur Midi valček na maľovanie pre držák 6 mm, 150 mm
Kód: 2502644
Kód dod.: 547212
EAN: 8593534660182
 
3.60 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prírodná 100% vlna, výška plyšu 4 mm, určený pre vrchné kvalitné lakovanie, odolný voči rozpúšťadlám.
Spokar Moltopren Flock valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 50 mm
Spokar®
Spokar Moltopren Flock valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 50 mm
Kód: 2502633
Kód dod.: 547160
EAN: 8593534671553
 
1.70 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moltopren Flock s jemnou povrchovou úpravou - jemné polyamidové vlákna, pre kvalitné lakovanie. Šírka valčeka 50 mm, pre držiak 6 mm.
Spokar Sparta fasádny valček na maľovanie pre držák 8 mm, 250 mm
Spokar®
Spokar Sparta fasádny valček na maľovanie pre držák 8 mm, 250 mm
Kód: 2502620
Kód dod.: 540407
EAN: 8593534671751
 
8.47 EUR
8.48 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fasádne valčeky sú určené pre maľovanie hrubých plôch, prevažne fasád. Majú pružné polstrovanie, vďaka ktorému dokážu eliminovať nerovnosti povrchu.
Spokar Velur Mini valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 100 mm
Spokar®
Spokar Velur Mini valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 100 mm
Kód: 2502642
Kód dod.: 547206
EAN: 8593534671492
 
1 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prírodná 100% vlna, výška plyšu 4 mm, určený na vrchné kvalitné lakovanie, odolný voči rozpúšťadlám.
Spokar Filc lakovací váleček na maľovanie pre držiak 6 mm, 100 mm
Spokar®
Spokar Filc lakovací váleček na maľovanie pre držiak 6 mm, 100 mm
Kód: 2504313
Kód dod.: 547188
EAN: 8593534691407
 
1 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Polyester, veľmi hustý plyš 4 mm, pre kvalitné vrchné lakovanie, pre všetky druhy farieb a lakov. Šírka válečku 100 mm, pre držiak 6 mm.
Waschkönig odstraňovač škvŕn pre biele prádlo Bleichmittel Oxy Kraft, 750 g
Der WaschKönig C.G.
Waschkönig odstraňovač škvŕn pre biele prádlo Bleichmittel Oxy Kraft, 750 g
Kód: 2501645
Kód dod.: 761298
EAN: 4260418930207
 
4.34 EUR
5.79EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Odstraňovač škvŕn vybieli zašedlé prádlo. Zároveň je veľmi účinný pri odstraňovaní škvŕn od kávy, čaju, džúsu, vína, trávy, blata, ovocia, zeleniny, coly, atramentu atď.
Nivea Repair & Care pre suchú a hrubú pokožku, 400ml
Nivea®
Nivea Repair & Care pre suchú a hrubú pokožku, 400ml
Kód: 2506778
Kód dod.: 810098
EAN: 9005800286785
 
9.13 EUR
22.83EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Telové mlieko špeciálne vyvinuté pre suchú podráždenú a namáhanú pokožku celého tela pôsobiace 72 hodín.
-1%Zľava
Spokar Filc lakovací váleček na malovanie pre držák 6 mm, 60 mm
Spokar®
Spokar Filc lakovací váleček na malovanie pre držák 6 mm, 60 mm
Kód: 2504312
Kód dod.: 547187
EAN: 8593534691391
 
0.77 EUR
0.78 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Polyester, veľmi hustý plyš 4 mm, pre kvalitné vrchné lakovanie, pre všetky druhy farieb a lakov. Šírka válečka 60 mm, pre držák 6 mm.
Agro Vitality Komplex hnojivo pre oslabené a nerastúce rastliny, 1 l
Agro
Agro Vitality Komplex hnojivo pre oslabené a nerastúce rastliny, 1 l
Kód: 2504217
Kód dod.: 656282
EAN: 8594005007888
 
5.87 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na posilnenie imunity rastlín, obnovenie ich vitality a rastu. Nezameniťelná receptúra Vitality Komplex urýchľuje regeneráciu rastlín po poškodení chorobami a škodcami a posilňuje odolnosť voči stresu.
Ceys rýchle biele lepidlo na drevo pre ručné práce, 125 g
Ceys®
Ceys rýchle biele lepidlo na drevo pre ručné práce, 125 g
Kód: 2503184
Kód dod.: 502924
EAN: 8411519253276
 
4.08 EUR
32.64EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jedná sa o lepidlo obzvlášť určené pre ručné a drobné kutilské práce v domácnosti so stromom, lepenkou, papierom… na lepenie týchto materiálov medzi sebou alebo v kombinácii s inými materiálmi.
Elmex Expert Precision Sensitive zubné kefky pre citlivé zuby, 2 ks
Elmex®
Elmex Expert Precision Sensitive zubné kefky pre citlivé zuby, 2 ks
Kód: 2602068
Kód dod.: 897052
EAN: 8718951760790
 
6.30 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Elmex Expert Precision Sensitive zubné kefky sú určené pre šetrné čistenie citlivých zubov.
Purina ONE Bifensis Adult granule pre mačky s lososom, 750 g
Purina®
Purina ONE Bifensis Adult granule pre mačky s lososom, 750 g
Kód: 2603351
Kód dod.: 976273
EAN: 8445291803190
 
7.52 EUR
10.03EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Purina ONE Bifensis Adult s lososom je kompletné krmivo pre dospelé mačky, ktoré podporuje zdravé trávenie, silnú imunitu a krásnu srsť pri každodennom kŕmení.
Lacoste Original parfém pre mužov 100 ml
Lacoste
Lacoste Original parfém pre mužov 100 ml
Kód: 2502006
Kód dod.: LC020A01
EAN: 3386460165969
 
61.54 EUR
615.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevnatá aromatická vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2025 Lacoste Original Parfum je ztele
AKCE
Meridol zubná pasta pre ochranu ďasien 2x75 ml
Meridol®
Meridol zubná pasta pre ochranu ďasien 2x75 ml
Kód: 2600060
Kód dod.: 885097
EAN: 8718951717084
 
8.01 EUR
53.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Meridol zubná pasta pre ochranu ďasien je ideálnou voľbou pre každodennú starostlivosť o zuby a ďasná. Táto zubná pasta účinne chráni pred krvácaním ďasien, ustupujúcimi ďasnami a tvorbou zubného plaku.
AKCE
Radox Men Feel Energized 2v1 sprchový gel a šampon pre mužov 450 ml
Radox
Radox Men Feel Energized 2v1 sprchový gel a šampon pre mužov 450 ml
Kód: 2601336
Kód dod.: 795449
EAN: 8720181587641
 
2.04 EUR
4.53EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Radox Feel Energised 2v1 je sprchový gel a šampon pre mužov v jednom praktickom balení, ktorý prináša osviežujúci a chladivý sprchový zážitok.
Versace Versense toaletná voda pre ženy 50 ml
Versace
Versace Versense toaletná voda pre ženy 50 ml
Kód: 56247
 
EAN: 8011003997015
 
79.53 EUR
1 590.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvety - drevnatá vôňa uvedená na trh v roku 2009 Vôňa Versace Versense je obrazom prebúdzajúcej sa
Lacoste Essential toaletná voda pre mužov 125 ml
Lacoste
Lacoste Essential toaletná voda pre mužov 125 ml
Kód: 42477
 
EAN: 3386460149297
 
54.35 EUR
54.36 EUR
434.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Svieža vôňa uvedená na trh v roku 2005 ľahká, športová, príjemná, osobité vnímanie slobody Ak povi
Lacoste Essential toaletná voda pre mužov 75 ml
Lacoste
Lacoste Essential toaletná voda pre mužov 75 ml
Kód: 42476
 
EAN: 3386460149303
 
37.83 EUR
504.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Svieža vôňa uvedená na trh v roku 2005 ľahká, športová, príjemná, osobité vnímanie slobody Ak povi
Lancome Idole parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Lancome
Lancome Idole parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 1907258
Kód dod.: LA669500
EAN: 3614272629370
 
106.49 EUR
106.50 EUR
2 129.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lancome Idole je chypré kvetinová vôňa uvedená na trh v roku 2019. Vôňa pre silné a nezávislé ženy.
Lacoste Original parfumovaná voda pre ženy 40 ml
Lacoste
Lacoste Original parfumovaná voda pre ženy 40 ml
Kód: 2502253
Kód dod.: LC017A03
EAN: 3386460169684
 
34.58 EUR
864.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-ovocná vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2025 Objavte Lacoste Original Woman, vôňu
AKCE
Sensodyne Pronamel zubný kefka pre deti 1 ks
Sensodyne
Sensodyne Pronamel zubný kefka pre deti 1 ks
Kód: 2508829
Kód dod.: 897086
EAN: 5054563269034
 
4.26 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sensodyne Pronamel detský zubný kefka je určená pre jemné čistenie zubov detí.
COACH Cherry pre ženy parfumovaná voda pre ženy 50 ml
COACH
COACH Cherry pre ženy parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2602857
Kód dod.: CC026A02
EAN: 3386460171519
 
106.49 EUR
106.50 EUR
2 129.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová ovocná vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2026 Coach Cherry je moderný dámsky parfum
Laguna Parfém na prádlo pre dokonalý svet, 300 ml
Zenit Laguna
Laguna Parfém na prádlo pre dokonalý svet, 300 ml
Kód: 2500996
Kód dod.: 775232
EAN: 8594004372024
 
6.52 EUR
21.73EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vaše prádlo bude voňať intenzívnou dlhodobou exotickou vôňou orientálnych kvetín. Tento parfém so sebou prináša pocit koncentrácie, relaxácie a kreatívneho myslenia.
Winy disiřičitan draselný pre potraviny, konzervant E 224, 10 g
WINY
Winy disiřičitan draselný pre potraviny, konzervant E 224, 10 g
Kód: 2501920
Kód dod.: 935061
EAN: 8594033110208
100%
0.65 EUR
65EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Disiřičitan draselný pre potraviny - konzervant E 224.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.