sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Auto-K lak ve spreji pre 2vrstvé lakovanie, bezfarebný lesklý, 150 ml
Auto-K
Auto-K lak ve spreji pre 2vrstvé lakovanie, bezfarebný lesklý, 150 ml
Kód: 2504236
Kód dod.: 121116
EAN: 4015962107021
 
5.87 EUR
39.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Špeciálne určený pre 2vrstvé základné metalické laky a musí byť použitý u vybraných metalických odtieňov.
Spokar Velur podlahársky valček na maľovanie pre držiteľ 8 mm, 250 mm
Spokar®
Spokar Velur podlahársky valček na maľovanie pre držiteľ 8 mm, 250 mm
Kód: 2502966
Kód dod.: 541112
EAN: 8593534660212
 
7.17 EUR
7.18 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prírodná 100% vlna, výška plyšu 4 mm, určený pre vrchné kvalitné lakovanie, odolný voči rozpúšťadlám. Pre kvalitný nanášanie všetkých druhov hustých podlahových lakov a farieb.
-1%Zľava
Spokar Polyamid 7 valček na maľovanie pre držák 6 mm, 60 mm
Spokar®
Spokar Polyamid 7 valček na maľovanie pre držák 6 mm, 60 mm
Kód: 2504958
Kód dod.: 547280
EAN: 8593534692893
 
0.77 EUR
0.78 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre lakovanie veľkých plôch. Vhodný aj pre maliarske práce veľmi hustými farbami. Výborne nasáva farbu, ľahko a rovnomerne ju vydáva.
Spokar Perlon na vinyl váleček na malovanie pre držák 8 mm, 180 mm
Spokar®
Spokar Perlon na vinyl váleček na malovanie pre držák 8 mm, 180 mm
Kód: 2504183
Kód dod.: 540290
EAN: 8593534670570
 
3.52 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre maliarske práce s vinylovými, akrylátovými a disperznými farbami vyššej hustoty. Polyakryl, výška plyše 12 mm, pre disperzné a husté farby.
Spokar Polyamid 15 valček na maľovanie pre držák 8 mm, 250 mm
Spokar®
Spokar Polyamid 15 valček na maľovanie pre držák 8 mm, 250 mm
Kód: 2504963
Kód dod.: 540196
EAN: 8593534692992
 
7.34 EUR
7.35 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Výborne nasáva farbu, ľahko a rovnomerne ju vydáva. Bočný presah potahu umožňuje maľovanie v rohoch. Veľmi dlhá životnosť. Pre maliarske práce všetkými druhmi farieb.
Spokar Polyamid 11 valček na maľovanie pre držiak 8 mm, 180 mm
Spokar®
Spokar Polyamid 11 valček na maľovanie pre držiak 8 mm, 180 mm
Kód: 2504961
Kód dod.: 540186
EAN: 8593534692961
 
5.09 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Výborne nasáva farbu, ľahko a rovnomerne ju vydáva. Bočný presah potahu umožňuje maľovanie v rohoch. Veľmi dlhá životnosť. Pre maliarske práce všetkými druhmi farieb, najmä vyššej hustoty.
Agro kvapalné hnojivo pre pelargónie a iné balkónové kvety, 1 l
Agro
Agro kvapalné hnojivo pre pelargónie a iné balkónové kvety, 1 l
Kód: 2504374
Kód dod.: 656275
EAN: 8594005007437
 
3.74 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je vynikajúcim prostriedkom na prihnojovanie muškátov a ostatných balkónových kvetov, ktoré sú veľmi náročné na živiny (petúnie, verbeny, begónie, fuchsie, bidens,…).
Spokar Mikroplyš Midi valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 150 mm
Spokar®
Spokar Mikroplyš Midi valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 150 mm
Kód: 2503457
Kód dod.: 547244
EAN: 8593534672444
 
2.64 EUR
2.65 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Výrobca spokar, materiál polyester, výška plyšu valčeka 10 mm, vhodný pre kvalitné maliarske práce, obzvlášť vhodný pre vodou riediteľné farby a laky.
Schwarzkopf Seborin kofeinový šampon pre riedke a splihnuté vlasy, 250 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Seborin kofeinový šampon pre riedke a splihnuté vlasy, 250 ml
Kód: 2507252
Kód dod.: 845429
EAN: 4015100860221
 
5.65 EUR
22.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Šampón s aktívnou kofeínovou zložkou dodáva riedkym a splihnutým vlasom väčšiu silu a zdravý vzhľad.
Colorwin púder na šediny a pre objem vlasov, čierny 3,2 g
Colorwin
Colorwin púder na šediny a pre objem vlasov, čierny 3,2 g
Kód: 2600766
Kód dod.: 870318
EAN: 8594185050377
 
8.04 EUR
2 680EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Colorwin púder na šediny a pre objem vlasov je praktický pomocník pre okamžité zakrytie šedín a dodanie vlasom plnšieho vzhľadu.
Gliss Winter Repair ošetrujúci balzam pre zimou namáhané vlasy, 200 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss Winter Repair ošetrujúci balzam pre zimou namáhané vlasy, 200 ml
Kód: 2600199
Kód dod.: 855224
EAN: 9000101044065
 
4.13 EUR
20.65EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
JSÚ VAŠE VLASY NAMÁHANÉ ZIMOU? Vlasy sú v zime vystavené väčším ničivým účinkom, a to chladným teplotám a suchému vykurovanému vzduchu.
Laguna Parfém na prádlo pre dokonalý svet, 300 ml
Zenit Laguna
Laguna Parfém na prádlo pre dokonalý svet, 300 ml
Kód: 2500996
Kód dod.: 775232
EAN: 8594004372024
 
6.52 EUR
21.73EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vaše prádlo bude voňať intenzívnou dlhodobou exotickou vôňou orientálnych kvetín. Tento parfém so sebou prináša pocit koncentrácie, relaxácie a kreatívneho myslenia.
Winy disiřičitan draselný pre potraviny, konzervant E 224, 10 g
WINY
Winy disiřičitan draselný pre potraviny, konzervant E 224, 10 g
Kód: 2501920
Kód dod.: 935061
EAN: 8594033110208
100%
0.65 EUR
65EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Disiřičitan draselný pre potraviny - konzervant E 224.
Stachema Tvrdidlo P 11 pre Eprosiny a epoxidy, 10 g
Stachema
Stachema Tvrdidlo P 11 pre Eprosiny a epoxidy, 10 g
Kód: 2502880
Kód dod.: 502710
EAN: 8594024091639
 
3.04 EUR
304EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na vytvrdzovanie epoxidových živíc a Eprosinov. Tvrdidlo P 11 sa používa na vytvrdzovanie epoxidových živíc a Eprosinov najmä pre oblasť stavebníctva, ďalej pri výrobe kompozitov a na výrobu lepidiel.
Chejn Myšák s kuracím konzerva pre mačky, 350 g
Chejn
Chejn Myšák s kuracím konzerva pre mačky, 350 g
Kód: 2507136
Kód dod.: 976304
EAN: 8594048100072
 
1.64 EUR
4.69EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Mäsová konzerva - kompletné krmivo, s kuracím mäsom. Je vhodné ako kompletná krmná dávka pre mačky všetkých plemien (pozri odporúčané dávkovanie), alebo ako odmena či spestrenie granulovaného krmiva.
Spokar Nylon 6 podlahový valček pre držiak 6 mm, 150 mm
Spokar®
Spokar Nylon 6 podlahový valček pre držiak 6 mm, 150 mm
Kód: 2503389
Kód dod.: 547238
EAN: 8593534671997
 
3.86 EUR
3.87 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Polyamid, výška plyšu 6 mm, odoláva všetkým rozpúšťadlám, pre stredne husté a husté farby a laky.
AKCE
Chejn Bravo Plus vanička pre psov jehněčí, 430 g
Chejn
Chejn Bravo Plus vanička pre psov jehněčí, 430 g
Kód: 2601182
Kód dod.: 976363
EAN: 8594048100737
 
1.40 EUR
3.26EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Chejn Bravo Plus vanička pre psov s jehněčím mäsom je určená na každodenné kŕmenie psov.
Meridol Fast Action zubná pasta pre ďasná, 75 ml
Meridol®
Meridol Fast Action zubná pasta pre ďasná, 75 ml
Kód: 2602066
Kód dod.: 885187
EAN: 8718951775664
 
4.74 EUR
63.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Meridol Fast Action zubná pasta je určená na starostlivosť o ďasná a každodennú ústnu hygienu.
Versace Versense Pour Femme toaletná voda 30 ml + telové mlieko 50 ml, darčeková sada pre ženy
Versace
Versace Versense Pour Femme toaletná voda 30 ml + telové mlieko 50 ml, darčeková sada pre ženy
Kód: 2502295
Kód dod.: 14557
EAN: 8011003903221
 
63.44 EUR
63.45 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová - drevitá vôňa uvedená na trh v roku 2009 Vôňa Versace Versense je obrazom prebúdzajúcej
AKCE
RYOR pleťové tonikum pre suchú a citlivú pleť, 200 ml
Ryor
RYOR pleťové tonikum pre suchú a citlivú pleť, 200 ml
Kód: 35295
Kód dod.: 825300
EAN: 8594007977097
100%
5.44 EUR
27.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tonikum je nevyhnutné použiť pre ranné čistenie a večerné dočistenie pleti, jej hydratáciu a osvieženie počas dňa.
truckzdarma
Givenchy L'Interdit 25 parfum pre ženy 80 ml
Givenchy
Givenchy L'Interdit 25 parfum pre ženy 80 ml
Kód: 2502160
Kód dod.: 5000432
EAN: 3274872495494
 
165.03 EUR
2 062.88EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-drevitá vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2025 Objavte L'Interdit Parfum od Givenc
Persil prací prášok Sensitive pre citlivú pokožku 27 praní
Henkel Persil
Persil prací prášok Sensitive pre citlivú pokožku 27 praní
Kód: 2501123
Kód dod.: 756128
EAN: 9000101804980
 
12.61 EUR
0.47EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Persil Sensitive prací prášok Vám pomôže dosiahnuť perfektne čistého prádla a šetrnej starostlivosti o pokožku. Prášok na pranie Persil Sensitive bol vyvinutý špeciálne pre citlivú pokožku.
truckzdarma
Prada Paradigme parfémovaná voda pre mužov 100 ml
Prada
Prada Paradigme parfémovaná voda pre mužov 100 ml
Kód: 2501950
Kód dod.: LE881800
EAN: 3614274172997
 
166.51 EUR
1 665.1EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna drevitá vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2025 Prada Paradigme je nová ikonicá pá
Prada Paradigme parfumovaná voda pre mužov 50 ml
Prada
Prada Paradigme parfumovaná voda pre mužov 50 ml
Kód: 2501951
Kód dod.: LE918100
EAN: 3614274182897
 
119.15 EUR
2 383EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna drevitá vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2025 Prada Paradigme je nová ikonická
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.