sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Polykar Vlákno dvousložkový tmel pre kov a sklolaminát, 500 g
Polykar
Polykar Vlákno dvousložkový tmel pre kov a sklolaminát, 500 g
Kód: 2502897
Kód dod.: 512342
EAN: 8594007010619
 
14.30 EUR
14.31 EUR
28.6EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tmel s vysokým obsahom skleného vlákna (6 mm), umožňujúci vytvoriť veľmi pevnú, sklenými vláknami zviazanú vrstvu tmelu, ktorú je možné podľa potreby brúsiť.
Persil Sensitive gél pre citlivú pokožku, 1,8 l, 40 dávok
Henkel Persil
Persil Sensitive gél pre citlivú pokožku, 1,8 l, 40 dávok
Kód: 2507328
Kód dod.: 765248
EAN: 9000101566697
 
15.65 EUR
0.39EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekutý prací prostriedok s jedinečným zložením, ktoré zabezpečuje hĺbokovú čistotu. Pre svieže a hygienicky čisté oblečenie so zložením šetrným k vašej pokožke.
AKCE
BALANIM Packa prírodné hrudkujúce stelivo pre domáce zvieratá, 10 l
Balanim
BALANIM Packa prírodné hrudkujúce stelivo pre domáce zvieratá, 10 l
Kód: 2501729
Kód dod.: 976059
EAN: 8591235068634
 
3.47 EUR
0.35EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Najľahšie hrudkujúce minerálne stelivo. Prírodné, ekologicky a zdravotne úplne nezávadný produkt, dokáže pohltiť a uzavrieť nielen tekutiny, ale aj nežiadúce sprievodné pachy.
Het cement biely, pre prípravu malt a betonov, 1 kg
Het
Het cement biely, pre prípravu malt a betonov, 1 kg
Kód: 2501984
Kód dod.: 441510
EAN: 8594002538200
 
2.16 EUR
2.17 EUR
2.16EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pojivo pre prípravu malt, betonov a stavebných výrobkov - pre stavebné účely, vrátane spárovania obkladov a dlažieb, príprava malt a betonov.
Persil Sensitive gel pre citlivú pokožku, 2,7 l, 60 dávok
Henkel Persil
Persil Sensitive gel pre citlivú pokožku, 2,7 l, 60 dávok
Kód: 2404509
Kód dod.: 764959
EAN: 9000101566789
 
19.13 EUR
0.32EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Persil Deep Clean Gel Expert Sensitive - Zažite silu pracieho gélu Expert Sensitive so silným čistiacim účinkom šetrným k pokožke.
Proxim lojové guličky, krmivo pre vtákov, balenie 6× 90 g
Proxim
Proxim lojové guličky, krmivo pre vtákov, balenie 6× 90 g
Kód: 2504877
Kód dod.: 976078
EAN: 8594019367442
 
2.12 EUR
3.93EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krmivo pre vonkajšie vtáctvo. Doplnkové krmivo pre voľne žijúce vtáctvo. Doprajte okrídleným kamarátom cez zimu trochu dobrôt. Uchovávajte v suchu, chlade a tme.
Gliss Total Repair regeneračný šampón pre suché vlasy, 400 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss Total Repair regeneračný šampón pre suché vlasy, 400 ml
Kód: 2505038
Kód dod.: 845543
EAN: 9000100549493
 
6.09 EUR
15.23EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Šampón Schwarzkopf Gliss Kur Total Repair je určený pre suché poškodené vlasy. Vďaka keratínu a 19 aktívnym zložkám poskytuje vlasom komplexnú starostlivosť a znižuje ich lámavosť až o 90%.
Gliss Oil Nutritive vyživujúci šampón pre rozštiepené vlasy, 400 ml
Henkel Schwarzkopf schauma
Gliss Oil Nutritive vyživujúci šampón pre rozštiepené vlasy, 400 ml
Kód: 2504700
Kód dod.: 845539
EAN: 9000100549837
 
6.09 EUR
15.23EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Šampón obsahuje osem cenných olejov, ktoré vyživujú a posilňujú vlasy a keratín pre hĺbkovú regeneráciu vlasovej štruktúry.
Spokar maliarsky valček na sadrokartón pre držák 8 mm, 250 mm
Spokar®
Spokar maliarsky valček na sadrokartón pre držák 8 mm, 250 mm
Kód: 2503142
Kód dod.: 540272
EAN: 8593534672123
 
7.13 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Maliarsky polyamidový valček pre nanášanie na sadrokartóny, vytvára jemnú štruktúru. priemer držadla 8 mm, šírka valčeka 250 mm, výška plyše 13 mm.
AKCE
Sensodyne Advanced White zubná pasta pre citlivé zuby, 75 ml
Sensodyne
Sensodyne Advanced White zubná pasta pre citlivé zuby, 75 ml
Kód: 2601448
Kód dod.: 885404
EAN: 5054563287540
 
5.47 EUR
5.48 EUR
72.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sensodyne Advanced White zubná pasta je určená pre citlivé zuby a belší vzhľad zubov.
Versace Pour Homme toaletná voda 100 ml + sprchový gél na telo i vlasy 150 ml + toaletná voda 5 ml, darčeková sada pre mužov
Versace
Versace Pour Homme toaletná voda 100 ml + sprchový gél na telo i vlasy 150 ml + toaletná voda 5 ml, darčeková sada pre mužov
Kód: 2502296
Kód dod.: 14564
EAN: 8011003899968
 
87.40 EUR
87.41 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Citrusovo - korenistá vôňa uvedená na trh v roku 2005 Nová pánska vôňa Versace pour Homme je samou e
AKCE
Radox Men Feel Energized 2v1 sprchový gel a šampon pre mužov 450 ml
Radox
Radox Men Feel Energized 2v1 sprchový gel a šampon pre mužov 450 ml
Kód: 2601336
Kód dod.: 795449
EAN: 8720181587641
 
2.04 EUR
4.53EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Radox Feel Energised 2v1 je sprchový gel a šampon pre mužov v jednom praktickom balení, ktorý prináša osviežujúci a chladivý sprchový zážitok.
Laguna Parfém na prádlo pre dokonalý svet, 300 ml
Zenit Laguna
Laguna Parfém na prádlo pre dokonalý svet, 300 ml
Kód: 2500996
Kód dod.: 775232
EAN: 8594004372024
 
6.52 EUR
21.73EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vaše prádlo bude voňať intenzívnou dlhodobou exotickou vôňou orientálnych kvetín. Tento parfém so sebou prináša pocit koncentrácie, relaxácie a kreatívneho myslenia.
Winy disiřičitan draselný pre potraviny, konzervant E 224, 10 g
WINY
Winy disiřičitan draselný pre potraviny, konzervant E 224, 10 g
Kód: 2501920
Kód dod.: 935061
EAN: 8594033110208
100%
0.65 EUR
65EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Disiřičitan draselný pre potraviny - konzervant E 224.
Stachema Tvrdidlo P 11 pre Eprosiny a epoxidy, 10 g
Stachema
Stachema Tvrdidlo P 11 pre Eprosiny a epoxidy, 10 g
Kód: 2502880
Kód dod.: 502710
EAN: 8594024091639
 
3.04 EUR
304EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na vytvrdzovanie epoxidových živíc a Eprosinov. Tvrdidlo P 11 sa používa na vytvrdzovanie epoxidových živíc a Eprosinov najmä pre oblasť stavebníctva, ďalej pri výrobe kompozitov a na výrobu lepidiel.
Chejn Myšák s kuracím konzerva pre mačky, 350 g
Chejn
Chejn Myšák s kuracím konzerva pre mačky, 350 g
Kód: 2507136
Kód dod.: 976304
EAN: 8594048100072
 
1.64 EUR
4.69EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Mäsová konzerva - kompletné krmivo, s kuracím mäsom. Je vhodné ako kompletná krmná dávka pre mačky všetkých plemien (pozri odporúčané dávkovanie), alebo ako odmena či spestrenie granulovaného krmiva.
Spokar Nylon 6 podlahový valček pre držiak 6 mm, 150 mm
Spokar®
Spokar Nylon 6 podlahový valček pre držiak 6 mm, 150 mm
Kód: 2503389
Kód dod.: 547238
EAN: 8593534671997
 
3.86 EUR
3.87 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Polyamid, výška plyšu 6 mm, odoláva všetkým rozpúšťadlám, pre stredne husté a husté farby a laky.
AKCE
Chejn Bravo Plus vanička pre psov jehněčí, 430 g
Chejn
Chejn Bravo Plus vanička pre psov jehněčí, 430 g
Kód: 2601182
Kód dod.: 976363
EAN: 8594048100737
 
1.40 EUR
3.26EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Chejn Bravo Plus vanička pre psov s jehněčím mäsom je určená na každodenné kŕmenie psov.
Meridol Fast Action zubná pasta pre ďasná, 75 ml
Meridol®
Meridol Fast Action zubná pasta pre ďasná, 75 ml
Kód: 2602066
Kód dod.: 885187
EAN: 8718951775664
 
4.74 EUR
63.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Meridol Fast Action zubná pasta je určená na starostlivosť o ďasná a každodennú ústnu hygienu.
AKCE
Nivea Fresh & Mild suchý šampón pre svetlý tón vlasov, 200 ml
Nivea®
Nivea Fresh & Mild suchý šampón pre svetlý tón vlasov, 200 ml
Kód: 2507755
Kód dod.: 845471
EAN: 9005800301532
 
4.34 EUR
21.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Suchý šampón pre svetlý tón vlasov zanechá vo vlasoch svieži pocit bez bielych stôp.
Gliss Hydratačný šampón Aqua Revive pre normálne až suché vlasy, 400 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss Hydratačný šampón Aqua Revive pre normálne až suché vlasy, 400 ml
Kód: 2506732
Kód dod.: 855280
EAN: 9000101659214
 
6.09 EUR
15.23EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rovnako ako suchá pokožka potrebuje hydratáciu, vaše normálne až suché vlasy vyžadujú špeciálnu starostlivosť. Pre hydratačnú starostlivosť o vlasy použite radu Gliss Aqua Revive.
AKCE
Felix Sensations kapsičky pre mačky lahodný výber v omáčke, 12× 85 g
Purina® Felix
Felix Sensations kapsičky pre mačky lahodný výber v omáčke, 12× 85 g
Kód: 2505512
Kód dod.: 976434
EAN: 7613039777008
 
6.57 EUR
6.44EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kapsička pre mačky pre všetky plemená s normálnou aktivitou, hovädzie, jahňacie, morčacie a kačacie príchuť, tuky 2,5 %.
Odol Perlička zubný kartáčik pre deti extra mäkký, 0-2 roky 1 ks
Odol®
Odol Perlička zubný kartáčik pre deti extra mäkký, 0-2 roky 1 ks
Kód: 2508094
Kód dod.: 897083
EAN: 5054563237149
 
1.73 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zubný kartáčik Odol Perlička je špeciálne navrhnutý pre najmenšie deti vo veku od 0 do 2 rokov.
AKCE
Felix Fantastic kapsičky pre mačky výber so zeleninou, 12 × 85 g
Purina® Felix
Felix Fantastic kapsičky pre mačky výber so zeleninou, 12 × 85 g
Kód: 2501388
Kód dod.: 976432
EAN: 7613039900147
 
6.57 EUR
6.44EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kapsičky pre mačky Felix Fantastic krmiva vyzerajú, vonia a chutia tak neodolatene, ako jedlo, ktoré by ste sami uvarili.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.