sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
AKCE
Het Up-Grund univerzálny penetračný základ, 5 kg
Het
Het Up-Grund univerzálny penetračný základ, 5 kg
Kód: 2503968
Kód dod.: 429981
EAN: 8594002539382
 
14.13 EUR
2.83EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pod akrylátové, vinylové a silikónové interiérové a fasádne farby. Pod tenkovrstvé akrylátové a silikónové omietky na stierkové vrstvy zatepľovacích systémov.
AKCE
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0680 okr tmavá, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál mat V2066 farba na drevo a kov 0680 okr tmavá, 700 g
Kód: 2503245
Kód dod.: 356478
EAN: 8591235010862
 
9.09 EUR
12.99EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľný, univerzálny krycí email pre vnútorné aj vonkajšie natieranie dreva, drevotriesky, muriva, papiera, kovu a pod.. Výborne kryje a odoláva poveternostným vplyvom.
AKCE
Bakrylex Univerzál lesk V2066 farba na drevo a kov, 0445 stredne modrá, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál lesk V2066 farba na drevo a kov, 0445 stredne modrá, 700 g
Kód: 2503254
Kód dod.: 356546
EAN: 8591235011630
 
10.53 EUR
15.04EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodouředitelný, univerzálny krycí email pre vnútorné i vonkajšie nátery dreva, drevotriesky, muriva, papiera, kovu a pod. Výborne kryje a odoláva poveternostným vplyvom.
AKCE
Den Braven Mamut Glue Multi montážne lepidlo, biele, 25 ml
Den Braven
Den Braven Mamut Glue Multi montážne lepidlo, biele, 25 ml
Kód: 2507203
Kód dod.: 518875
EAN: 8595100174918
 
2.95 EUR
2.96 EUR
118EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na MAMUT GLUE Multi je najlepšia jeho univerzálnosť. Lepí a tmeli totiž zároveň. A tiež vďaka tomu šetrí váš čas aj náklady.
Ideal Dúha čierna, farba na textil na bavlnu, viskózu a ľan, na 300 g látky, 15 g
Duha®
Ideal Dúha čierna, farba na textil na bavlnu, viskózu a ľan, na 300 g látky, 15 g
Kód: 04384
Kód dod.: 42701517
EAN: 3045200475170
88%
1.30 EUR
86.67EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba na textil vhodná na bavlnu, viskózu a ľan. Pre použitie v práčke či v ruke. Jedno balenie obarví 300 g látky.
Ideal Dúha šedá, farba na textil na bavlnu, viskózu a ľan, na 300 g látky, 15 g
Duha®
Ideal Dúha šedá, farba na textil na bavlnu, viskózu a ľan, na 300 g látky, 15 g
Kód: 04386
Kód dod.: 950007
EAN: 3045200475224
100%
1.30 EUR
86.67EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba na textil vhodná na bavlnu, viskózu a ľan. Na použitie v práčke či ručne. Jedno balenie obarví 300 g látky.
Het Klasik maliarska farba, 7 + 1 kg
Het
Het Klasik maliarska farba, 7 + 1 kg
Kód: 2503437
Kód dod.: 400332
EAN: 8594002533212
 
18.92 EUR
2.37EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Odporúčame pre obývacie a komerčné priestory, detské izby, chodby, kancelárie, predajné priestory. Vysoká belosť min. 95% MgO, výrazná krycia schopnosť, matný vzhľad, odolnosť voči oderu za sucha, vynikajúca paropriepustnosť, vhodná na sanačné nátery.
Supermal vápený nátěr 15 kg
Supermal
Supermal vápený nátěr 15 kg
Kód: 2508456
Kód dod.: 416552
EAN: 8591235098907
 
13.26 EUR
0.88EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vhodný pre pivnice, sklady alebo hospodárske priestory.
Het Klasik maliarska farba, 1,5 kg
Het
Het Klasik maliarska farba, 1,5 kg
Kód: 2503520
Kód dod.: 401090
EAN: 8594002533700
 
5.87 EUR
3.91EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Het Klasik odolný maliarsky náter, interiérová disperzná vysoce biela farba. Odporúčame pre obývacie a komerčné priestory, detské izby, chodby, kancelárie, predajné priestory.
Soudal akrylový tmel, preťahovateľný, biely, 300 ml
Soudal
Soudal akrylový tmel, preťahovateľný, biely, 300 ml
Kód: 2502923
Kód dod.: 519160
EAN: 5411183004931
 
2.61 EUR
9.32EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Uťahovanie spojov a prasklín v sadrokartóne, pripojovacie škáry rámov okien a zárubní dverí v interiéri, utesnenie škár medzi stenami a okennými parapetmi z interiéru, spoje dekoratívnych líšt a stien.
PATTEX One For All UNIVERSAL, 389 g
Henkel Pattex®
PATTEX One For All UNIVERSAL, 389 g
Kód: 2506318
Kód dod.: 501998
EAN: 9000101141061
 
8.22 EUR
21.13EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
PATTEX One For All UNIVERSAL je flexibilné montážne lepidlo a tmel pre interiér aj exteriér s receptúrou FlexTec. Vyznačuje sa vysokou konečnou pevnosťou a elasticitou spoja.
PATTEX One For All UNIVERSAL, 80 ml
Henkel Pattex®
PATTEX One For All UNIVERSAL, 80 ml
Kód: 2507573
Kód dod.: 501996
EAN: 9000101113129
 
4.56 EUR
4.57 EUR
32.11EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
PATTEX One For All UNIVERSAL je flexibilné montážne lepidlo a tmel pre interiér aj exteriér s receptúrou FlexTec. Vyznačuje sa vysokou konečnou pevnosťou a elasticitou spoja.
BARLET akrylát univerzálna penetrácia V1307, 5 kg
BARLET
BARLET akrylát univerzálna penetrácia V1307, 5 kg
Kód: 2503282
Kód dod.: 430040
EAN: 8591235028294
 
13.09 EUR
2.62EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sa používa ako základný penetračný náter na savé podklady (omietky, drevo atď.) pre zníženie savosti a zároveň zlepšenie priľnavosti vrchného náteru disperznou farbou.
REMAL univerzálna penetrácia V1307, 5 kg
REMAL
REMAL univerzálna penetrácia V1307, 5 kg
Kód: 2503261
Kód dod.: 430060
EAN: 8591235021684
 
9.66 EUR
1.93EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ako základný penetračný náter na savé podklady (omietky, drevo atď.) na zníženie savosti a zároveň zlepšenie priľnavosti vrchného náteru maliarskou farbou Remal.
REMAL univerzálna penetrácia V1307, 1 kg
REMAL
REMAL univerzálna penetrácia V1307, 1 kg
Kód: 2500588
Kód dod.: 430062
EAN: 8591235032079
 
2.52 EUR
2.52EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ako základná penetračná vrstva na savé podklady (omietky, drevo atď.) na zníženie savosti a zároveň zlepšenie priľnavosti vrchného náteru maliarskou farbou Remal.
Sanakryl Top hydroizolačná farba na strechy, šedá, 25 kg
Sanakryl
Sanakryl Top hydroizolačná farba na strechy, šedá, 25 kg
Kód: 2503076
Kód dod.: 355422
EAN: 8590892112032
 
184.77 EUR
7.39EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
hydroizolačná stierková hmota na ochranu, opravy a sanáciu plochých striech z asfaltových pásov a strešnej izolačnej PUR peny.
Ceys Superceys univerzálne vteřinové lepidlo, 3 g
Ceys®
Ceys Superceys univerzálne vteřinové lepidlo, 3 g
Kód: 2505564
Kód dod.: 502907
EAN: 8595059760972
 
1.39 EUR
463.33EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
SuperCeys je vysoko odolné a ľahko aplikovateľné univerzálne transparentné vteřinové lepidlo. Na najrôznejšie typy materiálov. Silné, rýchle a bezpečné. Vytvorí neviditeľné spoje za pouhé 3 sekundy.
Ceys Super Ceys sekundové lepidlo, 3 g
Ceys Super Ceys sekundové lepidlo, 3 g
Kód: 2601423
Kód dod.: 502917
EAN: 8411135600096
 
2.25 EUR
2.26 EUR
750EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ceys Super Ceys sekundové lepidlo je univerzálne transparentné lepidlo na rýchle lepenie rôznych materiálov. Spoj vzniká počas niekoľkých sekúnd.
REMAL univerzálna penetrácia V1307, 10 kg
REMAL
REMAL univerzálna penetrácia V1307, 10 kg
Kód: 2503575
Kód dod.: 430063
EAN: 8591235021707
 
19.09 EUR
1.91EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ako základná penetračná vrstva na savé podklady (omietky, drevo atď.) na zníženie savosti a zároveň zlepšenie priľnavosti vrchnej vrstvy maliarskou farbou Remal.
Het Brillant Q plnéna pískem struktúra podľa valčeka, dekoračná disperzní interiérová farba, 5 kg
Het
Het Brillant Q plnéna pískem struktúra podľa valčeka, dekoračná disperzní interiérová farba, 5 kg
Kód: 2504307
Kód dod.: 400533
EAN: 8594158025210
 
19.09 EUR
3.82EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K náterom omietok, muriva, sadrokartónu, sadrovláknitých, drevotrieskových a drevovláknitých dosiek, betónových panelov a monolitov, hladkých tapiet k tomu určených apod.
Uniflex šľahaný tmel, 1 l
Uniflex®
Uniflex šľahaný tmel, 1 l
Kód: 2504501
Kód dod.: 511370
EAN: 8591235057126
 
12.31 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Šľahaný superľahký tmel, ktorý v mnohých prípadoch nahrádza sadru. Vhodný pre interiér. Je pretriteľný, nesteká, nepraská, nesmršťuje sa. Veľmi dobre sa uhladzuje a je brúsiteľný. Odoláva pôsobeniu vody a má veľmi dobrú priľnavosť k podkladu.
Ideal Duha oranžová, farba na textil na bavlnu, viskózu a ľan, na 300 g látky, 15 g
Duha®
Ideal Duha oranžová, farba na textil na bavlnu, viskózu a ľan, na 300 g látky, 15 g
Kód: 04360
Kód dod.: 950002
EAN: 3045200475125
 
1.30 EUR
86.67EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba na textil vhodná na bavlnu, viskózu a ľan. Pre použitie v práčke či v ręce. Jedno balenie obarví 300 g látky.
Ideal Dúha modrá, farba na textil na bavlnu, viskózu a ľan, na 300 g látky, 15 g
Duha®
Ideal Dúha modrá, farba na textil na bavlnu, viskózu a ľan, na 300 g látky, 15 g
Kód: 04374
Kód dod.: 950003
EAN: 3045200475163
 
1.30 EUR
86.67EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba na textil vhodná na bavlnu, viskózu a ľan. Pre použitie v práčke či v ruke. Jedno balenie obarví 300 g látky.
AKCE
PATTEX Chemoprén Univerzál, 50ml
Henkel Pattex®
PATTEX Chemoprén Univerzál, 50ml
Kód: 2602792
Kód dod.: 501119
EAN: 9000101170559
 
2.78 EUR
55.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pattex Chemoprén Univerzál je kontaktné lepidlo určené pre pevné a trvanlivé lepenie širokej škály materiálov. Vyniká vysokou počiatočnou pevnosťou, odolnosťou voči vlhkosti a teplotným výkyvom.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.