sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
-1%Zľava
Parex autohuba, 1 ks
Parex
Parex autohuba, 1 ks
Kód: 2602212
Kód dod.: 591660
EAN: 8680895110743
 
1.51 EUR
1.52 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Parex autohuba je vhodná na umývanie automobilov a pomáha efektívne odstrániť nečistoty z povrchu vozidla.
AKCE
Velvet Classic 2vrstvé papierové vreckovky, 150 ks
Velvet
Velvet Classic 2vrstvé papierové vreckovky, 150 ks
Kód: 2106434
Kód dod.: 910108
EAN: 5901478007377
100%
1.22 EUR
0.01EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hygienické vreckovky Velvet sú výnimočne mäkké a jemné výrobky. Zo 100% celulózy 2-vrstvé v modernom dizajne. 150 ks v krabičke.
Herkules lepiaca tyčinka univerzálne lepidlo pre domácnosť, 40 g
Druchema Herkules®
Herkules lepiaca tyčinka univerzálne lepidlo pre domácnosť, 40 g
Kód: 88789
Kód dod.: 500534
EAN: 8594825005651
100%
1.73 EUR
43.25EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna tyčinka vhodná je najmä pre kancelárie, školy a domácnosti. Tyčinka pracuje na princípe vysúvacej lepiacej časti, ktorou sa požadovaná oblasť určená k lepeniu jednoducho potrie.
AKCE
Velvet Balsam 3vrstvé papierové vreckovky, 70 ks
Velvet
Velvet Balsam 3vrstvé papierové vreckovky, 70 ks
Kód: 2102474
Kód dod.: 910105
EAN: 5901478001337
93%
0.95 EUR
0.01EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hygienické vreckovky Velvet sú výnimočne mäkké a jemné výrobky. Z 100% celulózy 3-vrstvé v modernom dizajne.
-1%Zľava
Ria dámske vložky Ultra Normal Plus, 9 ks
Hartmann Ria
Ria dámske vložky Ultra Normal Plus, 9 ks
Kód: 2404383
Kód dod.: 916052
EAN: 4052199723693
 
1.73 EUR
1.74 EUR
0.19EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ria Ultra Normal Plus sú ultratenké dámske vložky navrhnuté pre spoľahlivú každodennú ochranu.
Vileda univerzálny handrička 38 × 40 cm, 4+2 ks
Vileda®
Vileda univerzálny handrička 38 × 40 cm, 4+2 ks
Kód: 2502471
Kód dod.: 588698
EAN: 4023103139992
 
3.26 EUR
0.54EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vileda univerzálny handrička je veľmi savý, jemný a trvanlivý. Môžete ju prať v práčke na 70 °C. Ideálny pomocník pri upratovaní vašej domácnosti.
-1%Zľava
Ria dámske vložky Ultra Super Long, 9 ks
Hartmann Ria
Ria dámske vložky Ultra Super Long, 9 ks
Kód: 2506805
Kód dod.: 916054
EAN: 4052199301587
 
1.73 EUR
1.74 EUR
0.19EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ria Ultra Normal Plus sú ultratenké dámske vložky navrhnuté pre spoľahlivú každodennú ochranu.
Ria dámske vložky Ultra Normal Duopack, 18 ks
Hartmann Ria
Ria dámske vložky Ultra Normal Duopack, 18 ks
Kód: 2506807
Kód dod.: 916055
EAN: 4052199723730
 
3.26 EUR
0.18EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ria Ultra Normal Plus sú ultratenké dámske vložky navrhnuté pre spoľahlivú každodennú ochranu.
Herkules lepiaca tyčinka univerzálne lepidlo pre domácnosť, 15 g
Druchema Herkules®
Herkules lepiaca tyčinka univerzálne lepidlo pre domácnosť, 15 g
Kód: 79454
Kód dod.: 500533
EAN: 8594825005156
97%
1.08 EUR
72EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna tyčinka vhodná je najmä pre deti, do škôl, do hodín ručných prác alebo na vytváranie jednoduchých papierových prezentácií.
Ria dámske vložky Ultra Normal Plus Odour Neutraliser Duopack, 18 ks
Hartmann Ria
Ria dámske vložky Ultra Normal Plus Odour Neutraliser Duopack, 18 ks
Kód: 2507875
Kód dod.: 916058
EAN: 4052199723778
 
3.26 EUR
0.18EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ria Ultra Normal Plus sú ultratenké dámske vložky navrhnuté pre spoľahlivú každodennú ochranu.
BALhome Petra mycí hadr tkaný, šedopestrý, 60 × 60 cm
BALhome
BALhome Petra mycí hadr tkaný, šedopestrý, 60 × 60 cm
Kód: 2500660
Kód dod.: 588282
EAN: 8591235088885
 
2.39 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hadr na podlahu vhodný pre úklid všetkých podláh v domácnosti, veľmi savý vďaka obsahu bavlny, rozmer 50 x 60 cm. Vhodný do každej domácnosti.
Nicol Comfort odličovacie tampóny, 100 ks
Fide, Nicol
Nicol Comfort odličovacie tampóny, 100 ks
Kód: 53087
Kód dod.: 903054
EAN: 8594008871103
70%
1.30 EUR
0.01EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nicol kozmetické vatové odličovacie tampóny 100 kusov. Kozmetické vatové tampóny zo 100 % bavlny pre každodennú starostlivosť o citlivú pleť.
Herkules lepiaca tyčinka univerzálne lepidlo pre domácnosť, 8 g
Druchema Herkules®
Herkules lepiaca tyčinka univerzálne lepidlo pre domácnosť, 8 g
Kód: 94557
Kód dod.: 500535
EAN: 8594825005767
 
0.86 EUR
107.5EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna tyčinka vhodná je najmä pre deti, do škôl, do hodín ručných prác alebo k vytváraniu jednoduchých papierových prezentácií.
AKCE
Velvet Balsam hygienické vreckovky 4 vrstvové 8 x 10 kusov
Velvet
Velvet Balsam hygienické vreckovky 4 vrstvové 8 x 10 kusov
Kód: 2104764
Kód dod.: 909025
EAN: 5901478001313
 
1.08 EUR
0.14EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hygienické 4-vrstvé kapesníčky Velvet jsou výjimečně měkké a jemné výrobky. Ze 100% v moderním designu.
Herkules lepiace tyčinky Dievčatá & Chlapci, 15 g
Druchema Herkules®
Herkules lepiace tyčinky Dievčatá & Chlapci, 15 g
Kód: 101054
Kód dod.: 500542
EAN: 8594825005934
 
1.08 EUR
72EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Stylizované lepiace tyčinky na lepenie papiera pre cool dievčatá a chlapcov.
Bistrol samoleštící vosková emulzia na podlahy, 5 l
Druchema Bistrol
Bistrol samoleštící vosková emulzia na podlahy, 5 l
Kód: 2601343
Kód dod.: 704051
EAN: 8594825000540
 
29.35 EUR
5.87EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bistrol sa používa na leštenie a konzerváciu nesavých podlahových krytín. Dodáva ošetreným povrchom hodvábny lesk a vytvára na povrchu ochranný film, ktorý obmedzuje ich znečistenie a poškodenie.
AKCE
Big Soft Plus 2vrstvový toaletný papier, 16 rolí, 17,6 m rola
Big Soft®
Big Soft Plus 2vrstvový toaletný papier, 16 rolí, 17,6 m rola
Kód: 2501928
Kód dod.: 928109
EAN: 8594042231789
 
4.22 EUR
0.03EUR/1m
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Mäkký a šetrný k pokožke. Toaletný papier Big Soft Plus je vyrobený zo 2 vrstiev kvalitného papiera, ktorý je jemný, ale zároveň pevný a spoľahlivý
BALhome Venda tkaný hadr na podlahu 60 × 60 cm
BALhome
BALhome Venda tkaný hadr na podlahu 60 × 60 cm
Kód: 2500661
Kód dod.: 588307
EAN: 8591235088915
100%
2.61 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tkaný hadr na podlahu s dobrou savosťou a vysokou životnosťou je veľmi pevný a kvalitný.
Forte penetral hlboká penetrácia, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Forte penetral hlboká penetrácia, 5 kg
Kód: 2502812
Kód dod.: 429934
EAN: 8590892112759
 
31.52 EUR
31.53 EUR
6.3EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Penetračný prostriedok s hlbokou účinnosťou na spevnenie savých podkladov a zvýšenie priľnavosti následne aplikovaných disperzných náterových hmôt a stierkových izolácií.
Ria dámske vložky Ultra Normal Plus Duopack, 18 ks
Hartmann Ria
Ria dámske vložky Ultra Normal Plus Duopack, 18 ks
Kód: 2507871
Kód dod.: 916056
EAN: 4052199723754
 
3.26 EUR
0.18EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ria Ultra Normal Plus sú ultratenké dámske vložky navrhnuté pre spoľahlivú každodennú ochranu.
Ria dámske vložky Ultra Super Long Duopack, 18 ks
Hartmann Ria
Ria dámske vložky Ultra Super Long Duopack, 18 ks
Kód: 2507876
Kód dod.: 916059
EAN: 4052199301600
 
3.26 EUR
0.18EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ria Ultra Normal Plus sú ultratenké dámske vložky navrhnuté pre spoľahlivú každodennú ochranu.
Tidy Home houba na riad profil maxi 1 kus
Tidy Home
Tidy Home houba na riad profil maxi 1 kus
Kód: 2601349
Kód dod.: 588296
EAN: 0725765498519
 
0.57 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Profilovaná houba na riad s abrazívnou vrstvou určená pre každodenné umývanie.
Spokar hubová utierka, 18 × 15 cm, balenie 5 ks
Spokar®
Spokar hubová utierka, 18 × 15 cm, balenie 5 ks
Kód: 2503793
Kód dod.: 588628
EAN: 8593534441590
 
2.35 EUR
0.47EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hubová utierka Spokar je veľmi savá a flexibilná. Dokáže pojať až 16-násobok svojej vlastnej hmotnosti. Veľkosť utierky 18 × 15 cm.
-1%Zľava
Ria Slip Classic Normal slipové vložky intimky, 25 ks
Hartmann Ria
Ria Slip Classic Normal slipové vložky intimky, 25 ks
Kód: 21432
Kód dod.: 918001
EAN: 4049500521949
100%
1.73 EUR
1.74 EUR
0.07EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ženské hygienické vložky Ria Slip Classic Normal sú slipové vložky s jemnou povrchovou úpravou, ktorá Vám zaisťuje príjemný pocit každý deň.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.