sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
-1%Zľava
Ria Slip Classic Normal slipové vložky intimky, 25 ks
Hartmann Ria
Ria Slip Classic Normal slipové vložky intimky, 25 ks
Kód: 21432
Kód dod.: 918001
EAN: 4049500521949
100%
1.73 EUR
1.74 EUR
0.07EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ženské hygienické vložky Ria Slip Classic Normal sú slipové vložky s jemnou povrchovou úpravou, ktorá Vám zaisťuje príjemný pocit každý deň.
Herkules neonová lepiaca tyčinka, rôzne farby, 15 g
Druchema Herkules®
Herkules neonová lepiaca tyčinka, rôzne farby, 15 g
Kód: 2404784
 
EAN: 8594825007068
 
1.30 EUR
86.67EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farebná lepiaca tyčinka v neonových farbách s trblietkami vhodná pre deti.
AKCE
Velvet Classic 3vrstvé papírové kapesníčky, 10× 10 ks
Velvet
Velvet Classic 3vrstvé papírové kapesníčky, 10× 10 ks
Kód: 2100973
Kód dod.: 909024
EAN: 5901478007445
94%
1.08 EUR
0.11EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jemné biele trojvrstvové papierové vreckovky Velvet Classic Vám poskytnú jemnosť, mäkkosť a pevnosť.
Big Soft Classic 2vrstvové kuchynské papierové utierky, 2× 51 útržkov, 2 role
Big Soft®
Big Soft Classic 2vrstvové kuchynské papierové utierky, 2× 51 útržkov, 2 role
Kód: 21735
Kód dod.: 908001
EAN: 8588000017669
94%
1.08 EUR
0.54EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
2 vrstvé kuchynské utierky zo 100 % celulózy. Sú spoľahlivé, účinné, savé, mäkké a pevné. Balenie obsahuje 2 ruličky, a každá obsahuje 51 útržkov.
Matopat Universal náplasti univerzálne s polštářkem, 20 ks
TZMO - Matopat
Matopat Universal náplasti univerzálne s polštářkem, 20 ks
Kód: 2602409
Kód dod.: 905221
EAN: 5900516894054
 
1.64 EUR
0.08EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Chráni pred vodou a nečistotami. Univerzálne náplasti s polštářkom. Náplasť sada 20 ks, 5 veľkostí, absorpčná ochranná vložka, polštářek so savou vložkou.
Herkules univerzálne disperzné lepidlo, 5 kg
Druchema Herkules®
Herkules univerzálne disperzné lepidlo, 5 kg
Kód: 59237
Kód dod.: 500525
EAN: 8594825008584
99%
30.70 EUR
6.14EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Herkules lepí papier, drevo, korok, kožu, drevovláknité materiály a ďalšie savé materiály. Zvlášť je vhodný na lepenie fotografií, slepovanie dreveného nábytku, kožených výstielok obuvi apod.
AKCE
Kotex Ultra Night Duo Pack dámske vložky, 12 ks
Kotex®
Kotex Ultra Night Duo Pack dámske vložky, 12 ks
Kód: 2602814
Kód dod.: 916254
EAN: 5029053569147
 
2.08 EUR
0.17EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hygienické intímne vložky v variante Night.
Herkules lepiaca tyčinka trojuholník, 12 g
Druchema Herkules®
Herkules lepiaca tyčinka trojuholník, 12 g
Kód: 1904978
Kód dod.: 52153911
EAN: 8594825006337
 
1.30 EUR
108.33EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Stylizovaná lepiaca tyčinka v unikátnom trojhrannom tvare.
Frosch Eko sprej na koberce a čalounění, 500 ml
Frosch®
Frosch Eko sprej na koberce a čalounění, 500 ml
Kód: 2602628
Kód dod.: 706512
EAN: 4001499965715
 
4.78 EUR
9.56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Šetrný ale účinný sprej na koberce a čalounění, ktorý odstraňuje aj odolné škvrny od červeného vína, koly, kávy, čaju, omáčok, mastnoty, oleja alebo make-upu.
AKCE
Velvet Classic 2vrstvové papierové vreckovky, 100 ks
Velvet
Velvet Classic 2vrstvové papierové vreckovky, 100 ks
Kód: 2103618
Kód dod.: 910107
EAN: 5901478007353
100%
0.82 EUR
0.01EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hygienické vreckovky Velvet sú mimoriadne mäkké a jemné výrobky. Zo 100% celulózy 2-vrstvé v modernom dizajne. 100 ks v krabičke.
AKCE
Velvet Turbo papierové kuchynské utierky 3 vrstvé 340 útržkov 75,82 m 1 rolka
Velvet
Velvet Turbo papierové kuchynské utierky 3 vrstvé 340 útržkov 75,82 m 1 rolka
Kód: 2302726
Kód dod.: 908018
EAN: 5901478002730
100%
4.13 EUR
0.01EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Výkonné a extra savé. Kuchynské utierky Velvet Turbo sú ideálne pre náročné úklidové práce v domácnosti aj profesionálnom prevádzke.
Forte penetral hlboká penetrácia, 10 kg
AUSTIS - Eternal
Forte penetral hlboká penetrácia, 10 kg
Kód: 2502813
Kód dod.: 429935
EAN: 8590892112766
 
58.93 EUR
5.89EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Penetračný prostriedok s hlbokou účinnosťou pre spevnenie savých podkladov a zvýšenie prilnavosti následne aplikovaných disperzných náterových hmôt a stierkových izolácií.
AKCE
Velvet Balsam 3-vrstvové papierové vreckovky, 60 ks
Velvet
Velvet Balsam 3-vrstvové papierové vreckovky, 60 ks
Kód: 2103896
Kód dod.: 910106
EAN: 5901478004901
 
0.95 EUR
0.02EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hygienické vreckovky Velvet sú mimoriadne mäkké a jemné výrobky. Zo 100% celulózy 3-vrstvé v modernom dizajne. 60 ks v krabičke.
AKCE
Carlson utierka proti zahmlievaniu okien, 1 kus
Carlson
Carlson utierka proti zahmlievaniu okien, 1 kus
Kód: 2504991
Kód dod.: 484511
EAN: 8591522333858
 
1.27 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Carlson utierka proti zahmlievaniu okien je praktický pomocník pre udržanie skiel a okien bez hmly a kondenzácie. Stačí ju jednoducho pretrieť sklenený povrch a vytvoriť ochrannú vrstvu, ktorá bráni zahmlievaniu.
AKCE
Velvet Turbo Duo papierové utierky 3vrstvé, 165 útržkov, 36,3 m v role, 2 role
Velvet
Velvet Turbo Duo papierové utierky 3vrstvé, 165 útržkov, 36,3 m v role, 2 role
Kód: 2602789
Kód dod.: 908074
EAN: 5901478013149
80%
4.13 EUR
2.07EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Velvet Turbo Duo sú extra pevné a vysoko savé papierové utierky určené na každodenné použitie v kuchyni aj celej domácnosti.
Ria dámske vložky Ultra Normal Plus Deo Duopack, 18 ks
Hartmann Ria
Ria dámske vložky Ultra Normal Plus Deo Duopack, 18 ks
Kód: 2507873
Kód dod.: 916057
EAN: 4052199724003
 
3.26 EUR
0.18EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ria Ultra Normal Plus sú ultratenké dámske vložky navrhnuté pre spoľahlivú každodennú ochranu.
-1%Zľava
Ria dámske vložky Ultra Normal Plus Odour Neutraliser, 9 ks
Hartmann Ria
Ria dámske vložky Ultra Normal Plus Odour Neutraliser, 9 ks
Kód: 2507866
Kód dod.: 916053
EAN: 4052199723716
 
1.73 EUR
1.74 EUR
0.19EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ria Ultra Normal Plus sú ultratenké dámske vložky navrhnuté pre spoľahlivú každodennú ochranu.
AKCE
Vektex mikrovlákno umývací hadr na podlahu 70 x 60 cm 360 g
vektex - posedlost čistotou
Vektex mikrovlákno umývací hadr na podlahu 70 x 60 cm 360 g
Kód: 2500926
Kód dod.: 591697
EAN: 8595640208609
100%
1.65 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Táto viacúčelová utierka z mikrovlákna Vektex je ideálnym pomocníkom pre efektívne upratovanie podláh bez šmúh a mokrých stôp. Vďaka svojej hustej štruktúre absorbuje špinu aj tekutiny priamo do vlákien, čím zabezpečuje dôkladné a rýchle čistenie.
Zewa ECO Comfort 3-vrstvý toaletný papier,8 rolí, 19,3 m rolka
Zewa
Zewa ECO Comfort 3-vrstvý toaletný papier,8 rolí, 19,3 m rolka
Kód: 2502063
Kód dod.: 928952
EAN: 7322542227022
 
3.69 EUR
0.46EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ekologicky vyrobený toaletný papier zo 100 % recyklovaného papiera.
Ria Sport Normal, tampóny, 16 ks
Hartmann Ria
Ria Sport Normal, tampóny, 16 ks
Kód: 2600183
Kód dod.: 920003
EAN: 4052199266367
 
2.82 EUR
0.18EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tampóny Ria sú istou a spoľahlivou ochranou pre všetky dni menštruácie. Úzka, zaoblená špička a hladký povrch umožňujú jednoduché zavedenie a odstránenie tampónu.
Herkules univerzálne disperzné lepidlo s aplikátorom, 500 g
Druchema Herkules®
Herkules univerzálne disperzné lepidlo s aplikátorom, 500 g
Kód: 78514
Kód dod.: 12110931
EAN: 8594825003091
100%
5.65 EUR
11.3EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálne disperzné lepidlo pre domácnosť, školy, kanceláriu a domácu dielňu.
Herkules univerzálny disperzný lepidlo, 500 g
Druchema Herkules®
Herkules univerzálny disperzný lepidlo, 500 g
Kód: 78513
Kód dod.: 12110031
EAN: 8594825001745
100%
5.22 EUR
10.44EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálne disperzné lepidlo pre domácnosť, školy, kanceláriu a domácu dielňu.
APEKO lepidlo na bežné tapety V1306, 1 kg
Apeko
APEKO lepidlo na bežné tapety V1306, 1 kg
Kód: 2503281
Kód dod.: 500849
EAN: 8591235024715
 
6.35 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K lepeniu reflexných, papierových a PVC tapiet s papierovou podložkou v interiéroch na drevo, kov, betón, omietky, aglomerované drevené materiály a podobné podklady.
Herkules univerzálne disperzné lepidlo s aplikátorom, 30 g
Druchema Herkules®
Herkules univerzálne disperzné lepidlo s aplikátorom, 30 g
Kód: 04657
Kód dod.: 12110012
EAN: 8594825000427
100%
1.51 EUR
50.33EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálne disperzné lepidlo pre domácnosť, školy, kanceláriu a domácu dielňu.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.