sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Spokar hubová utierka, 18 × 15 cm, balenie 5 ks
Spokar®
Spokar hubová utierka, 18 × 15 cm, balenie 5 ks
Kód: 2503793
Kód dod.: 588628
EAN: 8593534441590
 
2.35 EUR
0.47EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hubová utierka Spokar je veľmi savá a flexibilná. Dokáže pojať až 16-násobok svojej vlastnej hmotnosti. Veľkosť utierky 18 × 15 cm.
-1%Zľava
Parex autohuba, 1 ks
Parex
Parex autohuba, 1 ks
Kód: 2602212
Kód dod.: 591660
EAN: 8680895110743
 
1.51 EUR
1.52 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Parex autohuba je vhodná na umývanie automobilov a pomáha efektívne odstrániť nečistoty z povrchu vozidla.
BALhome Petra mycí hadr tkaný, šedopestrý, 60 × 60 cm
BALhome
BALhome Petra mycí hadr tkaný, šedopestrý, 60 × 60 cm
Kód: 2500660
Kód dod.: 588282
EAN: 8591235088885
 
2.39 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hadr na podlahu vhodný pre úklid všetkých podláh v domácnosti, veľmi savý vďaka obsahu bavlny, rozmer 50 x 60 cm. Vhodný do každej domácnosti.
AKCE
Velvet Balsam 3vrstvé papierové vreckovky, 70 ks
Velvet
Velvet Balsam 3vrstvé papierové vreckovky, 70 ks
Kód: 2102474
Kód dod.: 910105
EAN: 5901478001337
93%
0.95 EUR
0.01EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hygienické vreckovky Velvet sú výnimočne mäkké a jemné výrobky. Z 100% celulózy 3-vrstvé v modernom dizajne.
Herkules lepiaca tyčinka univerzálne lepidlo pre domácnosť, 40 g
Druchema Herkules®
Herkules lepiaca tyčinka univerzálne lepidlo pre domácnosť, 40 g
Kód: 88789
Kód dod.: 500534
EAN: 8594825005651
100%
1.73 EUR
43.25EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna tyčinka vhodná je najmä pre kancelárie, školy a domácnosti. Tyčinka pracuje na princípe vysúvacej lepiacej časti, ktorou sa požadovaná oblasť určená k lepeniu jednoducho potrie.
Bistrol samoleštící vosková emulzia na podlahy, 5 l
Druchema Bistrol
Bistrol samoleštící vosková emulzia na podlahy, 5 l
Kód: 2601343
Kód dod.: 704051
EAN: 8594825000540
 
29.35 EUR
5.87EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bistrol sa používa na leštenie a konzerváciu nesavých podlahových krytín. Dodáva ošetreným povrchom hodvábny lesk a vytvára na povrchu ochranný film, ktorý obmedzuje ich znečistenie a poškodenie.
Ria dámske vložky Ultra Normal Plus Odour Neutraliser Duopack, 18 ks
Hartmann Ria
Ria dámske vložky Ultra Normal Plus Odour Neutraliser Duopack, 18 ks
Kód: 2507875
Kód dod.: 916058
EAN: 4052199723778
 
3.26 EUR
0.18EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ria Ultra Normal Plus sú ultratenké dámske vložky navrhnuté pre spoľahlivú každodennú ochranu.
Big Soft Classic 2vrstvové kuchynské papierové utierky, 2× 51 útržkov, 2 role
Big Soft®
Big Soft Classic 2vrstvové kuchynské papierové utierky, 2× 51 útržkov, 2 role
Kód: 21735
Kód dod.: 908001
EAN: 8588000017669
94%
1.08 EUR
0.54EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
2 vrstvé kuchynské utierky zo 100 % celulózy. Sú spoľahlivé, účinné, savé, mäkké a pevné. Balenie obsahuje 2 ruličky, a každá obsahuje 51 útržkov.
Matopat Universal náplasti univerzálne s polštářkem, 20 ks
TZMO - Matopat
Matopat Universal náplasti univerzálne s polštářkem, 20 ks
Kód: 2602409
Kód dod.: 905221
EAN: 5900516894054
 
1.64 EUR
0.08EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Chráni pred vodou a nečistotami. Univerzálne náplasti s polštářkom. Náplasť sada 20 ks, 5 veľkostí, absorpčná ochranná vložka, polštářek so savou vložkou.
AKCE
Velvet Balsam hygienické vreckovky 4 vrstvové 8 x 10 kusov
Velvet
Velvet Balsam hygienické vreckovky 4 vrstvové 8 x 10 kusov
Kód: 2104764
Kód dod.: 909025
EAN: 5901478001313
 
1.08 EUR
0.14EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hygienické 4-vrstvé kapesníčky Velvet jsou výjimečně měkké a jemné výrobky. Ze 100% v moderním designu.
Herkules lepiaca tyčinka univerzálne lepidlo pre domácnosť, 8 g
Druchema Herkules®
Herkules lepiaca tyčinka univerzálne lepidlo pre domácnosť, 8 g
Kód: 94557
Kód dod.: 500535
EAN: 8594825005767
 
0.86 EUR
107.5EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna tyčinka vhodná je najmä pre deti, do škôl, do hodín ručných prác alebo k vytváraniu jednoduchých papierových prezentácií.
BALhome Venda tkaný hadr na podlahu 60 × 60 cm
BALhome
BALhome Venda tkaný hadr na podlahu 60 × 60 cm
Kód: 2500661
Kód dod.: 588307
EAN: 8591235088915
100%
2.61 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tkaný hadr na podlahu s dobrou savosťou a vysokou životnosťou je veľmi pevný a kvalitný.
AKCE
Big Soft Plus 2vrstvový toaletný papier, 16 rolí, 17,6 m rola
Big Soft®
Big Soft Plus 2vrstvový toaletný papier, 16 rolí, 17,6 m rola
Kód: 2501928
Kód dod.: 928109
EAN: 8594042231789
 
4.22 EUR
0.03EUR/1m
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Mäkký a šetrný k pokožke. Toaletný papier Big Soft Plus je vyrobený zo 2 vrstiev kvalitného papiera, ktorý je jemný, ale zároveň pevný a spoľahlivý
Herkules lepiace tyčinky Dievčatá & Chlapci, 15 g
Druchema Herkules®
Herkules lepiace tyčinky Dievčatá & Chlapci, 15 g
Kód: 101054
Kód dod.: 500542
EAN: 8594825005934
 
1.08 EUR
72EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Stylizované lepiace tyčinky na lepenie papiera pre cool dievčatá a chlapcov.
Forte penetral hlboká penetrácia, 5 kg
AUSTIS - Eternal
Forte penetral hlboká penetrácia, 5 kg
Kód: 2502812
Kód dod.: 429934
EAN: 8590892112759
 
31.52 EUR
31.53 EUR
6.3EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Penetračný prostriedok s hlbokou účinnosťou na spevnenie savých podkladov a zvýšenie priľnavosti následne aplikovaných disperzných náterových hmôt a stierkových izolácií.
-1%Zľava
Ria Slip Classic Normal slipové vložky intimky, 25 ks
Hartmann Ria
Ria Slip Classic Normal slipové vložky intimky, 25 ks
Kód: 21432
Kód dod.: 918001
EAN: 4049500521949
100%
1.73 EUR
1.74 EUR
0.07EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ženské hygienické vložky Ria Slip Classic Normal sú slipové vložky s jemnou povrchovou úpravou, ktorá Vám zaisťuje príjemný pocit každý deň.
Herkules neonová lepiaca tyčinka, rôzne farby, 15 g
Druchema Herkules®
Herkules neonová lepiaca tyčinka, rôzne farby, 15 g
Kód: 2404784
Kód dod.: 500531
EAN: 8594825007068
 
1.30 EUR
86.67EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farebná lepiaca tyčinka v neonových farbách s trblietkami vhodná pre deti.
AKCE
Velvet Classic 2vrstvové papierové vreckovky, 100 ks
Velvet
Velvet Classic 2vrstvové papierové vreckovky, 100 ks
Kód: 2103618
Kód dod.: 910107
EAN: 5901478007353
100%
0.82 EUR
0.01EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hygienické vreckovky Velvet sú mimoriadne mäkké a jemné výrobky. Zo 100% celulózy 2-vrstvé v modernom dizajne. 100 ks v krabičke.
AKCE
Velvet Balsam 3-vrstvové papierové vreckovky, 60 ks
Velvet
Velvet Balsam 3-vrstvové papierové vreckovky, 60 ks
Kód: 2103896
Kód dod.: 910106
EAN: 5901478004901
 
0.95 EUR
0.02EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hygienické vreckovky Velvet sú mimoriadne mäkké a jemné výrobky. Zo 100% celulózy 3-vrstvé v modernom dizajne. 60 ks v krabičke.
Ria dámske vložky Ultra Super Long Duopack, 18 ks
Hartmann Ria
Ria dámske vložky Ultra Super Long Duopack, 18 ks
Kód: 2507876
Kód dod.: 916059
EAN: 4052199301600
 
3.26 EUR
0.18EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ria Ultra Normal Plus sú ultratenké dámske vložky navrhnuté pre spoľahlivú každodennú ochranu.
Tidy Home houba na riad profil maxi 1 kus
Tidy Home
Tidy Home houba na riad profil maxi 1 kus
Kód: 2601349
Kód dod.: 588296
EAN: 0725765498519
 
0.57 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Profilovaná houba na riad s abrazívnou vrstvou určená pre každodenné umývanie.
Ria dámske vložky Ultra Normal Plus Deo Duopack, 18 ks
Hartmann Ria
Ria dámske vložky Ultra Normal Plus Deo Duopack, 18 ks
Kód: 2507873
Kód dod.: 916057
EAN: 4052199724003
 
3.26 EUR
0.18EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ria Ultra Normal Plus sú ultratenké dámske vložky navrhnuté pre spoľahlivú každodennú ochranu.
-1%Zľava
Ria dámske vložky Ultra Normal Plus Odour Neutraliser, 9 ks
Hartmann Ria
Ria dámske vložky Ultra Normal Plus Odour Neutraliser, 9 ks
Kód: 2507866
Kód dod.: 916053
EAN: 4052199723716
 
1.73 EUR
1.74 EUR
0.19EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ria Ultra Normal Plus sú ultratenké dámske vložky navrhnuté pre spoľahlivú každodennú ochranu.
AKCE
Kotex Ultra Night Duo Pack dámske vložky, 12 ks
Kotex®
Kotex Ultra Night Duo Pack dámske vložky, 12 ks
Kód: 2602814
Kód dod.: 916254
EAN: 5029053569147
 
2.08 EUR
0.17EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hygienické intímne vložky v variante Night.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.