sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Sidolux čistič na okna a rámy s Ylang Ylang, 1 l
LAKMA Sidolux
Sidolux čistič na okna a rámy s Ylang Ylang, 1 l
Kód: 2407128
Kód dod.: 705263
EAN: 5902986213533
 
3.91 EUR
3.91EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sidolux Marseille Ylang Ylang – čistiaci prostriedok na okná a rámy s exotickou vôňou kvetov Ylang Ylang.
Nivea pleťové sérum Luminous Skin Glow Liquid Refiner 100 ml
Nivea®
Nivea pleťové sérum Luminous Skin Glow Liquid Refiner 100 ml
Kód: 2507842
Kód dod.: 822401
EAN: 9005800390048
 
9.56 EUR
95.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nivea Luminous Skin Glow Liquid Refiner je ľahké pleťové sérum navrhnuté na rozjasnenie pleti a zjednotenie jej tónu.
Astrid Glow Expert perlové sérum proti tmavým kruhom pod očami 15ml
Astrid
Astrid Glow Expert perlové sérum proti tmavým kruhom pod očami 15ml
Kód: 2509132
Kód dod.: 820477
EAN: 8592297013570
 
10 EUR
666.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Astrid Glow Expert 4D perlové očné sérum s 95 % složiek prírodného pôvodu je navrhnuté na boj proti vráskam a tmavým kruhom pod očami. Obsahuje silný rozjasňujúci anti-aging komplex so 4 účinkami pre žiarivé a mladistvo vyzerajúce okolie očí.
Astrid Vitamin C pleťové sérum, 30 ml
Astrid
Astrid Vitamin C pleťové sérum, 30 ml
Kód: 2601817
Kód dod.: 821070
EAN: 8592297006848
 
9.78 EUR
326EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pleťové sérum proti vráskam a pre žiarivú pleť.
Essence sérum ve spreji GLOW like HONEY 50 ml
Essence
Essence sérum ve spreji GLOW like HONEY 50 ml
Kód: 2601948
Kód dod.: ES584700
EAN: 4059729584700
 
3.79 EUR
75.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rozjasnite svoju pleť s essence pleťovým sérom ve spreji Glow Like HONEY, ktoré kombinuje starostliv
Nivea Celular Epigenetics omladzujúce sérum Epicelline 15 ml
Nivea®
Nivea Celular Epigenetics omladzujúce sérum Epicelline 15 ml
Kód: 2508855
Kód dod.: 822408
EAN: 9005800393889
 
20 EUR
1 333.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Omladzujúce sérum Nivea Cellular Epigenetics Epicelline je koncentrovaná starostlivosť proti starnutiu pleti v praktickom 15ml balení.
Nivea Sérum Derma Skin Clear Rebalance & Clear 30ml
Nivea®
Nivea Sérum Derma Skin Clear Rebalance & Clear 30ml
Kód: 2508171
Kód dod.: 822824
EAN: 9005800381473
 
9.13 EUR
304.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nivea Derma Skin Clear sérum Rebalance & Clear s kyselinou hyalurónovou, provitamínom B5 a niacinamidom je špeciálne vyvinuté pre podráždenú a namáhanú pleť so sklonom k nedokonalostiam.
Domestos 3v1 Power Citrus WC blok, 35 g
Domestos
Domestos 3v1 Power Citrus WC blok, 35 g
Kód: 02626
Kód dod.: 719022
EAN: 8720182788528
90%
1.30 EUR
32.5EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
WC blok pre žiarivo čistú toaletu s vôňou citrusov.
Larrin Pissoir deo, určený ke vkládání do pisoárů, borovica, 900 g
Styl Larrin®
Larrin Pissoir deo, určený ke vkládání do pisoárů, borovica, 900 g
Kód: 02748
Kód dod.: 722010
EAN: 8595000910463
 
12.83 EUR
14.26EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Určený na vkládanie do pisoárov, najmä na použitie v komunálnej hygiene. Prípravok zabraňuje tvorbe usadenín a slúži na dezodoráciu priestoru WC.
Dr. Devil Lemon Fresh, WC gel + košíček, 400 ml
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil Lemon Fresh, WC gel + košíček, 400 ml
Kód: 02483
Kód dod.: 720048
EAN: 8595025806055
100%
2.39 EUR
5.98EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
WC gel Lemon Fresh 3v1 sviežo vonia, čistí a preventívne pôsobí proti usadzovaniu vodného kameňa.
Duck Fresh Discs Blue náhradná náplň, 2× 36 ml
Duck™
Duck Fresh Discs Blue náhradná náplň, 2× 36 ml
Kód: 2407120
Kód dod.: 719983
EAN: 5000204331394
 
5.65 EUR
2.83EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Gélové zloženie aktívne zabraňuje usadzovaniu vodného kameňa.
Domestos Power 5 Magnolia tuhý WC blok 2 x 50g
Domestos
Domestos Power 5 Magnolia tuhý WC blok 2 x 50g
Kód: 2501659
Kód dod.: 719125
EAN: 8720182903266
 
2.82 EUR
28.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Domestos Power 5 pre hygienickú čistotu vašej toalety s dlhodobou sviežou vôňou magnólie.
AKCE
Glanz Meister soľ do umývačky, 1,2 kg
Glanz Meister
Glanz Meister soľ do umývačky, 1,2 kg
Kód: 2501752
Kód dod.: 761318
EAN: 4260418931471
80%
2.16 EUR
2.17 EUR
1.8EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hrubozrnná soľ do umývačky s obsahom zinku, zmäkčuje vodu a tým uľahčuje umývanie s menšou spotrebou umývacieho prostriedku. Špeciálne zloženie so zinkom navyše zabraňuje usadzovaniu vodného kameňa a rzi vo vnútri umývačky riadu.
viGO vrecia na odpadky, 28 µ, 70 × 105 cm, 120 l, 10 ks
viGO!
viGO vrecia na odpadky, 28 µ, 70 × 105 cm, 120 l, 10 ks
Kód: 2501832
Kód dod.: 954473
EAN: 5902841470927
 
1.43 EUR
0.14EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Quickpack viGO vrecia na odpadky, silné 28 µ, rozmer vreca 70 × 105 cm, objem 120 l, balené 10 kusov.
viGO pytle na odpad s vôňou jahody, 8 µ, 50 × 56 cm, 35 l, 26 ks
viGO!
viGO pytle na odpad s vôňou jahody, 8 µ, 50 × 56 cm, 35 l, 26 ks
Kód: 2501833
Kód dod.: 954503
EAN: 5902841472266
 
1.08 EUR
0.04EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Quickpack pytle na odpadky s parfemáciou jahody, voňavé a silné 8 µ, rozmer pytle 50 × 56 cm, objem 35 l, balené 26 kusov.
viGO pytle na odpad, 9 µ, 58 × 67 cm, 60 l, 28 ks
viGO!
viGO pytle na odpad, 9 µ, 58 × 67 cm, 60 l, 28 ks
Kód: 2501834
Kód dod.: 954506
EAN: 5902841470316
100%
1 EUR
0.04EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
HDPE modré vrecia na odpad o objeme 60 litrov a veľkosti balenia 28 kusov. Každý kus má rozmer 58 × 67 cm.
viGO voňavé pytle na odpad s uchy, levandule, 10 µ, 60 × 72 cm, 60 l, 18 ks
viGO!
viGO voňavé pytle na odpad s uchy, levandule, 10 µ, 60 × 72 cm, 60 l, 18 ks
Kód: 2501925
Kód dod.: 954598
EAN: 5902841470651
 
1.60 EUR
0.09EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Quickpack voňavé pytle do košov s uchy parfémované levanduľou, silné 10 µ, rozmer pytla 60 × 72 cm, objem pytla 60 l, balenie 18 ks.
FINO Economy Pytle na odpadky 35 l / 30 ks
Fino
FINO Economy Pytle na odpadky 35 l / 30 ks
Kód: 2501927
Kód dod.: 954509
EAN: 5201314931102
 
1.13 EUR
0.04EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fino Economy 35 l – cenovo výhodné vrecia pre ľahší odpad v domácnosti.
Bref Blue Aktive Fresh Flower, WC guličky, 50 g
Henkel Bref
Bref Blue Aktive Fresh Flower, WC guličky, 50 g
Kód: 96528
Kód dod.: 720135
EAN: 9000101023985
100%
2.16 EUR
43.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Eukalyptus, Citrón, Čerstvé kvety, mix najobľúbenejších variant tohto výrobku v jednom balení. Vôňa eukalyptu, citróna alebo čerstvých kvetov.
Duck Active Clean Citrus WC závesný čistič s vôňou 38,6 g
Duck™
Duck Active Clean Citrus WC závesný čistič s vôňou 38,6 g
Kód: 1802157
Kód dod.: 720009
EAN: 5000204020441
 
2.39 EUR
61.28EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bohatá pěna a dlouhotrvající vůně zanechá WC mísu svěží a čistou po každém spláchnutí.
Dr. Devil WC Bicolor 5ball natur fresh závesný WC blok, 3× 35 g
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil WC Bicolor 5ball natur fresh závesný WC blok, 3× 35 g
Kód: 1802882
Kód dod.: 6468
EAN: 8595025830425
100%
3.04 EUR
1.01EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dr. Devil Wc BiColor 5Ball je závesný WC blok vhodný pre každý typ a tvar toalety, WC blok bohatě pění, sviežo a intenzívne voní, účinne čistí a preventívne pôsobí proti usadzovaniu vodného kameňa.
AKCE
Bref De Luxe Lovely Jasmine pevný WC blok na hygienickú čistotu a sviežosť Vašej toalety 3 x 50 g
Henkel Bref
Bref De Luxe Lovely Jasmine pevný WC blok na hygienickú čistotu a sviežosť Vašej toalety 3 x 50 g
Kód: 1911240
Kód dod.: 720210
EAN: 9000101375114
 
3.91 EUR
26.07EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Bref DeLuxe luxusní parfémy pro vaší toaletu.
AKCE
Dr. Devil WC Push Pull Gel Sunset Blossom WC blok bez košíku, 2 × 20 g
Tomil® Dr. Devil
Dr. Devil WC Push Pull Gel Sunset Blossom WC blok bez košíku, 2 × 20 g
Kód: 2104265
Kód dod.: 6807
EAN: 8595025835680
100%
2.08 EUR
1.04EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
ABSOLÚTNE HYGIENICKÝ - bez košíka plného baktérií, vírusov a nečistôt, to je Dr. DEVIL PUSH PULL GEL. Prvý WC záves bez košíka. Sviežo voní, čistí a preventívne pôsobí proti usadzovaniu vodného kameňa.
Fre-Pro Bowl Clip Spiced Apple vonná závěska
Fre Pro
Fre-Pro Bowl Clip Spiced Apple vonná závěska
Kód: 2109574
Kód dod.: 707175
EAN: 8594194890483
 
4.78 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Aromatická záveska pre dámske toalety, vyrobená v USA. Na zavesenie z vonkajšej strany misy, pre všetky typy toaliet.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.