sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
PATTEX riedidlo k chemoprénu, 1 l
Henkel Pattex®
PATTEX riedidlo k chemoprénu, 1 l
Kód: 2500177
Kód dod.: 501170
EAN: 9000101171136
 
11.70 EUR
11.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vhodné pre riedenie lepidiel Pattex Chemoprén v prípade lepenia nesavých povrchov.
REMAL Stierka na stenu vyrovnávací štuk, 1,5 kg
REMAL
REMAL Stierka na stenu vyrovnávací štuk, 1,5 kg
Kód: 2503726
Kód dod.: 517201
EAN: 8591235036084
100%
3 EUR
2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Brúsiteľný snehovo biely. Vyrovnávacia a dekoratívna stierka na vnútorné použitie. Používa sa na celoplošné vyrovnávanie drobných nerovností stien (omietok, muriva, sadrokartónov a pod.) v interiéroch.
PATTEX Fix Power samospúšť 260g
Henkel Pattex®
PATTEX Fix Power samospúšť 260g
Kód: 2507569
Kód dod.: 501896
EAN: 9000101111750
 
8.47 EUR
8.48 EUR
32.58EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pattex Fix Power samospúšť – keď chcete lepiť rýchlo, čisto a bez kompromisov.
PATTEX 100% univerzálne lepidlo 50 g
Henkel Pattex®
PATTEX 100% univerzálne lepidlo 50 g
Kód: 2504457
Kód dod.: 501945
EAN: 4015000423106
 
5.44 EUR
108.8EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Skvelým pomocníkom pre každú domácnosť. Svojimi profesionálnymi vlastnosťami – vysokou konečnou pevnosťou, flexibilitou a vynikajúcou odolnosťou spoje – sa radí medzi lepidlá, ktoré ocenia skúsení domáci kutilovia.
AKCE
Het Up-Grund univerzálny penetračný základ, 12 kg
Het
Het Up-Grund univerzálny penetračný základ, 12 kg
Kód: 2503969
Kód dod.: 429983
EAN: 8594002539436
 
32.35 EUR
2.7EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pod akrylátové, vinylové a silikonové interiérové a fasádne farby. Pod tenkovrstvé akrylátové a silikonové omítky na stierkové vrstvy zateplovacích systémov.
BARLET silikon penetrácia V4018, 10 kg
BARLET
BARLET silikon penetrácia V4018, 10 kg
Kód: 2503285
Kód dod.: 430049
EAN: 8591235027938
 
22.14 EUR
2.21EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Penetračný náter pod silikonovú fasádnu farbu. Penetračný náter na savé omietky pre spevnenie a zlepšenie priľnavosti náteru farbou Barlet silikon.
Ceresit CT 7 univerzálny penetračný náter 1 l
Henkel Ceresit
Ceresit CT 7 univerzálny penetračný náter 1 l
Kód: 2507992
Kód dod.: 519532
EAN: 5900089607013
 
4.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ceresit CT 7 je univerzálny penetračný náter pre savé (nasákavé) podklady, ktorý sa používa ako základná vrstva pred ďalšími stavebnými úpravami.
REMAL Stierka na stenu vyrovnávací štuk, 7,5 kg
REMAL
REMAL Stierka na stenu vyrovnávací štuk, 7,5 kg
Kód: 2503727
Kód dod.: 517203
EAN: 8591235036091
 
10.82 EUR
10.83 EUR
1.44EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Brúsiteľný snehu biely. Vyrovnávací a dekoračná stierka pre vnútorné použitie. Používa sa na celoplošné vyrovnávanie drobných nerovností stien (omietok, zdiva, sadrokartónov apod.) v interiéroch.
PATTEX One For All Crystal univerzálne montážne lepidlo transparentné, tuba 80 g
Henkel Pattex®
PATTEX One For All Crystal univerzálne montážne lepidlo transparentné, tuba 80 g
Kód: 2506339
Kód dod.: 501993
EAN: 9000101116472
 
5.44 EUR
60.44EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vytvára jedinečnú kombináciu montážneho lepidla a tmelu v jednom.
PATTEX One For All Crystal univerzálne montážne lepidlo transparentné, 290 g
Den Braven
PATTEX One For All Crystal univerzálne montážne lepidlo transparentné, 290 g
Kód: 2505416
Kód dod.: 501994
EAN: 9000101141108
 
9.96 EUR
34.34EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vytvára jedinečnú kombináciu montážneho lepidla a tmelu v jednom.
AKCE
CERESIT CT 17 penetrácia, 10L
Henkel Ceresit
CERESIT CT 17 penetrácia, 10L
Kód: 2507998
Kód dod.: 519538
EAN: 9000100986403
 
23.62 EUR
2.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
CERESIT CT 17 je univerzálna penetrácia, ktorá spevňuje savé podklady a zlepšuje priľnavosť pred lepením, maľovaním alebo stierkovaním.
Ideal Duha olivovo zelená, farba na textil na bavlnu, viskózu a ln, na 300 g látky, 15 g
Duha®
Ideal Duha olivovo zelená, farba na textil na bavlnu, viskózu a ln, na 300 g látky, 15 g
Kód: 04382
Kód dod.: 950012
EAN: 3045200475392
 
1.30 EUR
86.67EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba na textil vhodná na bavlnu, viskózu a ln. Pre použitie v práčke či v ruke. Jedno balenie obarví 300 g látky.
CERESIT CS 11 Acryl, bílý, 300 ml
Henkel Ceresit
CERESIT CS 11 Acryl, bílý, 300 ml
Kód: 2506466
Kód dod.: 519408
EAN: 4015000414531
 
3.60 EUR
12EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
CERESIT CS 11 Acryl je elastický jednosložkový akrylátový tmel určený na vypĺňanie spojov a prasklín v murive, omietkach, sadrokartóne aj pri zatepľovaní, vhodný na použitie vo vnútri aj vonku na nepohyblivých miestach.
PATTEX Fix Super PL50 univerzálne montážne lepidlo, 50 g
Henkel Pattex®
PATTEX Fix Super PL50 univerzálne montážne lepidlo, 50 g
Kód: 2502878
Kód dod.: 501923
EAN: 9000100144858
 
3.21 EUR
64.2EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pattex FIX Super je montážne lepidlo na lepenie poréznych materiálov na použitie v interiéri. Lepí ľahké a savé materiály, napr. dekoratívne dosky, polystyrénové prvky, drevené dosky a zárubne a pod.
Den Braven Mamut Glue Clear 100 % UV Exteriér transparentné lepidlo, 290 ml
Den Braven
Den Braven Mamut Glue Clear 100 % UV Exteriér transparentné lepidlo, 290 ml
Kód: 2507115
Kód dod.: 518880
EAN: 8595100174963
 
12.57 EUR
43.34EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Transparentné lepidlo na báze MS polymérov. Je pre exteriér ako stvorené. 100 % UV odolnosť a mrazuvzdornosť vám umožní použitie ako v interiéroch, tak predovšetkým v exteriéroch. Pružnosť, pevnosť a chameleon efekt sú jeho hlavné výhody. Je ideálnym p
Ceys Superceys Unick gel univerzálne okamžité lepidlo štetec 5 g
Ceys®
Ceys Superceys Unick gel univerzálne okamžité lepidlo štetec 5 g
Kód: 2506588
Kód dod.: 502898
EAN: 8411519742305
 
5.52 EUR
1 104EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Superceys Gel je kyanoakrylátové lepidlo vysokej pevnosti a veľmi jednoduchého použitia. Je ideálne pre rýchle drobné opravy.
BARLET akrylát univerzálna penetrácia V1307, 5 kg
BARLET
BARLET akrylát univerzálna penetrácia V1307, 5 kg
Kód: 2503282
Kód dod.: 430040
EAN: 8591235028294
 
13.09 EUR
2.62EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sa používa ako základný penetračný náter na savé podklady (omietky, drevo atď.) pre zníženie savosti a zároveň zlepšenie priľnavosti vrchného náteru disperznou farbou.
PATTEX One For All UNIVERSAL, 389 g
Henkel Pattex®
PATTEX One For All UNIVERSAL, 389 g
Kód: 2506318
Kód dod.: 501998
EAN: 9000101141061
 
8.22 EUR
21.13EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
PATTEX One For All UNIVERSAL je flexibilné montážne lepidlo a tmel pre interiér aj exteriér s receptúrou FlexTec. Vyznačuje sa vysokou konečnou pevnosťou a elasticitou spoja.
PATTEX One For All UNIVERSAL, 80 ml
Henkel Pattex®
PATTEX One For All UNIVERSAL, 80 ml
Kód: 2507573
Kód dod.: 501996
EAN: 9000101113129
 
4.56 EUR
4.57 EUR
32.11EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
PATTEX One For All UNIVERSAL je flexibilné montážne lepidlo a tmel pre interiér aj exteriér s receptúrou FlexTec. Vyznačuje sa vysokou konečnou pevnosťou a elasticitou spoja.
AKCE
Het Up-Grund univerzálny penetračný základ, 5 kg
Het
Het Up-Grund univerzálny penetračný základ, 5 kg
Kód: 2503968
Kód dod.: 429981
EAN: 8594002539382
 
14.13 EUR
2.83EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pod akrylátové, vinylové a silikónové interiérové a fasádne farby. Pod tenkovrstvé akrylátové a silikónové omietky na stierkové vrstvy zatepľovacích systémov.
Ceys Ultraunick univerzálne sekundové lepidlo 3 g
Ceys®
Ceys Ultraunick univerzálne sekundové lepidlo 3 g
Kód: 2506587
Kód dod.: 502900
EAN: 8411519742039
 
4.65 EUR
1 550EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ceys Ultraunick je univerzálne sekundové lepidlo určené pre rýchle a pevné lepenie širokej škály materiálov.
PATTEX Fix Super PL50 univerzálne montážne lepidlo, biele, tuba 250 g
Henkel Pattex®
PATTEX Fix Super PL50 univerzálne montážne lepidlo, biele, tuba 250 g
Kód: 2502877
Kód dod.: 501920
EAN: 8595041700849
 
6.74 EUR
26.96EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pattex FIX Super je montážne lepidlo na lepenie poréznych materiálov na použitie v interiéri. Lepí ľahké a savé materiály, napr. dekoratívne dosky, polystyrénové prvky, drevené dosky a zárubne a pod.
Ceys Total Tech univerzálne lepidlo a tmel, čierny, 290 ml
Ceys®
Ceys Total Tech univerzálne lepidlo a tmel, čierny, 290 ml
Kód: 2505144
Kód dod.: 502978
EAN: 8411519772210
 
10.65 EUR
36.72EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ceys Total Tech lepí, tmelí a opravuje akýkoľvek materiál v interiéri i exteriéri, dokonca aj pod vodou.
Ceys UltraUnick Liq sekundové lepidlo, 6 g
Ceys®
Ceys UltraUnick Liq sekundové lepidlo, 6 g
Kód: 2506584
Kód dod.: 502912
EAN: 8411519190175
 
5.01 EUR
835EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ultraodolné nelámavé univerzálne vteřinové lepidlo.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.