sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Auto-K lak ve spreji pre 2vrstvé lakovanie, bezfarebný lesklý, 150 ml
Auto-K
Auto-K lak ve spreji pre 2vrstvé lakovanie, bezfarebný lesklý, 150 ml
Kód: 2504236
Kód dod.: 121116
EAN: 4015962107021
 
5.87 EUR
39.13EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Špeciálne určený pre 2vrstvé základné metalické laky a musí byť použitý u vybraných metalických odtieňov.
Spokar Perlon na vinyl váleček na malovanie pre držák 8 mm, 180 mm
Spokar®
Spokar Perlon na vinyl váleček na malovanie pre držák 8 mm, 180 mm
Kód: 2504183
Kód dod.: 540290
EAN: 8593534670570
 
3.52 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre maliarske práce s vinylovými, akrylátovými a disperznými farbami vyššej hustoty. Polyakryl, výška plyše 12 mm, pre disperzné a husté farby.
Spokar Polyamid 15 valček na maľovanie pre držák 8 mm, 250 mm
Spokar®
Spokar Polyamid 15 valček na maľovanie pre držák 8 mm, 250 mm
Kód: 2504963
Kód dod.: 540196
EAN: 8593534692992
 
7.34 EUR
7.35 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Výborne nasáva farbu, ľahko a rovnomerne ju vydáva. Bočný presah potahu umožňuje maľovanie v rohoch. Veľmi dlhá životnosť. Pre maliarske práce všetkými druhmi farieb.
Spokar Polyamid 11 valček na maľovanie pre držiak 8 mm, 180 mm
Spokar®
Spokar Polyamid 11 valček na maľovanie pre držiak 8 mm, 180 mm
Kód: 2504961
Kód dod.: 540186
EAN: 8593534692961
 
5.09 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Výborne nasáva farbu, ľahko a rovnomerne ju vydáva. Bočný presah potahu umožňuje maľovanie v rohoch. Veľmi dlhá životnosť. Pre maliarske práce všetkými druhmi farieb, najmä vyššej hustoty.
Agro kvapalné hnojivo pre pelargónie a iné balkónové kvety, 1 l
Agro
Agro kvapalné hnojivo pre pelargónie a iné balkónové kvety, 1 l
Kód: 2504374
Kód dod.: 656275
EAN: 8594005007437
 
3.74 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je vynikajúcim prostriedkom na prihnojovanie muškátov a ostatných balkónových kvetov, ktoré sú veľmi náročné na živiny (petúnie, verbeny, begónie, fuchsie, bidens,…).
Spokar Mikroplyš Midi valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 150 mm
Spokar®
Spokar Mikroplyš Midi valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 150 mm
Kód: 2503457
Kód dod.: 547244
EAN: 8593534672444
 
2.64 EUR
2.65 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Výrobca spokar, materiál polyester, výška plyšu valčeka 10 mm, vhodný pre kvalitné maliarske práce, obzvlášť vhodný pre vodou riediteľné farby a laky.
Spokar Velur podlahársky valček na maľovanie pre držiteľ 8 mm, 250 mm
Spokar®
Spokar Velur podlahársky valček na maľovanie pre držiteľ 8 mm, 250 mm
Kód: 2502966
Kód dod.: 541112
EAN: 8593534660212
 
7.17 EUR
7.18 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prírodná 100% vlna, výška plyšu 4 mm, určený pre vrchné kvalitné lakovanie, odolný voči rozpúšťadlám. Pre kvalitný nanášanie všetkých druhov hustých podlahových lakov a farieb.
-1%Zľava
Spokar Polyamid 7 valček na maľovanie pre držák 6 mm, 60 mm
Spokar®
Spokar Polyamid 7 valček na maľovanie pre držák 6 mm, 60 mm
Kód: 2504958
Kód dod.: 547280
EAN: 8593534692893
 
0.77 EUR
0.78 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre lakovanie veľkých plôch. Vhodný aj pre maliarske práce veľmi hustými farbami. Výborne nasáva farbu, ľahko a rovnomerne ju vydáva.
Schwarzkopf Seborin kofeinový šampon pre riedke a splihnuté vlasy, 250 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Seborin kofeinový šampon pre riedke a splihnuté vlasy, 250 ml
Kód: 2507252
Kód dod.: 845429
EAN: 4015100860221
 
5.65 EUR
22.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Šampón s aktívnou kofeínovou zložkou dodáva riedkym a splihnutým vlasom väčšiu silu a zdravý vzhľad.
Colorwin púder na šediny a pre objem vlasov, čierny 3,2 g
Colorwin
Colorwin púder na šediny a pre objem vlasov, čierny 3,2 g
Kód: 2600766
Kód dod.: 870318
EAN: 8594185050377
 
8.04 EUR
2 680EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Colorwin púder na šediny a pre objem vlasov je praktický pomocník pre okamžité zakrytie šedín a dodanie vlasom plnšieho vzhľadu.
Gliss Winter Repair ošetrujúci balzam pre zimou namáhané vlasy, 200 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss Winter Repair ošetrujúci balzam pre zimou namáhané vlasy, 200 ml
Kód: 2600199
Kód dod.: 855224
EAN: 9000101044065
 
4.13 EUR
20.65EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
JSÚ VAŠE VLASY NAMÁHANÉ ZIMOU? Vlasy sú v zime vystavené väčším ničivým účinkom, a to chladným teplotám a suchému vykurovanému vzduchu.
AKCE
Radox Men Feel Energized 2v1 sprchový gel a šampon pre mužov 450 ml
Radox
Radox Men Feel Energized 2v1 sprchový gel a šampon pre mužov 450 ml
Kód: 2601336
Kód dod.: 795449
EAN: 8720181587641
 
2.04 EUR
4.53EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Radox Feel Energised 2v1 je sprchový gel a šampon pre mužov v jednom praktickom balení, ktorý prináša osviežujúci a chladivý sprchový zážitok.
Syoss Root Retouch sprej pre dočasné zakrytie odrastov Kašmírově červený, 120 ml
Henkel Syoss
Syoss Root Retouch sprej pre dočasné zakrytie odrastov Kašmírově červený, 120 ml
Kód: 1701495
Kód dod.: 870293
EAN: 9000101052855
 
8.91 EUR
74.25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Syoss Root Retouch sprej na dočasné zakrytie odrastov. Vďaka jemným minerálnym pigmentom okamžite kryje svetlejšie alebo šedivé odrastky a je tak ideálny pre rýchle upravenie farby nežiaducich odrastov.
AKCE
Nivea Fresh & Mild suchý šampón pre svetlý tón vlasov, 200 ml
Nivea®
Nivea Fresh & Mild suchý šampón pre svetlý tón vlasov, 200 ml
Kód: 2507755
Kód dod.: 845471
EAN: 9005800301532
 
4.34 EUR
21.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Suchý šampón pre svetlý tón vlasov zanechá vo vlasoch svieži pocit bez bielych stôp.
Gliss Hydratačný šampón Aqua Revive pre normálne až suché vlasy, 400 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss Hydratačný šampón Aqua Revive pre normálne až suché vlasy, 400 ml
Kód: 2506732
Kód dod.: 855280
EAN: 9000101659214
 
6.09 EUR
15.23EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rovnako ako suchá pokožka potrebuje hydratáciu, vaše normálne až suché vlasy vyžadujú špeciálnu starostlivosť. Pre hydratačnú starostlivosť o vlasy použite radu Gliss Aqua Revive.
AKCE
Felix Sensations kapsičky pre mačky lahodný výber v omáčke, 12× 85 g
Purina® Felix
Felix Sensations kapsičky pre mačky lahodný výber v omáčke, 12× 85 g
Kód: 2505512
Kód dod.: 976434
EAN: 7613039777008
 
6.57 EUR
6.44EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kapsička pre mačky pre všetky plemená s normálnou aktivitou, hovädzie, jahňacie, morčacie a kačacie príchuť, tuky 2,5 %.
Odol Perlička zubný kartáčik pre deti extra mäkký, 0-2 roky 1 ks
Odol®
Odol Perlička zubný kartáčik pre deti extra mäkký, 0-2 roky 1 ks
Kód: 2508094
Kód dod.: 897083
EAN: 5054563237149
 
1.73 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zubný kartáčik Odol Perlička je špeciálne navrhnutý pre najmenšie deti vo veku od 0 do 2 rokov.
AKCE
Felix Fantastic kapsičky pre mačky výber so zeleninou, 12 × 85 g
Purina® Felix
Felix Fantastic kapsičky pre mačky výber so zeleninou, 12 × 85 g
Kód: 2501388
Kód dod.: 976432
EAN: 7613039900147
 
6.57 EUR
6.44EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kapsičky pre mačky Felix Fantastic krmiva vyzerajú, vonia a chutia tak neodolatene, ako jedlo, ktoré by ste sami uvarili.
Schauma šampon 7 Herbs Freshness pre normálne až mastné vlasy, 750 ml
Henkel Schwarzkopf schauma
Schauma šampon 7 Herbs Freshness pre normálne až mastné vlasy, 750 ml
Kód: 2501789
Kód dod.: 845180
EAN: 9000101681123
 
5.87 EUR
7.83EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Schauma 7 Herbs Freshness šampón s extraktom zo 7 organických bylín pre normálne až mastné vlasy.
AKCE
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ valček na sadrokartón pre držák 8 mm, 250 mm
Barvy a laky Hostivař
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ valček na sadrokartón pre držák 8 mm, 250 mm
Kód: 2504191
Kód dod.: 540275
EAN: 8591235041675
 
5.87 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Malířsky polyamidový valček na nanášanie na sadrokartóny, vytvára jemnú štruktúru. priemer držadla 8 mm, šírka valčeka 250 mm, výška plyše 13 mm.
AKCE
Sensodyne Kompletná ochrana Cool Mint zubná pasta pre citlivé zuby, 75 ml
Sensodyne
Sensodyne Kompletná ochrana Cool Mint zubná pasta pre citlivé zuby, 75 ml
Kód: 2601450
Kód dod.: 885406
EAN: 5054563245427
 
5.47 EUR
5.48 EUR
72.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sensodyne Kompletná ochrana zubná pasta je určená pre citlivé zuby a každodennú starostlivosť.
Versace Versense Pour Femme toaletná voda 30 ml + telové mlieko 50 ml, darčeková sada pre ženy
Versace
Versace Versense Pour Femme toaletná voda 30 ml + telové mlieko 50 ml, darčeková sada pre ženy
Kód: 2502295
Kód dod.: 14557
EAN: 8011003903221
 
63.44 EUR
63.45 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová - drevitá vôňa uvedená na trh v roku 2009 Vôňa Versace Versense je obrazom prebúdzajúcej
Plantur 39 Fyto-kofeínový šampón pre jemné a lámavé vlasy, 250 ml
Plantur
Plantur 39 Fyto-kofeínový šampón pre jemné a lámavé vlasy, 250 ml
Kód: 94540
Kód dod.: 856863
EAN: 4008666700124
70%
14.34 EUR
71.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Plantur 39 Fyto-kofeínový šampón – posilňuje jemné a lámavé vlasy, podporuje rast a dodáva objem.
AKCE
Well Done Fine Black Guard ubrousky pre obnovu čiernej, 12 ks
Well Done
Well Done Fine Black Guard ubrousky pre obnovu čiernej, 12 ks
Kód: 1804649
Kód dod.: 761218
EAN: 5998466114667
 
1.96 EUR
0.16EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Utierky vhodné na prevenciu zafarbovania a vyprania tmavého prádla napr. košele, blúzky, nohavice, džínsy a pod...
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.