sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Spokar Perfecta podlahársky valček na maľovanie pre držiak 8 mm, 250 mm
Spokar®
Spokar Perfecta podlahársky valček na maľovanie pre držiak 8 mm, 250 mm
Kód: 2502623
Kód dod.: 541101
EAN: 8593534660311
 
5.52 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Polyamid, výška plyšu 18 mm, odoláva všetkým rozpúšťadlám, pre kvalitný náter všetkých druhov podlahových lakov a farieb riedkych a stredne hustých.
Spokar Velur Midi valček na maľovanie pre držák 6 mm, 150 mm
Spokar®
Spokar Velur Midi valček na maľovanie pre držák 6 mm, 150 mm
Kód: 2502644
Kód dod.: 547212
EAN: 8593534660182
 
3.60 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prírodná 100% vlna, výška plyšu 4 mm, určený pre vrchné kvalitné lakovanie, odolný voči rozpúšťadlám.
Spokar Moltopren Flock valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 50 mm
Spokar®
Spokar Moltopren Flock valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 50 mm
Kód: 2502633
Kód dod.: 547160
EAN: 8593534671553
 
1.70 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moltopren Flock s jemnou povrchovou úpravou - jemné polyamidové vlákna, pre kvalitné lakovanie. Šírka valčeka 50 mm, pre držiak 6 mm.
Spokar Sparta fasádny valček na maľovanie pre držák 8 mm, 250 mm
Spokar®
Spokar Sparta fasádny valček na maľovanie pre držák 8 mm, 250 mm
Kód: 2502620
Kód dod.: 540407
EAN: 8593534671751
 
8.47 EUR
8.48 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fasádne valčeky sú určené pre maľovanie hrubých plôch, prevažne fasád. Majú pružné polstrovanie, vďaka ktorému dokážu eliminovať nerovnosti povrchu.
Spokar Velur Mini valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 100 mm
Spokar®
Spokar Velur Mini valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 100 mm
Kód: 2502642
Kód dod.: 547206
EAN: 8593534671492
 
1 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prírodná 100% vlna, výška plyšu 4 mm, určený na vrchné kvalitné lakovanie, odolný voči rozpúšťadlám.
Spokar Filc lakovací váleček na maľovanie pre držiak 6 mm, 100 mm
Spokar®
Spokar Filc lakovací váleček na maľovanie pre držiak 6 mm, 100 mm
Kód: 2504313
Kód dod.: 547188
EAN: 8593534691407
 
1 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Polyester, veľmi hustý plyš 4 mm, pre kvalitné vrchné lakovanie, pre všetky druhy farieb a lakov. Šírka válečku 100 mm, pre držiak 6 mm.
Spokar Perfecta Mini valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 150 mm
Spokar®
Spokar Perfecta Mini valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 150 mm
Kód: 2503368
Kód dod.: 547224
EAN: 8593534660274
 
1.30 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Polyamid, výška plyšu 13 mm, odoláva všetkým rozpúšťadlám, pre stredne husté až riedke farby.
Syoss Intense Plex bezoplachové sérum pre silne poškodené vlasy, 100 ml
Henkel Syoss
Syoss Intense Plex bezoplachové sérum pre silne poškodené vlasy, 100 ml
Kód: 2506062
Kód dod.: 855465
EAN: 9000101731705
 
9.35 EUR
93.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sérum na vlasy s vysoce výkonným zložením k obnově silne poškodených vlasov a inspirované japonskými princípmi krásy.
Den Braven Debbex Combo pena pre trubičku i pištoľ 2v1, 750 ml
Den Braven
Den Braven Debbex Combo pena pre trubičku i pištoľ 2v1, 750 ml
Kód: 2507497
Kód dod.: 516956
EAN: 8595100179678
 
7.26 EUR
9.68EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Profesionálna jednosložková montážna a konštrukčná polyuretánová pena.
AKCE
Melitta Anti Calc odvápňovač pre kávovary a varné kanvice, 250 ml
Melitta®
Melitta Anti Calc odvápňovač pre kávovary a varné kanvice, 250 ml
Kód: 2506564
Kód dod.: 716363
EAN: 4006508192618
 
4 EUR
16EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekutý odvápňovač pre kávovary na prekvapkávanú kávu a varné kanvice.
Spokar Moltopren jemný valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 100 mm
Spokar®
Spokar Moltopren jemný valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 100 mm
Kód: 2503140
Kód dod.: 547129
EAN: 8593534671614
 
1 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Určený pre menej náročné lakýrnické práce, pre vodou riediteľné náterové hmoty, s obmedzenou životnosťou možno použiť aj pre syntetické farby a laky, nepoužívať pre agresívne organické rozpúšťadlá.
Nivea Repair & Care pre suchú a hrubú pokožku, 400ml
Nivea®
Nivea Repair & Care pre suchú a hrubú pokožku, 400ml
Kód: 2506778
Kód dod.: 810098
EAN: 9005800286785
 
9.13 EUR
22.83EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Telové mlieko špeciálne vyvinuté pre suchú podráždenú a namáhanú pokožku celého tela pôsobiace 72 hodín.
-1%Zľava
Spokar Filc lakovací váleček na malovanie pre držák 6 mm, 60 mm
Spokar®
Spokar Filc lakovací váleček na malovanie pre držák 6 mm, 60 mm
Kód: 2504312
Kód dod.: 547187
EAN: 8593534691391
 
0.77 EUR
0.78 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Polyester, veľmi hustý plyš 4 mm, pre kvalitné vrchné lakovanie, pre všetky druhy farieb a lakov. Šírka válečka 60 mm, pre držák 6 mm.
Agro Vitality Komplex hnojivo pre oslabené a nerastúce rastliny, 1 l
Agro
Agro Vitality Komplex hnojivo pre oslabené a nerastúce rastliny, 1 l
Kód: 2504217
Kód dod.: 656282
EAN: 8594005007888
 
5.87 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na posilnenie imunity rastlín, obnovenie ich vitality a rastu. Nezameniťelná receptúra Vitality Komplex urýchľuje regeneráciu rastlín po poškodení chorobami a škodcami a posilňuje odolnosť voči stresu.
Ceys rýchle biele lepidlo na drevo pre ručné práce, 125 g
Ceys®
Ceys rýchle biele lepidlo na drevo pre ručné práce, 125 g
Kód: 2503184
Kód dod.: 502924
EAN: 8411519253276
 
4.08 EUR
32.64EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jedná sa o lepidlo obzvlášť určené pre ručné a drobné kutilské práce v domácnosti so stromom, lepenkou, papierom… na lepenie týchto materiálov medzi sebou alebo v kombinácii s inými materiálmi.
Elmex Expert Precision Sensitive zubné kefky pre citlivé zuby, 2 ks
Elmex®
Elmex Expert Precision Sensitive zubné kefky pre citlivé zuby, 2 ks
Kód: 2602068
Kód dod.: 897052
EAN: 8718951760790
 
6.30 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Elmex Expert Precision Sensitive zubné kefky sú určené pre šetrné čistenie citlivých zubov.
Purina ONE Bifensis Adult granule pre mačky s lososom, 750 g
Purina®
Purina ONE Bifensis Adult granule pre mačky s lososom, 750 g
Kód: 2603351
Kód dod.: 976273
EAN: 8445291803190
 
7.52 EUR
10.03EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Purina ONE Bifensis Adult s lososom je kompletné krmivo pre dospelé mačky, ktoré podporuje zdravé trávenie, silnú imunitu a krásnu srsť pri každodennom kŕmení.
AKCE
Nivea Fresh & Mild suchý šampón pre svetlý tón vlasov, 200 ml
Nivea®
Nivea Fresh & Mild suchý šampón pre svetlý tón vlasov, 200 ml
Kód: 2507755
Kód dod.: 845471
EAN: 9005800301532
 
4.34 EUR
21.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Suchý šampón pre svetlý tón vlasov zanechá vo vlasoch svieži pocit bez bielych stôp.
Gliss Hydratačný šampón Aqua Revive pre normálne až suché vlasy, 400 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss Hydratačný šampón Aqua Revive pre normálne až suché vlasy, 400 ml
Kód: 2506732
Kód dod.: 855280
EAN: 9000101659214
 
6.09 EUR
15.23EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rovnako ako suchá pokožka potrebuje hydratáciu, vaše normálne až suché vlasy vyžadujú špeciálnu starostlivosť. Pre hydratačnú starostlivosť o vlasy použite radu Gliss Aqua Revive.
AKCE
Felix Fantastic kapsičky pre mačky výber so zeleninou, 12 × 85 g
Purina® Felix
Felix Fantastic kapsičky pre mačky výber so zeleninou, 12 × 85 g
Kód: 2501388
Kód dod.: 976432
EAN: 7613039900147
 
6.57 EUR
6.44EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kapsičky pre mačky Felix Fantastic krmiva vyzerajú, vonia a chutia tak neodolatene, ako jedlo, ktoré by ste sami uvarili.
Schauma šampon 7 Herbs Freshness pre normálne až mastné vlasy, 750 ml
Henkel Schwarzkopf schauma
Schauma šampon 7 Herbs Freshness pre normálne až mastné vlasy, 750 ml
Kód: 2501789
Kód dod.: 845180
EAN: 9000101681123
 
5.87 EUR
7.83EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Schauma 7 Herbs Freshness šampón s extraktom zo 7 organických bylín pre normálne až mastné vlasy.
AKCE
Felix Sensations kapsičky pre mačky lahodný výber v omáčke, 12× 85 g
Purina® Felix
Felix Sensations kapsičky pre mačky lahodný výber v omáčke, 12× 85 g
Kód: 2505512
Kód dod.: 976434
EAN: 7613039777008
 
6.57 EUR
6.44EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kapsička pre mačky pre všetky plemená s normálnou aktivitou, hovädzie, jahňacie, morčacie a kačacie príchuť, tuky 2,5 %.
Odol Perlička zubný kartáčik pre deti extra mäkký, 0-2 roky 1 ks
Odol®
Odol Perlička zubný kartáčik pre deti extra mäkký, 0-2 roky 1 ks
Kód: 2508094
Kód dod.: 897083
EAN: 5054563237149
 
1.73 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zubný kartáčik Odol Perlička je špeciálne navrhnutý pre najmenšie deti vo veku od 0 do 2 rokov.
AKCE
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ valček na sadrokartón pre držák 8 mm, 250 mm
Barvy a laky Hostivař
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ valček na sadrokartón pre držák 8 mm, 250 mm
Kód: 2504191
Kód dod.: 540275
EAN: 8591235041675
 
5.87 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Malířsky polyamidový valček na nanášanie na sadrokartóny, vytvára jemnú štruktúru. priemer držadla 8 mm, šírka valčeka 250 mm, výška plyše 13 mm.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.