sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
PATTEX Fix Express PL600, 375 g
Henkel Pattex®
PATTEX Fix Express PL600, 375 g
Kód: 2507571
Kód dod.: 501906
EAN: 3178040820593
 
7.61 EUR
20.29EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pattex Fix Express je neoprénové montážne lepidlo umožňujúce lepenie bez fixácie.
Soudal Butyrub jednosložkový tmel, šedý, 600 ml
Soudal
Soudal Butyrub jednosložkový tmel, šedý, 600 ml
Kód: 2502904
Kód dod.: 516250
EAN: 5411183008496
 
6.31 EUR
10.52EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysokokvalitný, plastický, jednosložkový tmel na báze polybuténu. Veľmi dobrá aplikovateľnosť a jednoduché použitie, zostáva trvale plastický, na povrchu vytvára hladkú elastickú škrupinu, pretierateľný po 24 hodinách.
Supermal vápenný nátěr 6 kg
Supermal
Supermal vápenný nátěr 6 kg
Kód: 2507379
Kód dod.: 416550
EAN: 8591235098884
 
7.87 EUR
1.31EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vhodný pre pivnice, sklady alebo hospodárske priestory.
Ideal Duha oranžová, farba na textil na bavlnu, viskózu a ľan, na 300 g látky, 15 g
Duha®
Ideal Duha oranžová, farba na textil na bavlnu, viskózu a ľan, na 300 g látky, 15 g
Kód: 04360
Kód dod.: 950002
EAN: 3045200475125
 
1.30 EUR
86.67EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba na textil vhodná na bavlnu, viskózu a ľan. Pre použitie v práčke či v ręce. Jedno balenie obarví 300 g látky.
Ideal Dúha modrá, farba na textil na bavlnu, viskózu a ľan, na 300 g látky, 15 g
Duha®
Ideal Dúha modrá, farba na textil na bavlnu, viskózu a ľan, na 300 g látky, 15 g
Kód: 04374
Kód dod.: 950003
EAN: 3045200475163
 
1.30 EUR
86.67EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba na textil vhodná na bavlnu, viskózu a ľan. Pre použitie v práčke či v ruke. Jedno balenie obarví 300 g látky.
Het Brillant Q plnéna pískem struktúra podľa valčeka, dekoračná disperzní interiérová farba, 5 kg
Het
Het Brillant Q plnéna pískem struktúra podľa valčeka, dekoračná disperzní interiérová farba, 5 kg
Kód: 2504307
Kód dod.: 400533
EAN: 8594158025210
 
19.09 EUR
3.82EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K náterom omietok, muriva, sadrokartónu, sadrovláknitých, drevotrieskových a drevovláknitých dosiek, betónových panelov a monolitov, hladkých tapiet k tomu určených apod.
Uniflex šľahaný tmel, 1 l
Uniflex®
Uniflex šľahaný tmel, 1 l
Kód: 2504501
Kód dod.: 511370
EAN: 8591235057126
 
12.31 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Šľahaný superľahký tmel, ktorý v mnohých prípadoch nahrádza sadru. Vhodný pre interiér. Je pretriteľný, nesteká, nepraská, nesmršťuje sa. Veľmi dobre sa uhladzuje a je brúsiteľný. Odoláva pôsobeniu vody a má veľmi dobrú priľnavosť k podkladu.
AKCE
PATTEX Chemoprén Univerzál, 50ml
Henkel Pattex®
PATTEX Chemoprén Univerzál, 50ml
Kód: 2602792
Kód dod.: 501119
EAN: 9000101170559
 
2.78 EUR
55.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pattex Chemoprén Univerzál je kontaktné lepidlo určené pre pevné a trvanlivé lepenie širokej škály materiálov. Vyniká vysokou počiatočnou pevnosťou, odolnosťou voči vlhkosti a teplotným výkyvom.
AKCE
PATTEX Chemoprén Univerzál kontaktné lepidlo, 800 ml
Henkel Pattex®
PATTEX Chemoprén Univerzál kontaktné lepidlo, 800 ml
Kód: 62277
Kód dod.: 501126
EAN: 9000101169690
 
13 EUR
16.25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na univerzálne kontaktné lepenie rôznych - savých i nesavých - materiálov, ako napr. drevo, plasty, guma, koža, plech, sklo, korok, kartón a mno
AKCE
REMAL Color maliarska farba na stenu 530 Mäta, 5 + 1 kg
REMAL
REMAL Color maliarska farba na stenu 530 Mäta, 5 + 1 kg
Kód: 2505047
Kód dod.: 401325
EAN: 8591235083101
 
17.18 EUR
2.86EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná natónovaná maliarska farba s príjemnou vôňou v atraktívnych odtieňoch.
AKCE
Eternal In Steril antibakteriálna maliarska farba, 4 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal In Steril antibakteriálna maliarska farba, 4 kg
Kód: 2504702
Kód dod.: 404994
EAN: 8590892120464
 
47.79 EUR
11.95EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba trvalo zabraňujúca výskytu plesní a baktérií. Na prevenciu aj potlačenie biotického napadnutia stien v interiéri plesňami, baktériami a inými mikroorganizmami.
AKCE
REMAL Color maliarska farba na stenu 190 tmavá šedá, 5 + 1 kg
REMAL
REMAL Color maliarska farba na stenu 190 tmavá šedá, 5 + 1 kg
Kód: 2505254
Kód dod.: 401167
EAN: 8591235091472
 
17.18 EUR
2.86EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná natónovaná maliarska farba s príjemnou vôňou v atraktívnych odtieňoch.
AKCE
Eternal In Thermo termoizolačná maliarska farba, 4 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal In Thermo termoizolačná maliarska farba, 4 kg
Kód: 2504150
Kód dod.: 404987
EAN: 8590892118386
 
34.75 EUR
8.69EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nátěry vykonané hmotou ETERNAL IN Thermo sú umývateľné a paropriepustné, vyznačujú sa vysokou kryvnosťou a tepelnoizolačnými vlastnosťami.
BALSPREJ základná univerzálna farba v spreji červenohnedá, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ základná univerzálna farba v spreji červenohnedá, 400 ml
Kód: 2503461
Kód dod.: 106302
EAN: 4009506013176
 
6.31 EUR
15.78EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna základová farba je vhodná na prípravu poréznych a savých podkladov pre zvýšenie antikoróznej ochrany.
Ceys Total Tech univerzálne lepidlo a tmel, šedý, 290 ml
Ceys®
Ceys Total Tech univerzálne lepidlo a tmel, šedý, 290 ml
Kód: 2505143
Kód dod.: 502980
EAN: 8411519772203
 
10.65 EUR
36.72EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ceys Total Tech lepí, tmelí a opravuje akýkoľvek materiál v interiéri aj exteriéri, dokonca aj pod vodou.
AKCE
REMAL Color maliarska farba na stenu 730 marhuľa, 5 + 1 kg
REMAL
REMAL Color maliarska farba na stenu 730 marhuľa, 5 + 1 kg
Kód: 2505049
Kód dod.: 401343
EAN: 8591235083125
 
17.18 EUR
2.86EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná natónovaná maliarska farba s príjemnou vôňou v atraktívnych odtieňoch.
SOICRAT protiplísňová penetrácia V1311S, 1 kg
Soicrat
SOICRAT protiplísňová penetrácia V1311S, 1 kg
Kód: 2505132
Kód dod.: 429920
EAN: 8591235088175
 
3.47 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Preventívne obmedzuje tvorbu plesní vďaka aktívnym fungicídnym zložkám. Používa sa na spevnenie podkladu, zjednotenie jeho savosti a zvýšenie priľnavosti povrchu pred nátermi.
AKCE
REMAL Flek-stop farba na škvrny po vode, dymu a nikotíne 5 kg
REMAL
REMAL Flek-stop farba na škvrny po vode, dymu a nikotíne 5 kg
Kód: 2503725
Kód dod.: 400862
EAN: 8591235036527
 
78.67 EUR
15.73EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
REMAL Flek-stop, základný zakrývací nátier. Špeciálny vodou riediteľný základný nátier pre interiéry i exteriéry určený na izoláciu škvrn, ktoré pri pretrečení bežným (hlavne maliarským) nátierom vystupujú na povrch (najmä škvrny od zatopenej vody a nikotínu.
Het šľahaný ľahčený tmel, 1 l
Het
Het šľahaný ľahčený tmel, 1 l
Kód: 2503963
Kód dod.: 511334
EAN: 8594002539283
 
13.87 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Špeciálna extra ľahká vyplňovacia hmota na tmelenie škár, prasklín a vyrovnávanie podkladov (minerálne a sadrové omietky, betónové panely, murivo, sadrokartón) v interiéri i exteriéri, lokálne opravy dier, vyplňovanie a zarovnávanie priamej i uhlovej škáry
REMAL Standard vysoko priedušná farba na stenu, 15+3 kg
REMAL
REMAL Standard vysoko priedušná farba na stenu, 15+3 kg
Kód: 2500214
Kód dod.: 400609
EAN: 8591235066203
 
23.70 EUR
1.32EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Remal Standard, vysoko priedušný maliarsky náter. Je odporúčaný pre nátery užitných a priemyselných priestorov. Používa sa k maľovaniu stien aj stropov v interiéri na omietky, sadrokartóny a iné podklady.
SOICRAT penetrácia koncentrát 2802A, 5 kg
Soicrat
SOICRAT penetrácia koncentrát 2802A, 5 kg
Kód: 2503277
Kód dod.: 429903
EAN: 8591235024685
 
18.44 EUR
3.69EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálny penetračný náter na savé podklady (omietka, betón, drevo atď.) pre zníženie savosti a zároveň zlepšenie priľnavosti vrchného náteru disperznou farbou (Latex, Bakrylex email, Barlet akrylát, Bakrylex lak).
REMAL univerzálna penetrácia V1307, 10 kg
REMAL
REMAL univerzálna penetrácia V1307, 10 kg
Kód: 2503575
Kód dod.: 430063
EAN: 8591235021707
 
19.09 EUR
1.91EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ako základná penetračná vrstva na savé podklady (omietky, drevo atď.) na zníženie savosti a zároveň zlepšenie priľnavosti vrchnej vrstvy maliarskou farbou Remal.
Sanakryl Top hydroizolačná farba na strechy, šedá, 25 kg
Sanakryl
Sanakryl Top hydroizolačná farba na strechy, šedá, 25 kg
Kód: 2503076
Kód dod.: 355422
EAN: 8590892112032
 
184.77 EUR
7.39EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
hydroizolačná stierková hmota na ochranu, opravy a sanáciu plochých striech z asfaltových pásov a strešnej izolačnej PUR peny.
Ceys Superceys univerzálne vteřinové lepidlo, 3 g
Ceys®
Ceys Superceys univerzálne vteřinové lepidlo, 3 g
Kód: 2505564
Kód dod.: 502907
EAN: 8595059760972
 
1.39 EUR
463.33EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
SuperCeys je vysoko odolné a ľahko aplikovateľné univerzálne transparentné vteřinové lepidlo. Na najrôznejšie typy materiálov. Silné, rýchle a bezpečné. Vytvorí neviditeľné spoje za pouhé 3 sekundy.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.