sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Novinky
Lacoste Original Woman set parfumovaná voda 100 ml + telové mlieko 100 ml + parfumovaná voda 7,5 ml, darčeková sada pre ženy
Lacoste
Lacoste Original Woman set parfumovaná voda 100 ml + telové mlieko 100 ml + parfumovaná voda 7,5 ml, darčeková sada pre ženy
Kód: 2603507
Kód dod.: LC017C02
EAN: 3386460157377
 
85.19 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-ovocná vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2025 Objavte dámsku vôňu Lacoste Original
Herbavera Hafula, šampón pre psov a mačky, antiparazitný s konopím, 250 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera Hafula, šampón pre psov a mačky, antiparazitný s konopím, 250 ml
Kód: 2504819
Kód dod.: 675524
EAN: 8594009479506
 
2.82 EUR
11.28EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Šampón s príťažlivou krémovou prísadou pre dokonalé ošetrenie srsti psov a mačiek. Šampón má neutrálnu pH, jemné zloženie a je vhodný aj pre šteniatka. Krémová zložka, konopný olej a glycerín obmedzujú vysušovanie.
AKCE
Felix Sensations kapsičky pre mačky lahodný výber v želé, 12× 85 g
Purina® Felix
Felix Sensations kapsičky pre mačky lahodný výber v želé, 12× 85 g
Kód: 2506515
Kód dod.: 976433
EAN: 7613039757062
 
6.57 EUR
6.44EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Felix Sensations mix kapsičiek pre mačky v ochucenom želé s jahňacím, makrelou, treskou a morčacím ponúka bohatý výber lahodného krmiva.
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 100 mm
Barvy a laky Hostivař
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 100 mm
Kód: 2504168
Kód dod.: 540284
EAN: 8591235041682
 
1.08 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Maliarsky valček, polyakryl, šírka 100 mm, pre držiak 6 mm. Valček Moltopren polyakryl tkaný, pre vnútorné aj vonkajšie univerzálne použitie.
AKCE
Sensodyne Advanced White Enamel Defence zubná pasta pre citlivé zuby, 75 ml
Sensodyne
Sensodyne Advanced White Enamel Defence zubná pasta pre citlivé zuby, 75 ml
Kód: 2601449
Kód dod.: 885405
EAN: 5054563287502
 
5.47 EUR
5.48 EUR
72.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sensodyne Advanced White Enamel Defence zubná pasta je určená pre citlivé zuby a pomáha podporiť belší vzhľad zubov.
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ valček na maľovanie pre držiak 8 mm, 250 mm
Barvy a laky Hostivař
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ valček na maľovanie pre držiak 8 mm, 250 mm
Kód: 2504164
Kód dod.: 540287
EAN: 8591235041705
 
5.95 EUR
5.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Maliarsky valček, polyakryl, šírka 250 mm, pre držiak 8 mm. Valček Moltopren polyakryl tkaný, pre vnútorné aj vonkajšie univerzálne použitie.
Alpecin Hybrid kofeínový šampón na vlasy pre citlivú pokožku hlavy, 250 ml
Alpecin
Alpecin Hybrid kofeínový šampón na vlasy pre citlivú pokožku hlavy, 250 ml
Kód: 1900179
Kód dod.: 856854
EAN: 4008666218858
100%
9.78 EUR
39.12EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Alpecin Hybrid kofeínový šampón je určený pre suchú a citlivú pokožku hlavy. Špeciálna hybridná technológia pôsobí proti príznakom tvorby lupín a proti svrbeniu.
AKCE
Sunsilk šampón so zeleným čajom a citrónom pre mastné vlasy, 250 ml
Sunsilk®
Sunsilk šampón so zeleným čajom a citrónom pre mastné vlasy, 250 ml
Kód: 2501590
Kód dod.: 794638
EAN: 8720182541239
 
3.04 EUR
12.16EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
100% organický zelený čaj má antioxidačné a posilňujúce vlastnosti, citrón je známy pre svoje osviežujúce a čistiace vlastnosti.
Chejn Myšák s kuracím konzerva pre mačky, 350 g
Chejn
Chejn Myšák s kuracím konzerva pre mačky, 350 g
Kód: 2507136
Kód dod.: 976304
EAN: 8594048100072
 
1.64 EUR
4.69EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Mäsová konzerva - kompletné krmivo, s kuracím mäsom. Je vhodné ako kompletná krmná dávka pre mačky všetkých plemien (pozri odporúčané dávkovanie), alebo ako odmena či spestrenie granulovaného krmiva.
Spokar Nylon 6 podlahový valček pre držiak 6 mm, 150 mm
Spokar®
Spokar Nylon 6 podlahový valček pre držiak 6 mm, 150 mm
Kód: 2503389
Kód dod.: 547238
EAN: 8593534671997
 
3.86 EUR
3.87 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Polyamid, výška plyšu 6 mm, odoláva všetkým rozpúšťadlám, pre stredne husté a husté farby a laky.
Stachema Tvrdidlo P 11 pre Eprosiny a epoxidy, 10 g
Stachema
Stachema Tvrdidlo P 11 pre Eprosiny a epoxidy, 10 g
Kód: 2502880
Kód dod.: 502710
EAN: 8594024091639
 
3.04 EUR
304EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na vytvrdzovanie epoxidových živíc a Eprosinov. Tvrdidlo P 11 sa používa na vytvrdzovanie epoxidových živíc a Eprosinov najmä pre oblasť stavebníctva, ďalej pri výrobe kompozitov a na výrobu lepidiel.
AKCE
Chejn Bravo Plus vanička pre psov jehněčí, 430 g
Chejn
Chejn Bravo Plus vanička pre psov jehněčí, 430 g
Kód: 2601182
Kód dod.: 976363
EAN: 8594048100737
 
1.40 EUR
3.26EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Chejn Bravo Plus vanička pre psov s jehněčím mäsom je určená na každodenné kŕmenie psov.
Meridol Fast Action zubná pasta pre ďasná, 75 ml
Meridol®
Meridol Fast Action zubná pasta pre ďasná, 75 ml
Kód: 2602066
Kód dod.: 885187
EAN: 8718951775664
 
4.74 EUR
63.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Meridol Fast Action zubná pasta je určená na starostlivosť o ďasná a každodennú ústnu hygienu.
Laguna Parfém na prádlo pre dokonalý svet, 300 ml
Zenit Laguna
Laguna Parfém na prádlo pre dokonalý svet, 300 ml
Kód: 2500996
Kód dod.: 775232
EAN: 8594004372024
 
6.52 EUR
21.73EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vaše prádlo bude voňať intenzívnou dlhodobou exotickou vôňou orientálnych kvetín. Tento parfém so sebou prináša pocit koncentrácie, relaxácie a kreatívneho myslenia.
Winy disiřičitan draselný pre potraviny, konzervant E 224, 10 g
WINY
Winy disiřičitan draselný pre potraviny, konzervant E 224, 10 g
Kód: 2501920
Kód dod.: 935061
EAN: 8594033110208
100%
0.65 EUR
65EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Disiřičitan draselný pre potraviny - konzervant E 224.
Lacoste Original parfumovaná voda pre ženy 40 ml
Lacoste
Lacoste Original parfumovaná voda pre ženy 40 ml
Kód: 2502253
Kód dod.: LC017A03
EAN: 3386460169684
 
34.58 EUR
864.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-ovocná vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2025 Objavte Lacoste Original Woman, vôňu
AKCE
Sensodyne Pronamel zubný kefka pre deti 1 ks
Sensodyne
Sensodyne Pronamel zubný kefka pre deti 1 ks
Kód: 2508829
Kód dod.: 897086
EAN: 5054563269034
 
4.26 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sensodyne Pronamel detský zubný kefka je určená pre jemné čistenie zubov detí.
COACH Cherry pre ženy parfumovaná voda pre ženy 50 ml
COACH
COACH Cherry pre ženy parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2602857
Kód dod.: CC026A02
EAN: 3386460171519
 
106.49 EUR
106.50 EUR
2 129.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová ovocná vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2026 Coach Cherry je moderný dámsky parfum
Lancome Idole parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Lancome
Lancome Idole parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 1907258
Kód dod.: LA669500
EAN: 3614272629370
 
106.49 EUR
106.50 EUR
2 129.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lancome Idole je chypré kvetinová vôňa uvedená na trh v roku 2019. Vôňa pre silné a nezávislé ženy.
Versace Versense toaletná voda pre ženy 50 ml
Versace
Versace Versense toaletná voda pre ženy 50 ml
Kód: 56247
 
EAN: 8011003997015
 
79.53 EUR
1 590.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvety - drevnatá vôňa uvedená na trh v roku 2009 Vôňa Versace Versense je obrazom prebúdzajúcej sa
Lacoste Essential toaletná voda pre mužov 125 ml
Lacoste
Lacoste Essential toaletná voda pre mužov 125 ml
Kód: 42477
 
EAN: 3386460149297
 
54.35 EUR
54.36 EUR
434.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Svieža vôňa uvedená na trh v roku 2005 ľahká, športová, príjemná, osobité vnímanie slobody Ak povi
Lacoste Essential toaletná voda pre mužov 75 ml
Lacoste
Lacoste Essential toaletná voda pre mužov 75 ml
Kód: 42476
 
EAN: 3386460149303
 
37.83 EUR
504.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Svieža vôňa uvedená na trh v roku 2005 ľahká, športová, príjemná, osobité vnímanie slobody Ak povi
AKCE
Radox Men Feel Energized 2v1 sprchový gel a šampon pre mužov 450 ml
Radox
Radox Men Feel Energized 2v1 sprchový gel a šampon pre mužov 450 ml
Kód: 2601336
Kód dod.: 795449
EAN: 8720181587641
 
2.04 EUR
4.53EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Radox Feel Energised 2v1 je sprchový gel a šampon pre mužov v jednom praktickom balení, ktorý prináša osviežujúci a chladivý sprchový zážitok.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.