sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Spokar Moltopren jemný valček na maľovanie pre držák 8 mm, 180 mm
Spokar®
Spokar Moltopren jemný valček na maľovanie pre držák 8 mm, 180 mm
Kód: 2502624
Kód dod.: 546520
EAN: 8593534671270
 
5.09 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vhodný na použitie na lakovanie väčších plôch, pre vodou riediteľné farby a laky. Šírka valčeka 18 cm. Držadlo priemer 8 mm. Vytvára jemnú štruktúru na povrchu špeciálnej náterovej hmoty.
Spokar Velur Midi valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 100 mm
Spokar®
Spokar Velur Midi valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 100 mm
Kód: 2502643
Kód dod.: 547210
EAN: 8593534660175
 
2.69 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prírodná 100% vlna, výška plyše 4 mm, určený na vrchné kvalitné lakovanie, odolný voči rozpúšťadlám.
Gliss denný olejový elixír pre poškodené a suché vlasy, 75 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss denný olejový elixír pre poškodené a suché vlasy, 75 ml
Kód: 2504701
Kód dod.: 855264
EAN: 9000100695732
 
8.04 EUR
107.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre poškodené a suché vlasy - denný olejový elixír - S ARGANOVÝM OLEJOM a VITAMÍNOM E: pre regeneráciu a obnovu poškodených vlasov, vlasom dodá ochranu a vráti lesk.
Spokar Polyamid 11 valček na maľovanie pre držiak 8 mm, 250 mm
Spokar®
Spokar Polyamid 11 valček na maľovanie pre držiak 8 mm, 250 mm
Kód: 2504962
Kód dod.: 540189
EAN: 8593534692978
 
6.48 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Výborne nasáva farbu, ľahko a rovnomerne ju vydáva. Bočný presah potahu umožňuje maľovanie v rohoch. Veľmi dlhá životnosť. Na maliarske práce všetkými druhmi farieb, najmä vyššej hustoty.
AKCE
Sunsil tónovacia kúra pre čokoládové vlasy Colore Al Top, 180 ml
Sunsilk®
Sunsil tónovacia kúra pre čokoládové vlasy Colore Al Top, 180 ml
Kód: 2501571
Kód dod.: 794666
EAN: 8710522889886
 
2.09 EUR
11.61EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Intenzívna tónovacia kúra s farebnými pigmentami, ktorá zintenzívňuje farbu a bojuje proti vyblednutiu, koriguje nežiadúce tóny.
Gliss Ultimate Repair posilňujúci šampón pre veľmi poškodené vlasy, 400 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss Ultimate Repair posilňujúci šampón pre veľmi poškodené vlasy, 400 ml
Kód: 2505039
Kód dod.: 845544
EAN: 9000100663410
 
6.09 EUR
15.23EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ak máte silne poškodené vlasy, pravdepodobne trpia stratou proteínu Keratin, ktorý tvorí hlavnú štruktúru vlasov, čo má za následok silné oslabenie.
Spokar Mikroplyš Mini valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 150 mm
Spokar®
Spokar Mikroplyš Mini valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 150 mm
Kód: 2503540
Kód dod.: 547241
EAN: 8593534672468
 
1.39 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Spokar, materiál polyester, výška plyšu 10 mm, pre kvalitné maliarske práce, obzvlášť vhodný pre vodou riediteľné farby a laky.
Spokar Perfecta Midi valček na maľovanie pre držák 6 mm, 100 mm
Spokar®
Spokar Perfecta Midi valček na maľovanie pre držák 6 mm, 100 mm
Kód: 2503545
Kód dod.: 547226
EAN: 8593534690806
 
2.82 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Polyamid, výška plyše 13 mm, odoláva všetkým rozpúšťadlám, pre stredne husté až riedke farby.
Spokar Perlon na vinyl valček na maľovanie pre držák 8 mm, 250 mm
Spokar®
Spokar Perlon na vinyl valček na maľovanie pre držák 8 mm, 250 mm
Kód: 2504184
Kód dod.: 540291
EAN: 8593534691339
 
4.34 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre maliarske práce s vinylovými, akrylátovými a disperznými farbami vyššej hustoty.
Spokar Perfecta Midi valček na maľovanie pre držák 6 mm, 150 mm
Spokar®
Spokar Perfecta Midi valček na maľovanie pre držák 6 mm, 150 mm
Kód: 2503732
Kód dod.: 547228
EAN: 8593534690813
 
3.91 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Polyamid, výška plyše 13 mm, odoláva všetkým rozpúšťadlám, pre stredne husté až riedke farby.
Elmex Expert Precision Interdental zubné kefky pre medzizubnú starostlivosť, 2 ks
Elmex®
Elmex Expert Precision Interdental zubné kefky pre medzizubnú starostlivosť, 2 ks
Kód: 2602069
Kód dod.: 897053
EAN: 8718951760820
 
6.30 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Elmex Expert Precision Interdental zubné kefky sú určené na dôkladné čistenie medzizubných priestorov.
truckzdarma
Givenchy L'Interdit 25 parfum pre ženy 80 ml
Givenchy
Givenchy L'Interdit 25 parfum pre ženy 80 ml
Kód: 2502160
Kód dod.: 5000432
EAN: 3274872495494
 
165.03 EUR
2 062.88EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-drevitá vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2025 Objavte L'Interdit Parfum od Givenc
Persil prací prášok Sensitive pre citlivú pokožku 27 praní
Henkel Persil
Persil prací prášok Sensitive pre citlivú pokožku 27 praní
Kód: 2501123
Kód dod.: 756128
EAN: 9000101804980
 
12.61 EUR
0.47EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Persil Sensitive prací prášok Vám pomôže dosiahnuť perfektne čistého prádla a šetrnej starostlivosti o pokožku. Prášok na pranie Persil Sensitive bol vyvinutý špeciálne pre citlivú pokožku.
truckzdarma
Prada Paradigme parfémovaná voda pre mužov 100 ml
Prada
Prada Paradigme parfémovaná voda pre mužov 100 ml
Kód: 2501950
Kód dod.: LE881800
EAN: 3614274172997
 
166.51 EUR
1 665.1EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna drevitá vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2025 Prada Paradigme je nová ikonicá pá
Prada Paradigme parfumovaná voda pre mužov 50 ml
Prada
Prada Paradigme parfumovaná voda pre mužov 50 ml
Kód: 2501951
Kód dod.: LE918100
EAN: 3614274182897
 
119.15 EUR
2 383EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna drevitá vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2025 Prada Paradigme je nová ikonická
truckzdarma
Lancome Idole parfémovaná voda pre ženy 100 ml
Lancome
Lancome Idole parfémovaná voda pre ženy 100 ml
Kód: 2400241
Kód dod.: LB698902
EAN: 3614273069175
 
145.63 EUR
1 456.3EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lancome Idole je chypré kvetinová vôňa uvedená na trh v roku 2019. Vôňa pre silné a nezávislé ženy.
AKCE
Frosch Eko tekuté mydlo pre deti 300 ml
Frosch®
Frosch Eko tekuté mydlo pre deti 300 ml
Kód: 2505545
Kód dod.: 790102
EAN: 4001499967986
 
4.13 EUR
13.77EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Šetrné pohladenie pre Vaše deti s tekutým mydlom Frosch EKO s decentnou vôňou. Dávkovač s veselým motívom si vaše deti obľúbia a po vypotrebovaní ho môžete doplniť náhradnou náplňou.
Prada Paradigme parfémovaná voda pre mužov 30 ml
Prada
Prada Paradigme parfémovaná voda pre mužov 30 ml
Kód: 2602780
Kód dod.: LF682500
EAN: 3614274485868
 
98.93 EUR
3 297.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna fougere vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2026 Prada Paradigme Eau de Parfum je n
Rexona Men Active Protection + Invisible tuhý antiperspirant dezodorant stick s 48-hodinovým účinkom pre mužov 50 ml
Rexona®
Rexona Men Active Protection + Invisible tuhý antiperspirant dezodorant stick s 48-hodinovým účinkom pre mužov 50 ml
Kód: 2003869
Kód dod.: 834992
EAN: 87340686
 
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nabízí účinnou ochranu po celých 48 hodin a nezanechává nevzhledné skvrny a stopy na černém ani bílém oblečení.
AKCE
Sunsilk šampón so zeleným čajom a citrónom pre mastné vlasy, 250 ml
Sunsilk®
Sunsilk šampón so zeleným čajom a citrónom pre mastné vlasy, 250 ml
Kód: 2501590
Kód dod.: 794638
EAN: 8720182541239
 
3.04 EUR
12.16EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
100% organický zelený čaj má antioxidačné a posilňujúce vlastnosti, citrón je známy pre svoje osviežujúce a čistiace vlastnosti.
Alpecin Hybrid kofeínový šampón na vlasy pre citlivú pokožku hlavy, 250 ml
Alpecin
Alpecin Hybrid kofeínový šampón na vlasy pre citlivú pokožku hlavy, 250 ml
Kód: 1900179
Kód dod.: 856854
EAN: 4008666218858
100%
9.78 EUR
39.12EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Alpecin Hybrid kofeínový šampón je určený pre suchú a citlivú pokožku hlavy. Špeciálna hybridná technológia pôsobí proti príznakom tvorby lupín a proti svrbeniu.
Herbavera Hafula, šampón pre psov a mačky, antiparazitný s konopím, 250 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera Hafula, šampón pre psov a mačky, antiparazitný s konopím, 250 ml
Kód: 2504819
Kód dod.: 675524
EAN: 8594009479506
 
2.82 EUR
11.28EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Šampón s príťažlivou krémovou prísadou pre dokonalé ošetrenie srsti psov a mačiek. Šampón má neutrálnu pH, jemné zloženie a je vhodný aj pre šteniatka. Krémová zložka, konopný olej a glycerín obmedzujú vysušovanie.
AKCE
Felix Sensations kapsičky pre mačky lahodný výber v želé, 12× 85 g
Purina® Felix
Felix Sensations kapsičky pre mačky lahodný výber v želé, 12× 85 g
Kód: 2506515
Kód dod.: 976433
EAN: 7613039757062
 
6.57 EUR
6.44EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Felix Sensations mix kapsičiek pre mačky v ochucenom želé s jahňacím, makrelou, treskou a morčacím ponúka bohatý výber lahodného krmiva.
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ valček na maľovanie pre držiak 8 mm, 250 mm
Barvy a laky Hostivař
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ valček na maľovanie pre držiak 8 mm, 250 mm
Kód: 2504164
Kód dod.: 540287
EAN: 8591235041705
 
5.95 EUR
5.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Maliarsky valček, polyakryl, šírka 250 mm, pre držiak 8 mm. Valček Moltopren polyakryl tkaný, pre vnútorné aj vonkajšie univerzálne použitie.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.