sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
AKCE
Melitta Anti Calc odvápňovač pre kávovary a varné kanvice, 250 ml
Melitta®
Melitta Anti Calc odvápňovač pre kávovary a varné kanvice, 250 ml
Kód: 2506564
Kód dod.: 716363
EAN: 4006508192618
 
4 EUR
16EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tekutý odvápňovač pre kávovary na prekvapkávanú kávu a varné kanvice.
Elmex Expert Precision Sensitive zubné kefky pre citlivé zuby, 2 ks
Elmex®
Elmex Expert Precision Sensitive zubné kefky pre citlivé zuby, 2 ks
Kód: 2602068
Kód dod.: 897052
EAN: 8718951760790
 
6.30 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Elmex Expert Precision Sensitive zubné kefky sú určené pre šetrné čistenie citlivých zubov.
Purina ONE Bifensis Adult granule pre mačky s lososom, 750 g
Purina®
Purina ONE Bifensis Adult granule pre mačky s lososom, 750 g
Kód: 2603351
Kód dod.: 976273
EAN: 8445291803190
 
7.52 EUR
10.03EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Purina ONE Bifensis Adult s lososom je kompletné krmivo pre dospelé mačky, ktoré podporuje zdravé trávenie, silnú imunitu a krásnu srsť pri každodennom kŕmení.
truckzdarma
Givenchy L'Interdit 25 parfum pre ženy 80 ml
Givenchy
Givenchy L'Interdit 25 parfum pre ženy 80 ml
Kód: 2502160
Kód dod.: 5000432
EAN: 3274872495494
 
165.03 EUR
2 062.88EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-drevitá vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2025 Objavte L'Interdit Parfum od Givenc
Persil prací prášok Sensitive pre citlivú pokožku 27 praní
Henkel Persil
Persil prací prášok Sensitive pre citlivú pokožku 27 praní
Kód: 2501123
Kód dod.: 756128
EAN: 9000101804980
 
12.61 EUR
0.47EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Persil Sensitive prací prášok Vám pomôže dosiahnuť perfektne čistého prádla a šetrnej starostlivosti o pokožku. Prášok na pranie Persil Sensitive bol vyvinutý špeciálne pre citlivú pokožku.
truckzdarma
Prada Paradigme parfémovaná voda pre mužov 100 ml
Prada
Prada Paradigme parfémovaná voda pre mužov 100 ml
Kód: 2501950
Kód dod.: LE881800
EAN: 3614274172997
 
166.51 EUR
1 665.1EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna drevitá vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2025 Prada Paradigme je nová ikonicá pá
Prada Paradigme parfumovaná voda pre mužov 50 ml
Prada
Prada Paradigme parfumovaná voda pre mužov 50 ml
Kód: 2501951
Kód dod.: LE918100
EAN: 3614274182897
 
119.15 EUR
2 383EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna drevitá vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2025 Prada Paradigme je nová ikonická
truckzdarma
Lancome Idole parfémovaná voda pre ženy 100 ml
Lancome
Lancome Idole parfémovaná voda pre ženy 100 ml
Kód: 2400241
Kód dod.: LB698902
EAN: 3614273069175
 
145.63 EUR
1 456.3EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lancome Idole je chypré kvetinová vôňa uvedená na trh v roku 2019. Vôňa pre silné a nezávislé ženy.
AKCE
Frosch Eko tekuté mydlo pre deti 300 ml
Frosch®
Frosch Eko tekuté mydlo pre deti 300 ml
Kód: 2505545
Kód dod.: 790102
EAN: 4001499967986
 
4.13 EUR
13.77EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Šetrné pohladenie pre Vaše deti s tekutým mydlom Frosch EKO s decentnou vôňou. Dávkovač s veselým motívom si vaše deti obľúbia a po vypotrebovaní ho môžete doplniť náhradnou náplňou.
Prada Paradigme parfémovaná voda pre mužov 30 ml
Prada
Prada Paradigme parfémovaná voda pre mužov 30 ml
Kód: 2602780
Kód dod.: LF682500
EAN: 3614274485868
 
98.93 EUR
3 297.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna fougere vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2026 Prada Paradigme Eau de Parfum je n
Versace Versense toaletná voda pre ženy 50 ml
Versace
Versace Versense toaletná voda pre ženy 50 ml
Kód: 56247
 
EAN: 8011003997015
 
79.53 EUR
1 590.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvety - drevnatá vôňa uvedená na trh v roku 2009 Vôňa Versace Versense je obrazom prebúdzajúcej sa
Lacoste Essential toaletná voda pre mužov 125 ml
Lacoste
Lacoste Essential toaletná voda pre mužov 125 ml
Kód: 42477
 
EAN: 3386460149297
 
54.35 EUR
54.36 EUR
434.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Svieža vôňa uvedená na trh v roku 2005 ľahká, športová, príjemná, osobité vnímanie slobody Ak povi
Lacoste Essential toaletná voda pre mužov 75 ml
Lacoste
Lacoste Essential toaletná voda pre mužov 75 ml
Kód: 42476
 
EAN: 3386460149303
 
37.83 EUR
504.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Svieža vôňa uvedená na trh v roku 2005 ľahká, športová, príjemná, osobité vnímanie slobody Ak povi
Lancome Idole parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Lancome
Lancome Idole parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 1907258
Kód dod.: LA669500
EAN: 3614272629370
 
106.49 EUR
106.50 EUR
2 129.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lancome Idole je chypré kvetinová vôňa uvedená na trh v roku 2019. Vôňa pre silné a nezávislé ženy.
Lacoste Original parfumovaná voda pre ženy 40 ml
Lacoste
Lacoste Original parfumovaná voda pre ženy 40 ml
Kód: 2502253
Kód dod.: LC017A03
EAN: 3386460169684
 
34.58 EUR
864.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-ovocná vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2025 Objavte Lacoste Original Woman, vôňu
AKCE
Sensodyne Pronamel zubný kefka pre deti 1 ks
Sensodyne
Sensodyne Pronamel zubný kefka pre deti 1 ks
Kód: 2508829
Kód dod.: 897086
EAN: 5054563269034
 
4.26 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sensodyne Pronamel detský zubný kefka je určená pre jemné čistenie zubov detí.
COACH Cherry pre ženy parfumovaná voda pre ženy 50 ml
COACH
COACH Cherry pre ženy parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2602857
Kód dod.: CC026A02
EAN: 3386460171519
 
106.49 EUR
106.50 EUR
2 129.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová ovocná vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2026 Coach Cherry je moderný dámsky parfum
AKCE
Spokar Vestan hobby valček na maľovanie pre držák 6 mm, 240 mm
Spokar®
Spokar Vestan hobby valček na maľovanie pre držák 6 mm, 240 mm
Kód: 17360
Kód dod.: 540234
EAN: 8593534670020
 
1.61 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Valček pre menej náročné maliarske a lakýrnické práce. Univerzálne použitie pre menej náročné maliarske a lakýrnické práce, nižšia životnosť poťahu.
Spokar Perfecta Mini valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 100 mm
Spokar®
Spokar Perfecta Mini valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 100 mm
Kód: 56293
Kód dod.: 547219
EAN: 8593534671461
100%
1.03 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Polyamid, výška plyše 13 mm, odoláva všetkým rozpúšťadlám, pre stredne husté až riedke farby.
AKCE
Spokar Vestan hobby valček na maľovanie pre držák 6 mm, 180 mm
Spokar®
Spokar Vestan hobby valček na maľovanie pre držák 6 mm, 180 mm
Kód: 17358
Kód dod.: 540246
EAN: 8593534640160
100%
1.39 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálne použitie pre menej náročné maliarske a lakírnické práce, nižšia životnosť potahu. Valček je vhodný tiež na disperzné a latexové farby, optimálne pre natieranie akrylátových i asfaltových penetrácií.
Syoss Root Retouch sprej pre dočasné zakrytie odrastov Čierny, 120 ml
Henkel Syoss
Syoss Root Retouch sprej pre dočasné zakrytie odrastov Čierny, 120 ml
Kód: 1801208
Kód dod.: 2280874
EAN: 9000101208375
 
8.91 EUR
74.25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vlasový make-up spray na odrastky. Mikrojemné minerálne kozmetické pigmenty zakryjú svetlé a šedivé odrastky počas niekoľkých sekúnd.
AKCE
Nivea Fresh Revive suchý šampon pre tmavší tón vlasov, 200 ml
Nivea®
Nivea Fresh Revive suchý šampon pre tmavší tón vlasov, 200 ml
Kód: 1804508
Kód dod.: 845437
EAN: 9005800301556
 
4.34 EUR
21.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krásne vlasy ako práve umyté počas jednej minúty? Vyskúšajte kúzlo, ktoré osvieži a pridá objem po celý deň: NIVEA Suchý šampon pre tmavší tón vlasov.
-1%Zľava
Spokar Velur Mini valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 60 mm
Spokar®
Spokar Velur Mini valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 60 mm
Kód: 2503453
Kód dod.: 547202
EAN: 8593534671737
 
0.86 EUR
0.87 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prírodná 100% vlna, výška plyšu 4 mm, určený pre vrchné kvalitné lakovanie, odolný voči rozpúšťadlám.
Spokar Velur Mini valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 150 mm
Spokar®
Spokar Velur Mini valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 150 mm
Kód: 2503769
Kód dod.: 547209
EAN: 8593534690783
 
1.30 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prírodné 100% vlna, výška plyšu 4 mm, určený pre vrchné kvalitné lakovanie, odolný voči rozpúšťadlám.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.