sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Agro Vitality Komplex hnojivo pre oslabené a nerastúce rastliny, 1 l
Agro
Agro Vitality Komplex hnojivo pre oslabené a nerastúce rastliny, 1 l
Kód: 2504217
Kód dod.: 656282
EAN: 8594005007888
 
5.87 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na posilnenie imunity rastlín, obnovenie ich vitality a rastu. Nezameniťelná receptúra Vitality Komplex urýchľuje regeneráciu rastlín po poškodení chorobami a škodcami a posilňuje odolnosť voči stresu.
Elmex Expert Precision Sensitive zubné kefky pre citlivé zuby, 2 ks
Elmex®
Elmex Expert Precision Sensitive zubné kefky pre citlivé zuby, 2 ks
Kód: 2602068
Kód dod.: 897052
EAN: 8718951760790
 
6.30 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Elmex Expert Precision Sensitive zubné kefky sú určené pre šetrné čistenie citlivých zubov.
Purina ONE Bifensis Adult granule pre mačky s lososom, 750 g
Purina®
Purina ONE Bifensis Adult granule pre mačky s lososom, 750 g
Kód: 2603351
Kód dod.: 976273
EAN: 8445291803190
 
7.52 EUR
10.03EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Purina ONE Bifensis Adult s lososom je kompletné krmivo pre dospelé mačky, ktoré podporuje zdravé trávenie, silnú imunitu a krásnu srsť pri každodennom kŕmení.
Chejn Myšák s kuracím konzerva pre mačky, 350 g
Chejn
Chejn Myšák s kuracím konzerva pre mačky, 350 g
Kód: 2507136
Kód dod.: 976304
EAN: 8594048100072
 
1.64 EUR
4.69EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Mäsová konzerva - kompletné krmivo, s kuracím mäsom. Je vhodné ako kompletná krmná dávka pre mačky všetkých plemien (pozri odporúčané dávkovanie), alebo ako odmena či spestrenie granulovaného krmiva.
Spokar Nylon 6 podlahový valček pre držiak 6 mm, 150 mm
Spokar®
Spokar Nylon 6 podlahový valček pre držiak 6 mm, 150 mm
Kód: 2503389
Kód dod.: 547238
EAN: 8593534671997
 
3.86 EUR
3.87 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Polyamid, výška plyšu 6 mm, odoláva všetkým rozpúšťadlám, pre stredne husté a husté farby a laky.
Laguna Parfém na prádlo pre dokonalý svet, 300 ml
Zenit Laguna
Laguna Parfém na prádlo pre dokonalý svet, 300 ml
Kód: 2500996
Kód dod.: 775232
EAN: 8594004372024
 
6.52 EUR
21.73EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vaše prádlo bude voňať intenzívnou dlhodobou exotickou vôňou orientálnych kvetín. Tento parfém so sebou prináša pocit koncentrácie, relaxácie a kreatívneho myslenia.
Winy disiřičitan draselný pre potraviny, konzervant E 224, 10 g
WINY
Winy disiřičitan draselný pre potraviny, konzervant E 224, 10 g
Kód: 2501920
Kód dod.: 935061
EAN: 8594033110208
100%
0.65 EUR
65EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Disiřičitan draselný pre potraviny - konzervant E 224.
Stachema Tvrdidlo P 11 pre Eprosiny a epoxidy, 10 g
Stachema
Stachema Tvrdidlo P 11 pre Eprosiny a epoxidy, 10 g
Kód: 2502880
Kód dod.: 502710
EAN: 8594024091639
 
3.04 EUR
304EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na vytvrdzovanie epoxidových živíc a Eprosinov. Tvrdidlo P 11 sa používa na vytvrdzovanie epoxidových živíc a Eprosinov najmä pre oblasť stavebníctva, ďalej pri výrobe kompozitov a na výrobu lepidiel.
AKCE
Chejn Bravo Plus vanička pre psov jehněčí, 430 g
Chejn
Chejn Bravo Plus vanička pre psov jehněčí, 430 g
Kód: 2601182
Kód dod.: 976363
EAN: 8594048100737
 
1.40 EUR
3.26EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Chejn Bravo Plus vanička pre psov s jehněčím mäsom je určená na každodenné kŕmenie psov.
Meridol Fast Action zubná pasta pre ďasná, 75 ml
Meridol®
Meridol Fast Action zubná pasta pre ďasná, 75 ml
Kód: 2602066
Kód dod.: 885187
EAN: 8718951775664
 
4.74 EUR
63.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Meridol Fast Action zubná pasta je určená na starostlivosť o ďasná a každodennú ústnu hygienu.
Lancome Idole parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Lancome
Lancome Idole parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 1907258
Kód dod.: LA669500
EAN: 3614272629370
 
106.49 EUR
106.50 EUR
2 129.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lancome Idole je chypré kvetinová vôňa uvedená na trh v roku 2019. Vôňa pre silné a nezávislé ženy.
Versace Versense toaletná voda pre ženy 50 ml
Versace
Versace Versense toaletná voda pre ženy 50 ml
Kód: 56247
 
EAN: 8011003997015
 
79.53 EUR
1 590.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvety - drevnatá vôňa uvedená na trh v roku 2009 Vôňa Versace Versense je obrazom prebúdzajúcej sa
Lacoste Essential toaletná voda pre mužov 125 ml
Lacoste
Lacoste Essential toaletná voda pre mužov 125 ml
Kód: 42477
 
EAN: 3386460149297
 
54.35 EUR
54.36 EUR
434.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Svieža vôňa uvedená na trh v roku 2005 ľahká, športová, príjemná, osobité vnímanie slobody Ak povi
Lacoste Essential toaletná voda pre mužov 75 ml
Lacoste
Lacoste Essential toaletná voda pre mužov 75 ml
Kód: 42476
 
EAN: 3386460149303
 
37.83 EUR
504.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Svieža vôňa uvedená na trh v roku 2005 ľahká, športová, príjemná, osobité vnímanie slobody Ak povi
Lacoste Original parfumovaná voda pre ženy 40 ml
Lacoste
Lacoste Original parfumovaná voda pre ženy 40 ml
Kód: 2502253
Kód dod.: LC017A03
EAN: 3386460169684
 
34.58 EUR
864.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-ovocná vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2025 Objavte Lacoste Original Woman, vôňu
AKCE
Sensodyne Pronamel zubný kefka pre deti 1 ks
Sensodyne
Sensodyne Pronamel zubný kefka pre deti 1 ks
Kód: 2508829
Kód dod.: 897086
EAN: 5054563269034
 
4.26 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sensodyne Pronamel detský zubný kefka je určená pre jemné čistenie zubov detí.
COACH Cherry pre ženy parfumovaná voda pre ženy 50 ml
COACH
COACH Cherry pre ženy parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2602857
Kód dod.: CC026A02
EAN: 3386460171519
 
106.49 EUR
106.50 EUR
2 129.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová ovocná vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2026 Coach Cherry je moderný dámsky parfum
Versace Versense Pour Femme toaletná voda 30 ml + telové mlieko 50 ml, darčeková sada pre ženy
Versace
Versace Versense Pour Femme toaletná voda 30 ml + telové mlieko 50 ml, darčeková sada pre ženy
Kód: 2502295
Kód dod.: 14557
EAN: 8011003903221
 
63.44 EUR
63.45 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová - drevitá vôňa uvedená na trh v roku 2009 Vôňa Versace Versense je obrazom prebúdzajúcej
Versace Yellow Diamond toaletná voda pre ženy 30 ml
Versace
Versace Yellow Diamond toaletná voda pre ženy 30 ml
Kód: 64968
 
EAN: 8011003804542
 
61.09 EUR
2 036.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo - ovocná vôňa uvedená na trh v roku 2011 Dámska toaletná voda Versace Yellow Diamond bola
Versace Yellow Diamond sprchový gél pre ženy 200 ml
Versace
Versace Yellow Diamond sprchový gél pre ženy 200 ml
Kód: 64972
 
EAN: 8011003804597
 
31.75 EUR
158.75EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo - ovocná vôňa uvedená na trh v roku 2011 Čistá ako slnečné lúče, nádherne jasný odtieň žl
Hugo Boss Hugo Man toaletná voda pre mužov 40 ml
Hugo Boss
Hugo Boss Hugo Man toaletná voda pre mužov 40 ml
Kód: 2202238
 
EAN: 3614229823783
 
45.09 EUR
1 127.25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Svieža - korenistá uvedená na trh v roku 1995. Vôňa mnohých rozmerov, čistá, jasná, nenapodobiteľná
Lacoste pour Femme parfémovaná voda pre ženy 90 ml
Lacoste
Lacoste pour Femme parfémovaná voda pre ženy 90 ml
Kód: 2401590
Kód dod.: LC014A01
EAN: 3386460149358
 
56.92 EUR
632.44EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvety - púdrová vôňa uvedená na trh v roku 2003. Pôvab nefalšovanej spontánnosti, príjemná, ľahká v
Prada Luna Rossa Ocean parfém pre mužov 50 ml
Prada
Prada Luna Rossa Ocean parfém pre mužov 50 ml
Kód: 2403223
Kód dod.: LE641000
EAN: 3614274089349
 
119.94 EUR
2 398.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Aromatická Fougere vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2024 Luna Rossa Ocean Le Parfum je inte
Lacoste pour Femme parfumovaná voda pre ženy 30 ml
Lacoste
Lacoste pour Femme parfumovaná voda pre ženy 30 ml
Kód: 2404485
Kód dod.: LC014A03
EAN: 3386460149433
 
37.61 EUR
37.62 EUR
1 253.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová - pudrová vôňa uvedená na trh v roku 2003. Čar čistej spontánnosti, príjemná, jemná vôňa
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.