sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Ceys Super Ceys sekundové lepidlo, 3 g
Ceys Super Ceys sekundové lepidlo, 3 g
Kód: 2601423
Kód dod.: 502917
EAN: 8411135600096
 
2.25 EUR
2.26 EUR
750EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ceys Super Ceys sekundové lepidlo je univerzálne transparentné lepidlo na rýchle lepenie rôznych materiálov. Spoj vzniká počas niekoľkých sekúnd.
AKCE
Eternal na strechy, RAL 7016 antarcit, 10 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal na strechy, RAL 7016 antarcit, 10 kg
Kód: 2505904
Kód dod.: 340296
EAN: 8590892122239
 
78.14 EUR
7.81EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Trvalo pružná farba pre ochranné nátery a drobné opravy vláknocementovej, betónovej a asfaltovej strešnej krytiny výrazne predlžujúca ich životnosť.
REMAL základ 2v1 maliarska penetračná farba, 15 kg
REMAL
REMAL základ 2v1 maliarska penetračná farba, 15 kg
Kód: 2507688
Kód dod.: 400748
EAN: 8591235097573
 
46.75 EUR
3.12EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je interiérová vodou riediteľná biela maliarska farba kombinujúca parametre penetrácie a základovej farby. Výrazne znižuje spotrebu finálneho náteru, zjednocuje savosť podkladu a zvyšuje jeho pevnosť.
REMAL Standard vysoko priedušná farba na stenu, 4 kg
REMAL
REMAL Standard vysoko priedušná farba na stenu, 4 kg
Kód: 2500213
Kód dod.: 400811
EAN: 8591235066104
 
7.17 EUR
7.18 EUR
1.79EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Remal Standard, vysoko priedušný maliarsky náter. Je odporúčaný pre nátery úžitkových a priemyselných priestorov. Používa sa k maľovaniu stien aj stropov v interiéri na omietky, sadrokartóny a iné podklady.
APEKO D1 lepidlo na drevo, papier, kožu s aplikátorom, 500 g
Apeko
APEKO D1 lepidlo na drevo, papier, kožu s aplikátorom, 500 g
Kód: 2501489
Kód dod.: 500408
EAN: 8591235093568
 
4 EUR
8EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre domácnosť, školy, kancelárie, modelárstvo, domácu dielňu. Univerzálne disperzné lepidlo na drevo, ktoré lepí papier, drevo, korok, kožu, drevovláknité materiály a ďalšie savé materiály.
APEKO D1 lepidlo na drevo, papier, kožu s aplikátorom, 130 g
Apeko
APEKO D1 lepidlo na drevo, papier, kožu s aplikátorom, 130 g
Kód: 2501487
Kód dod.: 500400
EAN: 8591235093506
 
1.91 EUR
14.69EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre domácnosť, školy, kancelárie, modelárstvo, domácu dielňu. Univerzálne disperzné lepidlo na drevo, ktoré lepí papier, drevo, korok, kožu, drevovláknité materiály a ďalšie savé materiály.
APEKO tekuté lepidlo na tapety, 1 l
Apeko
APEKO tekuté lepidlo na tapety, 1 l
Kód: 2501668
Kód dod.: 500835
EAN: 8595073023220
 
1.91 EUR
1.91EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lepidlo na tapety na lepenie tapiet reflexných, papierových a PVC s papierovou podložkou v interiéroch na drevo, kov, betón, omietky, aglomerované drevené materiály a im podobné podklady.
AKCE
PATTEX Chemoprén Extrém kontaktné lepidlo, 300 ml
Henkel Pattex®
PATTEX Chemoprén Extrém kontaktné lepidlo, 300 ml
Kód: 61214
Kód dod.: 501144
EAN: 5997272383113
80%
6.91 EUR
23.03EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na kontaktné lepenie s veľmi vysokou pevnosťou. Zvlášť na lepenie kože, dreva, gumy, textílií, kovov, preglejky, kartónu a rôznych materiálov z tvrdých umelých hmot. Na lepenie izolačných materiálov v priestoroch vystavených vyšším teplotám.
Het Klasik Premium maliarska farba, 15+3 kg
Het
Het Klasik Premium maliarska farba, 15+3 kg
Kód: 2506508
Kód dod.: 400373
EAN: 8595614514668
 
43.27 EUR
2.4EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko biela interiérová maliarska farba určená k náterom stien a stropov, vápenných, vápenocementových, sádrovápenných a sádrových omietok, sadrokartónových, sádrovvláknitých a drevovláknitých dosiek a ďalšie.
REMAL Standard vysoko priedušná farba na stenu, 13+2 kg
REMAL
REMAL Standard vysoko priedušná farba na stenu, 13+2 kg
Kód: 2503705
Kód dod.: 400816
EAN: 8591235036169
 
20.65 EUR
20.66 EUR
1.38EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Remal Standard, vysoko priedušný maliarsky náter. Je odporúčaný na nátieranie užitných a priemyselných priestorov. Používa sa na maľovanie stien aj stropov v interiéri na omietky, sadrokartóny a iné podklady.
SOICRAT penetrácia koncentrát 2802A, 10 kg
Soicrat
SOICRAT penetrácia koncentrát 2802A, 10 kg
Kód: 2503278
Kód dod.: 429905
EAN: 8591235024692
 
36.48 EUR
3.65EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálny penetračný náter na savé podklady (omietka, beton, drevo atď.) pre zníženie savosti a zároveň zlepšenie priľnavosti vrchného náteru disperznou farbou (Latex, Bakrylex email, Barlet akrylát, Bakrylex lak).
REMAL Standard vysoce priedušná farba na stenu, 1 kg
REMAL
REMAL Standard vysoce priedušná farba na stenu, 1 kg
Kód: 2500212
Kód dod.: 400600
EAN: 8591235028270
 
2.16 EUR
2.17 EUR
2.16EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Remal Standard, vysoce priedušný maliarsky náter. Je odporúčaný na nátierky užitných a priemyselných priestorov. Používa sa na maľovanie stien aj stropov v interiéri na omietky, sadrokartóny a iné podklady.
REMAL Ekonomik univerzálna maliarska farba na stenu, 1 kg
REMAL
REMAL Ekonomik univerzálna maliarska farba na stenu, 1 kg
Kód: 2500310
Kód dod.: 400865
EAN: 8591235044430
 
2.69 EUR
2.69EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Disperzná, sametovo matná, bielosť 94 %. Maliarska farba s opticky vylepšenou bielosťou, kryvostí a vysokou paropriepustnosťou. Používa sa na maľovanie omietok, betónu, sadrokartónu, cetris dosiek, drevotriesky aj sanačných omietok v interiéroch. Je vyrobená z prí
PATTEX Chemoprén Univerzál kontaktné lepidlo v tubě, 120 ml
Henkel Pattex®
PATTEX Chemoprén Univerzál kontaktné lepidlo v tubě, 120 ml
Kód: 04598
Kód dod.: 501122
EAN: 5997272382468
90%
4.13 EUR
34.42EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na univerzálne kontaktné lepenie rôznych - savých aj nesavých - materiálov, ako napr. dřevo, plasty, guma, koža, plech, sklo, kork, kartón a mnoho ďalších.
PATTEX Bitúmenový strešný tmel, čierny, 280 ml
Henkel Pattex®
PATTEX Bitúmenový strešný tmel, čierny, 280 ml
Kód: 2506362
Kód dod.: 519154
EAN: 9000100913072
 
6.04 EUR
21.57EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pattex Bitúmenový strešný tmel je odolná a pružná tesniaca hmota pre opravy striech, základov a izolácií, ktorá spoľahlivo odolá vlhkosti, UV žiareniu i mechanickému zaťaženiu.
AKCE
Eternal In Thermo termoizolačná maliarska farba, 0,9 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal In Thermo termoizolačná maliarska farba, 0,9 kg
Kód: 2505788
Kód dod.: 404986
EAN: 8590892121973
 
10.82 EUR
10.83 EUR
12.02EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nátěry vykonané hmotou ETERNAL IN Thermo sú umývateľné a paropriepustné, vyznačujú sa vysokou krycou schopnosťou a tepelně izolačnými vlastnosťami.
AKCE
REMAL Color maliarska farba na stenu 230 Magnólia, 5 + 1 kg
REMAL
REMAL Color maliarska farba na stenu 230 Magnólia, 5 + 1 kg
Kód: 2505044
Kód dod.: 401295
EAN: 8591235082968
 
17.18 EUR
2.86EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná natónovaná maliarska farba s príjemnou vôňou v atraktívnych odtieňoch.
SOICRAT univerzálna penetrácia stavebná 2802A, 5 kg
Soicrat
SOICRAT univerzálna penetrácia stavebná 2802A, 5 kg
Kód: 2502811
Kód dod.: 429918
EAN: 8591235030105
 
12.96 EUR
2.59EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna penetračná vrstva na savé podklady (omietka, beton, drevo a pod.) pre zníženie savosti a zároveň zlepšenie priľnavosti vrchného nátieru disperznou farbou (Latex, Bakrylex email, Barlet akrylát, Bakrylex lak).
AKCE
Ceys Total Tech univerzálne lepidlo a tmel, biely, 290 ml
Ceys®
Ceys Total Tech univerzálne lepidlo a tmel, biely, 290 ml
Kód: 2505141
Kód dod.: 502984
EAN: 8411519772166
 
9.52 EUR
32.83EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ceys Total Tech lepí, tmelí a opravuje akýkoľvek materiál v interiéri aj exteriéri, dokonca aj pod vodou.
AKCE
REMAL Color maliarska farba na stenu 140 Popelka, 5 + 1 kg
REMAL
REMAL Color maliarska farba na stenu 140 Popelka, 5 + 1 kg
Kód: 2505043
Kód dod.: 401289
EAN: 8591235083040
 
17.18 EUR
2.86EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná natónovaná maliarska farba s príjemnou vôňou v atraktívnych odtieňoch.
AKCE
REMAL Color malířská barva na zeď 590 zelené jablko, 5 + 1 kg
REMAL
REMAL Color malířská barva na zeď 590 zelené jablko, 5 + 1 kg
Kód: 2505256
Kód dod.: 401151
EAN: 8591235091458
 
17.18 EUR
2.86EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná natónovaná maliarska farba s príjemnou vôňou v atraktívnych odtieňoch.
AKCE
REMAL Color maliarska farba na stenu 0310 Levanduľa, 5+1 kg
REMAL
REMAL Color maliarska farba na stenu 0310 Levanduľa, 5+1 kg
Kód: 2507410
Kód dod.: 401283
EAN: 8591235096682
 
17.18 EUR
2.86EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná natónovaná maliarska farba s príjemnou vôňou v atraktívnych odtieňoch.
AKCE
REMAL Color maliarska farba na stenu 790 oranžová, 5 + 1 kg
REMAL
REMAL Color maliarska farba na stenu 790 oranžová, 5 + 1 kg
Kód: 2505257
Kód dod.: 401143
EAN: 8591235091465
 
17.18 EUR
2.86EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Voduřeďiteľná natónovaná maliarska farba s príjemnou vôňou v atraktívnych odtieňoch.
SOICRAT univerzálna penetrácia stavebná 2802A, 1 kg
Soicrat
SOICRAT univerzálna penetrácia stavebná 2802A, 1 kg
Kód: 2500333
Kód dod.: 429919
EAN: 8591235030099
 
3.30 EUR
3.3EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálna penetračná vrstva na savé podklady (omietka, betón, drevo atď.) pre zníženie savosti a zároveň zlepšenie priľnavosti vrchnej vrstvy disperznou farbou (Latex, Bakrylex email, Barlet akrylát, Bakrylex lak).
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.