sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Versace Versense Pour Femme toaletná voda 30 ml + telové mlieko 50 ml, darčeková sada pre ženy
Versace
Versace Versense Pour Femme toaletná voda 30 ml + telové mlieko 50 ml, darčeková sada pre ženy
Kód: 2502295
Kód dod.: 14557
EAN: 8011003903221
 
63.44 EUR
63.45 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová - drevitá vôňa uvedená na trh v roku 2009 Vôňa Versace Versense je obrazom prebúdzajúcej
Air Wick FreshMatic Kvetiny čerešní náplň pre osviežovač, 250 ml
Air Wick®
Air Wick FreshMatic Kvetiny čerešní náplň pre osviežovač, 250 ml
Kód: 1702183
Kód dod.: 731795
EAN: 5997321757964
98%
4.34 EUR
17.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prevône svoj domov sviežou vôňou čerešňových kvetov, ktorá vám pripomenie krehkú krásu týchto jarných kvietkov.
Larrin Koralan, pre strojné čistenie kobercov a poťahov, 500 ml
Styl Larrin®
Larrin Koralan, pre strojné čistenie kobercov a poťahov, 500 ml
Kód: 07911
Kód dod.: 714002
EAN: 8595000911712
100%
3.04 EUR
6.08EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Čistí do hĺbky, dôkladne a šetrne. Oživujú farby čistených textílií. Zabraňujú opätovnému znečisteniu. Prispievajú k potlačeniu roztočov. Pôsobí antistaticky.
AKCE
Schauma Men šampón pre mužov s chmeľovým extraktom, 400 ml
Henkel Schwarzkopf schauma
Schauma Men šampón pre mužov s chmeľovým extraktom, 400 ml
Kód: 11852
Kód dod.: 845279
EAN: 3838824086675
100%
3.04 EUR
7.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Receptúra bez silikónov s chmeľovým extraktom posilňuje vlasy až ku konečkom a regeneruje vlasovú štruktúru. 100% sila vlasov s prirodzeným objemom.
Schauma šampón Men Classic pánsky pre normálne vlasy, 250 ml
Henkel Schwarzkopf schauma
Schauma šampón Men Classic pánsky pre normálne vlasy, 250 ml
Kód: 11871
Kód dod.: 845224
EAN: 4012800567658
 
3.04 EUR
12.16EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Receptúra s výťažkami z chmeľa stará o vlasy a dodáva im silu a objem. Receptúra s intenzívne starajúci proteínom dodáva vlasom chýbajúce proteíny.
Spokar Nylon 6 podlahársky valček pre držiak 8 mm, 250 mm
Spokar®
Spokar Nylon 6 podlahársky valček pre držiak 8 mm, 250 mm
Kód: 2502640
Kód dod.: 541106
EAN: 8593534660298
 
6.48 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Polyamid, výška plyšu 6 mm, odoláva všetkým rozpúšťadlám, pre husté laky a farby. Šírka valčeka 250 mm, priemer jadra 48 mm.
AKCE
BALANIM Packa prírodné hrudkujúcim stelivo pre domáce zvieratá, 5 l
Balanim
BALANIM Packa prírodné hrudkujúcim stelivo pre domáce zvieratá, 5 l
Kód: 2500854
Kód dod.: 976064
EAN: 8591235068092
 
1.96 EUR
0.39EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Najľahšie hrudkujúcim minerálnym stelivom. Prírodný, ekologicky a zdravotne úplne nezávadný produkt, dokáže pohltit a uzavrieť nielen tekutiny, ale aj nežiadúce sprievodné pachy.
Dixi Man Caffein+ vlasové tonikum pre mužov, 7× 10ml
Dixi
Dixi Man Caffein+ vlasové tonikum pre mužov, 7× 10ml
Kód: 2404455
Kód dod.: 857008
EAN: 8586000087972
 
3.47 EUR
0.5EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kofeínové vlasové tonikum v ampulkách pre všetky typy vlasov.
AKCE
Nivea Fresh suchý šampon pre svetlejší tón vlasov, 200 ml
Nivea®
Nivea Fresh suchý šampon pre svetlejší tón vlasov, 200 ml
Kód: 2506814
Kód dod.: 845430
EAN: 9005800358086
 
4.34 EUR
21.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nivea suchý šampon pre svetlejší tón vlasov zanechá vo vlasoch svieži pocit bez bielych stôp.
Spokar Sparta valček na maľovanie pre držák 8 mm, 250 mm
Spokar®
Spokar Sparta valček na maľovanie pre držák 8 mm, 250 mm
Kód: 2503448
Kód dod.: 540256
EAN: 8593534670181
 
5.95 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Spokar maliarsky valček Sparta na hladké a jemne hrubé povrchy o šírke 180 mm s výškou plyšu 18 mm. Pre maliarske a natieračské práce, na hladké a jemne hrubé povrchy.
Sokrates Aquafin Stone polomat lak pre savé podklady, 700 g
Sokrates
Sokrates Aquafin Stone polomat lak pre savé podklady, 700 g
Kód: 2504893
Kód dod.: 388262
EAN: 8594166556492
 
10.65 EUR
15.21EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lak určený k penetračným (základným) i vrchným náterom savých podkladov ako je zdivo, pieskovcové kamene, drevo. Zvyšuje mechanickú odolnosť podkladu a odpudzuje vodu.
Polykar Vlákno dvousložkový tmel pre kov a sklolaminát, 150 g
Polykar
Polykar Vlákno dvousložkový tmel pre kov a sklolaminát, 150 g
Kód: 2503072
Kód dod.: 512340
EAN: 8594007010640
 
6.74 EUR
44.93EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tmel s vysokým obsahom skleneného vlákna (6 mm), umožňujúci vytvoriť veľmi pevnú, sklenenými vláknami zviazanú vrstvu tmelu, ktorú je možné podľa potreby brúsiť.
Silica Happy Cool Pet, silikónová podstielka pre mačky, 14 l
Silica Happy
Silica Happy Cool Pet, silikónová podstielka pre mačky, 14 l
Kód: 2600193
Kód dod.: 976053
EAN: 8595081599946
 
17.36 EUR
1.24EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko absorpčná silikónová podstielka pre mačky. 100% bezprašná podstielka, bez zápachu, netoxická, vhodná pre alergikov, s vysokou schopnosťou absorpcie.
Lilien Men Dark Red sprchový šampon pre mužov, 400 ml
Lilien
Lilien Men Dark Red sprchový šampon pre mužov, 400 ml
Kód: 2601116
Kód dod.: 797167
EAN: 8595196906318
 
2.39 EUR
5.98EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pánsky sprchový gel a šampon s veľmi elegantnou vôňou a L-Carnitinom. Obsahuje povzbudzujúce zložky, ktoré stimulujú unavené svaly a oživujú celý organizmus.
Montblanc Legend Spirit toaletná voda pre mužov 100 ml
Mont Blanc
Montblanc Legend Spirit toaletná voda pre mužov 100 ml
Kód: 95572
 
EAN: 3386460074827
95%
73.89 EUR
738.9EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Svieža, drevitá aromatická vôňa pre mužov uvedená na trh v roku 2016 svieža, mužná, intenzívnaUž vi
Givenchy L Interdit parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Givenchy
Givenchy L Interdit parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 1806578
Kód dod.: GIVP069001
EAN: 3274872372146
100%
120.93 EUR
2 418.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna kvetinová vôňa uvedená na trh v roku 2018. Z módneho domu Givenchy prichádza svieži váno
Versace Eros Energy parfémovaná voda pre mužov 50 ml
Versace
Versace Eros Energy parfémovaná voda pre mužov 50 ml
Kód: 2404992
Kód dod.: 14246
EAN: 8011003890798
100%
68.84 EUR
1 376.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Citrusová aromatická vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2024 Eros Energy je inšpirovaná úchv
Versace Dylan Turquoise toaletná voda pre ženy 30 ml
Versace
Versace Dylan Turquoise toaletná voda pre ženy 30 ml
Kód: 2008019
Kód dod.: 12870
EAN: 8011003858538
 
59.36 EUR
1 978.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovoovocná vôňa uvedená na trh na jeseň roku 2020 „Uniknite na prekrásne ostrovy, na ktorých s
VÝPRODEJ - TOP CENA
Montblanc Legend Red parfumovaná voda pre mužov 30 ml
Mont Blanc
Montblanc Legend Red parfumovaná voda pre mužov 30 ml
Kód: 2201588
Kód dod.: 13336
EAN: 3386460127981
 
29.43 EUR
29.44 EUR
981EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevnatá vôňa pre mužov uvedená na trh v roku 2022. Rudí je symbolom toľkých rôznych emócií a vlast
Givenchy L´Interdit Absolu parfémovaná voda pre ženy 35 ml
Givenchy
Givenchy L´Interdit Absolu parfémovaná voda pre ženy 35 ml
Kód: 2405349
Kód dod.: GIVP000217
EAN: 3274872473669
 
76.84 EUR
2 195.43EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna kvetinová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2024 L'Interdit Absolu odhaľuje novú
Korloff Lady Blooming parfémovaná voda pre ženy 88 ml
Korloff
Korloff Lady Blooming parfémovaná voda pre ženy 88 ml
Kód: 2500275
Kód dod.: KOPFLAB01
EAN: 3494800501008
 
58.66 EUR
666.59EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová ovocná vôňa pre ženy bola uvedená v roku 2025 Inšpiráciou pre kompozíciu Lady Blooming od
Gant Preppy Rose parfumovaná voda pre ženy 100 ml
Gant®
Gant Preppy Rose parfumovaná voda pre ženy 100 ml
Kód: 2500977
Kód dod.: 14466
EAN: 4013674810031
 
80.23 EUR
802.3EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-akvatická vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2025 Preppy Rose je neodolateľná a pod
Nivea Men Active Clean šampón pre mužov 500ml
Nivea®
Nivea Men Active Clean šampón pre mužov 500ml
Kód: 2508110
Kód dod.: 845475
EAN: 9005800389073
 
7.39 EUR
18.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Šampón pre mužov Active Clean s aktívnym uhlím účinne umýva vlasy a pokožku hlavy a odstraňuje všetky nečistoty.
Spokar vanička na farbu pre valček do 250 mm
Spokar®
Spokar vanička na farbu pre valček do 250 mm
Kód: 2502978
Kód dod.: 554775
EAN: 8593534671164
 
3.78 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lakovacia vana vhodná pre valčeky do 250 mm je určená na uľahčenie nanášania náterovej hmoty na valček. Je vyrobená z plastu (polypropylénu).
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.