sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Versace Crystal Emerald parfémovaná voda pre ženy 90 ml
Versace
Versace Crystal Emerald parfémovaná voda pre ženy 90 ml
Kód: 2502597
Kód dod.: 14838
EAN: 8011003901647
 
106.06 EUR
1 178.44EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-ovocná vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2025 Crystal Emerald od Versace je vzácna
Versace Crystal Emerald telové mlieko pre ženy 200 ml
Versace
Versace Crystal Emerald telové mlieko pre ženy 200 ml
Kód: 2502599
Kód dod.: 530050
EAN: 8011003901708
 
36.74 EUR
36.75 EUR
183.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-ovocná vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2025 Crystal Emerald od Versace je vzácna
Spokar vanička na farbu pre valček do 100 mm
Spokar®
Spokar vanička na farbu pre valček do 100 mm
Kód: 2502976
Kód dod.: 554765
EAN: 8593534671133
 
1 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lakovacia vana vhodná pre valčeky do 100 mm je určená na uľahčenie nanášania nátierkovej hmoty na valček. Je vyrobená z plastu (polypropylénu).
Spokar síto stieracia mriežka pre valček do 250 mm
Spokar®
Spokar síto stieracia mriežka pre valček do 250 mm
Kód: 2502974
Kód dod.: 554307
EAN: 8593534671201
 
1.13 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre rovnomerné nanesenie farby na valček a odstránenie nadbytočnej farby. Mriežka pre valček do 250 mm.
Givenchy Irresistible Nectar parfémovaná voda pre ženy 35 ml
Givenchy
Givenchy Irresistible Nectar parfémovaná voda pre ženy 35 ml
Kód: 2601022
Kód dod.: GIVP000501
EAN: 3274872501669
 
85.28 EUR
2 436.57EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová ovocná vôňa bola uvedená na trh v roku 2025 Parfémovaná voda Givenchy Irresistible Nectar
Fa Flower Burst sprchový gel pre ženy 250 ml
Henkel Fa
Fa Flower Burst sprchový gel pre ženy 250 ml
Kód: 2602894
Kód dod.: 795719
EAN: 9000101781120
 
2.16 EUR
2.17 EUR
0.01EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fa Flower Burst Limitovaná edícia je starostlivý sprchový gel pre ženy s jemnou kvetinovou vôňou, ktorý šetrne čistí pokožku a zanecháva ju hebkú a sviežo parfumovanú.
Novinky
Moschino Toy Gummy parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Moschino
Moschino Toy Gummy parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2602987
Kód dod.: 15080
EAN: 8011003909810
 
77.80 EUR
1 556EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna vanilková vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2026 Moschino Toy 2 Gummy Eau de Parfu
Novinky
Giorgio Armani I Will parfumovaná voda pre mužov 60 ml
Giorgio Armani
Giorgio Armani I Will parfumovaná voda pre mužov 60 ml
Kód: 2603361
Kód dod.: LF963100
EAN: 3614274578690
 
118.28 EUR
1 971.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevnatá korenená vôňa bola uvedená na trh v roku 2026 Parfém Giorgio Armani I WILL predstavuje mod
Novinky
truckzdarma
Valentino Vendetta Uomo parfémovaná voda pre mužov 90 ml
Valentino
Valentino Vendetta Uomo parfémovaná voda pre mužov 90 ml
Kód: 2603389
Kód dod.: LG290700
EAN: 3614274798203
 
158.07 EUR
1 756.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevito-korenistá vôňa bola uvedená na trh v roku 2026 Valentino Vendetta Uomo predstavuje odvážnu p
Chloé Nomade parfumovaná voda pre ženy 75 ml
Chloé
Chloé Nomade parfumovaná voda pre ženy 75 ml
Kód: 1802227
 
EAN: 3614223113347
 
81.71 EUR
1 089.47EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová chyprová vôňa pre ženy uvedená na trh v roku 2018. Svieža a ženská. Zcela nový pilier zna
Versace Versense toaletná voda pre ženy 100 ml
Versace
Versace Versense toaletná voda pre ženy 100 ml
Kód: 56248
 
EAN: 8011003997022
95%
113.06 EUR
1 130.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová - drevnatá vôňa uvedená na trh v roku 2009 Vôňa Versace Versense je obrazom prebúdzajúcej
Nivea Creme krém pre základnú starostlivosť 75 ml
Nivea®
Nivea Creme krém pre základnú starostlivosť 75 ml
Kód: 08728
Kód dod.: 821081
EAN: 42163152
100%
3.69 EUR
49.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Klasika, která nestárne. Vyvážené složení, které intenzivně pečuje a chrání každý typ pleti. Pro děti i dospělé, každý den a v každém ročním období - NIVEA Creme.
AKCE
BALbio baktérie pre úpravu dažďovej vody 100 g
BALbio
BALbio baktérie pre úpravu dažďovej vody 100 g
Kód: 2500576
Kód dod.: 625968
EAN: 8591235097535
 
3.47 EUR
34.7EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Baktérie a enzýmy ktoré čistia dažďovú vodu a udržujú ju bez zápachu. 100% organické a ekologické. Do 8 kubíkov.
Lacoste Booster toaletná voda pre mužov 125 ml
Lacoste
Lacoste Booster toaletná voda pre mužov 125 ml
Kód: 2502009
Kód dod.: LC010A01
EAN: 3386460149280
 
54.40 EUR
435.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Citrusová aromatická vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2022 Lacoste Booster je pánska vôňa,
Coach Green toaletná voda pre mužov 100 ml
COACH
Coach Green toaletná voda pre mužov 100 ml
Kód: 2303770
Kód dod.: CC018A01
EAN: 3386460141253
 
60.53 EUR
605.3EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevnatá, ovocná vôňa pre mužov uvedená na trh v roku 2023   Nájdite si únik do zelene v srdci mes
Seborin Vlasová voda pre vlasy bez lupín 400ml
Henkel Schwarzkopf
Seborin Vlasová voda pre vlasy bez lupín 400ml
Kód: 2505832
Kód dod.: 856011
EAN: 4015100447507
 
4.99 EUR
5 EUR
12.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Seborin proti lupinám, zabraňuje tvorbe lupín a efektívne eliminuje svrbenie pokožky hlavy.
AKCE
Felix Sensations kapsičky pre mačky lahodný výber v omáčke, 12× 85 g
Purina® Felix
Felix Sensations kapsičky pre mačky lahodný výber v omáčke, 12× 85 g
Kód: 2505512
Kód dod.: 976434
EAN: 7613039777008
 
6.57 EUR
6.44EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kapsička pre mačky pre všetky plemená s normálnou aktivitou, hovädzie, jahňacie, morčacie a kačacie príchuť, tuky 2,5 %.
Odol Perlička zubný kartáčik pre deti extra mäkký, 0-2 roky 1 ks
Odol®
Odol Perlička zubný kartáčik pre deti extra mäkký, 0-2 roky 1 ks
Kód: 2508094
Kód dod.: 897083
EAN: 5054563237149
 
1.73 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zubný kartáčik Odol Perlička je špeciálne navrhnutý pre najmenšie deti vo veku od 0 do 2 rokov.
AKCE
Felix Fantastic kapsičky pre mačky výber so zeleninou, 12 × 85 g
Purina® Felix
Felix Fantastic kapsičky pre mačky výber so zeleninou, 12 × 85 g
Kód: 2501388
Kód dod.: 976432
EAN: 7613039900147
 
6.57 EUR
6.44EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kapsičky pre mačky Felix Fantastic krmiva vyzerajú, vonia a chutia tak neodolatene, ako jedlo, ktoré by ste sami uvarili.
Schauma šampon 7 Herbs Freshness pre normálne až mastné vlasy, 750 ml
Henkel Schwarzkopf schauma
Schauma šampon 7 Herbs Freshness pre normálne až mastné vlasy, 750 ml
Kód: 2501789
Kód dod.: 845180
EAN: 9000101681123
 
5.87 EUR
7.83EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Schauma 7 Herbs Freshness šampón s extraktom zo 7 organických bylín pre normálne až mastné vlasy.
AKCE
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ valček na sadrokartón pre držák 8 mm, 250 mm
Barvy a laky Hostivař
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ valček na sadrokartón pre držák 8 mm, 250 mm
Kód: 2504191
Kód dod.: 540275
EAN: 8591235041675
 
5.87 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Malířsky polyamidový valček na nanášanie na sadrokartóny, vytvára jemnú štruktúru. priemer držadla 8 mm, šírka valčeka 250 mm, výška plyše 13 mm.
AKCE
Nivea Fresh & Mild suchý šampón pre svetlý tón vlasov, 200 ml
Nivea®
Nivea Fresh & Mild suchý šampón pre svetlý tón vlasov, 200 ml
Kód: 2507755
Kód dod.: 845471
EAN: 9005800301532
 
4.34 EUR
21.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Suchý šampón pre svetlý tón vlasov zanechá vo vlasoch svieži pocit bez bielych stôp.
Gliss Hydratačný šampón Aqua Revive pre normálne až suché vlasy, 400 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss Hydratačný šampón Aqua Revive pre normálne až suché vlasy, 400 ml
Kód: 2506732
Kód dod.: 855280
EAN: 9000101659214
 
6.09 EUR
15.23EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rovnako ako suchá pokožka potrebuje hydratáciu, vaše normálne až suché vlasy vyžadujú špeciálnu starostlivosť. Pre hydratačnú starostlivosť o vlasy použite radu Gliss Aqua Revive.
AKCE
Sensodyne Kompletná ochrana Cool Mint zubná pasta pre citlivé zuby, 75 ml
Sensodyne
Sensodyne Kompletná ochrana Cool Mint zubná pasta pre citlivé zuby, 75 ml
Kód: 2601450
Kód dod.: 885406
EAN: 5054563245427
 
5.47 EUR
5.48 EUR
72.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sensodyne Kompletná ochrana zubná pasta je určená pre citlivé zuby a každodennú starostlivosť.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.