sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Het Klasik Premium maliarska farba, 15+3 kg
Het
Het Klasik Premium maliarska farba, 15+3 kg
Kód: 2506508
Kód dod.: 400373
EAN: 8595614514668
 
43.27 EUR
2.4EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko biela interiérová maliarska farba určená k náterom stien a stropov, vápenných, vápenocementových, sádrovápenných a sádrových omietok, sadrokartónových, sádrovvláknitých a drevovláknitých dosiek a ďalšie.
SOICRAT penetrácia koncentrát 2802A, 10 kg
Soicrat
SOICRAT penetrácia koncentrát 2802A, 10 kg
Kód: 2503278
Kód dod.: 429905
EAN: 8591235024692
 
36.48 EUR
3.65EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálny penetračný náter na savé podklady (omietka, beton, drevo atď.) pre zníženie savosti a zároveň zlepšenie priľnavosti vrchného náteru disperznou farbou (Latex, Bakrylex email, Barlet akrylát, Bakrylex lak).
SOICRAT protiplísňová penetrácia V1311S, 1 kg
Soicrat
SOICRAT protiplísňová penetrácia V1311S, 1 kg
Kód: 2505132
Kód dod.: 429920
EAN: 8591235088175
 
3.47 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Preventívne obmedzuje tvorbu plesní vďaka aktívnym fungicídnym zložkám. Používa sa na spevnenie podkladu, zjednotenie jeho savosti a zvýšenie priľnavosti povrchu pred nátermi.
AKCE
REMAL Flek-stop farba na škvrny po vode, dymu a nikotíne 5 kg
REMAL
REMAL Flek-stop farba na škvrny po vode, dymu a nikotíne 5 kg
Kód: 2503725
Kód dod.: 400862
EAN: 8591235036527
 
78.67 EUR
15.73EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
REMAL Flek-stop, základný zakrývací nátier. Špeciálny vodou riediteľný základný nátier pre interiéry i exteriéry určený na izoláciu škvrn, ktoré pri pretrečení bežným (hlavne maliarským) nátierom vystupujú na povrch (najmä škvrny od zatopenej vody a nikotínu.
Het šľahaný ľahčený tmel, 1 l
Het
Het šľahaný ľahčený tmel, 1 l
Kód: 2503963
Kód dod.: 511334
EAN: 8594002539283
 
13.87 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Špeciálna extra ľahká vyplňovacia hmota na tmelenie škár, prasklín a vyrovnávanie podkladov (minerálne a sadrové omietky, betónové panely, murivo, sadrokartón) v interiéri i exteriéri, lokálne opravy dier, vyplňovanie a zarovnávanie priamej i uhlovej škáry
Bella Happy Junior 5 detské plienky jednorazové 11-18 kg, 38 ks
TZMO - Bella Happy
Bella Happy Junior 5 detské plienky jednorazové 11-18 kg, 38 ks
Kód: 2308343
Kód dod.: 911398
EAN: 5900516605513
 
14.34 EUR
14.35 EUR
0.38EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Navrhnutá pre malé objaviteľov, ktorí robia svoje prvé krôčiky. Je vhodná pre deti od 11 do 18 kg.
AKCE
REMAL hlboká penetrácia V1308M, 1 kg
REMAL
REMAL hlboká penetrácia V1308M, 1 kg
Kód: 2504662
Kód dod.: 430069
EAN: 8591235069891
 
3.04 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hlboká penetrácia na sjednotenie podkladu a jeho nasákavosti pred nátiermi vnútorných omietok alebo fasád, lepením obkladov a dlažieb, vyrovnávaním podláh samonivelovacími hmotami, lokálnymi opravami podkladných betónov apod.
REMAL Standard vysoko priedušná farba na stenu, 36+4 kg
REMAL
REMAL Standard vysoko priedušná farba na stenu, 36+4 kg
Kód: 2503717
Kód dod.: 400819
EAN: 8591235036343
 
54.32 EUR
1.36EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Remal Standard, vysoko priedušný maliarsky náter. Je odporúčaný pre nátery užitných a priemyselných priestorov. Používa sa na maľovanie stien aj stropov v interiéri na omietky, sadrokartóny a iné podklady.
REMAL Standard vysoce priedušná farba na stenu, 22+3 kg
REMAL
REMAL Standard vysoce priedušná farba na stenu, 22+3 kg
Kód: 2503719
Kód dod.: 400817
EAN: 8591235036428
 
33 EUR
1.32EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Remal Standard, vysoce priedušný maliarsky náter. Je odporúčaný pre nátery užitných a priemyselných priestorov. Používa sa na maľovanie stien aj stropov v interiéri na omietky, sadrokartóny a iné podklady.
Eternal In Silver antibakteriálna maliarska farba 12 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal In Silver antibakteriálna maliarska farba 12 kg
Kód: 2505105
Kód dod.: 405006
EAN: 8590892121300
 
93.89 EUR
7.82EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
ETERNAL IN silver je antibakteriálna maliarska farba obsahujúca koloidné striebro, ktorá vytvára hygienické nátery dlhodobo odolné napadnutiu baktériami.
APEKO tekuté lepidlo na tapety, 3 l
Apeko
APEKO tekuté lepidlo na tapety, 3 l
Kód: 2504895
Kód dod.: 500837
EAN: 8591235076578
 
5.47 EUR
5.48 EUR
1.82EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na lepenie reflexných, papierových a PVC tapiet s papierovou podložkou v interiéroch na drevo, kov, beton, omietky, aglomerované drevené materiály a im podobné podklady.
AKCE
REMAL hĺbkova penetrácia V1308M, 5 kg
REMAL
REMAL hĺbkova penetrácia V1308M, 5 kg
Kód: 2502067
Kód dod.: 430071
EAN: 8591235069907
 
11.53 EUR
2.31EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Hĺbkova penetrácia na sjednocení podkladu a jeho nasákavosti pred nátiermi vnútorných omietok alebo fasád, lepením obkladov a dlažieb, vyrovnávaním podláh samonivelačnými hmotami, lokálnymi opravami podkladných betónov apod.
Het Klasik Premium maliarska farba, 7+1 kg
Het
Het Klasik Premium maliarska farba, 7+1 kg
Kód: 2506911
Kód dod.: 400371
EAN: 8595614514651
 
20.96 EUR
2.62EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko biela interiérová maliarska farba určená na nátery stien a stropov, vápenných, vápenocementových, sádrovápenných a sádrových omietok, sadrokartónových, sadrovláknitých a drevovláknitých dosiek a ďalšie.
SOICRAT adhézny mostík V2027, 1 kg
Soicrat
SOICRAT adhézny mostík V2027, 1 kg
Kód: 2505158
Kód dod.: 429890
EAN: 8591235088472
 
5.74 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálny primer na báze akrylových živíc vo vodnej báze s obsahom kremičitých plnív a ďalších špeciálnych aditív.
REMAL hĺbková penetrácia protipliesňová V1311, 1 kg
REMAL
REMAL hĺbková penetrácia protipliesňová V1311, 1 kg
Kód: 2501211
Kód dod.: 430090
EAN: 8591235088151
 
3.47 EUR
3.47EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Penetrácia proti plesni preventívne obmedzuje tvorbu plesní vďaka aktívnym fungicídnym zložkám. Na hĺbkové zpevnenie podkladu, zjednotenie jeho nasiakavosti a zvýšenie priľnavosti povrchu.
REMAL Ekonomik univerzálna maliarska farba na stenu, 15 kg
REMAL
REMAL Ekonomik univerzálna maliarska farba na stenu, 15 kg
Kód: 2500209
Kód dod.: 400870
EAN: 8591235036992
 
24.30 EUR
1.62EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Disperzná, sametovo matná, bielosť 94 %. Maliarska farba s opticky vylepšenou bielosťou, kryvosťou a vysokou paropriepustnosťou. Používa sa na maľovanie omietok, betónu, sadrokartónu, cetris dosiek, drevotriesky i sanačných omietok v interiéroch. Je vyrobená z prí
AKCE
Sokrates Sedlácká lazura na drevo, afromorsie 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Sedlácká lazura na drevo, afromorsie 0,7 kg
Kód: 2505879
Kód dod.: 394820
EAN: 8595718000142
 
13.35 EUR
19.07EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná lazura na drevo. Je určená pre vonkajšie a vnútorné prostredie, k priemyselnej výrobe, pre remeselnícke práce a hobby použitie. Chráni drevo pred UV žiarením. Vytvára hodvábne lesklé, na dotyk príjemné zamatové povrchy.
Detecha Ekoban farba na drevo i betón, šedá, 2,5 kg
Detecha®
Detecha Ekoban farba na drevo i betón, šedá, 2,5 kg
Kód: 2503088
Kód dod.: 301472
EAN: 8595002300804
 
22.14 EUR
8.86EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná farba na betón a iné savé materiály s miernou mechanickou záťažou. Náter je pružný s veľmi dobrou prilnavosťou k podkladu.
AKCE
Ceys Total Tech vodoodolné lepidlo a tmel, transparentné, 125 g
Ceys®
Ceys Total Tech vodoodolné lepidlo a tmel, transparentné, 125 g
Kód: 2504450
Kód dod.: 502989
EAN: 8411519772425
 
6.48 EUR
51.84EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je vhodný na sklenárske práce, stolárske práce, inštalácie svetlíkov, nepropustné spáry a dilatačné spáry, trhliny a praskliny, sprchové závesy, luxfery, sendvičové dosky a izolácie, kovové a plastové časti, karavany a lode.
AKCE
PATTEX Chemoprén Extrém kontaktné lepidlo v tubě, 120 ml
Henkel Pattex®
PATTEX Chemoprén Extrém kontaktné lepidlo v tubě, 120 ml
Kód: 31372
Kód dod.: 501142
EAN: 9000101171174
100%
4.34 EUR
36.17EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na kontaktné lepenie s veľmi vysokou pevnosťou. Zvlášť na lepenie kože, dreva, gumy, textílií, kovov, preklížky, kartónu a rôznych materiálov z tvrdých umelých hmot. Na lepenie izolačných materiálov v priestoroch vystavených vyšším teplotám.
Soudal tmel na drevo, smrek, 250 g
Soudal
Soudal tmel na drevo, smrek, 250 g
Kód: 2503631
Kód dod.: 511168
EAN: 8595152112210
 
2.39 EUR
9.56EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tmel na drevo je vhodný pre vyrovnávanie drevených, drevotrieskových, cemento-třískových a ostatných savých podkladov.
Den Braven Super Glue okamžité lepidlo, 3 g
Den Braven
Den Braven Super Glue okamžité lepidlo, 3 g
Kód: 2507161
Kód dod.: 500152
EAN: 8595100100894
 
0.52 EUR
173.33EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lepenie rôznych materiálov s veľmi rýchlym vytvrdzovacím účinkom; Lepenie tvrdého PVC, gumy, skla, kovov, profilov z APTK-EPDM na zasklievanie; Lepenie uvedených materiálov vrátane ich vzájomných kombinácií;
APEKO D1 lepidlo na drevo, papier, kožu s aplikátorom, 250 g
Apeko
APEKO D1 lepidlo na drevo, papier, kožu s aplikátorom, 250 g
Kód: 2501669
Kód dod.: 500404
EAN: 8591235093537
 
2.35 EUR
9.4EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre domácnosť, školy, kancelárie, modelárstvo, domácu dielňu. Univerzálne disperzné lepidlo na drevo, ktoré lepí papier, drevo, korok, kožu, drevovláknité materiály a ďalšie savé materiály.
Eternal In Steril antibakteriálna maliarska farba, 1 kg
AUSTIS - Eternal
Eternal In Steril antibakteriálna maliarska farba, 1 kg
Kód: 2504703
Kód dod.: 404992
EAN: 8590892120457
 
14.75 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba trvalo zabraňujúca výskytu plesní a baktérií. Na prevenciu i potlačenie biotického napadnutia stien v interiéri plesňami, baktériami a inými mikroorganizmami.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.