sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
AKCE
Schauma Men šampón pre mužov s chmeľovým extraktom, 400 ml
Henkel Schwarzkopf schauma
Schauma Men šampón pre mužov s chmeľovým extraktom, 400 ml
Kód: 11852
Kód dod.: 845279
EAN: 3838824086675
100%
3.04 EUR
7.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Receptúra bez silikónov s chmeľovým extraktom posilňuje vlasy až ku konečkom a regeneruje vlasovú štruktúru. 100% sila vlasov s prirodzeným objemom.
Schauma šampón Men Classic pánsky pre normálne vlasy, 250 ml
Henkel Schwarzkopf schauma
Schauma šampón Men Classic pánsky pre normálne vlasy, 250 ml
Kód: 11871
Kód dod.: 845224
EAN: 4012800567658
 
3.04 EUR
12.16EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Receptúra s výťažkami z chmeľa stará o vlasy a dodáva im silu a objem. Receptúra s intenzívne starajúci proteínom dodáva vlasom chýbajúce proteíny.
Spokar Nylon 6 podlahársky valček pre držiak 8 mm, 250 mm
Spokar®
Spokar Nylon 6 podlahársky valček pre držiak 8 mm, 250 mm
Kód: 2502640
Kód dod.: 541106
EAN: 8593534660298
 
6.48 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Polyamid, výška plyšu 6 mm, odoláva všetkým rozpúšťadlám, pre husté laky a farby. Šírka valčeka 250 mm, priemer jadra 48 mm.
Dixi Man Caffein+ vlasové tonikum pre mužov, 7× 10ml
Dixi
Dixi Man Caffein+ vlasové tonikum pre mužov, 7× 10ml
Kód: 2404455
Kód dod.: 857008
EAN: 8586000087972
 
3.47 EUR
0.5EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kofeínové vlasové tonikum v ampulkách pre všetky typy vlasov.
AKCE
BALANIM Packa prírodné hrudkujúcim stelivo pre domáce zvieratá, 5 l
Balanim
BALANIM Packa prírodné hrudkujúcim stelivo pre domáce zvieratá, 5 l
Kód: 2500854
Kód dod.: 976064
EAN: 8591235068092
 
1.96 EUR
0.39EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Najľahšie hrudkujúcim minerálnym stelivom. Prírodný, ekologicky a zdravotne úplne nezávadný produkt, dokáže pohltit a uzavrieť nielen tekutiny, ale aj nežiadúce sprievodné pachy.
AKCE
Nivea Fresh suchý šampon pre svetlejší tón vlasov, 200 ml
Nivea®
Nivea Fresh suchý šampon pre svetlejší tón vlasov, 200 ml
Kód: 2506814
Kód dod.: 845430
EAN: 9005800358086
 
4.34 EUR
21.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nivea suchý šampon pre svetlejší tón vlasov zanechá vo vlasoch svieži pocit bez bielych stôp.
Silica Happy Cool Pet, silikónová podstielka pre mačky, 14 l
Silica Happy
Silica Happy Cool Pet, silikónová podstielka pre mačky, 14 l
Kód: 2600193
Kód dod.: 976053
EAN: 8595081599946
 
17.36 EUR
1.24EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vysoko absorpčná silikónová podstielka pre mačky. 100% bezprašná podstielka, bez zápachu, netoxická, vhodná pre alergikov, s vysokou schopnosťou absorpcie.
Lilien Men Dark Red sprchový šampon pre mužov, 400 ml
Lilien
Lilien Men Dark Red sprchový šampon pre mužov, 400 ml
Kód: 2601116
Kód dod.: 797167
EAN: 8595196906318
 
2.39 EUR
5.98EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pánsky sprchový gel a šampon s veľmi elegantnou vôňou a L-Carnitinom. Obsahuje povzbudzujúce zložky, ktoré stimulujú unavené svaly a oživujú celý organizmus.
Spokar Sparta valček na maľovanie pre držák 8 mm, 250 mm
Spokar®
Spokar Sparta valček na maľovanie pre držák 8 mm, 250 mm
Kód: 2503448
Kód dod.: 540256
EAN: 8593534670181
 
5.95 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Spokar maliarsky valček Sparta na hladké a jemne hrubé povrchy o šírke 180 mm s výškou plyšu 18 mm. Pre maliarske a natieračské práce, na hladké a jemne hrubé povrchy.
Sokrates Aquafin Stone polomat lak pre savé podklady, 700 g
Sokrates
Sokrates Aquafin Stone polomat lak pre savé podklady, 700 g
Kód: 2504893
Kód dod.: 388262
EAN: 8594166556492
 
10.65 EUR
15.21EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lak určený k penetračným (základným) i vrchným náterom savých podkladov ako je zdivo, pieskovcové kamene, drevo. Zvyšuje mechanickú odolnosť podkladu a odpudzuje vodu.
Polykar Vlákno dvousložkový tmel pre kov a sklolaminát, 150 g
Polykar
Polykar Vlákno dvousložkový tmel pre kov a sklolaminát, 150 g
Kód: 2503072
Kód dod.: 512340
EAN: 8594007010640
 
6.74 EUR
44.93EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tmel s vysokým obsahom skleneného vlákna (6 mm), umožňujúci vytvoriť veľmi pevnú, sklenenými vláknami zviazanú vrstvu tmelu, ktorú je možné podľa potreby brúsiť.
Rexona Men Active Protection + Invisible tuhý antiperspirant dezodorant stick s 48-hodinovým účinkom pre mužov 50 ml
Rexona®
Rexona Men Active Protection + Invisible tuhý antiperspirant dezodorant stick s 48-hodinovým účinkom pre mužov 50 ml
Kód: 2003869
Kód dod.: 834992
EAN: 87340686
 
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nabízí účinnou ochranu po celých 48 hodin a nezanechává nevzhledné skvrny a stopy na černém ani bílém oblečení.
Larrin na rez a vodný kameň pre spotrebiče, 500 ml
Styl Larrin®
Larrin na rez a vodný kameň pre spotrebiče, 500 ml
Kód: 06798
Kód dod.: 01172
EAN: 8595000911729
 
4.78 EUR
9.56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Účinný čistiaci prostriedok na odstraňovanie vodného kameňa, nečistôt a usadenín u varných kanvíc, iných elektrospotrebičov a povrchov, prichádzajúcich do styku s potravinami
Spokar Moltopren valček na maľovanie pre držák 6 mm, 50 mm
Spokar®
Spokar Moltopren valček na maľovanie pre držák 6 mm, 50 mm
Kód: 52541
Kód dod.: 547112
EAN: 8593534671508
 
0.60 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moltopren je určený pre menej náročné maliarske práce, pre vodou riediteľné náterové hmoty, s obmedzenou životnosťou ho možno použiť aj pre syntetické farby a laky.
Schauma suchý šampon Hi Lovely pre normálne vlasy, 150 ml
Henkel Schwarzkopf schauma
Schauma suchý šampon Hi Lovely pre normálne vlasy, 150 ml
Kód: 2302943
Kód dod.: 845257
EAN: 9000101213980
 
4.56 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Schauma suchý šampon Hi Lovely! dodáva vlasom okamžitú sviežosť, nádhernú vôňu a objem až na 24 hodín.
Astrid krém hydro X-Cell upokojujúci pre citlivú pleť, 50 ml
Astrid
Astrid krém hydro X-Cell upokojujúci pre citlivú pleť, 50 ml
Kód: 2400438
Kód dod.: 820456
EAN: 8592297010203
 
5.83 EUR
116.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvalitná kozmetika Astrid pre starostlivosť o citlivú pleť.
Bela šampón pre psov napomáhajúci zníženiu výskytu parazitov, 230 ml
Tatrachema Bela
Bela šampón pre psov napomáhajúci zníženiu výskytu parazitov, 230 ml
Kód: 2403333
Kód dod.: 675535
EAN: 8585003951235
 
2.61 EUR
11.35EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Šampón na umývanie psov s obsahom nimbového oleja, ktorý môže napomáhať znížiť riziko výskytu parazitov v srsti psov.
Spokar Moltopren valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 70 mm
Spokar®
Spokar Moltopren valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 70 mm
Kód: 2502634
Kód dod.: 547118
EAN: 8593534671157
 
0.74 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moltopren je určený pre menej náročné lakýrnické práce, pre vodou riediteľné náterové hmoty, s obmedzenou životnosťou sa dá použiť aj pre syntetické farby a laky.
Spokar Moltopren váleček na malovanie pre držiak 6 mm, 150 mm
Spokar®
Spokar Moltopren váleček na malovanie pre držiak 6 mm, 150 mm
Kód: 2502630
Kód dod.: 547144
EAN: 8593534660199
 
0.91 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Spokar váleček Moltopren pre menšie lakýrnické práce, pre vodou riediteľné a syntetické farby, nevhodný do polyuretánovej a nitro rozpúšťadlovej farby.
Spokar maliarsky valček na sadrokartón pre držák 8 mm, 180 mm
Spokar®
Spokar maliarsky valček na sadrokartón pre držák 8 mm, 180 mm
Kód: 2503141
Kód dod.: 540270
EAN: 8593534672116
 
5.44 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Maliarsky polyamidový valček pre nanášanie na sadrokartóny, vytvára jemnú štruktúru. priemer držadla 8 mm, šírka valčeka 180 mm, výška plyše 13 mm.
Syoss Keratin balzam pre jemné a lámavé vlasy, 440 ml
Henkel Syoss
Syoss Keratin balzam pre jemné a lámavé vlasy, 440 ml
Kód: 2506321
Kód dod.: 855479
EAN: 9000101278217
 
6.09 EUR
13.84EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Syoss balzam Keratin s Japonskom inšpirovaným zložením - s modrým lotosom pre ľahko lámavé vlasy.
Končící produkty
Predator Junior repelent pre deti od 3 mesiacov, 90 ml
Predator
Predator Junior repelent pre deti od 3 mesiacov, 90 ml
Kód: 2500985
Kód dod.: 675647
EAN: 8595117103833
 
5.65 EUR
62.78EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Repelent v kompaktnom balení proti všetkým druhom komárov a kliešťov určený na použitie v stredoeurópskom klíme. Vhodný pre deti už od 3 mesiacov a pre osoby s citlivou pokožkou.
AKCE
BALANIM Packa prírodné hrudkující stelivo pre domáce zvieratá, 20 l
Balanim
BALANIM Packa prírodné hrudkující stelivo pre domáce zvieratá, 20 l
Kód: 2501639
Kód dod.: 976065
EAN: 8591235093469
 
6.95 EUR
0.35EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Najľahšie hrudkující minerálne stelivo. Prírodný, ekologicky a zdravotne úplne nezávadný produkt, dokáže pohltit a uzavrieť nielen tekutiny, ale aj nežiadúce sprievodné pachy.
Rapid Servošampon autoshampo pre strojové aj ručné umývanie, 5 kg
Velvana
Rapid Servošampon autoshampo pre strojové aj ručné umývanie, 5 kg
Kód: 2503377
Kód dod.: 480432
EAN: 8595026310469
 
36.48 EUR
7.3EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Používa sa pre strojové aj ručné umývanie šasi, motorov, karosérií motorových vozidiel, plachiet nákladných áut, čistenie garážových priestorov a dlažieb.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.