sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Lacoste pour Femme parfumovaná voda pre ženy 30 ml
Lacoste
Lacoste pour Femme parfumovaná voda pre ženy 30 ml
Kód: 2404485
Kód dod.: LC014A03
EAN: 3386460149433
 
37.61 EUR
37.62 EUR
1 253.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová - pudrová vôňa uvedená na trh v roku 2003. Čar čistej spontánnosti, príjemná, jemná vôňa
Spokar síto stieracia mriežka pre valček do 250 mm
Spokar®
Spokar síto stieracia mriežka pre valček do 250 mm
Kód: 2502974
Kód dod.: 554307
EAN: 8593534671201
 
1.13 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre rovnomerné nanesenie farby na valček a odstránenie nadbytočnej farby. Mriežka pre valček do 250 mm.
Givenchy Irresistible Nectar parfémovaná voda pre ženy 35 ml
Givenchy
Givenchy Irresistible Nectar parfémovaná voda pre ženy 35 ml
Kód: 2601022
Kód dod.: GIVP000501
EAN: 3274872501669
 
85.28 EUR
2 436.57EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová ovocná vôňa bola uvedená na trh v roku 2025 Parfémovaná voda Givenchy Irresistible Nectar
Fa Flower Burst sprchový gel pre ženy 250 ml
Henkel Fa
Fa Flower Burst sprchový gel pre ženy 250 ml
Kód: 2602894
Kód dod.: 795719
EAN: 9000101781120
 
2.16 EUR
2.17 EUR
0.01EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fa Flower Burst Limitovaná edícia je starostlivý sprchový gel pre ženy s jemnou kvetinovou vôňou, ktorý šetrne čistí pokožku a zanecháva ju hebkú a sviežo parfumovanú.
Novinky
Moschino Toy Gummy parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Moschino
Moschino Toy Gummy parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2602987
Kód dod.: 15080
EAN: 8011003909810
 
77.80 EUR
1 556EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna vanilková vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2026 Moschino Toy 2 Gummy Eau de Parfu
Novinky
Giorgio Armani I Will parfumovaná voda pre mužov 60 ml
Giorgio Armani
Giorgio Armani I Will parfumovaná voda pre mužov 60 ml
Kód: 2603361
Kód dod.: LF963100
EAN: 3614274578690
 
118.28 EUR
1 971.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevnatá korenená vôňa bola uvedená na trh v roku 2026 Parfém Giorgio Armani I WILL predstavuje mod
Novinky
truckzdarma
Valentino Vendetta Uomo parfémovaná voda pre mužov 90 ml
Valentino
Valentino Vendetta Uomo parfémovaná voda pre mužov 90 ml
Kód: 2603389
Kód dod.: LG290700
EAN: 3614274798203
 
158.07 EUR
1 756.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevito-korenistá vôňa bola uvedená na trh v roku 2026 Valentino Vendetta Uomo predstavuje odvážnu p
Alpecin Hybrid kofeínový šampón na vlasy pre citlivú pokožku hlavy, 250 ml
Alpecin
Alpecin Hybrid kofeínový šampón na vlasy pre citlivú pokožku hlavy, 250 ml
Kód: 1900179
Kód dod.: 856854
EAN: 4008666218858
100%
9.78 EUR
39.12EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Alpecin Hybrid kofeínový šampón je určený pre suchú a citlivú pokožku hlavy. Špeciálna hybridná technológia pôsobí proti príznakom tvorby lupín a proti svrbeniu.
Herbavera Hafula, šampón pre psov a mačky, antiparazitný s konopím, 250 ml
HERBAVERA® COSMETICS
Herbavera Hafula, šampón pre psov a mačky, antiparazitný s konopím, 250 ml
Kód: 2504819
Kód dod.: 675524
EAN: 8594009479506
 
2.82 EUR
11.28EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Šampón s príťažlivou krémovou prísadou pre dokonalé ošetrenie srsti psov a mačiek. Šampón má neutrálnu pH, jemné zloženie a je vhodný aj pre šteniatka. Krémová zložka, konopný olej a glycerín obmedzujú vysušovanie.
AKCE
Sunsilk šampón so zeleným čajom a citrónom pre mastné vlasy, 250 ml
Sunsilk®
Sunsilk šampón so zeleným čajom a citrónom pre mastné vlasy, 250 ml
Kód: 2501590
Kód dod.: 794638
EAN: 8720182541239
 
3.04 EUR
12.16EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
100% organický zelený čaj má antioxidačné a posilňujúce vlastnosti, citrón je známy pre svoje osviežujúce a čistiace vlastnosti.
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 100 mm
Barvy a laky Hostivař
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 100 mm
Kód: 2504168
Kód dod.: 540284
EAN: 8591235041682
 
1.08 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Maliarsky valček, polyakryl, šírka 100 mm, pre držiak 6 mm. Valček Moltopren polyakryl tkaný, pre vnútorné aj vonkajšie univerzálne použitie.
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ valček na maľovanie pre držiak 8 mm, 250 mm
Barvy a laky Hostivař
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ valček na maľovanie pre držiak 8 mm, 250 mm
Kód: 2504164
Kód dod.: 540287
EAN: 8591235041705
 
5.95 EUR
5.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Maliarsky valček, polyakryl, šírka 250 mm, pre držiak 8 mm. Valček Moltopren polyakryl tkaný, pre vnútorné aj vonkajšie univerzálne použitie.
AKCE
Felix Sensations kapsičky pre mačky lahodný výber v želé, 12× 85 g
Purina® Felix
Felix Sensations kapsičky pre mačky lahodný výber v želé, 12× 85 g
Kód: 2506515
Kód dod.: 976433
EAN: 7613039757062
 
6.57 EUR
6.44EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Felix Sensations mix kapsičiek pre mačky v ochucenom želé s jahňacím, makrelou, treskou a morčacím ponúka bohatý výber lahodného krmiva.
AKCE
Sensodyne Advanced White Enamel Defence zubná pasta pre citlivé zuby, 75 ml
Sensodyne
Sensodyne Advanced White Enamel Defence zubná pasta pre citlivé zuby, 75 ml
Kód: 2601449
Kód dod.: 885405
EAN: 5054563287502
 
5.47 EUR
5.48 EUR
72.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sensodyne Advanced White Enamel Defence zubná pasta je určená pre citlivé zuby a pomáha podporiť belší vzhľad zubov.
AKCE
Spokar Vestan hobby valček na maľovanie pre držák 6 mm, 240 mm
Spokar®
Spokar Vestan hobby valček na maľovanie pre držák 6 mm, 240 mm
Kód: 17360
Kód dod.: 540234
EAN: 8593534670020
 
1.61 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Valček pre menej náročné maliarske a lakýrnické práce. Univerzálne použitie pre menej náročné maliarske a lakýrnické práce, nižšia životnosť poťahu.
Spokar Perfecta Mini valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 100 mm
Spokar®
Spokar Perfecta Mini valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 100 mm
Kód: 56293
Kód dod.: 547219
EAN: 8593534671461
100%
1.03 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Polyamid, výška plyše 13 mm, odoláva všetkým rozpúšťadlám, pre stredne husté až riedke farby.
AKCE
Spokar Vestan hobby valček na maľovanie pre držák 6 mm, 180 mm
Spokar®
Spokar Vestan hobby valček na maľovanie pre držák 6 mm, 180 mm
Kód: 17358
Kód dod.: 540246
EAN: 8593534640160
100%
1.39 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálne použitie pre menej náročné maliarske a lakírnické práce, nižšia životnosť potahu. Valček je vhodný tiež na disperzné a latexové farby, optimálne pre natieranie akrylátových i asfaltových penetrácií.
Syoss Root Retouch sprej pre dočasné zakrytie odrastov Čierny, 120 ml
Henkel Syoss
Syoss Root Retouch sprej pre dočasné zakrytie odrastov Čierny, 120 ml
Kód: 1801208
Kód dod.: 870291
EAN: 9000101208375
 
8.91 EUR
74.25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vlasový make-up spray na odrastky. Mikrojemné minerálne kozmetické pigmenty zakryjú svetlé a šedivé odrastky počas niekoľkých sekúnd.
Spokar Zlatý vlas váleček na malovanie pre držák 8 mm, 250 mm
Spokar®
Spokar Zlatý vlas váleček na malovanie pre držák 8 mm, 250 mm
Kód: 2502619
Kód dod.: 540268
EAN: 8593534670372
 
7.34 EUR
7.35 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Malířský váleček zlatý vlas pre maliarske a natieračské práce na hladké a jemne hrubé povrchy. Průměr držadla 8 mm, šířka válečku 250 mm, výška plyše 18 mm.
Spokar Moltopren hrubá houba dekoratívny valček pre držiak 8 mm, 180 mm
Spokar®
Spokar Moltopren hrubá houba dekoratívny valček pre držiak 8 mm, 180 mm
Kód: 2502625
Kód dod.: 546512
EAN: 8593534670228
 
5.44 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Štrukturovací valček Moltoprenová huba hrubá. Vytvára hrubú štruktúru na povrchu špeciálnej náterovej hmoty.
Spokar Plyš žltozelený valček na maľovanie pre držák 8 mm, 250 mm
Spokar®
Spokar Plyš žltozelený valček na maľovanie pre držák 8 mm, 250 mm
Kód: 2502618
Kód dod.: 540264
EAN: 8593534670723
 
5.18 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Malířský váleček Plyš žltozelený pre maliarske a natieračské práce na hladké a jemne hrubé povrchy. Šírka valčeka 250 mm, výška plyše 18 mm.
Spokar Perlon mini valček na maľovanie pre držák 6 mm, 100 mm
Spokar®
Spokar Perlon mini valček na maľovanie pre držák 6 mm, 100 mm
Kód: 2502635
Kód dod.: 547172
EAN: 8593534671485
 
0.91 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Perlon o šírke 100 mm je určený na menšie lakýrnické a dokončovacie maliarske práce pre husté a disperzné farby a laky.
AKCE
Nivea Fresh Revive suchý šampon pre tmavší tón vlasov, 200 ml
Nivea®
Nivea Fresh Revive suchý šampon pre tmavší tón vlasov, 200 ml
Kód: 1804508
Kód dod.: 845437
EAN: 9005800301556
 
4.34 EUR
21.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krásne vlasy ako práve umyté počas jednej minúty? Vyskúšajte kúzlo, ktoré osvieži a pridá objem po celý deň: NIVEA Suchý šampon pre tmavší tón vlasov.
Spokar Moltopren jemný valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 50 mm
Spokar®
Spokar Moltopren jemný valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 50 mm
Kód: 2503452
Kód dod.: 547114
EAN: 8593534671607
 
0.74 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moltopren je určený pre menej náročné lakýrnické práce, pre vodou riediteľné náterové hmoty, s obmedzenou životnosťou je možné použiť aj pre syntetické farby a laky.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.