sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Syoss Root Retouch sprej pre dočasné zakrytie odrastov Kašmírově červený, 120 ml
Henkel Syoss
Syoss Root Retouch sprej pre dočasné zakrytie odrastov Kašmírově červený, 120 ml
Kód: 1701495
Kód dod.: 870293
EAN: 9000101052855
 
8.91 EUR
74.25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Syoss Root Retouch sprej na dočasné zakrytie odrastov. Vďaka jemným minerálnym pigmentom okamžite kryje svetlejšie alebo šedivé odrastky a je tak ideálny pre rýchle upravenie farby nežiaducich odrastov.
AKCE
Felix Sensations kapsičky pre mačky lahodný výber v omáčke, 12× 85 g
Purina® Felix
Felix Sensations kapsičky pre mačky lahodný výber v omáčke, 12× 85 g
Kód: 2505512
Kód dod.: 976434
EAN: 7613039777008
 
6.57 EUR
6.44EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kapsička pre mačky pre všetky plemená s normálnou aktivitou, hovädzie, jahňacie, morčacie a kačacie príchuť, tuky 2,5 %.
Odol Perlička zubný kartáčik pre deti extra mäkký, 0-2 roky 1 ks
Odol®
Odol Perlička zubný kartáčik pre deti extra mäkký, 0-2 roky 1 ks
Kód: 2508094
Kód dod.: 897083
EAN: 5054563237149
 
1.73 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Zubný kartáčik Odol Perlička je špeciálne navrhnutý pre najmenšie deti vo veku od 0 do 2 rokov.
AKCE
Felix Fantastic kapsičky pre mačky výber so zeleninou, 12 × 85 g
Purina® Felix
Felix Fantastic kapsičky pre mačky výber so zeleninou, 12 × 85 g
Kód: 2501388
Kód dod.: 976432
EAN: 7613039900147
 
6.57 EUR
6.44EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kapsičky pre mačky Felix Fantastic krmiva vyzerajú, vonia a chutia tak neodolatene, ako jedlo, ktoré by ste sami uvarili.
Schauma šampon 7 Herbs Freshness pre normálne až mastné vlasy, 750 ml
Henkel Schwarzkopf schauma
Schauma šampon 7 Herbs Freshness pre normálne až mastné vlasy, 750 ml
Kód: 2501789
Kód dod.: 845180
EAN: 9000101681123
 
5.87 EUR
7.83EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Schauma 7 Herbs Freshness šampón s extraktom zo 7 organických bylín pre normálne až mastné vlasy.
AKCE
Nivea Fresh & Mild suchý šampón pre svetlý tón vlasov, 200 ml
Nivea®
Nivea Fresh & Mild suchý šampón pre svetlý tón vlasov, 200 ml
Kód: 2507755
Kód dod.: 845471
EAN: 9005800301532
 
4.34 EUR
21.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Suchý šampón pre svetlý tón vlasov zanechá vo vlasoch svieži pocit bez bielych stôp.
Gliss Hydratačný šampón Aqua Revive pre normálne až suché vlasy, 400 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss Hydratačný šampón Aqua Revive pre normálne až suché vlasy, 400 ml
Kód: 2506732
Kód dod.: 855280
EAN: 9000101659214
 
6.09 EUR
15.23EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rovnako ako suchá pokožka potrebuje hydratáciu, vaše normálne až suché vlasy vyžadujú špeciálnu starostlivosť. Pre hydratačnú starostlivosť o vlasy použite radu Gliss Aqua Revive.
AKCE
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ valček na sadrokartón pre držák 8 mm, 250 mm
Barvy a laky Hostivař
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ valček na sadrokartón pre držák 8 mm, 250 mm
Kód: 2504191
Kód dod.: 540275
EAN: 8591235041675
 
5.87 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Malířsky polyamidový valček na nanášanie na sadrokartóny, vytvára jemnú štruktúru. priemer držadla 8 mm, šírka valčeka 250 mm, výška plyše 13 mm.
AKCE
Sensodyne Kompletná ochrana Cool Mint zubná pasta pre citlivé zuby, 75 ml
Sensodyne
Sensodyne Kompletná ochrana Cool Mint zubná pasta pre citlivé zuby, 75 ml
Kód: 2601450
Kód dod.: 885406
EAN: 5054563245427
 
5.47 EUR
5.48 EUR
72.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sensodyne Kompletná ochrana zubná pasta je určená pre citlivé zuby a každodennú starostlivosť.
AKCE
Sensodyne Repair & Protect Extra Fresh zubná pasta pre citlivé zuby, 75 ml
Sensodyne
Sensodyne Repair & Protect Extra Fresh zubná pasta pre citlivé zuby, 75 ml
Kód: 2601451
Kód dod.: 885407
EAN: 5054563232953
 
5.83 EUR
77.73EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sensodyne Repair & Protect zubná pasta je určená pre citlivé zuby a každodennú starostlivosť.
Spokar Perlon 5barev Midi valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 150 mm
Spokar®
Spokar Perlon 5barev Midi valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 150 mm
Kód: 2502637
Kód dod.: 547182
EAN: 8593534660168
 
3.91 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Polyakryl, výška plyšu 13 mm, odoláva rozpúšťadlám, vhodný pre dokončovacie maliarske práce. Šírka valčeka 150 mm, pre držiak 6 mm.
AKCE
Green Pharmacy šampón pre normálne vlasy s pŕhľavou a lopúchom, 350 ml
elfa Pharm, Green Pharmacy - Příroda & moderní věda
Green Pharmacy šampón pre normálne vlasy s pŕhľavou a lopúchom, 350 ml
Kód: 2500538
 
EAN: 8588006037944
 
2.52 EUR
7.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Green Pharmacy šampón pre normálne vlasy s pŕhľavou a lopúchom jemne čistí vlasy a pokožku hlavy, zatiaľ čo im dodáva výživu a prirodzený lesk. Extrakt
AKCE
Felix Fantastic Junior kapsičky pre mačky výber v želé, 12× 85 g
Purina® Felix
Felix Fantastic Junior kapsičky pre mačky výber v želé, 12× 85 g
Kód: 2501383
Kód dod.: 976424
EAN: 7613039776810
 
6.57 EUR
6.44EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
S kuracím mäsom a lososom v želé. Kapsička bude zodpovedať požiadavkám všetkých mačiatok.
AKCE
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 120 mm
Barvy a laky Hostivař
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 120 mm
Kód: 2504167
Kód dod.: 540285
EAN: 8591235041699
 
2.04 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Maliarsky valček, polyakryl, šírka 120 mm, pre držiak 6 mm. Valček Moltopren polyakryl tkaný, pre vnútorné aj vonkajšie univerzálne použitie.
Purina ONE Bifensis Sensitive granule pre mačky morčacie a ryža, 750 g
Purina®
Purina ONE Bifensis Sensitive granule pre mačky morčacie a ryža, 750 g
Kód: 2603009
Kód dod.: 976274
EAN: 8445291804036
 
7.52 EUR
10.03EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Purina ONE Bifensis Sensitive je kompletné krmivo s morčacím mäsom a ryžou pre dospelé mačky s citlivým trávením, ktoré podporuje zdravé trávenie, vyvážený črevný mikrobiom a celkovú vitalitu.
Rexona Men Active Protection + Invisible tuhý antiperspirant dezodorant stick s 48-hodinovým účinkom pre mužov 50 ml
Rexona®
Rexona Men Active Protection + Invisible tuhý antiperspirant dezodorant stick s 48-hodinovým účinkom pre mužov 50 ml
Kód: 2003869
Kód dod.: 834992
EAN: 87340686
 
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nabízí účinnou ochranu po celých 48 hodin a nezanechává nevzhledné skvrny a stopy na černém ani bílém oblečení.
Schwarzkopf Gliss Liquid Silk vlasová maska 4v1 pre lesk vlasov, 400 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Schwarzkopf Gliss Liquid Silk vlasová maska 4v1 pre lesk vlasov, 400 ml
Kód: 2505957
Kód dod.: 855295
EAN: 9000101726336
 
7.39 EUR
18.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Maska na vlasy pre hĺbkovú regeneráciu a lesk vlasov.
-1%Zľava
Linteo Baby Aloe Vera vlhčené obrúsky pre deti 80 kusov
Linteo®
Linteo Baby Aloe Vera vlhčené obrúsky pre deti 80 kusov
Kód: 49290
Kód dod.: 914002
EAN: 8594008876580
93%
1.51 EUR
1.52 EUR
0.02EUR/1ks
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Linteo Baby vlhčené ubrousky Pure & Fresh jsou skvělým pomocníkem při péči o pokožku Vašeho děťátka. Čisticí ubrousky obsahují výtažky z aloe vera. Chrání před opruzeninami a navíc dokonale čistí a zjemňují pokožku Vašich dětí.
Versace Eros Flame parfumovaná voda pre mužov 30 ml
Versace
Versace Eros Flame parfumovaná voda pre mužov 30 ml
Kód: 1902894
Kód dod.: 11911
EAN: 8011003845330
 
53.87 EUR
53.88 EUR
1 795.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevnatá korenistá vôňa pre mužov uvedená na trh v roku 2018 Vôňa pre silného, vášnivého a sebaistéh
Moschino Toy 2 parfumovaná voda pre ženy 30 ml
Moschino
Moschino Toy 2 parfumovaná voda pre ženy 30 ml
Kód: 1905616
Kód dod.: 12043
EAN: 8011003839285
100%
43.70 EUR
1 456.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo drevnatá pižmová vôňa pre ženy uvedená na trh v roku 2018. Ikonický medvedík
Versace Crystal Emerald parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Versace
Versace Crystal Emerald parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2502596
Kód dod.: 14837
EAN: 8011003901630
 
89.36 EUR
1 787.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-ovocná vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2025 Crystal Emerald od Versace je vzácna
Givenchy L´Interdit Absolu parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Givenchy
Givenchy L´Interdit Absolu parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2405350
Kód dod.: GIVP000218
EAN: 3274872473676
 
108.19 EUR
2 163.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientačná kvetinová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2024 L'Interdit Absolu odhaľuje novú
truckzdarma
Giorgio Armani Sí parfumovaná voda pre ženy 100 ml
Giorgio Armani
Giorgio Armani Sí parfumovaná voda pre ženy 100 ml
Kód: 1905967
 
EAN: 3605521816658
 
173.73 EUR
1 737.3EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo - drevitá vôňa uvedená na trh v roku 2013. Nový parfém s označením Sí, čo znamená Áno. Án
truckzdarma
Prada Paradigme parfumovaná voda pre mužov 150 ml náplň
Prada
Prada Paradigme parfumovaná voda pre mužov 150 ml náplň
Kód: 2501952
Kód dod.: LE918300
EAN: 3614274182910
 
168.20 EUR
1 121.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálny drevitý parfum pre mužov bol uvedený na trh v roku 2025 Prada Paradigme je nová ikonická
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.