sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Ceys Kontaktceys kontaktné lepidlo transparentné, 30 ml
Ceys®
Ceys Kontaktceys kontaktné lepidlo transparentné, 30 ml
Kód: 2503327
Kód dod.: 502994
EAN: 8411519231038
 
3.30 EUR
110EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kontaktné lepidlo, ktoré je po zaschnutí priehľadné. Môže sa použiť mimo iného na lepenie zrkadiel, pěnového polystyrénu a pěnového materiálu všeobecne, aniž by poškodzovalo povrchy. Spoje sú odolné, pružné a trvanlivé.
PATTEX Chemoprén Univerzál, 5 l
Henkel Pattex®
PATTEX Chemoprén Univerzál, 5 l
Kód: 2507548
Kód dod.: 501134
EAN: 9000101170931
 
77.18 EUR
77.19 EUR
15.44EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
PATTEX Chemoprén Univerzál je kontaktné lepidlo určené na profesionálne použitie, vhodné na lepenie širokej škály savých aj nesavých materiálov.
SOICRAT protiplísňová penetrácia V1311S, 5 kg
Soicrat
SOICRAT protiplísňová penetrácia V1311S, 5 kg
Kód: 2505133
Kód dod.: 429921
EAN: 8591235088182
 
13.83 EUR
2.77EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Preventívne obmedzuje tvorbu plesní vďaka aktívnym fungicídnym zložkám. Používa sa na spevnenie podkladu, zosúladenie jeho nasiakavosti a zvýšenie priľnavosti povrchu pred nátermi.
REMAL Ekonomik univerzálna maliarska farba na stenu, 15 kg
REMAL
REMAL Ekonomik univerzálna maliarska farba na stenu, 15 kg
Kód: 2500209
Kód dod.: 400870
EAN: 8591235036992
 
24.30 EUR
1.62EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Disperzná, sametovo matná, bielosť 94 %. Maliarska farba s opticky vylepšenou bielosťou, kryvosťou a vysokou paropriepustnosťou. Používa sa na maľovanie omietok, betónu, sadrokartónu, cetris dosiek, drevotriesky i sanačných omietok v interiéroch. Je vyrobená z prí
REMAL hĺbková penetrácia protipliesňová V1311, 1 kg
REMAL
REMAL hĺbková penetrácia protipliesňová V1311, 1 kg
Kód: 2501211
Kód dod.: 430090
EAN: 8591235088151
 
3.47 EUR
3.47EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Penetrácia proti plesni preventívne obmedzuje tvorbu plesní vďaka aktívnym fungicídnym zložkám. Na hĺbkové zpevnenie podkladu, zjednotenie jeho nasiakavosti a zvýšenie priľnavosti povrchu.
AKCE
Sokrates Sedlácká lazura na drevo, afromorsie 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Sedlácká lazura na drevo, afromorsie 0,7 kg
Kód: 2505879
Kód dod.: 394820
EAN: 8595718000142
 
13.35 EUR
19.07EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná lazura na drevo. Je určená pre vonkajšie a vnútorné prostredie, k priemyselnej výrobe, pre remeselnícke práce a hobby použitie. Chráni drevo pred UV žiarením. Vytvára hodvábne lesklé, na dotyk príjemné zamatové povrchy.
Detecha Ekoban farba na drevo i betón, šedá, 2,5 kg
Detecha®
Detecha Ekoban farba na drevo i betón, šedá, 2,5 kg
Kód: 2503088
Kód dod.: 301472
EAN: 8595002300804
 
22.14 EUR
8.86EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná farba na betón a iné savé materiály s miernou mechanickou záťažou. Náter je pružný s veľmi dobrou prilnavosťou k podkladu.
AKCE
Ceys Total Tech vodoodolné lepidlo a tmel, transparentné, 125 g
Ceys®
Ceys Total Tech vodoodolné lepidlo a tmel, transparentné, 125 g
Kód: 2504450
Kód dod.: 502989
EAN: 8411519772425
 
6.48 EUR
51.84EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je vhodný na sklenárske práce, stolárske práce, inštalácie svetlíkov, nepropustné spáry a dilatačné spáry, trhliny a praskliny, sprchové závesy, luxfery, sendvičové dosky a izolácie, kovové a plastové časti, karavany a lode.
AKCE
REMAL Flek-stop farba na škvrny po vode, dymoch a nikotíne 1 kg
REMAL
REMAL Flek-stop farba na škvrny po vode, dymoch a nikotíne 1 kg
Kód: 2503724
Kód dod.: 400860
EAN: 8591235036510
100%
16.48 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
REMAL Flek-stop, základný zakrývací náter. Špeciálny vodou riediteľný základný náter pre interiéry i exteriéry určený na izoláciu škvrn, ktoré pri pretreňovaní bežným (najmä maliarskym) náterom vystupujú na povrch (najmä škvrny od zatečenej vody, nikotínu)
Het šľahaný ľahčený tmel, 500 ml
Het
Het šľahaný ľahčený tmel, 500 ml
Kód: 2503962
Kód dod.: 511332
EAN: 8594002539337
 
8.04 EUR
16.08EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Špeciálna extra ľahká vyplňovacia hmota na tmelenie špár, prasklín a vyrovnávanie podkladov (mininálne a sadrové omietky, betónové panely, murivo, sadrokartón) v interiéri aj exteriéri, lokálne opravy jám, vyplňovanie a zarovnávanie priamych i uhlových špár
APEKO práškové lepidlo na tapety, až 50 m², 250 g
Apeko
APEKO práškové lepidlo na tapety, až 50 m², 250 g
Kód: 2501485
Kód dod.: 500831
EAN: 8595073019919
 
3.12 EUR
3.13 EUR
12.48EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Práškové lepidlo na tapety so ktorým spracujete plochu o veľkosti až 50 m². Na lepenie tapiet, vhodné na papierové tapety ale aj ako lepidlo na vinylové tapety.
AKCE
Het Mikral 100 fasádna farba, 15+3 kg
Het
Het Mikral 100 fasádna farba, 15+3 kg
Kód: 2502795
Kód dod.: 415535
EAN: 8594158028327
 
75.88 EUR
4.22EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na vonkajšie nátery vápenatých, vápenno-cementových a břízolitových omietok, omietok s akrylátovým spojivom, zdiva, na dekoračné nátery vertikálnych betónových konštrukcií a pod.
Het šľahaný ľahčený tmel, 250 ml
Het
Het šľahaný ľahčený tmel, 250 ml
Kód: 2503961
Kód dod.: 511330
EAN: 8594002539238
 
4.87 EUR
19.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Špeciálna extra ľahká vyplňovacia hmota na tmelenie spár, prasklín a vyrovnávanie podkladov (minerálne a sadrové omietky, betónové panely, murivo, sadrokartón) v interiéri aj exteriéri, lokálne opravy dier, vyplňovanie a zarovnávanie priamej aj uhlovej spáry
REMAL hĺbková penetrácia protipliesňová V1311, 5 kg
REMAL
REMAL hĺbková penetrácia protipliesňová V1311, 5 kg
Kód: 2505131
Kód dod.: 430094
EAN: 8591235088168
 
14.08 EUR
14.09 EUR
2.82EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Penetrácia proti plesni preventívne obmedzuje tvorbu plesní vďaka aktívnym fungicidným zložkám. Na hĺbkové spevnenie podkladu, zosúladenie jeho nasiakavosti a zvýšenie priľnavosti povrchu.
AKCE
Het Fasadin fasádna farba s jemným zrnkom, biela, 15 + 3 kg
Het
Het Fasadin fasádna farba s jemným zrnkom, biela, 15 + 3 kg
Kód: 2503166
Kód dod.: 415512
EAN: 8594002534226
 
72.50 EUR
4.03EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fasádna farba na vonkajšie nátery vápenných, vápenocementových a břizolitových omietok, omietok s akrylátovým pojivom, muriva, na dekoračné nátery vertikálnych betónových konštrukcií a pod.
AKCE
Het Fasadin fasádna farba s jemným zrnkom, biela, 7 kg
Het
Het Fasadin fasádna farba s jemným zrnkom, biela, 7 kg
Kód: 2502807
Kód dod.: 415508
EAN: 8594002534219
 
34.40 EUR
4.91EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fasádna farba na vonkajšie nátery vápenných, vápenocementových a břízolitových omietok, omietok s akrylátovým pojivom, zdiva, na dekoračné nátery vertikálnych betónových konštrukcií a pod.
Detecha Ekoban Forte Plus farba na drevo i betón, RAL 7035 svetlo šedá, 5 kg
Detecha®
Detecha Ekoban Forte Plus farba na drevo i betón, RAL 7035 svetlo šedá, 5 kg
Kód: 2503533
Kód dod.: 301457
EAN: 8595002319189
 
75.02 EUR
15EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Farba na betón a iné savé materiály s vyššou mechanickou záťažou. Náter je pružný s veľmi dobrou priľnavosťou k podkladu. Natreté plochy vykazujú veľmi dobrú mechanickú odolnosť, odolávajú vode, roztokom solí, olejom a krátkodobo motorovej nafte.
REMAL Ekonomik univerzálna maliarska farba na stenu, 4 kg
REMAL
REMAL Ekonomik univerzálna maliarska farba na stenu, 4 kg
Kód: 2500210
Kód dod.: 400866
EAN: 8591235066166
100%
8.35 EUR
2.09EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Disperzná, sametovo matná, belosť 94 %. Maliarska farba s opticky vylepšenou belosťou, kryvnosťou a vysokou paropropustnosťou. Používa sa na maľovanie omietok, betónu, sadrokartónu, cetris dosiek, drevotriesky i sanačných omietok v interiéroch. Je vyrobená z prí
REMAL Fasáda akrylátová fasádna farba biela 1 kg
REMAL
REMAL Fasáda akrylátová fasádna farba biela 1 kg
Kód: 2503603
Kód dod.: 416199
EAN: 8591235036985
 
5.74 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je umývateľná, priedušná, výborne kryjúca a odoláva poveternostným vplyvom. Používa sa na nátery vápennocementových omietok, muriva, betónových panelov, panelov z ľahčených hmot, břízolitu, drevotriesky a pod.
REMAL Fasáda akrylátová fasádna farba biela 4 kg
REMAL
REMAL Fasáda akrylátová fasádna farba biela 4 kg
Kód: 2504604
Kód dod.: 416201
EAN: 8591235066159
 
19.52 EUR
4.88EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je umývateľná, priedušná, výborne kryjúca a odoláva poveternostným vplyvom. Používa sa pre nátery vápencementových omietok, muriva, betónových panelov, panelov z ľahčených hmôt, břízolitu, drevotriesky a pod.
AKCE
Detakryl protiplísňová snehobiela maliarska farba, 5 kg
Detecha®
Detakryl protiplísňová snehobiela maliarska farba, 5 kg
Kód: 2504515
Kód dod.: 627070
EAN: 8595002323995
 
27.61 EUR
5.52EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Snehobiely maliarsky náter do interiéru s obsahom biocídov. Veľmi dobre zakrýva škvrny, je paropriepustný, za sucha otěruvzdorný.
REMAL Štruktúra maliarska farba so zrnitou štruktúrou, 4 kg
REMAL
REMAL Štruktúra maliarska farba so zrnitou štruktúrou, 4 kg
Kód: 2504606
Kód dod.: 400921
EAN: 8591235066173
 
12.83 EUR
3.21EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná maliarska farba so hrubozrnnou štruktúrou do 0,5 mm. Používa sa najmä na imitáciu vzhľadu štukovej vrstvy, na maľovanie omietok, betónu, sadrokartónu, cetris dosiek, drevotriesky a pod. v interiéroch.
Ceys Kontaktceys kontaktné lepidlo, 30 ml
Ceys®
Ceys Kontaktceys kontaktné lepidlo, 30 ml
Kód: 2503183
Kód dod.: 502914
EAN: 8411519231205
 
2.69 EUR
89.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Viacúčelové kontaktné lepidlo na báze neoprénu pre všeobecné použitie pri spájaní celej rady materiálov. Vynikajúce výsledky vykazuje najmä u kože, dreva, umakartu, gumy a korku, pri lepení týchto materiálov medzi sebou alebo v kombinácii s inými materiálmi.
REMAL Ekonomik univerzálna maliarska farba na stenu, 40 kg
REMAL
REMAL Ekonomik univerzálna maliarska farba na stenu, 40 kg
Kód: 2504298
Kód dod.: 400875
EAN: 8591235042863
 
62.14 EUR
1.55EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Disperzná, sametovo matná, belosť 94 %. Maliarska farba s opticky vylepšenou belosťou, kryvostí a vysokou paropriepustnosťou. Používa sa na maľovanie omietok, betónu, sadrokartónu, cetris dosiek, drevotriesky i sanačných omietok v interiéroch. Je vyrobená z prí
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.