sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
truckzdarma
Prada Paradigme parfumovaná voda pre mužov 150 ml náplň
Prada
Prada Paradigme parfumovaná voda pre mužov 150 ml náplň
Kód: 2501952
Kód dod.: LE918300
EAN: 3614274182910
 
168.20 EUR
1 121.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálny drevitý parfum pre mužov bol uvedený na trh v roku 2025 Prada Paradigme je nová ikonická
Syoss Volume suchý šampon pre objem vlasov 200ml
Henkel Syoss
Syoss Volume suchý šampon pre objem vlasov 200ml
Kód: 2600791
Kód dod.: 845488
EAN: 9000100695848
 
7.39 EUR
36.95EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ľahký suchý šampón v spreji, navrhnutý pre jemné, oslabené vlasy, ktoré postrádajú objem. Dodáva vlasom sviežosť a plnosť.
KORLOFF Lady Nude parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Korloff
KORLOFF Lady Nude parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2601190
Kód dod.: KOPFLAN002
EAN: 3494800539001
 
42.57 EUR
851.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-orientálna (ambrová) vôňa bola uvedená na trh v roku 2026 Parfémovaná voda KORLOFF Lady N
Guess Iconic Sublime pre ženy parfumovaná voda pre ženy 30 ml
Guess®
Guess Iconic Sublime pre ženy parfumovaná voda pre ženy 30 ml
Kód: 2601193
Kód dod.: GUE34932G
EAN: 085715349323
 
32.83 EUR
1 094.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ambrová kvetinová vôňa bola uvedená na trh v roku 2026 Parfumovaná voda Guess Iconic Sublime je osl
LACOSTE L.12.12 Bleu parfémovaná vôňa pre mužov 50 ml
Lacoste
LACOSTE L.12.12 Bleu parfémovaná vôňa pre mužov 50 ml
Kód: 2602855
Kód dod.: LC022A02
EAN: 3386460172745
 
73.44 EUR
73.45 EUR
1 468.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Aromatická fougere vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2026 Lacoste L.12.12 Bleu je pánsky pa
Fa Flower Twist sprchový gel pre ženy 250 ml
Henkel Fa
Fa Flower Twist sprchový gel pre ženy 250 ml
Kód: 2602895
Kód dod.: 795723
EAN: 9000101781144
 
2.16 EUR
2.17 EUR
0.01EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fa Flower Twist Limitovaná edícia je starostlivý sprchový gél pre ženy s jemnou a hrejivou vôňou pistácií a medu.
Novinky
Valentino Vendetta Uomo parfémovaná voda pre mužov 50 ml
Valentino
Valentino Vendetta Uomo parfémovaná voda pre mužov 50 ml
Kód: 2603388
Kód dod.: LG290600
EAN: 3614274798197
 
114.37 EUR
2 287.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevito-korenistá vôňa bola uvedená na trh v roku 2026 Valentino Vendetta Uomo predstavuje odvážnu p
Novinky
Jimmy Choo Man Parfum parfém pre mužov 30 ml
Jimmy Choo
Jimmy Choo Man Parfum parfém pre mužov 30 ml
Kód: 2603409
Kód dod.: CH026A03
EAN: 3386460169875
 
82.14 EUR
82.15 EUR
2 738EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ambrová fougére vôňa bola uvedená na trh v roku 2026 Jimmy Choo Man Parfum predstavuje charizmatick
Novinky
Coach Men Pure Platinum parfém pre mužov 60 ml
COACH
Coach Men Pure Platinum parfém pre mužov 60 ml
Kód: 2603406
Kód dod.: CC025A02
EAN: 3386460171090
 
98.24 EUR
1 637.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevnatá aromatická vôňa bola uvedená na trh v roku 2026 Coach Pure Platinum je intenzívna pánska pa
Guess Bella Vita parfumovaná voda pre ženy 30 ml
Guess®
Guess Bella Vita parfumovaná voda pre ženy 30 ml
Kód: 2601098
Kód dod.: GUE32402
EAN: 085715324023
 
30.84 EUR
1 028EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna kvetinová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2020 Parfumovaná voda Bella Essence j
Guess Bella Vita parfémovaná voda pre ženy 100 ml
Guess®
Guess Bella Vita parfémovaná voda pre ženy 100 ml
Kód: 2601097
Kód dod.: GUE32400
EAN: 085715324009
 
47.36 EUR
473.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ovocná, kvetinová vôňa pre ženy uvedená na trh v roku 2020 Parfémovaná voda GUESS Bella Vita oslavu
Spokar Perfecta Mini valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 100 mm
Spokar®
Spokar Perfecta Mini valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 100 mm
Kód: 56293
Kód dod.: 547219
EAN: 8593534671461
100%
1.03 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Polyamid, výška plyše 13 mm, odoláva všetkým rozpúšťadlám, pre stredne husté až riedke farby.
AKCE
Spokar Vestan hobby valček na maľovanie pre držák 6 mm, 180 mm
Spokar®
Spokar Vestan hobby valček na maľovanie pre držák 6 mm, 180 mm
Kód: 17358
Kód dod.: 540246
EAN: 8593534640160
100%
1.39 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálne použitie pre menej náročné maliarske a lakírnické práce, nižšia životnosť potahu. Valček je vhodný tiež na disperzné a latexové farby, optimálne pre natieranie akrylátových i asfaltových penetrácií.
Syoss Root Retouch sprej pre dočasné zakrytie odrastov Čierny, 120 ml
Henkel Syoss
Syoss Root Retouch sprej pre dočasné zakrytie odrastov Čierny, 120 ml
Kód: 1801208
Kód dod.: 870291
EAN: 9000101208375
 
8.91 EUR
74.25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vlasový make-up spray na odrastky. Mikrojemné minerálne kozmetické pigmenty zakryjú svetlé a šedivé odrastky počas niekoľkých sekúnd.
AKCE
Nivea Fresh Revive suchý šampon pre tmavší tón vlasov, 200 ml
Nivea®
Nivea Fresh Revive suchý šampon pre tmavší tón vlasov, 200 ml
Kód: 1804508
Kód dod.: 845437
EAN: 9005800301556
 
4.34 EUR
21.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krásne vlasy ako práve umyté počas jednej minúty? Vyskúšajte kúzlo, ktoré osvieži a pridá objem po celý deň: NIVEA Suchý šampon pre tmavší tón vlasov.
AKCE
Spokar Vestan hobby valček na maľovanie pre držák 6 mm, 240 mm
Spokar®
Spokar Vestan hobby valček na maľovanie pre držák 6 mm, 240 mm
Kód: 17360
Kód dod.: 540234
EAN: 8593534670020
 
1.61 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Valček pre menej náročné maliarske a lakýrnické práce. Univerzálne použitie pre menej náročné maliarske a lakýrnické práce, nižšia životnosť poťahu.
Spokar Mikroplyš Mini valček na maľovanie pre držák 6 mm, 100 mm
Spokar®
Spokar Mikroplyš Mini valček na maľovanie pre držák 6 mm, 100 mm
Kód: 2503455
Kód dod.: 547240
EAN: 8593534672451
 
1.08 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Polyester, výška plyšu 10 mm, pre kvalitné maliarske práce, obzvlášť vhodný pre vodou riediteľné farby a laky.
Spokar Polyamid 11 valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 100 mm
Spokar®
Spokar Polyamid 11 valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 100 mm
Kód: 2504960
Kód dod.: 540180
EAN: 8593534692947
 
1 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Výborne nasáva farbu, ľahko a rovnomerne ju vydáva, má veľmi dlhú životnosť. Pre dokončovacie maliarske práce všetkými druhmi náterových hmôt.
Spokar Nylon 6 mini podlahársky valček pre držák 6 mm, 150 mm
Spokar®
Spokar Nylon 6 mini podlahársky valček pre držák 6 mm, 150 mm
Kód: 2503454
Kód dod.: 547234
EAN: 8593534672093
 
1.70 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Polyamid, výška plyše 6 mm, odoláva všetkým rozpúšťadlám, pre stredne husté a husté farby a laky.
Silan aviváž Sensitive & Baby aviváž pre bábätká, 130 prania, 2860 ml
Henkel Silan
Silan aviváž Sensitive & Baby aviváž pre bábätká, 130 prania, 2860 ml
Kód: 2505858
Kód dod.: 777032
EAN: 9000101590128
 
8.25 EUR
0.06EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nechajte sa hýčkať nádherne hebkým prádlom a nebesky jemnou vôňou aviváže Silan Sensitive, ktorá bola vyvinutá špeciálne pre citlivú a detskú pokožku.
-1%Zľava
Spokar Velur Mini valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 60 mm
Spokar®
Spokar Velur Mini valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 60 mm
Kód: 2503453
Kód dod.: 547202
EAN: 8593534671737
 
0.86 EUR
0.87 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prírodná 100% vlna, výška plyšu 4 mm, určený pre vrchné kvalitné lakovanie, odolný voči rozpúšťadlám.
Spokar Velur Mini valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 150 mm
Spokar®
Spokar Velur Mini valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 150 mm
Kód: 2503769
Kód dod.: 547209
EAN: 8593534690783
 
1.30 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prírodné 100% vlna, výška plyšu 4 mm, určený pre vrchné kvalitné lakovanie, odolný voči rozpúšťadlám.
Spokar Zlatý vlas váleček na malovanie pre držák 8 mm, 250 mm
Spokar®
Spokar Zlatý vlas váleček na malovanie pre držák 8 mm, 250 mm
Kód: 2502619
Kód dod.: 540268
EAN: 8593534670372
 
7.34 EUR
7.35 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Malířský váleček zlatý vlas pre maliarske a natieračské práce na hladké a jemne hrubé povrchy. Průměr držadla 8 mm, šířka válečku 250 mm, výška plyše 18 mm.
Spokar Moltopren hrubá houba dekoratívny valček pre držiak 8 mm, 180 mm
Spokar®
Spokar Moltopren hrubá houba dekoratívny valček pre držiak 8 mm, 180 mm
Kód: 2502625
Kód dod.: 546512
EAN: 8593534670228
 
5.44 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Štrukturovací valček Moltoprenová huba hrubá. Vytvára hrubú štruktúru na povrchu špeciálnej náterovej hmoty.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.