sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
AKCE
Felix Sensations kapsičky pre mačky lahodný výber v želé, 12× 85 g
Purina® Felix
Felix Sensations kapsičky pre mačky lahodný výber v želé, 12× 85 g
Kód: 2506515
Kód dod.: 976433
EAN: 7613039757062
 
6.57 EUR
6.44EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Felix Sensations mix kapsičiek pre mačky v ochucenom želé s jahňacím, makrelou, treskou a morčacím ponúka bohatý výber lahodného krmiva.
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ valček na maľovanie pre držiak 8 mm, 250 mm
Barvy a laky Hostivař
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ valček na maľovanie pre držiak 8 mm, 250 mm
Kód: 2504164
Kód dod.: 540287
EAN: 8591235041705
 
5.95 EUR
5.96 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Maliarsky valček, polyakryl, šírka 250 mm, pre držiak 8 mm. Valček Moltopren polyakryl tkaný, pre vnútorné aj vonkajšie univerzálne použitie.
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 100 mm
Barvy a laky Hostivař
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 100 mm
Kód: 2504168
Kód dod.: 540284
EAN: 8591235041682
 
1.08 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Maliarsky valček, polyakryl, šírka 100 mm, pre držiak 6 mm. Valček Moltopren polyakryl tkaný, pre vnútorné aj vonkajšie univerzálne použitie.
Alpecin Hybrid kofeínový šampón na vlasy pre citlivú pokožku hlavy, 250 ml
Alpecin
Alpecin Hybrid kofeínový šampón na vlasy pre citlivú pokožku hlavy, 250 ml
Kód: 1900179
Kód dod.: 856854
EAN: 4008666218858
100%
9.78 EUR
39.12EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Alpecin Hybrid kofeínový šampón je určený pre suchú a citlivú pokožku hlavy. Špeciálna hybridná technológia pôsobí proti príznakom tvorby lupín a proti svrbeniu.
AKCE
Sensodyne Advanced White Enamel Defence zubná pasta pre citlivé zuby, 75 ml
Sensodyne
Sensodyne Advanced White Enamel Defence zubná pasta pre citlivé zuby, 75 ml
Kód: 2601449
Kód dod.: 885405
EAN: 5054563287502
 
5.47 EUR
5.48 EUR
72.93EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sensodyne Advanced White Enamel Defence zubná pasta je určená pre citlivé zuby a pomáha podporiť belší vzhľad zubov.
AKCE
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ Moltopren valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 100 mm
Barvy a laky Hostivař
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ Moltopren valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 100 mm
Kód: 2502628
Kód dod.: 547125
EAN: 8591235041781
 
0.57 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moltopren určený pre menej náročné lakýrnické práce, pre vodou riediteľné náterové hmoty, s obmedzenou životnosťou ho možno použiť aj pre syntetické farby a laky, nepoužívať pre agresívne organické rozpúšťadlá.
-1%Zľava
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ Velur valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 100 mm
Barvy a laky Hostivař
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ Velur valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 100 mm
Kód: 2502641
Kód dod.: 547204
EAN: 8591235041859
 
0.86 EUR
0.87 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prírodná 100% vlna, výška vlasu 4 mm, určený na vrchné kvalitné lakovanie, odolný voči rozpúšťadlám.
Odol Perlička zubný kartáčik pre deti mäkký Tlapková patrola, 3-6 rokov, 1 ks
Odol®
Odol Perlička zubný kartáčik pre deti mäkký Tlapková patrola, 3-6 rokov, 1 ks
Kód: 2508810
Kód dod.: 897084
EAN: 5054563270436
 
1.73 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Detský zubný kartáčik Odol Perlička s motívom obľúbenej Tlapkovej patroly je určený pre deti vo veku 3 až 6 rokov.
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ Vestan valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 180 mm
Barvy a laky Hostivař
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ Vestan valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 180 mm
Kód: 2504161
Kód dod.: 540224
EAN: 8591235041729
 
1.48 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Valček pre univerzálne použitie pre menej náročné maliarske a lakýrnické práce, nižšia životnosť potahu. Valček je vhodný tiež na disperzné a latexové farby, optimálny pre natieranie akrylátových aj asfaltových penetrácií.
AKCE
Sunsilk maska pre kučeravé vlasy Ricci Da Domare 1 Minute Wow, 180 ml
Sunsilk®
Sunsilk maska pre kučeravé vlasy Ricci Da Domare 1 Minute Wow, 180 ml
Kód: 2501576
Kód dod.: 794657
EAN: 8717163720189
 
3.47 EUR
19.28EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre definované a elastické kučery. Bez krepatění. Receptúra s arganovým olejom je ideálna pre rovné, krepaté a suché vlasy, opravuje poškodené a rozčesáva vlasy, aby vám poskytla dokonalú rovnosť bez krepatění každý deň.
Spokar Uni Modrý melír univerzálny valček na maľovanie pre držiak 8 mm, 180 mm
Spokar®
Spokar Uni Modrý melír univerzálny valček na maľovanie pre držiak 8 mm, 180 mm
Kód: 2503445
Kód dod.: 540320
EAN: 8593534672383
 
5.30 EUR
5.31 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Valček pre univerzálne použitie z polyakrylu je vhodný pre maľovanie hladkých a stredne hrubých plôch. Je polstrovaný - hrúbka polstrovania činí 5 mm. Výška plyšu činí 18 mm.
AKCE
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ mikroplyš valček na maľovanie pre držák 6 mm, 120 mm
Barvy a laky Hostivař
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ mikroplyš valček na maľovanie pre držák 6 mm, 120 mm
Kód: 2504171
Kód dod.: 547246
EAN: 8591235041767
 
2.52 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lakovací maliarsky valček, materiál polyester, výška plyšu valčeka 10 mm, vhodný pre kvalitné lakýrnické práce, obzvlášť vhodný pre vodou riediteľné farby a laky.
Syoss Men Clean & Cool šampon pre normálne až mastné vlasy, 440 ml
Henkel Syoss
Syoss Men Clean & Cool šampon pre normálne až mastné vlasy, 440 ml
Kód: 1710519
Kód dod.: 845560
EAN: 9000101277197
 
6.09 EUR
13.84EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Syoss Men Clean & Cool šampon pre mužov s Japonskom inšpirovaným zložením pre normálne až mastné vlasy.
Wilkinson Sword Xtreme3 Sensitive jednorazové holítko pre mužov
Wilkinson
Wilkinson Sword Xtreme3 Sensitive jednorazové holítko pre mužov
Kód: 2507029
Kód dod.: 822321
EAN: 4027800110414
 
1.08 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Jednorazové holiace strojky Wilkinson Xtreme3 Sensitive Strip sú ideálne pre mužov s citlivou pokožkou.
Lacoste Original parfum pre mužov 60 ml
Lacoste
Lacoste Original parfum pre mužov 60 ml
Kód: 2502007
Kód dod.: LC020A02
EAN: 3386460165976
 
42.53 EUR
708.83EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevnatá aromatická vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2025 Lacoste Original Parfum je zosob
Vínka Živná soľ pre kvasinky 1,6 g
Vínka
Vínka Živná soľ pre kvasinky 1,6 g
Kód: 36217
Kód dod.: 935161
EAN: 8594003170683
99%
0.30 EUR
150EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sušené kultúry vínnych kvasiniek. Obsah sáčku stačí na prekvasenie 10 litrov.
Versace Crystal Emerald parfémovaná voda pre ženy 90 ml
Versace
Versace Crystal Emerald parfémovaná voda pre ženy 90 ml
Kód: 2502597
Kód dod.: 14838
EAN: 8011003901647
 
106.06 EUR
1 178.44EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-ovocná vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2025 Crystal Emerald od Versace je vzácna
Versace Crystal Emerald telové mlieko pre ženy 200 ml
Versace
Versace Crystal Emerald telové mlieko pre ženy 200 ml
Kód: 2502599
Kód dod.: 530050
EAN: 8011003901708
 
36.74 EUR
36.75 EUR
183.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-ovocná vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2025 Crystal Emerald od Versace je vzácna
Spokar vanička na farbu pre valček do 100 mm
Spokar®
Spokar vanička na farbu pre valček do 100 mm
Kód: 2502976
Kód dod.: 554765
EAN: 8593534671133
 
1 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lakovacia vana vhodná pre valčeky do 100 mm je určená na uľahčenie nanášania nátierkovej hmoty na valček. Je vyrobená z plastu (polypropylénu).
Spokar síto stieracia mriežka pre valček do 250 mm
Spokar®
Spokar síto stieracia mriežka pre valček do 250 mm
Kód: 2502974
Kód dod.: 554307
EAN: 8593534671201
 
1.13 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre rovnomerné nanesenie farby na valček a odstránenie nadbytočnej farby. Mriežka pre valček do 250 mm.
Givenchy Irresistible Nectar parfémovaná voda pre ženy 35 ml
Givenchy
Givenchy Irresistible Nectar parfémovaná voda pre ženy 35 ml
Kód: 2601022
Kód dod.: GIVP000501
EAN: 3274872501669
 
85.28 EUR
2 436.57EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová ovocná vôňa bola uvedená na trh v roku 2025 Parfémovaná voda Givenchy Irresistible Nectar
Versace Yellow Diamond toaletná voda pre ženy 30 ml
Versace
Versace Yellow Diamond toaletná voda pre ženy 30 ml
Kód: 64968
 
EAN: 8011003804542
 
61.09 EUR
2 036.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo - ovocná vôňa uvedená na trh v roku 2011 Dámska toaletná voda Versace Yellow Diamond bola
Versace Yellow Diamond sprchový gél pre ženy 200 ml
Versace
Versace Yellow Diamond sprchový gél pre ženy 200 ml
Kód: 64972
 
EAN: 8011003804597
 
31.75 EUR
158.75EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo - ovocná vôňa uvedená na trh v roku 2011 Čistá ako slnečné lúče, nádherne jasný odtieň žl
Fa Flower Burst sprchový gel pre ženy 250 ml
Henkel Fa
Fa Flower Burst sprchový gel pre ženy 250 ml
Kód: 2602894
Kód dod.: 795719
EAN: 9000101781120
 
2.16 EUR
2.17 EUR
0.01EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fa Flower Burst Limitovaná edícia je starostlivý sprchový gel pre ženy s jemnou kvetinovou vôňou, ktorý šetrne čistí pokožku a zanecháva ju hebkú a sviežo parfumovanú.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.