sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Detecha Ekoban farba na drevo i betón, šedá, 5 kg
Detecha®
Detecha Ekoban farba na drevo i betón, šedá, 5 kg
Kód: 2502717
Kód dod.: 301474
EAN: 8595002300798
 
42.14 EUR
8.43EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná farba na betón a iné savé materiály s miernou mechanickou záťažou. Nátier je pružný s veľmi dobrou priľnavosťou k podkladu.
AKCE
Het Fasadin fasádna farba s jemným zrnkom, biela, 3 kg
Het
Het Fasadin fasádna farba s jemným zrnkom, biela, 3 kg
Kód: 2502808
Kód dod.: 415509
EAN: 8594002534202
 
15.92 EUR
5.31EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Fasádna farba na vonkajšie nátery vápenných, vápenocementových a břízolitových omietok, omietok s akrylátovým pojivom, zdiva, na dekoračné nátery zvislých betonových konštrukcií a pod.
REMAL Ekonomik univerzálna maliarska farba na stenu, 7,5 kg
REMAL
REMAL Ekonomik univerzálna maliarska farba na stenu, 7,5 kg
Kód: 2500311
Kód dod.: 400868
EAN: 8591235037012
 
12.88 EUR
1.72EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Disperzná, sametovo matná, bielosť 94 %. Maliarska farba s opticky vylepšenou bielosťou, kryvostí a vysokou paropriepustnosťou. Používa sa na maľovanie omietok, betónu, sadrokartónu, cetris dosiek, drevotriesky i sanačných omietok v interiéroch. Je vyrobená z prí
AKCE
REMAL Fasáda akrylátová fasádna farba biela 15 kg
REMAL
REMAL Fasáda akrylátová fasádna farba biela 15 kg
Kód: 2501346
Kód dod.: 416205
EAN: 8591235036336
 
54.32 EUR
3.62EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je umývateľná, priedušná, výborne kryjúca a odoláva poveternostným vplyvom. Používa sa na nátery vápennocementových omietok, zdiva, betónových panelov, panelov z ľahčených hmôt, břízolitu, drevotriesky a pod.
REMAL Fasáda akrylátová fasádna farba biela 7,5 kg
REMAL
REMAL Fasáda akrylátová fasádna farba biela 7,5 kg
Kód: 2503602
Kód dod.: 416202
EAN: 8591235036329
 
32.40 EUR
4.32EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Je umývateľná, priedušná, výborne kryjúca a odoláva poveternostným vplyvom. Používa sa pre nátery vápenocementových omietok, muriva, betónových panelov, panelov z ľahčených hmôt, břízolitu, drevotriesky apod.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0062 borovica, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0062 borovica, 2,5 l
Kód: 2500610
Kód dod.: 249815
EAN: 8595073018301
 
29.79 EUR
11.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom aj na nátery v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0080 mahagon, 750 ml
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0080 mahagon, 750 ml
Kód: 2500611
Kód dod.: 249781
EAN: 8595073020311
 
9.69 EUR
9.70 EUR
12.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na ochranné lazúrovacie nátery mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom i na nátery v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0025 sipo, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0025 sipo, 2,5 l
Kód: 2500604
Kód dod.: 248765
EAN: 8595073018233
 
29.79 EUR
11.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo k náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom aj k náterom v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0022 palisandr, 4 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0022 palisandr, 4 l
Kód: 2502743
Kód dod.: 249267
EAN: 8595073019278
 
44.58 EUR
11.15EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím nátierom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom i k nátierom v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0000 bezfarebná, 4 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0000 bezfarebná, 4 l
Kód: 2504064
Kód dod.: 249015
EAN: 8595073019353
 
39.53 EUR
9.88EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím náterom mäkkého aj tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom aj k náterom v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Lazurol s1080 terasový olej bezbarvý, 2,5 l
Lazurol
Lazurol s1080 terasový olej bezbarvý, 2,5 l
Kód: 2505135
Kód dod.: 259982
EAN: 8591235088717
 
58.23 EUR
23.29EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným nátěrům všetkých typov dreva, vrátane tropických drevín, vystaveného poveternostným vplyvom i k nátěrům v interiéroch.
Lazurol s1080 terasový olej teak, 2,5 l
Lazurol
Lazurol s1080 terasový olej teak, 2,5 l
Kód: 2505137
Kód dod.: 259988
EAN: 8591235088724
 
53.01 EUR
21.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na ochranné nátery všetkých typov dreva vrátane tropických drevín, vystaveného poveternostným vplyvom aj na nátery v interiéroch.
REMAL Efekt dekoračná maliarska lesk, 0900 strieborný, 250 g
REMAL
REMAL Efekt dekoračná maliarska lesk, 0900 strieborný, 250 g
Kód: 2505259
Kód dod.: 431130
EAN: 8591235091502
 
5.44 EUR
21.76EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dekoratívna maliarska farba s kovovým a perleťovým vzhľadom na dekoráciu moderných dizajnov pri využití rôznych maliarskych techník napríklad maľovania štetcom alebo valčekom, striekania, tupovania hubou a používania maliarskych šablón.
REMAL Color Efekt umývateľná dekoračná farba, 0950 zlatý, 400 g
REMAL
REMAL Color Efekt umývateľná dekoračná farba, 0950 zlatý, 400 g
Kód: 2506081
Kód dod.: 431145
EAN: 8591235091533
 
9.23 EUR
23.08EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dekoratívna maliarska farba s kovovým a perleťovým vzhľadom pre dekorácie moderných dizajnov pri využití rôznych maliarskych techník napr. maľovanie štetcom alebo valčekom, striekanie, tupovanie hubkou a používanie maliarskych šablón.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0025 sipo, 4 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0025 sipo, 4 l
Kód: 2503065
Kód dod.: 248766
EAN: 8595073019407
 
44.58 EUR
11.15EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom i k náterom v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na drevo s obsahom olejov, 0060 pinie, 9 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na drevo s obsahom olejov, 0060 pinie, 9 l
Kód: 2503030
Kód dod.: 249612
EAN: 8595073017380
 
95.02 EUR
10.56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom i k náterom v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Lazurol s1080 terasový olej teak, 750 ml
Lazurol
Lazurol s1080 terasový olej teak, 750 ml
Kód: 2505136
Kód dod.: 259986
EAN: 8591235088700
 
18.78 EUR
25.04EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na ochranné nátery všetkých typov dreva vrátane tropických drevín, vystaveného poveternostným vplyvom i na nátery v interiéroch.
AKCE
Detakryl protiplísňová snehobiela maliarska farba, 5 kg
Detecha®
Detakryl protiplísňová snehobiela maliarska farba, 5 kg
Kód: 2504515
Kód dod.: 627070
EAN: 8595002323995
 
27.61 EUR
5.52EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Snehobiely maliarsky náter do interiéru s obsahom biocídov. Veľmi dobre zakrýva škvrny, je paropriepustný, za sucha otěruvzdorný.
REMAL Štruktúra maliarska farba so zrnitou štruktúrou, 4 kg
REMAL
REMAL Štruktúra maliarska farba so zrnitou štruktúrou, 4 kg
Kód: 2504606
Kód dod.: 400921
EAN: 8591235066173
 
12.83 EUR
3.21EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vodou riediteľná maliarska farba so hrubozrnnou štruktúrou do 0,5 mm. Používa sa najmä na imitáciu vzhľadu štukovej vrstvy, na maľovanie omietok, betónu, sadrokartónu, cetris dosiek, drevotriesky a pod. v interiéroch.
Ceys Kontaktceys kontaktné lepidlo, 30 ml
Ceys®
Ceys Kontaktceys kontaktné lepidlo, 30 ml
Kód: 2503183
Kód dod.: 502914
EAN: 8411519231205
 
2.69 EUR
89.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Viacúčelové kontaktné lepidlo na báze neoprénu pre všeobecné použitie pri spájaní celej rady materiálov. Vynikajúce výsledky vykazuje najmä u kože, dreva, umakartu, gumy a korku, pri lepení týchto materiálov medzi sebou alebo v kombinácii s inými materiálmi.
REMAL Ekonomik univerzálna maliarska farba na stenu, 40 kg
REMAL
REMAL Ekonomik univerzálna maliarska farba na stenu, 40 kg
Kód: 2504298
Kód dod.: 400875
EAN: 8591235042863
 
62.14 EUR
1.55EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Disperzná, sametovo matná, belosť 94 %. Maliarska farba s opticky vylepšenou belosťou, kryvostí a vysokou paropriepustnosťou. Používa sa na maľovanie omietok, betónu, sadrokartónu, cetris dosiek, drevotriesky i sanačných omietok v interiéroch. Je vyrobená z prí
PATTEX Repair Extreme jednosložkové univerzálne lepidlo, 8 g
Henkel Pattex®
PATTEX Repair Extreme jednosložkové univerzálne lepidlo, 8 g
Kód: 2506094
Kód dod.: 501943
EAN: 4015000419420
 
4.39 EUR
548.75EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálne jednosložkové flexibilné lepidlo na báze FLEXTEC polyméru neobsahujúce rozpúšťadlá. Určené na lepenie a opravy savých aj nesavých materiálov.
AKCE
Het Hetmal Plus maliarska farba, 4 kg
Het
Het Hetmal Plus maliarska farba, 4 kg
Kód: 2504693
Kód dod.: 400258
EAN: 8595614503563
 
9.61 EUR
2.4EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Interiérová disperzná biela krycia farba s vysokou krycou schopnosťou - odporúčame pre komerčné a obytné priestory, kancelárie, školy, chodby, priemyselné aplikácie.
UNIBAL fermež napúšťacia O1000, 2,5 l
Unibal
UNIBAL fermež napúšťacia O1000, 2,5 l
Kód: 2504018
Kód dod.: 260142
EAN: 8595073020045
 
32.57 EUR
13.03EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Používa sa najmä k základnému napúšťaniu dreva, omietok a iných savých podkladov, pod ďalšie nátěry olejovými, syntetickými alebo disperznými náterovými hmotami.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.