sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
AKCE
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ Moltopren valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 100 mm
Barvy a laky Hostivař
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ Moltopren valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 100 mm
Kód: 2502628
Kód dod.: 547125
EAN: 8591235041781
 
0.57 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moltopren určený pre menej náročné lakýrnické práce, pre vodou riediteľné náterové hmoty, s obmedzenou životnosťou ho možno použiť aj pre syntetické farby a laky, nepoužívať pre agresívne organické rozpúšťadlá.
-1%Zľava
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ Velur valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 100 mm
Barvy a laky Hostivař
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ Velur valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 100 mm
Kód: 2502641
Kód dod.: 547204
EAN: 8591235041859
 
0.86 EUR
0.87 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prírodná 100% vlna, výška vlasu 4 mm, určený na vrchné kvalitné lakovanie, odolný voči rozpúšťadlám.
Odol Perlička zubný kartáčik pre deti mäkký Tlapková patrola, 3-6 rokov, 1 ks
Odol®
Odol Perlička zubný kartáčik pre deti mäkký Tlapková patrola, 3-6 rokov, 1 ks
Kód: 2508810
Kód dod.: 897084
EAN: 5054563270436
 
1.73 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Detský zubný kartáčik Odol Perlička s motívom obľúbenej Tlapkovej patroly je určený pre deti vo veku 3 až 6 rokov.
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ Vestan valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 180 mm
Barvy a laky Hostivař
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ Vestan valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 180 mm
Kód: 2504161
Kód dod.: 540224
EAN: 8591235041729
 
1.48 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Valček pre univerzálne použitie pre menej náročné maliarske a lakýrnické práce, nižšia životnosť potahu. Valček je vhodný tiež na disperzné a latexové farby, optimálny pre natieranie akrylátových aj asfaltových penetrácií.
Spokar Uni Modrý melír univerzálny valček na maľovanie pre držiak 8 mm, 180 mm
Spokar®
Spokar Uni Modrý melír univerzálny valček na maľovanie pre držiak 8 mm, 180 mm
Kód: 2503445
Kód dod.: 540320
EAN: 8593534672383
 
5.30 EUR
5.31 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Valček pre univerzálne použitie z polyakrylu je vhodný pre maľovanie hladkých a stredne hrubých plôch. Je polstrovaný - hrúbka polstrovania činí 5 mm. Výška plyšu činí 18 mm.
AKCE
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ mikroplyš valček na maľovanie pre držák 6 mm, 120 mm
Barvy a laky Hostivař
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ mikroplyš valček na maľovanie pre držák 6 mm, 120 mm
Kód: 2504171
Kód dod.: 547246
EAN: 8591235041767
 
2.52 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lakovací maliarsky valček, materiál polyester, výška plyšu valčeka 10 mm, vhodný pre kvalitné lakýrnické práce, obzvlášť vhodný pre vodou riediteľné farby a laky.
AKCE
Sensodyne Repair & Protect Extra Fresh zubná pasta pre citlivé zuby, 75 ml
Sensodyne
Sensodyne Repair & Protect Extra Fresh zubná pasta pre citlivé zuby, 75 ml
Kód: 2601451
Kód dod.: 885407
EAN: 5054563232953
 
5.83 EUR
77.73EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sensodyne Repair & Protect zubná pasta je určená pre citlivé zuby a každodennú starostlivosť.
Spokar Perlon 5barev Midi valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 150 mm
Spokar®
Spokar Perlon 5barev Midi valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 150 mm
Kód: 2502637
Kód dod.: 547182
EAN: 8593534660168
 
3.91 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Polyakryl, výška plyšu 13 mm, odoláva rozpúšťadlám, vhodný pre dokončovacie maliarske práce. Šírka valčeka 150 mm, pre držiak 6 mm.
AKCE
Green Pharmacy šampón pre normálne vlasy s pŕhľavou a lopúchom, 350 ml
elfa Pharm, Green Pharmacy - Příroda & moderní věda
Green Pharmacy šampón pre normálne vlasy s pŕhľavou a lopúchom, 350 ml
Kód: 2500538
 
EAN: 8588006037944
 
2.52 EUR
7.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Green Pharmacy šampón pre normálne vlasy s pŕhľavou a lopúchom jemne čistí vlasy a pokožku hlavy, zatiaľ čo im dodáva výživu a prirodzený lesk. Extrakt
AKCE
Felix Fantastic Junior kapsičky pre mačky výber v želé, 12× 85 g
Purina® Felix
Felix Fantastic Junior kapsičky pre mačky výber v želé, 12× 85 g
Kód: 2501383
Kód dod.: 976424
EAN: 7613039776810
 
6.57 EUR
6.44EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
S kuracím mäsom a lososom v želé. Kapsička bude zodpovedať požiadavkám všetkých mačiatok.
AKCE
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 120 mm
Barvy a laky Hostivař
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 120 mm
Kód: 2504167
Kód dod.: 540285
EAN: 8591235041699
 
2.04 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Maliarsky valček, polyakryl, šírka 120 mm, pre držiak 6 mm. Valček Moltopren polyakryl tkaný, pre vnútorné aj vonkajšie univerzálne použitie.
Purina ONE Bifensis Sensitive granule pre mačky morčacie a ryža, 750 g
Purina®
Purina ONE Bifensis Sensitive granule pre mačky morčacie a ryža, 750 g
Kód: 2603009
Kód dod.: 976274
EAN: 8445291804036
 
7.52 EUR
10.03EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Purina ONE Bifensis Sensitive je kompletné krmivo s morčacím mäsom a ryžou pre dospelé mačky s citlivým trávením, ktoré podporuje zdravé trávenie, vyvážený črevný mikrobiom a celkovú vitalitu.
AKCE
Merkur prací gel pre biele i farebné prádlo 60 dávok, 3 l
Merkur
Merkur prací gel pre biele i farebné prádlo 60 dávok, 3 l
Kód: 2303040
Kód dod.: 755014
EAN: 8592613577205
100%
4 EUR
0.04EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálny prací prostriedok pre biele i farebné prádlo. Spoľahlivo zabraňuje spätnému prenosu rozpuštěných nečistôt na vlákno. Účinná bioaktívna zložka spoľahlivo odstraňuje škvrny bielkovinovej povahy v rozsahu bežných pracích teplôt.
Syoss Max Hold Lak na vlasy pre mega silnú fixáciu 5, 300 ml
Henkel Syoss
Syoss Max Hold Lak na vlasy pre mega silnú fixáciu 5, 300 ml
Kód: 59020
Kód dod.: 860350
EAN: 9000100589918
 
6.74 EUR
22.47EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rýchloschnúci, ľahko sa vyčesáva, mega silná fixácia. SYOSS, Pro-Styling-System, pre profesionálnu kvalitu vlasového stylingu. Vysoko účinné receptúry vytvorené a používané kaderníkmi.
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ Moltopren valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 55 mm
Barvy a laky Hostivař
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ Moltopren valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 55 mm
Kód: 2504166
Kód dod.: 547109
EAN: 8591235041804
 
0.43 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moltopren je určený pre menej náročné lakýrnické práce, pre vodou riediteľné náterové hmoty, s obmedzenou životnosťou ho možno použiť aj pre syntetické farby a laky.
AKCE
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ Velur valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 120 mm
Barvy a laky Hostivař
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ Velur valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 120 mm
Kód: 2504172
Kód dod.: 547207
EAN: 8591235041866
 
2.21 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prírodná 100% vlna, výška vlasu 4 mm, určený pre vrchné kvalitné lakovanie, odolný voči rozpúšťadlám.
AKCE
Parodontax Posilnenie a ochrana ďasien Fresh Mint zubná pasta pre ďasná, 75 ml
Parodontax®
Parodontax Posilnenie a ochrana ďasien Fresh Mint zubná pasta pre ďasná, 75 ml
Kód: 2601447
Kód dod.: 885403
EAN: 5054563206299
 
6.35 EUR
84.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Parodontax Posilnenie a ochrana ďasien zubná pasta je určená na starostlivosť o ďasná a každodennú hygienu.
Schwarzkopf Gliss Liquid Silk vlasová maska 4v1 pre lesk vlasov, 400 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Schwarzkopf Gliss Liquid Silk vlasová maska 4v1 pre lesk vlasov, 400 ml
Kód: 2505957
Kód dod.: 855295
EAN: 9000101726336
 
7.39 EUR
18.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Maska na vlasy pre hĺbkovú regeneráciu a lesk vlasov.
Persil prací prášok Sensitive pre citlivú pokožku 36 praní
Henkel Persil
Persil prací prášok Sensitive pre citlivú pokožku 36 praní
Kód: 2506050
Kód dod.: 765250
EAN: 9000101805017
 
15.65 EUR
0.43EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Persil Sensitive prací prášok Vám pomôže dosiahnuť dokonale čistého prádla a šetrnej starostlivosti o pokožku. Prášok na pranie Persil Sensitive bol vyvinutý špeciálne pre citlivú pokožku.
Coach Gold Parfum parfém pre ženy 90 ml
COACH
Coach Gold Parfum parfém pre ženy 90 ml
Kód: 2501318
Kód dod.: CC023A01
EAN: 3386460156707
 
99.58 EUR
1 106.44EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna kvetinová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2025 Parfém Coach Gold zosobňuje iskri
Montblanc Explorer Extreme parfum pre mužov 100 ml
Mont Blanc
Montblanc Explorer Extreme parfum pre mužov 100 ml
Kód: 2501775
Kód dod.: 14675
EAN: 3386460153720
 
90.41 EUR
904.1EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevnatá vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2025 Montblanc Explorer Extreme Parfum je intenzí
Lacoste Red toaletná voda pre mužov 75 ml
Lacoste
Lacoste Red toaletná voda pre mužov 75 ml
Kód: 2502008
Kód dod.: LC012A02
EAN: 3386460149327
 
37.79 EUR
503.87EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Aromatická fougere vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2004 Toaletná voda Lacoste Red je arom
Colgate Harry Potter zubný kartáčik pre deti 6+ rokov
Colgate®
Colgate Harry Potter zubný kartáčik pre deti 6+ rokov
Kód: 2602600
Kód dod.: 897048
EAN: 8718951613966
 
2.16 EUR
2.17 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Detský zubný kartáčik Colgate Harry Potter 6+ je navrhnutý tak, aby deťom spríjemnil každodenné čistenie zubov vďaka obľúbenému motívu z čarodejníckeho sveta Harryho Pottera.
LA RIVE EXTREME STORY toaletná voda 75 ml + deodorant sprej 150 ml, darčeková sada pre mužov + Sprchový gel La Rive 2v1 Minie 250 ml NAVÍAC
La Rive
LA RIVE EXTREME STORY toaletná voda 75 ml + deodorant sprej 150 ml, darčeková sada pre mužov + Sprchový gel La Rive 2v1 Minie 250 ml NAVÍAC
Kód: 2600841
 
EAN: 5901832063773
 
13 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Aroma, ktoré podčiarkne vašu mužnosť a chuť zažiť viac. Darčekový set LA RIVE EXTREME STORY je ideá
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.