sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Silan aviváž Sensitive & Baby aviváž pre bábätká, 130 prania, 2860 ml
Henkel Silan
Silan aviváž Sensitive & Baby aviváž pre bábätká, 130 prania, 2860 ml
Kód: 2505858
Kód dod.: 777032
EAN: 9000101590128
 
8.25 EUR
0.06EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nechajte sa hýčkať nádherne hebkým prádlom a nebesky jemnou vôňou aviváže Silan Sensitive, ktorá bola vyvinutá špeciálne pre citlivú a detskú pokožku.
-1%Zľava
Spokar Velur Mini valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 60 mm
Spokar®
Spokar Velur Mini valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 60 mm
Kód: 2503453
Kód dod.: 547202
EAN: 8593534671737
 
0.86 EUR
0.87 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prírodná 100% vlna, výška plyšu 4 mm, určený pre vrchné kvalitné lakovanie, odolný voči rozpúšťadlám.
Spokar Velur Mini valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 150 mm
Spokar®
Spokar Velur Mini valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 150 mm
Kód: 2503769
Kód dod.: 547209
EAN: 8593534690783
 
1.30 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prírodné 100% vlna, výška plyšu 4 mm, určený pre vrchné kvalitné lakovanie, odolný voči rozpúšťadlám.
Spokar Moltopren jemný valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 50 mm
Spokar®
Spokar Moltopren jemný valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 50 mm
Kód: 2503452
Kód dod.: 547114
EAN: 8593534671607
 
0.74 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moltopren je určený pre menej náročné lakýrnické práce, pre vodou riediteľné náterové hmoty, s obmedzenou životnosťou je možné použiť aj pre syntetické farby a laky.
AKCE
Sunsilk maska pre kučeravé vlasy Ricci Da Domare 1 Minute Wow, 180 ml
Sunsilk®
Sunsilk maska pre kučeravé vlasy Ricci Da Domare 1 Minute Wow, 180 ml
Kód: 2501576
Kód dod.: 794657
EAN: 8717163720189
 
3.47 EUR
19.28EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre definované a elastické kučery. Bez krepatění. Receptúra s arganovým olejom je ideálna pre rovné, krepaté a suché vlasy, opravuje poškodené a rozčesáva vlasy, aby vám poskytla dokonalú rovnosť bez krepatění každý deň.
Syoss Men Clean & Cool šampon pre normálne až mastné vlasy, 440 ml
Henkel Syoss
Syoss Men Clean & Cool šampon pre normálne až mastné vlasy, 440 ml
Kód: 1710519
Kód dod.: 2211008
EAN: 9000101277197
 
6.09 EUR
13.84EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Syoss Men Clean & Cool šampon pre mužov s Japonskom inšpirovaným zložením pre normálne až mastné vlasy.
AKCE
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ Moltopren valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 100 mm
Barvy a laky Hostivař
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ Moltopren valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 100 mm
Kód: 2502628
Kód dod.: 547125
EAN: 8591235041781
 
0.57 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moltopren určený pre menej náročné lakýrnické práce, pre vodou riediteľné náterové hmoty, s obmedzenou životnosťou ho možno použiť aj pre syntetické farby a laky, nepoužívať pre agresívne organické rozpúšťadlá.
-1%Zľava
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ Velur valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 100 mm
Barvy a laky Hostivař
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ Velur valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 100 mm
Kód: 2502641
Kód dod.: 547204
EAN: 8591235041859
 
0.86 EUR
0.87 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prírodná 100% vlna, výška vlasu 4 mm, určený na vrchné kvalitné lakovanie, odolný voči rozpúšťadlám.
Odol Perlička zubný kartáčik pre deti mäkký Tlapková patrola, 3-6 rokov, 1 ks
Odol®
Odol Perlička zubný kartáčik pre deti mäkký Tlapková patrola, 3-6 rokov, 1 ks
Kód: 2508810
Kód dod.: 897084
EAN: 5054563270436
 
1.73 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Detský zubný kartáčik Odol Perlička s motívom obľúbenej Tlapkovej patroly je určený pre deti vo veku 3 až 6 rokov.
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ Vestan valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 180 mm
Barvy a laky Hostivař
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ Vestan valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 180 mm
Kód: 2504161
Kód dod.: 540224
EAN: 8591235041729
 
1.48 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Valček pre univerzálne použitie pre menej náročné maliarske a lakýrnické práce, nižšia životnosť potahu. Valček je vhodný tiež na disperzné a latexové farby, optimálny pre natieranie akrylátových aj asfaltových penetrácií.
AKCE
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ mikroplyš valček na maľovanie pre držák 6 mm, 120 mm
Barvy a laky Hostivař
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ mikroplyš valček na maľovanie pre držák 6 mm, 120 mm
Kód: 2504171
Kód dod.: 547246
EAN: 8591235041767
 
2.52 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lakovací maliarsky valček, materiál polyester, výška plyšu valčeka 10 mm, vhodný pre kvalitné lakýrnické práce, obzvlášť vhodný pre vodou riediteľné farby a laky.
Spokar Uni Modrý melír univerzálny valček na maľovanie pre držiak 8 mm, 180 mm
Spokar®
Spokar Uni Modrý melír univerzálny valček na maľovanie pre držiak 8 mm, 180 mm
Kód: 2503445
Kód dod.: 540320
EAN: 8593534672383
 
5.30 EUR
5.31 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Valček pre univerzálne použitie z polyakrylu je vhodný pre maľovanie hladkých a stredne hrubých plôch. Je polstrovaný - hrúbka polstrovania činí 5 mm. Výška plyšu činí 18 mm.
Syoss Max Hold Lak na vlasy pre mega silnú fixáciu 5, 300 ml
Henkel Syoss
Syoss Max Hold Lak na vlasy pre mega silnú fixáciu 5, 300 ml
Kód: 59020
Kód dod.: 860350
EAN: 9000100589918
 
6.74 EUR
22.47EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rýchloschnúci, ľahko sa vyčesáva, mega silná fixácia. SYOSS, Pro-Styling-System, pre profesionálnu kvalitu vlasového stylingu. Vysoko účinné receptúry vytvorené a používané kaderníkmi.
AKCE
Merkur prací gel pre biele i farebné prádlo 60 dávok, 3 l
Merkur
Merkur prací gel pre biele i farebné prádlo 60 dávok, 3 l
Kód: 2303040
Kód dod.: 755014
EAN: 8592613577205
100%
4 EUR
0.04EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálny prací prostriedok pre biele i farebné prádlo. Spoľahlivo zabraňuje spätnému prenosu rozpuštěných nečistôt na vlákno. Účinná bioaktívna zložka spoľahlivo odstraňuje škvrny bielkovinovej povahy v rozsahu bežných pracích teplôt.
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ Moltopren valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 55 mm
Barvy a laky Hostivař
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ Moltopren valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 55 mm
Kód: 2504166
Kód dod.: 547109
EAN: 8591235041804
 
0.43 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moltopren je určený pre menej náročné lakýrnické práce, pre vodou riediteľné náterové hmoty, s obmedzenou životnosťou ho možno použiť aj pre syntetické farby a laky.
AKCE
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ Velur valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 120 mm
Barvy a laky Hostivař
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ Velur valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 120 mm
Kód: 2504172
Kód dod.: 547207
EAN: 8591235041866
 
2.21 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prírodná 100% vlna, výška vlasu 4 mm, určený pre vrchné kvalitné lakovanie, odolný voči rozpúšťadlám.
AKCE
Parodontax Posilnenie a ochrana ďasien Fresh Mint zubná pasta pre ďasná, 75 ml
Parodontax®
Parodontax Posilnenie a ochrana ďasien Fresh Mint zubná pasta pre ďasná, 75 ml
Kód: 2601447
Kód dod.: 885403
EAN: 5054563206299
 
6.35 EUR
84.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Parodontax Posilnenie a ochrana ďasien zubná pasta je určená na starostlivosť o ďasná a každodennú hygienu.
Spokar Perlon 5barev Midi valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 150 mm
Spokar®
Spokar Perlon 5barev Midi valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 150 mm
Kód: 2502637
Kód dod.: 547182
EAN: 8593534660168
 
3.91 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Polyakryl, výška plyšu 13 mm, odoláva rozpúšťadlám, vhodný pre dokončovacie maliarske práce. Šírka valčeka 150 mm, pre držiak 6 mm.
AKCE
Green Pharmacy šampón pre normálne vlasy s pŕhľavou a lopúchom, 350 ml
elfa Pharm, Green Pharmacy - Příroda & moderní věda
Green Pharmacy šampón pre normálne vlasy s pŕhľavou a lopúchom, 350 ml
Kód: 2500538
 
EAN: 8588006037944
 
2.52 EUR
7.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Green Pharmacy šampón pre normálne vlasy s pŕhľavou a lopúchom jemne čistí vlasy a pokožku hlavy, zatiaľ čo im dodáva výživu a prirodzený lesk. Extrakt
AKCE
Felix Fantastic Junior kapsičky pre mačky výber v želé, 12× 85 g
Purina® Felix
Felix Fantastic Junior kapsičky pre mačky výber v želé, 12× 85 g
Kód: 2501383
Kód dod.: 976424
EAN: 7613039776810
 
6.57 EUR
6.44EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
S kuracím mäsom a lososom v želé. Kapsička bude zodpovedať požiadavkám všetkých mačiatok.
AKCE
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 120 mm
Barvy a laky Hostivař
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 120 mm
Kód: 2504167
Kód dod.: 540285
EAN: 8591235041699
 
2.04 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Maliarsky valček, polyakryl, šírka 120 mm, pre držiak 6 mm. Valček Moltopren polyakryl tkaný, pre vnútorné aj vonkajšie univerzálne použitie.
Purina ONE Bifensis Sensitive granule pre mačky morčacie a ryža, 750 g
Purina®
Purina ONE Bifensis Sensitive granule pre mačky morčacie a ryža, 750 g
Kód: 2603009
Kód dod.: 976274
EAN: 8445291804036
 
7.52 EUR
10.03EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Purina ONE Bifensis Sensitive je kompletné krmivo s morčacím mäsom a ryžou pre dospelé mačky s citlivým trávením, ktoré podporuje zdravé trávenie, vyvážený črevný mikrobiom a celkovú vitalitu.
Rexona Men Active Protection + Invisible tuhý antiperspirant dezodorant stick s 48-hodinovým účinkom pre mužov 50 ml
Rexona®
Rexona Men Active Protection + Invisible tuhý antiperspirant dezodorant stick s 48-hodinovým účinkom pre mužov 50 ml
Kód: 2003869
Kód dod.: 834992
EAN: 87340686
 
3.04 EUR
60.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nabízí účinnou ochranu po celých 48 hodin a nezanechává nevzhledné skvrny a stopy na černém ani bílém oblečení.
AKCE
Sensodyne Repair & Protect Extra Fresh zubná pasta pre citlivé zuby, 75 ml
Sensodyne
Sensodyne Repair & Protect Extra Fresh zubná pasta pre citlivé zuby, 75 ml
Kód: 2601451
Kód dod.: 885407
EAN: 5054563232953
 
5.83 EUR
77.73EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Sensodyne Repair & Protect zubná pasta je určená pre citlivé zuby a každodennú starostlivosť.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.