sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Spokar Velur Mini valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 150 mm
Spokar®
Spokar Velur Mini valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 150 mm
Kód: 2503769
Kód dod.: 547209
EAN: 8593534690783
 
1.30 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prírodné 100% vlna, výška plyšu 4 mm, určený pre vrchné kvalitné lakovanie, odolný voči rozpúšťadlám.
Spokar Zlatý vlas váleček na malovanie pre držák 8 mm, 250 mm
Spokar®
Spokar Zlatý vlas váleček na malovanie pre držák 8 mm, 250 mm
Kód: 2502619
Kód dod.: 540268
EAN: 8593534670372
 
7.34 EUR
7.35 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Malířský váleček zlatý vlas pre maliarske a natieračské práce na hladké a jemne hrubé povrchy. Průměr držadla 8 mm, šířka válečku 250 mm, výška plyše 18 mm.
Spokar Moltopren hrubá houba dekoratívny valček pre držiak 8 mm, 180 mm
Spokar®
Spokar Moltopren hrubá houba dekoratívny valček pre držiak 8 mm, 180 mm
Kód: 2502625
Kód dod.: 546512
EAN: 8593534670228
 
5.44 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Štrukturovací valček Moltoprenová huba hrubá. Vytvára hrubú štruktúru na povrchu špeciálnej náterovej hmoty.
Spokar Plyš žltozelený valček na maľovanie pre držák 8 mm, 250 mm
Spokar®
Spokar Plyš žltozelený valček na maľovanie pre držák 8 mm, 250 mm
Kód: 2502618
Kód dod.: 540264
EAN: 8593534670723
 
5.18 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Malířský váleček Plyš žltozelený pre maliarske a natieračské práce na hladké a jemne hrubé povrchy. Šírka valčeka 250 mm, výška plyše 18 mm.
Spokar Perlon mini valček na maľovanie pre držák 6 mm, 100 mm
Spokar®
Spokar Perlon mini valček na maľovanie pre držák 6 mm, 100 mm
Kód: 2502635
Kód dod.: 547172
EAN: 8593534671485
 
0.91 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Perlon o šírke 100 mm je určený na menšie lakýrnické a dokončovacie maliarske práce pre husté a disperzné farby a laky.
Spokar Moltopren jemný valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 50 mm
Spokar®
Spokar Moltopren jemný valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 50 mm
Kód: 2503452
Kód dod.: 547114
EAN: 8593534671607
 
0.74 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moltopren je určený pre menej náročné lakýrnické práce, pre vodou riediteľné náterové hmoty, s obmedzenou životnosťou je možné použiť aj pre syntetické farby a laky.
Chloé Nomade parfumovaná voda pre ženy 75 ml
Chloé
Chloé Nomade parfumovaná voda pre ženy 75 ml
Kód: 1802227
 
EAN: 3614223113347
 
81.71 EUR
1 089.47EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová chyprová vôňa pre ženy uvedená na trh v roku 2018. Svieža a ženská. Zcela nový pilier zna
Versace Versense toaletná voda pre ženy 100 ml
Versace
Versace Versense toaletná voda pre ženy 100 ml
Kód: 56248
 
EAN: 8011003997022
95%
113.06 EUR
1 130.6EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová - drevnatá vôňa uvedená na trh v roku 2009 Vôňa Versace Versense je obrazom prebúdzajúcej
Nivea Creme krém pre základnú starostlivosť 75 ml
Nivea®
Nivea Creme krém pre základnú starostlivosť 75 ml
Kód: 08728
Kód dod.: 821081
EAN: 42163152
100%
3.69 EUR
49.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Klasika, která nestárne. Vyvážené složení, které intenzivně pečuje a chrání každý typ pleti. Pro děti i dospělé, každý den a v každém ročním období - NIVEA Creme.
AKCE
BALbio baktérie pre úpravu dažďovej vody 100 g
BALbio
BALbio baktérie pre úpravu dažďovej vody 100 g
Kód: 2500576
Kód dod.: 625968
EAN: 8591235097535
 
3.47 EUR
34.7EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Baktérie a enzýmy ktoré čistia dažďovú vodu a udržujú ju bez zápachu. 100% organické a ekologické. Do 8 kubíkov.
Lacoste Booster toaletná voda pre mužov 125 ml
Lacoste
Lacoste Booster toaletná voda pre mužov 125 ml
Kód: 2502009
Kód dod.: LC010A01
EAN: 3386460149280
 
54.40 EUR
435.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Citrusová aromatická vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2022 Lacoste Booster je pánska vôňa,
Coach Green toaletná voda pre mužov 100 ml
COACH
Coach Green toaletná voda pre mužov 100 ml
Kód: 2303770
Kód dod.: CC018A01
EAN: 3386460141253
 
60.53 EUR
605.3EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevnatá, ovocná vôňa pre mužov uvedená na trh v roku 2023   Nájdite si únik do zelene v srdci mes
Seborin Vlasová voda pre vlasy bez lupín 400ml
Henkel Schwarzkopf
Seborin Vlasová voda pre vlasy bez lupín 400ml
Kód: 2505832
Kód dod.: 856011
EAN: 4015100447507
 
4.99 EUR
5 EUR
12.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Seborin proti lupinám, zabraňuje tvorbe lupín a efektívne eliminuje svrbenie pokožky hlavy.
LA RIVE EXTREME STORY toaletná voda 75 ml + deodorant sprej 150 ml, darčeková sada pre mužov + Sprchový gel La Rive 2v1 Minie 250 ml NAVÍAC
La Rive
LA RIVE EXTREME STORY toaletná voda 75 ml + deodorant sprej 150 ml, darčeková sada pre mužov + Sprchový gel La Rive 2v1 Minie 250 ml NAVÍAC
Kód: 2600841
 
EAN: 5901832063773
 
13 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Aroma, ktoré podčiarkne vašu mužnosť a chuť zažiť viac. Darčekový set LA RIVE EXTREME STORY je ideá
Jimmy Choo I Want Choo Forever parfémovaná voda pre ženy 40 ml
Jimmy Choo
Jimmy Choo I Want Choo Forever parfémovaná voda pre ženy 40 ml
Kód: 2208736
Kód dod.: CH020A03
EAN: 3386460129893
 
37.79 EUR
944.75EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Chyprově-květinová vôňa pre ženy uvedená na trh v roku 2022 Vôňa I Want Choo Forever predstavuje zm
Air Wick FreshMatic Svieži ostrov náplň pre osviežovač 250 ml
Air Wick®
Air Wick FreshMatic Svieži ostrov náplň pre osviežovač 250 ml
Kód: 1906557
Kód dod.: 731791
EAN: 5900627055184
100%
4.34 EUR
17.36EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Náhradná náplň pre automatické spreje Air Wick Freshmatic Life s vôňou čerstvého prádla.
AKCE
RYOR bylinné tonikum pre normálnu a zmiešanú pleť 200 ml
Ryor
RYOR bylinné tonikum pre normálnu a zmiešanú pleť 200 ml
Kód: 35546
Kód dod.: 825301
EAN: 8594007977110
100%
5.44 EUR
27.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Tonikum je nevyhnutné použiť pre ranné čistenie a večerné doplnenie pleti, jej hydratáciu a osvieženie počas dňa.
Nivea Men Cool Kick telové mlieko pre mužov 400 ml
Nivea®
Nivea Men Cool Kick telové mlieko pre mužov 400 ml
Kód: 2507831
Kód dod.: 810105
EAN: 9005800383941
 
8.91 EUR
22.28EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
NIVEA Men Cool Kick telové mlieko pre mužov, 400 ml, prináša intenzívnu hydratáciu a osviežujúci pocit v jednom.
Odol perlička ústna voda pre deti tlapková patrola 300 ml
Odol®
Odol perlička ústna voda pre deti tlapková patrola 300 ml
Kód: 2508092
Kód dod.: 889071
EAN: 5054563267108
 
2.61 EUR
8.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Odol Perlička je jemná ústna voda špeciálne vyvinutá pre deti, ktorá pomáha udržiavať zdravé zuby a ďasná.
Karl Lagerfeld Fleur d´Iris parfémovaná voda pre ženy 100 ml
Karl Lagerfeld
Karl Lagerfeld Fleur d´Iris parfémovaná voda pre ženy 100 ml
Kód: 2500561
Kód dod.: KL008A11
EAN: 3386460161565
 
47.49 EUR
474.9EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo ambrová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2025 Objavte výnimočnú kvetinovo ambrovú
Ariana Grande Cloud Pink parfumovaná voda pre ženy 30 ml
Ariana Grande
Ariana Grande Cloud Pink parfumovaná voda pre ženy 30 ml
Kód: 2500964
Kód dod.: 14477
EAN: 810101502774
 
47.22 EUR
47.23 EUR
1 574EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna vanilková vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2023 Ariana Grande Cloud Pink od tale
truckzdarma
Yves Saint Laurent MYSLF L´Absolu parfum pre mužov 60 ml
Yves Saint Laurent
Yves Saint Laurent MYSLF L´Absolu parfum pre mužov 60 ml
Kód: 2501944
Kód dod.: LF288300
EAN: 3614274329391
 
168.99 EUR
2 816.5EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevito-korenistá vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2025 Objavte vôňu MYSLF L'ABSOLU od Yve
truckzdarma
Prada Paradoxe Radical Essence parfém pre ženy i mužov 90 ml
Prada
Prada Paradoxe Radical Essence parfém pre ženy i mužov 90 ml
Kód: 2501948
Kód dod.: LF209600
EAN: 3614274305401
 
209.35 EUR
2 326.11EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-drevitá pižmová vôňa pre ženy i mužov bola uvedená na trh v roku 2025 Prada Paradoxe Radic
Nivea Essential Upokojujúci nočný krém pre citlivú pleť 50ml
Nivea®
Nivea Essential Upokojujúci nočný krém pre citlivú pleť 50ml
Kód: 2507797
Kód dod.: 822804
EAN: 4005900935502
 
6.09 EUR
121.8EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Upokojujúci nočný krém pre intenzívnu hydratáciu a regeneráciu.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.