sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Lazurol S1039 napúšťací olej, prírodný, 0,75 l
Lazurol
Lazurol S1039 napúšťací olej, prírodný, 0,75 l
Kód: 2502862
Kód dod.: 260185
EAN: 8595073026139
 
17.44 EUR
23.25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
LAZUROL NAPÚŠŤACÍ OLEJ je určený na ošetrovanie mäkkého aj tvrdého dreva vystaveného poveternostným vplyvom i na nátery v interiéroch, napr. dreveného nábytku.
Detecha Detastop proti plesniam, machom a lišejníkom, 900 ml
Detecha®
Detecha Detastop proti plesniam, machom a lišejníkom, 900 ml
Kód: 2504149
Kód dod.: 627060
EAN: 8595002316416
80%
9.09 EUR
10.1EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Detastop je protiplesňový, antibakteriálny a algicídny prípravok určený na hubenie plesní a rias na kontaminovaných plochách. Môže sa použiť ako sanačná aj preventívna ochrana na omietky, murivo, betón, kameň, azbestocement, ale aj na drevo
AKCE
Het Hetmal Plus maliarska farba, 40 kg
Het
Het Hetmal Plus maliarska farba, 40 kg
Kód: 2504671
Kód dod.: 400263
EAN: 8594002530136
 
58.28 EUR
1.46EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Interiérová disperzná biela krycia farba s vysokou krycou schopnosťou - odporúčame pre komerčné a obývacie priestory, kancelárie, školy, chodby, priemyselné aplikácie.
Het Klasik Color maliarska farba, 0307 magenta, 7+1 kg
Het
Het Klasik Color maliarska farba, 0307 magenta, 7+1 kg
Kód: 2601008
Kód dod.: 400984
EAN: 8595614526975
 
22.69 EUR
22.70 EUR
2.84EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na vnútorné nátery stien a stropov, výrazná krycia schopnosť a roztierateľnosť, matný vzhľad, odolnosť voči oderu za sucha, vynikajúca paropriepustnosť.
REMAL Color Efekt umývateľná dekoračná farba, 0910 strieborná perleť, 250 g
REMAL
REMAL Color Efekt umývateľná dekoračná farba, 0910 strieborná perleť, 250 g
Kód: 2506078
Kód dod.: 431136
EAN: 8591235091540
 
5.44 EUR
21.76EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dekoratívna maliarska farba s kovovým a perleťovým vzhľadom na dekoráciu moderných dizajnov pri využití rôznych maliarskych techník napr. maľovanie štetcom alebo valčekom, striekanie, tupovanie hubou a používanie maliarskych šablón.
DENAS Ostafix N lepidlo pre všetky druhy podkladov, biela, 290 ml
Denas
DENAS Ostafix N lepidlo pre všetky druhy podkladov, biela, 290 ml
Kód: 2505146
Kód dod.: 500544
EAN: 8595087100696
 
4.87 EUR
16.79EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na lepenie keramických obkladov a dlaždíc, podhľadov a obkladových dosiek a líšt z pena polystyrénu a polyuretanu, dreva, PVC a gumových podlahovín, sadrových odliték a obkladov a podobných materiálov.
REMAL Efekt dekoračná maliarska lesk, 0900 strieborný, 250 g
REMAL
REMAL Efekt dekoračná maliarska lesk, 0900 strieborný, 250 g
Kód: 2505259
Kód dod.: 431130
EAN: 8591235091502
 
5.44 EUR
21.76EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dekoratívna maliarska farba s kovovým a perleťovým vzhľadom na dekoráciu moderných dizajnov pri využití rôznych maliarskych techník napríklad maľovania štetcom alebo valčekom, striekania, tupovania hubou a používania maliarskych šablón.
REMAL Color Efekt umývateľná dekoračná farba, 0950 zlatý, 400 g
REMAL
REMAL Color Efekt umývateľná dekoračná farba, 0950 zlatý, 400 g
Kód: 2506081
Kód dod.: 431145
EAN: 8591235091533
 
9.23 EUR
23.08EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Dekoratívna maliarska farba s kovovým a perleťovým vzhľadom pre dekorácie moderných dizajnov pri využití rôznych maliarskych techník napr. maľovanie štetcom alebo valčekom, striekanie, tupovanie hubkou a používanie maliarskych šablón.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0022 palisandr, 4 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0022 palisandr, 4 l
Kód: 2502743
Kód dod.: 249267
EAN: 8595073019278
 
44.58 EUR
11.15EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím nátierom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom i k nátierom v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0000 bezfarebná, 4 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0000 bezfarebná, 4 l
Kód: 2504064
Kód dod.: 249015
EAN: 8595073019353
 
39.53 EUR
9.88EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím náterom mäkkého aj tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom aj k náterom v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Lazurol s1080 terasový olej bezbarvý, 2,5 l
Lazurol
Lazurol s1080 terasový olej bezbarvý, 2,5 l
Kód: 2505135
Kód dod.: 259982
EAN: 8591235088717
 
58.23 EUR
23.29EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným nátěrům všetkých typov dreva, vrátane tropických drevín, vystaveného poveternostným vplyvom i k nátěrům v interiéroch.
Lazurol s1080 terasový olej teak, 2,5 l
Lazurol
Lazurol s1080 terasový olej teak, 2,5 l
Kód: 2505137
Kód dod.: 259988
EAN: 8591235088724
 
53.01 EUR
21.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na ochranné nátery všetkých typov dreva vrátane tropických drevín, vystaveného poveternostným vplyvom aj na nátery v interiéroch.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na drevo s obsahom olejov, 0060 pinie, 9 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na drevo s obsahom olejov, 0060 pinie, 9 l
Kód: 2503030
Kód dod.: 249612
EAN: 8595073017380
 
95.02 EUR
10.56EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom i k náterom v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0099 eben, 750 ml
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0099 eben, 750 ml
Kód: 2500613
Kód dod.: 249981
EAN: 8595073020328
 
9.69 EUR
9.70 EUR
12.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom i k náterom v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0062 borovica, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0062 borovica, 2,5 l
Kód: 2500610
Kód dod.: 249815
EAN: 8595073018301
 
29.79 EUR
11.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom aj na nátery v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0080 mahagon, 750 ml
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0080 mahagon, 750 ml
Kód: 2500611
Kód dod.: 249781
EAN: 8595073020311
 
9.69 EUR
9.70 EUR
12.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na ochranné lazúrovacie nátery mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom i na nátery v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0025 sipo, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0025 sipo, 2,5 l
Kód: 2500604
Kód dod.: 248765
EAN: 8595073018233
 
29.79 EUR
11.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lazúra na drevo k náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom aj k náterom v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0025 sipo, 4 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0025 sipo, 4 l
Kód: 2503065
Kód dod.: 248766
EAN: 8595073019407
 
44.58 EUR
11.15EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom i k náterom v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Lazurol s1080 terasový olej teak, 750 ml
Lazurol
Lazurol s1080 terasový olej teak, 750 ml
Kód: 2505136
Kód dod.: 259986
EAN: 8591235088700
 
18.78 EUR
25.04EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Na ochranné nátery všetkých typov dreva vrátane tropických drevín, vystaveného poveternostným vplyvom i na nátery v interiéroch.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0020 gaštan, 750 ml
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0020 gaštan, 750 ml
Kód: 2500593
Kód dod.: 249217
EAN: 8595073020236
 
9.69 EUR
9.70 EUR
12.92EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom aj k náterom v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0000 bezbarvý, 750 ml
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazúra na drevo s obsahom olejov, 0000 bezbarvý, 750 ml
Kód: 2500589
Kód dod.: 249004
EAN: 8595073020212
 
8.78 EUR
11.71EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným lazúrovacím náterom mäkkého i tvrdého dreva, vystaveného poveternostným vplyvom i na nátery v interiéroch. Chráni drevo pred účinkami UV žiarenia. Obsahuje prírodný olej.
Devoskyt valčeková stierková hmota, 16 kg
Devoskyt
Devoskyt valčeková stierková hmota, 16 kg
Kód: 2505596
Kód dod.: 517177
EAN: 8594035638021
 
25.09 EUR
1.57EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Veľmi jemná stierková hmota vynikajúca pre celoplošnú aj lokálnu aplikáciu pre všetky savé povrchy s malými nerovnosťami – sadrokartóny, stavebné lepidlá, omietky a pod.
Het akrylový tmel na sadrokartón, zdivo a omietky, 800 g
Het
Het akrylový tmel na sadrokartón, zdivo a omietky, 800 g
Kód: 2503218
Kód dod.: 511273
EAN: 8594002535056
 
5.61 EUR
7.01EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K plošnému vyrovnaniu stien (omietok, zdiva, panelov, sadrokartónu apod.) v interiéroch. Tmel sa nedoporučuje na spájkovanie.
Lazurol s1080 terasový olej bezfarebný, 750 ml
Lazurol
Lazurol s1080 terasový olej bezfarebný, 750 ml
Kód: 2505134
Kód dod.: 259980
EAN: 8591235088694
 
20.65 EUR
27.53EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
K ochranným náterom všetkých typov dreva vrátane tropických drevín, vystaveného poveternostným vplyvom aj k náterom v interiéroch.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.