sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
AKCE
Merkur prací gel pre biele i farebné prádlo 60 dávok, 3 l
Merkur
Merkur prací gel pre biele i farebné prádlo 60 dávok, 3 l
Kód: 2303040
Kód dod.: 755014
EAN: 8592613577205
100%
4 EUR
0.04EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálny prací prostriedok pre biele i farebné prádlo. Spoľahlivo zabraňuje spätnému prenosu rozpuštěných nečistôt na vlákno. Účinná bioaktívna zložka spoľahlivo odstraňuje škvrny bielkovinovej povahy v rozsahu bežných pracích teplôt.
Syoss Max Hold Lak na vlasy pre mega silnú fixáciu 5, 300 ml
Henkel Syoss
Syoss Max Hold Lak na vlasy pre mega silnú fixáciu 5, 300 ml
Kód: 59020
Kód dod.: 860350
EAN: 9000100589918
 
6.74 EUR
22.47EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Rýchloschnúci, ľahko sa vyčesáva, mega silná fixácia. SYOSS, Pro-Styling-System, pre profesionálnu kvalitu vlasového stylingu. Vysoko účinné receptúry vytvorené a používané kaderníkmi.
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ Moltopren valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 55 mm
Barvy a laky Hostivař
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ Moltopren valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 55 mm
Kód: 2504166
Kód dod.: 547109
EAN: 8591235041804
 
0.43 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moltopren je určený pre menej náročné lakýrnické práce, pre vodou riediteľné náterové hmoty, s obmedzenou životnosťou ho možno použiť aj pre syntetické farby a laky.
AKCE
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ Velur valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 120 mm
Barvy a laky Hostivař
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ Velur valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 120 mm
Kód: 2504172
Kód dod.: 547207
EAN: 8591235041866
 
2.21 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prírodná 100% vlna, výška vlasu 4 mm, určený pre vrchné kvalitné lakovanie, odolný voči rozpúšťadlám.
AKCE
Parodontax Posilnenie a ochrana ďasien Fresh Mint zubná pasta pre ďasná, 75 ml
Parodontax®
Parodontax Posilnenie a ochrana ďasien Fresh Mint zubná pasta pre ďasná, 75 ml
Kód: 2601447
Kód dod.: 885403
EAN: 5054563206299
 
6.35 EUR
84.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Parodontax Posilnenie a ochrana ďasien zubná pasta je určená na starostlivosť o ďasná a každodennú hygienu.
AKCE
Sunsilk maska pre lesklé vlasy Scintille Di Luce 1 Minute Wow, 180 ml
Sunsilk®
Sunsilk maska pre lesklé vlasy Scintille Di Luce 1 Minute Wow, 180 ml
Kód: 2501579
Kód dod.: 794656
EAN: 8717163720172
100%
3.47 EUR
19.28EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Receptúra s komplexom Shine je ideálna pre matné a poškodené vlasy, eliminuje viditeľné poškodenie a poskytuje extra lesklé vlasy bez krepatienia každý deň.
Epoxyban epoxidová farba na podlahy, pre extrémnu záťaž, RAL 7045 šedá, 5 kg
Detecha®
Epoxyban epoxidová farba na podlahy, pre extrémnu záťaž, RAL 7045 šedá, 5 kg
Kód: 2504284
Kód dod.: 359192
EAN: 8595002322851
 
115.02 EUR
23EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná syntetická dvojzložková epoxidová náterová hmota na betón určená na nátery betónových podláh s veľmi vysokou mechanickou záťažou.
Epoxyban epoxidová farba na podlahy, pre extrémne zaťaženie, RAL 7045 šedá, 2,5 kg
Detecha®
Epoxyban epoxidová farba na podlahy, pre extrémne zaťaženie, RAL 7045 šedá, 2,5 kg
Kód: 2506222
Kód dod.: 359190
EAN: 8595002322844
 
63.70 EUR
63.71 EUR
25.48EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moderná syntetická dvojsložková epoxidová náterová hmota na betón určená k náterom betónových podláh s veľmi vysokou mechanickou záťažou.
Purina One Indoor granule pre mačky s morčacím a celozrnnými obilninami, 800 g
Purina®
Purina One Indoor granule pre mačky s morčacím a celozrnnými obilninami, 800 g
Kód: 2505841
Kód dod.: 976269
EAN: 8445290248602
 
7.28 EUR
9.1EUR/1kg
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Špeciálne navrhnuté pre mačky s citlivým žalúdkom a vyberavým chuťou.
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ Vestan váleček na maľovanie pre držiak 6 mm, 240 mm
Barvy a laky Hostivař
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ Vestan váleček na maľovanie pre držiak 6 mm, 240 mm
Kód: 2504162
Kód dod.: 540221
EAN: 8591235041743
 
1.70 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Váleček pre univerzálne použitie pre menej náročné maliarske a lakýrnické práce, nižšia životnosť potahu. Váleček je vhodný tiež na disperzné a latexové farby, optimálny pre natieranie akrylátových i asfaltových penetrácií.
Gliss kondicionér Full Hair Wonder s kofeinem pre krehké, slabé vlasy 200ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Gliss kondicionér Full Hair Wonder s kofeinem pre krehké, slabé vlasy 200ml
Kód: 2507170
Kód dod.: 855301
EAN: 9000101749533
 
4.13 EUR
20.65EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Gliss kondicionér s kofeínom a peptidmi, kondicionér pre krehké a slabé vlasy.
Syoss Men Clean & Cool šampon pre normálne až mastné vlasy, 440 ml
Henkel Syoss
Syoss Men Clean & Cool šampon pre normálne až mastné vlasy, 440 ml
Kód: 1710519
Kód dod.: 845560
EAN: 9000101277197
 
6.09 EUR
13.84EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Syoss Men Clean & Cool šampon pre mužov s Japonskom inšpirovaným zložením pre normálne až mastné vlasy.
AKCE
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ Moltopren valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 100 mm
Barvy a laky Hostivař
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ Moltopren valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 100 mm
Kód: 2502628
Kód dod.: 547125
EAN: 8591235041781
 
0.57 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Moltopren určený pre menej náročné lakýrnické práce, pre vodou riediteľné náterové hmoty, s obmedzenou životnosťou ho možno použiť aj pre syntetické farby a laky, nepoužívať pre agresívne organické rozpúšťadlá.
-1%Zľava
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ Velur valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 100 mm
Barvy a laky Hostivař
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ Velur valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 100 mm
Kód: 2502641
Kód dod.: 547204
EAN: 8591235041859
 
0.86 EUR
0.87 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prírodná 100% vlna, výška vlasu 4 mm, určený na vrchné kvalitné lakovanie, odolný voči rozpúšťadlám.
Odol Perlička zubný kartáčik pre deti mäkký Tlapková patrola, 3-6 rokov, 1 ks
Odol®
Odol Perlička zubný kartáčik pre deti mäkký Tlapková patrola, 3-6 rokov, 1 ks
Kód: 2508810
Kód dod.: 897084
EAN: 5054563270436
 
1.73 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Detský zubný kartáčik Odol Perlička s motívom obľúbenej Tlapkovej patroly je určený pre deti vo veku 3 až 6 rokov.
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ Vestan valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 180 mm
Barvy a laky Hostivař
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ Vestan valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 180 mm
Kód: 2504161
Kód dod.: 540224
EAN: 8591235041729
 
1.48 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Valček pre univerzálne použitie pre menej náročné maliarske a lakýrnické práce, nižšia životnosť potahu. Valček je vhodný tiež na disperzné a latexové farby, optimálny pre natieranie akrylátových aj asfaltových penetrácií.
AKCE
Sunsilk maska pre kučeravé vlasy Ricci Da Domare 1 Minute Wow, 180 ml
Sunsilk®
Sunsilk maska pre kučeravé vlasy Ricci Da Domare 1 Minute Wow, 180 ml
Kód: 2501576
Kód dod.: 794657
EAN: 8717163720189
 
3.47 EUR
19.28EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Pre definované a elastické kučery. Bez krepatění. Receptúra s arganovým olejom je ideálna pre rovné, krepaté a suché vlasy, opravuje poškodené a rozčesáva vlasy, aby vám poskytla dokonalú rovnosť bez krepatění každý deň.
Spokar Uni Modrý melír univerzálny valček na maľovanie pre držiak 8 mm, 180 mm
Spokar®
Spokar Uni Modrý melír univerzálny valček na maľovanie pre držiak 8 mm, 180 mm
Kód: 2503445
Kód dod.: 540320
EAN: 8593534672383
 
5.30 EUR
5.31 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Valček pre univerzálne použitie z polyakrylu je vhodný pre maľovanie hladkých a stredne hrubých plôch. Je polstrovaný - hrúbka polstrovania činí 5 mm. Výška plyšu činí 18 mm.
AKCE
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ mikroplyš valček na maľovanie pre držák 6 mm, 120 mm
Barvy a laky Hostivař
BARVY A LAKY HOSTIVAŘ mikroplyš valček na maľovanie pre držák 6 mm, 120 mm
Kód: 2504171
Kód dod.: 547246
EAN: 8591235041767
 
2.52 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Lakovací maliarsky valček, materiál polyester, výška plyšu valčeka 10 mm, vhodný pre kvalitné lakýrnické práce, obzvlášť vhodný pre vodou riediteľné farby a laky.
Spokar Perfecta Mini valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 100 mm
Spokar®
Spokar Perfecta Mini valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 100 mm
Kód: 56293
Kód dod.: 547219
EAN: 8593534671461
100%
1.03 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Polyamid, výška plyše 13 mm, odoláva všetkým rozpúšťadlám, pre stredne husté až riedke farby.
AKCE
Spokar Vestan hobby valček na maľovanie pre držák 6 mm, 180 mm
Spokar®
Spokar Vestan hobby valček na maľovanie pre držák 6 mm, 180 mm
Kód: 17358
Kód dod.: 540246
EAN: 8593534640160
100%
1.39 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálne použitie pre menej náročné maliarske a lakírnické práce, nižšia životnosť potahu. Valček je vhodný tiež na disperzné a latexové farby, optimálne pre natieranie akrylátových i asfaltových penetrácií.
Syoss Root Retouch sprej pre dočasné zakrytie odrastov Čierny, 120 ml
Henkel Syoss
Syoss Root Retouch sprej pre dočasné zakrytie odrastov Čierny, 120 ml
Kód: 1801208
Kód dod.: 870291
EAN: 9000101208375
 
8.91 EUR
74.25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vlasový make-up spray na odrastky. Mikrojemné minerálne kozmetické pigmenty zakryjú svetlé a šedivé odrastky počas niekoľkých sekúnd.
AKCE
Nivea Fresh Revive suchý šampon pre tmavší tón vlasov, 200 ml
Nivea®
Nivea Fresh Revive suchý šampon pre tmavší tón vlasov, 200 ml
Kód: 1804508
Kód dod.: 845437
EAN: 9005800301556
 
4.34 EUR
21.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krásne vlasy ako práve umyté počas jednej minúty? Vyskúšajte kúzlo, ktoré osvieži a pridá objem po celý deň: NIVEA Suchý šampon pre tmavší tón vlasov.
AKCE
Spokar Vestan hobby valček na maľovanie pre držák 6 mm, 240 mm
Spokar®
Spokar Vestan hobby valček na maľovanie pre držák 6 mm, 240 mm
Kód: 17360
Kód dod.: 540234
EAN: 8593534670020
 
1.61 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Valček pre menej náročné maliarske a lakýrnické práce. Univerzálne použitie pre menej náročné maliarske a lakýrnické práce, nižšia životnosť poťahu.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.