sk-SK
Slovenština
currency
EUR
heart
0
Obľúbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrovanie podľa parametrov
Zoradiť produkty odi
Zoradiť od
Produktov
 
Skladom
Cena
Cena
Zobraziť ďalšie filtreSkryť ďalšie filtre
Giorgio Armani My Way parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Giorgio Armani
Giorgio Armani My Way parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2005977
Kód dod.: LB402500
EAN: 3614272907676
 
91.11 EUR
1 822.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinová vôňa pre ženy uvedená na trh v roku 2020 My Way: Kytica žiarivo bielych kvetov. My Way je
Guess Bella Vita Rosa toaletná voda pre ženy 30 ml
Guess®
Guess Bella Vita Rosa toaletná voda pre ženy 30 ml
Kód: 2210402
Kód dod.: GUE32653
EAN: 085715333063
 
35.23 EUR
1 174.33EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Ovocná, květinová vůně pro ženy uvedena na trh v roce 2022 Vůni Guess Bella Vita Rosa jsem vytvořil
Michael Kors Pour Homme parfémovaná voda pre mužov 100 ml
Michael Kors
Michael Kors Pour Homme parfémovaná voda pre mužov 100 ml
Kód: 2404962
Kód dod.: 14188
EAN: 850049716178
 
87.40 EUR
87.41 EUR
874EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Drevnatá korenistá citrusová vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2024 Nový deň, nová príležit
DKNY Donna Karan 24/7 parfumovaná voda pre ženy 30 ml
DKNY Donna Karan
DKNY Donna Karan 24/7 parfumovaná voda pre ženy 30 ml
Kód: 2404954
Kód dod.: 14141
EAN: 085715950468
 
52.40 EUR
1 746.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo drevitá vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2024 DKNY 24/7 je nová vôňa predstavená
DKNY Donna Karan 24/7 parfumovaná voda pre ženy 50 ml
DKNY Donna Karan
DKNY Donna Karan 24/7 parfumovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2405672
Kód dod.: 14142
EAN: 085715950451
 
74.57 EUR
74.58 EUR
1 491.4EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo drevitá vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2024 DKNY 24/7 je nová vôňa predstavená
Dolce & Gabbana Dolce Magnolia parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Dolce & Gabbana
Dolce & Gabbana Dolce Magnolia parfémovaná voda pre ženy 50 ml
Kód: 2602648
 
EAN: 8056669927389
 
98.81 EUR
1 976.2EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Kvetinovo-pižmová vôňa pre ženy bola uvedená na trh v roku 2026 Parfémovaná voda Dolce&Gabbana Dolce
Nivea Men Anti Grease šampón pre mastné vlasy 500ml
Nivea®
Nivea Men Anti Grease šampón pre mastné vlasy 500ml
Kód: 2508816
Kód dod.: 845476
EAN: 9005800388922
 
7.39 EUR
18.48EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Šampón pre mužov Anti Grease so šalviou pre mastné vlasy odstraňuje nadbytočný maz a zaisťuje 24h sviežosť.
Karl Lagerfeld Ikonik Absolu parfumovaná voda pre ženy 60 ml
Karl Lagerfeld
Karl Lagerfeld Ikonik Absolu parfumovaná voda pre ženy 60 ml
Kód: 2601188
Kód dod.: KL014A02
EAN: 3386460168618
 
44.32 EUR
738.67EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Florálna vôňa bola uvedená na trh v roku 2026 Parfumovaná voda Karl Lagerfeld Ikonik Absolu je stel
Versace Dylan Pink Blush telové mlieko pre ženy 200 ml
Versace
Versace Dylan Pink Blush telové mlieko pre ženy 200 ml
Kód: 2601208
Kód dod.: 14929
EAN: 8011003890743
 
38.27 EUR
191.35EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Versace Dylan Blush Pink predstavuje éterickú a všetkoobjímajúcu vôňu, ktorá spája radosť so sofisti
Salvatore Ferragamo Signorina Romantica parfumovaná voda pre ženy 100 ml
Salvatore Ferragamo
Salvatore Ferragamo Signorina Romantica parfumovaná voda pre ženy 100 ml
Kód: 2601462
Kód dod.: 14904
EAN: 8056860214912
 
122.11 EUR
1 221.1EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Orientálna vanilková vôňa bola uvedená na trh v roku 2025 Signorina Romantica je esenciou nadčasovej
Versace Eros Energy Pour Homme parfémovaná voda 100 ml + sprchový gel 150 ml + parfémovaná voda 5 ml, dárková sada pre mužov
Versace
Versace Eros Energy Pour Homme parfémovaná voda 100 ml + sprchový gel 150 ml + parfémovaná voda 5 ml, dárková sada pre mužov
Kód: 2502302
Kód dod.: 14581
EAN: 8011003900060
 
93.41 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Citrusová aromatická vôňa pre mužov bola uvedená na trh v roku 2024 Eros Energy je inšpirovaná úchva
Spokar Perfecta Mini valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 100 mm
Spokar®
Spokar Perfecta Mini valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 100 mm
Kód: 56293
Kód dod.: 547219
EAN: 8593534671461
100%
1.03 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Polyamid, výška plyše 13 mm, odoláva všetkým rozpúšťadlám, pre stredne husté až riedke farby.
AKCE
Spokar Vestan hobby valček na maľovanie pre držák 6 mm, 180 mm
Spokar®
Spokar Vestan hobby valček na maľovanie pre držák 6 mm, 180 mm
Kód: 17358
Kód dod.: 540246
EAN: 8593534640160
100%
1.39 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Univerzálne použitie pre menej náročné maliarske a lakírnické práce, nižšia životnosť potahu. Valček je vhodný tiež na disperzné a latexové farby, optimálne pre natieranie akrylátových i asfaltových penetrácií.
Syoss Root Retouch sprej pre dočasné zakrytie odrastov Čierny, 120 ml
Henkel Syoss
Syoss Root Retouch sprej pre dočasné zakrytie odrastov Čierny, 120 ml
Kód: 1801208
Kód dod.: 870291
EAN: 9000101208375
 
8.91 EUR
74.25EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Vlasový make-up spray na odrastky. Mikrojemné minerálne kozmetické pigmenty zakryjú svetlé a šedivé odrastky počas niekoľkých sekúnd.
AKCE
Nivea Fresh Revive suchý šampon pre tmavší tón vlasov, 200 ml
Nivea®
Nivea Fresh Revive suchý šampon pre tmavší tón vlasov, 200 ml
Kód: 1804508
Kód dod.: 845437
EAN: 9005800301556
 
4.34 EUR
21.7EUR/1l
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Krásne vlasy ako práve umyté počas jednej minúty? Vyskúšajte kúzlo, ktoré osvieži a pridá objem po celý deň: NIVEA Suchý šampon pre tmavší tón vlasov.
AKCE
Spokar Vestan hobby valček na maľovanie pre držák 6 mm, 240 mm
Spokar®
Spokar Vestan hobby valček na maľovanie pre držák 6 mm, 240 mm
Kód: 17360
Kód dod.: 540234
EAN: 8593534670020
 
1.61 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Valček pre menej náročné maliarske a lakýrnické práce. Univerzálne použitie pre menej náročné maliarske a lakýrnické práce, nižšia životnosť poťahu.
Spokar Mikroplyš Mini valček na maľovanie pre držák 6 mm, 100 mm
Spokar®
Spokar Mikroplyš Mini valček na maľovanie pre držák 6 mm, 100 mm
Kód: 2503455
Kód dod.: 547240
EAN: 8593534672451
 
1.08 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Polyester, výška plyšu 10 mm, pre kvalitné maliarske práce, obzvlášť vhodný pre vodou riediteľné farby a laky.
Spokar Polyamid 11 valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 100 mm
Spokar®
Spokar Polyamid 11 valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 100 mm
Kód: 2504960
Kód dod.: 540180
EAN: 8593534692947
 
1 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Výborne nasáva farbu, ľahko a rovnomerne ju vydáva, má veľmi dlhú životnosť. Pre dokončovacie maliarske práce všetkými druhmi náterových hmôt.
Spokar Nylon 6 mini podlahársky valček pre držák 6 mm, 150 mm
Spokar®
Spokar Nylon 6 mini podlahársky valček pre držák 6 mm, 150 mm
Kód: 2503454
Kód dod.: 547234
EAN: 8593534672093
 
1.70 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Polyamid, výška plyše 6 mm, odoláva všetkým rozpúšťadlám, pre stredne husté a husté farby a laky.
Silan aviváž Sensitive & Baby aviváž pre bábätká, 130 prania, 2860 ml
Henkel Silan
Silan aviváž Sensitive & Baby aviváž pre bábätká, 130 prania, 2860 ml
Kód: 2505858
Kód dod.: 777032
EAN: 9000101590128
 
8.25 EUR
0.06EUR/1Prací dávky
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Nechajte sa hýčkať nádherne hebkým prádlom a nebesky jemnou vôňou aviváže Silan Sensitive, ktorá bola vyvinutá špeciálne pre citlivú a detskú pokožku.
-1%Zľava
Spokar Velur Mini valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 60 mm
Spokar®
Spokar Velur Mini valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 60 mm
Kód: 2503453
Kód dod.: 547202
EAN: 8593534671737
 
0.86 EUR
0.87 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prírodná 100% vlna, výška plyšu 4 mm, určený pre vrchné kvalitné lakovanie, odolný voči rozpúšťadlám.
Spokar Velur Mini valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 150 mm
Spokar®
Spokar Velur Mini valček na maľovanie pre držiak 6 mm, 150 mm
Kód: 2503769
Kód dod.: 547209
EAN: 8593534690783
 
1.30 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Prírodné 100% vlna, výška plyšu 4 mm, určený pre vrchné kvalitné lakovanie, odolný voči rozpúšťadlám.
Spokar Zlatý vlas váleček na malovanie pre držák 8 mm, 250 mm
Spokar®
Spokar Zlatý vlas váleček na malovanie pre držák 8 mm, 250 mm
Kód: 2502619
Kód dod.: 540268
EAN: 8593534670372
 
7.34 EUR
7.35 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Malířský váleček zlatý vlas pre maliarske a natieračské práce na hladké a jemne hrubé povrchy. Průměr držadla 8 mm, šířka válečku 250 mm, výška plyše 18 mm.
Spokar Moltopren hrubá houba dekoratívny valček pre držiak 8 mm, 180 mm
Spokar®
Spokar Moltopren hrubá houba dekoratívny valček pre držiak 8 mm, 180 mm
Kód: 2502625
Kód dod.: 546512
EAN: 8593534670228
 
5.44 EUR
Skladom
heartObľúbenýcomparePorovnať
Štrukturovací valček Moltoprenová huba hrubá. Vytvára hrubú štruktúru na povrchu špeciálnej náterovej hmoty.
phone
Zavolajte nám
chat
Alebo nám napíšte na
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.